Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna Pompejańska

Nowenna Pompejańska

"Nowenna nie do odparcia"

Słowa Matki Bożej

Najświętsza Panna Pompejańska kilka razy pouczała swoich czcicieli, co mają uczynić, aby odebrać łaski, na których im zależało.

Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała:

"Za każdym razem gdy chcesz uzyskać ode mnie jakaś łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne, odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw
trzy nowenny dziękczynne".


Po odprawieniu nowenny, Fortunatyna Agrelli została cudownie uzdrowiona. Był to początek nabożeństwa, które polegało na odmawianiu przez 54 dni całego różańca, zwanego "Nowenną nie do odparcia".

Modląc się nowenną upraszamy łaski potrzebne dla rozwiązania spraw trudnych i beznadziejnych.


Nowenna pompejańska. Nowenna nie do odparcia Nowenna pompejańska. Nowenna nie do odparcia
Małgorzata Pabis
„Ktokolwiek pragnie uzyskać u Mnie względy, powinien odprawić trzy nowenny różańcowe z prośbą i trzy nowenny z podziękowaniem” – z takimi słowami objawiła się Maryja nieuleczalnie chorej Fortunacie Agrelli... » zobacz więcejKomentarze nie dotyczące Nowenny Pompejańskiej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 Kasia: 23.05.2017, 19:42
 Za namową przyjaciółki odmawiam nowennę. To ona mi o niej powiedziała za co jestem jej wdzięczna. Odmawiam pierwszy raz i choć jest trudno to się nie poddaje. Mam nadzieję, że Maryja wysłucha mojej prośby a już teraz zauważam dobre znaki, np. że pewna zła sprawa, która się wydarzyła znalazła dobry koniec a trudny problem nieoczekiwanie rozwiązał się - tak przy okazji.? Wierzę, że to nie przypadek tylko Maryja jest obok mnie.
 Agnieszka : 21.05.2017, 22:11
 Maryjo pomóż mi w wiadomej Tobie sprawie. Ja sama nie rozwiąże tego węzła, bo po ludzku mimo wielu różnych prób nie udało się a trwa to już bardzo długo. Nawet nie wiem już Maryjo jakimi słowami prosić. Brakuje już mi sił i nadziei.
 Babcia Kubusia: 20.05.2017, 16:28
 Matko Najświętsza, wysłuchałaś mojego błagania o powrót córki, kiedy prosiłam pierwszy raz i wiem, że to sprawiłaś. Teraz błagam o życie i zdrowie małego Kubusia. Ulituj się Matko Najświętsza nad jego cierpieniem.
 matka i babcia: 19.05.2017, 21:54
 Mateczko Ty mnie wysłuchałaś.Dzisiaj jestem szczęśliwą babcią 19 miesięcznej wnuczki.Matko Niebiańska było mi nieraz ciężko odmawiając Nowennę Pompejańską bo zły szalał i przeszkadzał.Ale nie zrażałam się i Ty mi w tym pomagałaś.Teraz odmawiam Nowennę w intencji mojej córki o szczęśliwy przebieg ciąży ,zdrowie dla niej i jej dzieci.Matko wysłuchaj moich próśb.Proszę Pani Niebiańska.
 Boguslawa 18.05.2017: 18.05.2017, 22:02
 Odmawiam nowenne poraz pierwszy w zyciu.Prosze o uzdrowienie bliskiej mi osoby.Na drugi juz dzien zauwazylam,ze to naprawde dziala,ta modlitwa naprawde dziala.1 dzien po skonczeniu czesci blagalnej niestety cale zlo na nowo wrocilo,z leku zaczelam odmawiac jeszcze raz te sama nowenne w tej samej intencji,a pozniej jeszcze jedna.Teraz odmawiam 3 na raz,i naprawde da sie zorganizowac czas(po prostu wczesniej wstaje i sie modle).Chociaz nie widze skutkow takich jakbym oczekiwala to caly czas mam nadzieje.I na pewno gdy skoncze te 3 nowenny to rozpoczne kolejna,bo rozaniec to jest cos pieknego,moje palce budza sie z rana i same szukaja go,by sie modlic.I chce zeby tak zostalo.Nie poddaje sie.
 matka: 12.05.2017, 00:25
 Matko Boża, nie proszę dla siebie, proszę, błagam dla mojego dziecka. Wymódl razem ze mną potrzebne łaski. Serdecznie o to proszę.
 Hanna: 10.05.2017, 13:37
 Maryja ma ogromną moc i udziela NAM, grzesznym ludziom ogromnej łaski. Moja modlitwa została wysłuchana! Nowenna działa cuda. Było mi ogromnie ciężko, nie raz nie miałam sił, żeby się modlić, czułam znużenie, zmęczenie, nie potrafiłam się skupić. Nie raz, miałam łzy w oczach przez to, że jestem zbyt słaba. Często odmawiałam różaniec moim zdaniem niedbale, a Maryja i tak mnie wysłuchała. Modliłam się na klęcząco, na stojąco, czasem na leżąco przed snem, bo wiem, że to sama modlitwa ma znaczenie a nie nasza pozycja. Modliłam się o różnych porach dnia, w różnych godzinach. Wiem, że Maryja cały czas przy mnie była. Coś co nie udało mi się zrobić kilka lat temu, przez co wylałam morze łez teraz, z pomocą Matki Bożej się udało. Jestem ogromnie Maryji wdzięczna za cud. Teraz zaczęłam kolejną nowenną, znów momentami jest ciężko, ale Maryja nas słyszy, nie wolno się poddawać i trzeba cały czas czuwać!
 Basia: 03.05.2017, 20:42
 do aaaaannnn
rozumiem, że spotkało Ciebie coś strasznego, mnie też, ale trzeba dalej żyć
nie można nikogo obrażać
 Basia: 03.05.2017, 20:37
 odmawiam 5 nowennę, 4 w tej samej intencji, wierzę że będzie dobrze
 Marek: 02.05.2017, 21:28
 Mateczko Najświętsza i Najczystsza odpuść co nie którym bo niewiedzą co czynią .Kocham Cię i w pełni ufam Tobie i Twojemu synowi.

Widzę ze zły poniżej się wścieka haha
 matka: 24.04.2017, 23:27
 Matko Boża, nasza Opiekunko i Orędowniczko. Spraw, by spełniła się intencja, w jakiej po raz trzeci odmawiam Nowennę do Ciebie. Serdecznie o to proszę.
 Agnieszka : 24.04.2017, 13:26
 Maryjo błagam w intencji Tobie wiadomej. Odmówiłam dwie Nowenny do Matki Bożej rozwiązującej wezły ale nie pomogło. Nie daję już rady. Nie wiem co robić. Mam połamane i odrzucone serce. Nie potrafię sobie z tym wszystkim poradzić. Za długo tez juz jestem sama. Bardzo chciałabym mieć wsparcie i obok kochającego męża i własną rodzinę.
 ANNA : 23.04.2017, 22:44
 Krolowo Różańca Świętego proszę by moja obecnie odmawiana przeze mnie Nowenna pompejańska w której proszę o pomoc dla mojej córki. Joanny została przez. Ciebie wysluchana. BŁAGAM POMÓŻ JEJ POKONAC TRUDNOŚCI, WZMOCNIJ JEJ ZDROWIE, DAJ WIARĘ NA LEPSZE, SPOKOJNIEJSZE ZYCIE.
 matka i babcia: 20.04.2017, 18:46
 Pani moja.Dziękuję za wnuczkę która dzisiaj kończy 18 miesięcy.Wysłuchałaś mnie i wsparłaś w modlitwach.Mateczko dziękuję.Cudowna i kochana Matko Niebieska ja matka ziemska proszę o wstawienie się u Twojego Syna Jezusa Chrystusa za moją córką ,o szczęśliwy przebieg ciąży,zdrowie dla niej i jej dzieci.Chwała Panu.
 Agnieszka : 18.04.2017, 23:01
 Pozdrawiam Was Miłością Pana Jezusa i Matki Najświętszej - W 2012 r. zmieniło się moje życie. Z uporządkowanego małżeństwa, dobrej pracy nic nie zostało. Musiałam przenieść się z dzieckiem do rodziców. W tym czasie bardzo mi pomogli. Miałam depresję, moje dziecko również miało problemy. Nie mogłam ponownie podjąć pracy do 2014 r. Po tym czasie intensywnie szukałam zarobku. Trafiałam na zlecenia słabo płatne i sporadyczne. Może trudno w to uwierzyć ale przez niektórych potencjalnych pracodawców uznana byłam za starą. W 2015 r.moja Mama ciężko zachorowała. Opiekowałam się Nią do 2016 r.i po Jej odejściu nie miałam już właściwie wsparcia. Mój Tato zaczął chorować...W lutym 2017 podjęłam Nowennę Pompejańską, po niej Nowennę do Matki Bożej rozwiązującej węzły w intencji znalezienia pracy na pełny etat...i dziś 18.04.2017 miałam rozmowę kwalifikacyjną,co prawda nie w moim zawodzie ale od razu mnie przyjęto. Cudownie się składa, że praca będzie od poniedziałku do piątku w stałych godzinach. Jutro zaczynam robić badania i wkrótce będę miała szkolenie. Jestem bardzo szczęśliwa. Chwała Panu Jezusowi i Mateńce Pompejańskiej. Proszę nadal naszego Pana aby dodał mi siły i światła abym dobrze wykonywała powierzone mi zadania. Pozdrawiam Was Bracia i Siostry - ufajcie i wytrwale się módlcie...głównie aby wypełniła się Wola Pana Boga i aby Pomógł znieść trudy i często towarzyszące - cierpienia...
 Wioletta: 18.04.2017, 22:41
 Matko Boża kocham Cię z całego serca i dziękuję tobie za wszystkie łaski. Miej w opiece moje dzieci i rodzinę i wszystkich którzy potrzebują pomocy nasza Matko kochana.
 matka: 14.04.2017, 11:05
 Święta Matko Boża, wspomagaj, proszę, moje modlitwy o łaskę macierzyństwa dla mojej córki, o wzmocnienie jej wiary, pomyślne ułożenie się jej małżeńskich spraw...
 matka: 14.04.2017, 11:04
 Święta Matko Boża, wspomagaj, proszę, moje modlitwy o łaskę macierzyństwa dla mojej córki, o wzmocnienie jej wiary, pomyślne ułożenie się jej małżeńskich spraw...
 matka: 13.04.2017, 16:43
 Matko Boża, miej w opiece moje dzieci i ich rodziny. Wlej w ich serca wiarę, nadzieję, że to, co kręte, z Twoją i Bożą pomocą wyprostuje się. Obdarz ich błogosławieństwem, optymizmem i wolą zmagania się z dniem codziennym. Serdecznie o to proszę.
 sonia: 10.04.2017, 20:44
 Nowenna działa cuda. Pierwsza przyniosła odpowiedzi na wiele pytań, wyjaśniła całą sprawę (intencję) w najbardziej nieoczekiwany sposób. W pierwszej części były problemy, trudno mi było się skupić na modlitwie, cały czas ktoś dzownił, przerywał, musiałam wstać żeby otworzyć drzwi itp ;) Trochę tego za dużo na zbiegi okoliczności.
Jestem obecnie w trakcie odmawiania drugiej nowenny i wiele innych spraw zaczyna się naprawiać, jaki będzie wynik końcowy - zobaczymy.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] (23) [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej