Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna Pompejańska

Nowenna Pompejańska

"Nowenna nie do odparcia"

Słowa Matki Bożej

Najświętsza Panna Pompejańska kilka razy pouczała swoich czcicieli, co mają uczynić, aby odebrać łaski, na których im zależało.

Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała:

"Za każdym razem gdy chcesz uzyskać ode mnie jakaś łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne, odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw
trzy nowenny dziękczynne".


Po odprawieniu nowenny, Fortunatyna Agrelli została cudownie uzdrowiona. Był to początek nabożeństwa, które polegało na odmawianiu przez 54 dni całego różańca, zwanego "Nowenną nie do odparcia".

Modląc się nowenną upraszamy łaski potrzebne dla rozwiązania spraw trudnych i beznadziejnych.


Nowenna pompejańska. Najpiękniejsze świadectwa Nowenna pompejańska. Najpiękniejsze świadectwa
Praca zbiorowa
Obficie obdarowani łaskami czciciele Królowej Różańca Świętego składają za pośrednictwem niniejszej książki świadectwa łask nowenny pompejańskiej. Skłania ich do tego miłość do Maryi i bliźnich... » zobacz więcejKomentarze nie dotyczące Nowenny Pompejańskiej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Monika: 22.11.2016, 22:49
 Dziekuje Ci mateczko za wszystkie otrzymane laski.Chociaz nie jestem warta cie o nic prosic bo jestem grzesznica.mateczko z calego mojego serca dziekuje Tobie za!wszystko.Ufajcie mateczce calym sercem a matka boza was nie opusci bo jest najukochansza matka ktora nas nie opusci.Kocham Ciebie calym sercem Matko boza i Kocham twojego syna Pana Jezusa i wam sie oddaje.
 matka: 21.11.2016, 22:40
 Maryjo! Widzę, czuję, że coś zmienia się na lepsze. Będę nadal gorliwie modlić się do Ciebie i prosić o wstawiennictwo u Boga. Ty wiesz, Maryjo, jaka jest moja intencja. Ta sama od niemal dwóch lat. Cierpliwie czekam, pozostaję w modlitwie. Nie proszę dla siebie, proszę o wybłaganie łask dla córki i zięcia. Bądź moją Pomocą, Pocieszycielką, pamiętaj Maryjo o mnie...
 GOGA: 21.11.2016, 21:10
 CZUJĘ JEJ OBECNOŚĆ KAŻDEGO DNIA,MAM TAKA PLASTIKOWĄ MARYJKĘ Z LICHENIA PRZYTULAM JĄ W NOCY A ONA PO RÓZAŃCU PRZY ZAKRĘTCE WYPUSZCZA WODĘ ŚWIĘCONĄ POMIMO DOBRZE ZAKRĘCONEJ.
 matka i babcia: 20.11.2016, 09:53
 Mateńko dziękuję za wnuczkę która dzisiaj kończy 13 miesięcy.Wysłuchałaś moich modlitw i próśb.Dziękuję.Mateczko Ty Wiesz jaka jest miłość moja do Ciebie.Wysłuchaj moich intencji w jakich się modlę odmawiając Nowennę Pompejańską.Jezu Ufam Tobie.
 Matka: 19.11.2016, 00:32
 Już odmówiłam kilka nowen nawet nie wiem ile i dalej będę się modlić bo modlitwa ta mnie uspokaja. Moje prośby nie spełniły się mąż mnie zostawił dla innej po bardzo wielu latach a corka uważa że jestem winna dlatego będę się dalej modlić aby prawda zwyciężyła. Matenko mniej mnie w opie e
 matka i babcia: 06.11.2016, 19:00
 Mateczko dzisiaj kiedy mam zaczynać kolejną Nowennę Pompejańską dowiedziałam się ze zostanę babcią.Mateńko dziękuję.Brak mi słów i dlatego dziękuję jeszcze raz.Modlę się i proszę wysłuchaj mnie i wstaw się za moją córką u swojego Syna Jezusa Chrystusa.Jezu Ufam Tobie.
 waldi: 05.11.2016, 09:20
 modlę się drugi tydzień zachowam taiemnice intencii patrzę oczami winny sposób czyni cuda do negatywnych wypowiedzi ludzie nikt wam nie pisze scenariuszy życia macie wolną wolę i niessyła nieszczęść takie jest życie ale jak pomodlimy się żarliwie prawdziwie to otrzymamy dar wiara mocna cierpliwość życie daie mi popalić Bóg mi te go nie zsyła po jakimś czasie czuie tylko jak dziecko za rękę zostałem przeprowadzony przez nieszczęścia atak włącziąc komputer z modlitwą odtwarza się modlitwa macie dusze módlcie się z uczuciem duchem obeimuicie intencie
 Kamil: 05.11.2016, 00:24
 Aaaaannn: Przykro mi ze doświadczasz w swoim życiu tych tragedii. Rozumiem jak nieraz ciężko pogodzić się ze stratą bliskich. Jeśli szukasz pomocy to może spróbuj napisać do Boga szczery list w którym ujmiesz to co Cię boli lub po prostu pogadaj z jakimś zaufanym księdzem, przed którym wiesz ze możesz się otworzyć. Z własnego doświadczenia wiem ze takie obrażenia się na Boga nie przynosi nic dobrego, jednak moze ono miec miejsce gdy zostaniemy zranieni. Ufam ze szukając odnajdziesz w tym wszystkim sens i uzdrowienie twych ran. Pozdrawiam i życzę dużo dobrego.
 Kamil: 05.11.2016, 00:24
 Aaaaannn: Przykro mi ze doświadczasz w swoim życiu tych tragedii. Rozumiem jak nieraz ciężko pogodzić się ze stratą bliskich. Jeśli szukasz pomocy to może spróbuj napisać do Boga szczery list w którym ujmiesz to co Cię boli lub po prostu pogadaj z jakimś zaufanym księdzem, przed którym wiesz ze możesz się otworzyć. Z własnego doświadczenia wiem ze takie obrażenia się na Boga nie przynosi nic dobrego, jednak moze ono miec miejsce gdy zostaniemy zranieni. Ufam ze szukając odnajdziesz w tym wszystkim sens i uzdrowienie twych ran. Pozdrawiam i życzę dużo dobrego.
 matka: 04.11.2016, 16:42
 Maryjo! Wołam do Ciebie z głębi serca- pomóż, wybłagaj, pociesz, wyprostuj, uzdrów. Tyle próśb, tyle nadziei od prostego, słabego człowieka. Pozwól uwierzyć, że małżeństwo mojej córki będzie szczęśliwe i doczeka się ona wraz ze swoim mężem wyczekiwanego dziecka.
 Smutna: 27.10.2016, 00:26
 O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się kiedy szukałam modlitwy o uzdrowienie mojego małżeństwa. Niestety mąż się do mnie nie odzywa jeździ z kochanką na wczasy. Ale dzięki nowennie zrozumiałam że nie kochał mnie. Wiem że nie zawsze otrzymujemy to co byśmy chcieli to nie koncert życzeń. Nie przestanę odmawiac nowenny pompejańskiej bo wiele spraw zrozumiałam. Wyciszylam się dziś jestem innym człowiekiem. Mam czas na rozmowę z Bogiem i modlitwę. Zawierzam moją rodzinę Matce Największej. Z Panem Bogiem.
 Matka: 26.10.2016, 21:02
 Matko Boska , ponownie zaczynam Nowennę Pompejańską w intencji małżeństwa mojej córki. Kieruję do Ciebie prośby o wsparcie moich modlitw kierowanych do Boga i Ciebie , Matko. Pomóż córce i jej mężowi żyć szczęśliwie, spełnić się w roli rodziców. Ty rozumiesz, Matko, jaki sens życiu nadaje posiadanie potomstwa. Błagam o pomoc, Ty wszystko możesz wybłagać u swego Syna Jezusa Chrystusa, bądź moją Pomocą, Pośredniczką, serdecznie o to proszę.
 Artur: 25.10.2016, 21:47
 Witam wszystkich. Nowennę znalazłem przypadkowo w Internecie ale dopiero po jakimś czasie przypomniało mi się o niej i wszedłem do neta i sprawdziłem jak się to odmawia itd. To czyni cuda😊 jestem spokojny mam nadzieje na lepsze jutro oraz często otacza mnie błogie uczucie i nie przejmuje sie sprawami codziennymi gdzie do tej pory tak nie było. Jestem w trakcie nowenny to mój 8 dzień choć Matka Boska jeszcze nie obdarowała mnie łaska o która proszę wierze że nie pozostawi tej sprawy w zapomnienie. Dodam że przed ten praktycznie wcale nie odmawiałem różańca sporadycznie jak mi babcia pogadała. Trzymajcie sie ciepło w modlitwie.
 Justyna: 25.10.2016, 20:56
 Witam. Moja mama 3 lata tkwiła w nałogu alkoholizmu, nie pomogło nic: prośby, groźby, odwyk. Wysłuchała mnie Maryja. Odmówiłam nowennę i stał się cud. Dziękuję Ci Maryjo:) Odmawiajcie nowenne i wierzcie. Wiara czyni cuda i góry przenosi. Dziękuję tez papiezowi Franciszkowi. Gdyby nie On i Swiatowe Dni Młodzieży nie dowiedziałabym się o nowennie.DzIĘKUJĘ!!!
 Kasia : 24.10.2016, 21:50
 Maryja wysłuchała mnie już częściowo po 9 dniach (pierwszej nowennie) wtedy otrzymałam dobre wyniki badań, bez nich nie mogłabym liczyć na dobrą opinię lekarzy którzy będą decydować o tym czy mogę dalej latać. Cały czas modlę się czterema częściami Różańca i wierzę, że Najświętsza Maryja Panna wysłucha mojej prośby do końca, już dała mi wielką nadzieję!
 G : 23.10.2016, 18:12
 Maryjo Matko Boza prosze pomoz Ty wiesz wskaz wlasciwa droge by nie bladzic niech sie stanieTwoja wola. Bog zaplac
 matka i babcia: 20.10.2016, 18:46
 Mateczko wysłuchałaś moich próśb jakie do Ciebie zanosiłam.Dzisiaj cieszymy się naszą wnuczką która kończy 1 rok.Dziękuję.W modlitwach i codziennym odmawianiu Nowenny Pompejańskiej nie ustanę bo przynosi mi ulgę ,spokój i ukojenie w bólu.Nie opuszczaj nas Matko nasza,otocz płaszczem swej opieki.Dziękuję Ci dobry Boże że wysłuchałeś próśb naszej Najświętszej Matki.Dziękuję za wiarę,za życie,za rodzinę w której się wychowałam i tą którą sama stworzyłam.
 ja: 20.10.2016, 14:06
 Helena 9 różańców dziennie?????
 Helena: 18.10.2016, 16:37
 odmawiam Nowennę Pompejańską pierwszy raz, ale odmawiam ją codziennie trzy razy, bo w trzech intencjach. Robię to z radością. choć jest to pewne wyzwanie dla mnie. Obym wytrwała.
 Matka: 12.10.2016, 17:20
 Módlcie się.Modlitwa działa cuda.Trzeba wierzyć.Ja odmawiam Nowennę Pompejańską 3 rok,a zaczęłam kiedy moja córka straciła drugą ciążę i to w 6mięsiącu.Syn zostawił żonę i dziecko i poszedł do innej kobiety.Żyć się nie chciało i wtedy ktoś mi napisał o Nowennie Pompejańskiej.Mateczka mnie wysłuchała i dzisiaj cieszę się moją wnuczką która jeszcze w tym miesiącu skończy 1 rok.Dziękuję Mateńko.Z synem kontakt się urwał ,ale wierzę że kiedyś zrozumie jak bardzo skrzywdził żonę,dziecko i nas rodziców.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej