Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna Pompejańska

Nowenna Pompejańska

"Nowenna nie do odparcia"

Słowa Matki Bożej

Najświętsza Panna Pompejańska kilka razy pouczała swoich czcicieli, co mają uczynić, aby odebrać łaski, na których im zależało.

Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała:

"Za każdym razem gdy chcesz uzyskać ode mnie jakaś łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne, odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw
trzy nowenny dziękczynne".


Po odprawieniu nowenny, Fortunatyna Agrelli została cudownie uzdrowiona. Był to początek nabożeństwa, które polegało na odmawianiu przez 54 dni całego różańca, zwanego "Nowenną nie do odparcia".

Modląc się nowenną upraszamy łaski potrzebne dla rozwiązania spraw trudnych i beznadziejnych.


Nowenna pompejańska. Najpiękniejsze świadectwa Nowenna pompejańska. Najpiękniejsze świadectwa
Praca zbiorowa
Obficie obdarowani łaskami czciciele Królowej Różańca Świętego składają za pośrednictwem niniejszej książki świadectwa łask nowenny pompejańskiej. Skłania ich do tego miłość do Maryi i bliźnich... » zobacz więcejKomentarze nie dotyczące Nowenny Pompejańskiej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Agnes: 06.01.2019, 22:03
 Blagam Matko Krolowo Rozanca o to aby moja malutka currczka zaczela widziec jak dawniej..nie pozwol jej do konca zycia byc jej w ciemnosciach...blagam Pomoz.
 Matka: 06.01.2019, 19:16
 Błagam moja cudowna mateńko o to co proszę dla mojego syna,o mojego tatę który został uzdrowiony z ciezkiego zakażenia płuc ale błagam też dla niego o dalsze zdrowie do spełnienia sił z przed choroby..oby nerki go już nie bolały i uzdrowienie z bakterii.obdarz nas spokojem kochana Królowo Różańca Świętego MÓDLsie Zanami
 Kasia: 06.01.2019, 17:14
 Matko Najświętsza proszę Cię i modlę o to, aby Piotr wrócił do mnie i żeby było jak dawniej... Proszę...
 Kasia: 06.01.2019, 17:14
 Matko Najświętsza proszę Cię i modlę o to, aby Piotr wrócił do mnie i żeby było jak dawniej... Proszę...
 Agnieszka: 06.01.2019, 10:15
 Matko Kochana znowu zaczełam odmawiać kolejną Nowennę Pompejańską w intencji podobnej jak ostatnio. Może tym razem mi pomozesz i wysluchasz, bo to najważniejsza dla mnie intencja. Ta Nowenna jest nazywana nie do odparcia, więc błagam Maryjo zröb coś, bo już nie wiem jak żyć. Moje ludzkie starania nie przynoszą efektów.
 MATKA: 06.01.2019, 01:29
 O Matko Najswietsza blagam o uzdrowienie mojego syna z choroby psychicznej o ratunek dla jego duszy i ciala.
 MATKA: 06.01.2019, 01:29
 O Matko Najswietsza blagam o uzdrowienie mojego syna z choroby psychicznej o ratunek dla jego duszy i ciala.
 matka: 05.01.2019, 02:00
 Maryjo błagam Cię o zdrwie psychiczne dla mojego syna, ktòry pròbował popełnic samobòjstwo. Błagam daj siły do rozwiązania t ej trudnej sytuacji, o spokòj dla mnie i Dzieci. O zdrwie dla mojej Mamy, Aby moja siostra mnie zrozumiała i ròwniez znalazła cel zycia dla siebie.
 Agnieszka: 04.01.2019, 18:46
 Maryjo proszę pomóż mi. Ja po ludzku nie radze sobie. Nie wiem jak żyć. Odmówiłam w tej trudnej sprawie Nowenne Pompejańską a teraz odmawiam o rozwiązanie węzłów. Nie zostawiaj mnie samej w tej sytuacji. Nie zabieraj mi tej drogiej sercu osoby.
 Halina : 03.01.2019, 20:01
 Matko kochana, prosze cie o zdrowie, zabierz te bole, daj mi radosc serca I jasnosc umyslu. Jezu ty sie tym zajmij.
 BŁAGAJĄCA: 03.01.2019, 14:28
 Mateńko nasza ukochana ,pragnę napisać świadectwo tak jak obiecałam.w pierwszy dzien swiąt skończyłam moją ukochaną nowenne pompejańską o wyjście z nałogu mojego dziecka. DZIĘKUJĘ MARYJO Z CAŁEGO SERCA BO MNIE WYSLUCHAŁAŚ .wierzę i ufam TOBIE ze to już nie wróci. ZŁY BARDZO MIIESZAŁ ALE TY POMOGŁAŚ MI DO KOŃCA TRWAĆ .ZARAZ W DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT ZACZEŁAM 2 NOWENNĘ BO BEZ TEGO RÓZAŃCA WCIĄŻ MI CZEGOŚ BRAKOWAŁO, INTENCJA JEST BARDZO TRUDNA ,DLATEGO PROSZĘ MARYJO O DARY DUCHA ŚW DLA TEJ MLODZIUTKIEJ OSOBY KTÓRA BARDZO WIELE PRZESZŁA JAK NA SWÓJ WIEK BARDZO BLISKIEJ MOJEMU SERCU ,BO TY WIESZ BARDZIEJ NIZ JA CZEGO JEJ POTRZEBA. ZLY OD SYLWESTRA ROZPOCZOŁ SWOJE PRZESZKADZANIE I WALCZY .NIE PODDAM SIE .MARYJO BŁAGAM POMÓŻ!!! JESZCZE ODMOWIŁAM DWIE NOWENNY O ROZWIĄZANIE WĘZLÓW I 3 DZISIAJ KOŃCZĘ I BĘDĘ CIERPLIWIE CZEKAĆ BO TY MNIE NIE ZOSTAWISZ SAMEJ .TO SĄ TRUDNE WĘZŁY ALE DLA CIEBIE NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH PROSZĘ!! BŁAGAM!! UFAM!! UFAM!!
 Artur: 01.01.2019, 23:57
 W 2015r. dokładnie w Wigilię dowiedziałem się że jestem chory na białaczkę. Proboszcz powiedział mojej żonie aby modlić się poprzez odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Tego samego dnia zacząłem odmawiać nowennę. Żyję, jestem zdrowym człowiekiem, pracuję a zawdzięczam to wszystko Jezusowi i Królowej Różańca Świętego z Pompejów. Bądźcie silnej wiary!
 Wdzięczna: 01.01.2019, 23:29
 Rok temu odmówiłam tę nowennę w intencji zdrowia, bo mam kilka chorób, które co prawda nie są śmiertelne, ale od czasu do czasu wychodzą na wierzch i mnie dręczą. Jedną leczę i najpewniej wyleczę, pozostałe są nieuleczalne. Tak więc prosiłam o cud, ale go nie otrzymałam. Ale muszę powiedzieć, że jak najlepiej wspominam tamten czas. Wspominam tamten czas jako błogi, mimo że zmagałam się z bezrobociem, brakiem pieniędzy, chorobą ukochanego i musiałam znieść fakt, że zostałam oszukana przez byłego pracodawcę. Były pracodawca zwrócił mi w końcu małą część moich pieniędzy, mam lepszą pracę, ukochany nadal chory, ale jest lepiej. Ta nowenna w jakimś stopniu dała mi znieczulenie, choć nie otrzymałam tego, o co prosiłam. Chcę jeszcze nadmienić, że zawsze byłam osobą, która różańca unikała, bo uważałam ją za okropnie nudną i że to modlitwa dla starszych pań. Kiedyś tam niby czasem odmawiałam, ale przy jakichś publicznych modlitwach i jeszcze nieraz byłam zła, że ktoś mnie do niej zmusza. Ale spowiednik dał mi go za pokutę, musiałam odmówić i okazało się, że to naprawdę świetna modlitwa. Teraz uważam, że to chyba najlepsza jakie znam. Poczytałam sobie w internecie jak należy ją odmawiać i okazało się, że nawet nie wiedziałam na czym ta modlitwa polega. Ech, a chodziłam na lekcje religii i do kościoła. Widocznie wszyscy uznali, że modlitwa jest tak znana, że nie ma sensu tłumaczyć, jak się modlić. Do tej pory nie bardzo mogłam, ale teraz chyba będę mogła, więc znowu będę modlić się o zdrowie, bo mi się wydaje, że ta jedna nowenna to za mało.
 Kazimierz: 01.01.2019, 23:28
 Maryjo królowo Różańca Świętego dziękujemy za łaski,pomoc i opiekę,za szczęśliwe podróże, za uratowanie od wypadku na drodze, za wiarę i zdrowie w rodzinie.Prosimy o potomstwo dla Martyny i Krzysztofa. Maryjo dopomóż. Jezu Ufam Tobie.
 Agnieszka: 31.12.2018, 23:17
 Maryjo Kochana w 2018 roku odmówiłam 3 Nowenny Pompejańskie. Niestety nie potoczyły się sprawy tak jak o to prosiłam. Nie wiem, dlaczego tak się stało. Nie rozumiem ale może kiedyś pozwolisz mi to zrozumieć. Na pewno ten czas nie był zmarnowany a ja i tak cieszę się, że wytrwałam do końca w tych Nowennach. Maryjo ta ostatnia Nowenna była w sprawie dla mnie najważniejszej i dlatego proszę nie zostawiaj jej w takim stanie. Bardzo potrzebuje Twojej pomocy i wsparcia, bo po ludzku już nic nie mogę zrobić.
 Elzbieta: 27.12.2018, 18:58
 Mato Pompejanska wysluchaj moiej mojej modlitwy oopieke nad moimi dziecmmi iosxczesliwe sakramentalne malzenstwa dla nich
 Eka: 27.12.2018, 07:10
 Rozpoczynam nowenne z nadzieją że uratuje ona mój związek w którym pokladalam ogromne nadzieje. Zepsulam coś niezwykle cennego, nie zdawałam sobie z tego sprawy dopóki nie odszedł, na próby przeproszenia tylko pogorszyły sprawę. Modlę się przede wszystkim o szansę, żebym mogła to naprawić. Dużo złego działo się w moim życiu przez ostatnie lata, wierzę że Nowenna pomoże mi w końcu wyjść na prostą i spojrzeć na świat z lepszej perspektywy. Módl się za nami Królowo Różańca Świętego.
 Aneta : 27.12.2018, 00:20
 Prosze Cie Najświetsza Panienko o zdrowie dla meza i mojej rodziny. Uzdrow nasze relacje.
 Basia 26.12.2018: 26.12.2018, 15:12
 Maryjo zaczynając modlitwę od dzisiaj proszę o przemianę dla mojego syna Michała a Ciebie Maryjo abyś prowadziła go przez życie aby stawał się coraz lepszy aby poradził sobie ze swoimi słabościami aby dobrze zdał egzamin i dobrze wybrał szkołę ufam Maryjo że jesteś z nami i proszę usłyszę moje wołanie Marjo różańca świętego módl się za nami
 Anna: 20.12.2018, 18:25
 Najświętsza Królowo Różańcowa wyproś mi u Serca Jezusowego łaskę zdrowia dla mojego nienagodzonego dziecka. Spraw by najprawdopodobniej nasz synek był zdrowy, ocal to maleństwo od wad genetycznych i pozwól nam się cieszyć szczęśliwym rodzicielstwem. Obdarz nas spokojem.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] (13) [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej