Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Biuro Matrymonialne św. Józefa

Zakochana para "Zakochał się w najpiękniejszej dziewczynie na świecie. Wcielone piękno i jasność. Ale oto Bóg wkracza, by zarezerwować ją dla siebie. Nie rozumie tego. Chce więc pozwolić jej, by szła przez życie sama, skoro ona nie jest dla niego. Ale oto Bóg chce, by pozostał z nią, czuwał nad nią i nad jej stanem, choć teraz rozumie jeszcze mniej, l oto przyjmuje ją po raz drugi, lecz z poszanowaniem tajemnicy, którą ona w sobie nosi, a która całkowicie przerasta ich oboje. Nowa miłość rodzi się między nimi. Wzajemne porozumienie, by razem służyć powierzonemu im dziecku, które jest samym Bogiem: to Jezus. Choć nie współżyli ze sobą seksualnie, być może nigdy dwoje młodych nie przezywało tak głębokiej i intensywnej miłości jak oni. Są zarazem pierwszą parą chrześcijan i pierwszymi ludźmi uświęconymi przez celibat dla Królestwa.

Jakże nieraz wstrzemięźliwość musiała mu ciążyć! Ale wytrzymał. Ona w swej czułości wspierała go.

Rozpoznałeś o kogo chodzi - o Józefa z Nazaretu, ten święty patron pomaga w ciężkich chwilach, które każdy z nas przeżywa."

o. Daniel Ange
"Twoje ciało stworzone do życia"

Zakochana para na murze Opowiadała mi moja znajoma, że będąc młodą dziewczyną uczęszczała co środę do kościoła na nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, aby uprosić sobie dobrego męża. W kościele klęczała zawsze w tym samym miejscu. Kilka metrów przed nią klęczał i modlił się zawsze ten sam młodzieniec. Kiedyś, po wyjściu z kościoła, zaczęli z sobą rozmawiać. Dziś są szczęśliwym małżeństwem, wiele lat po ślubie.

- Nie wyobrażam sobie, aby męża szukać na dyskotece - mówi z uśmiechem Elżbieta. - Męża trzeba sobie wymodlić.

Patronem kojarzenia dobrych małżeństw jest św. Józef. Jego niezwykłe małżeństwo było tak świetnie dobrane. Miał szczęście mieć za żonę najwspanialszą Kobietę świata.

Dzisiaj św. Józef pomaga chętnie tym, którzy zwracają się do Niego z prośbą o dobrego męża czy dobrą żonę. Spotykam wiele dobrych małżeństw, którym św. Józef rozwiązał problem samotności życiowej, staropanieństwa czy starokawalerstwa. Nieraz po ludzku wydawało się, że nie ma wyjścia.


   

Wasze komentarze:
 Monika: 05.05.2014, 01:28
 Swiety Jozefie, przez Twoje wstawiennictwo, zanies moja prosbe do Boga o wzajemna milosc i dobrego meza.
 Kasia...: 03.05.2014, 21:34
 Modlę się do Ciebie św.Józefie i proszę o łaskę ,abyś mnie wysłuchał w tej modlitwie i postawił na mojej drodze mężczyznę z którym stworze szczęsliwą rodzine .Amen
 Kasia : 03.05.2014, 20:50
 Święty Józefie, proszę Cię z całego serca postaw na mojej drodze mężczyznę z którym będę szczęśliwa , a jeśli nie to proszę o spokój serca .Amen
 agnieszka: 01.05.2014, 19:57
 Święty Józefie proszę o człowieka, w którym zakocham się ze wzajemnością, z którym założę rodzinę i będę szczęsliwa
 klabers: 22.04.2014, 22:21
 Sw Jozefia Prosze o dobra zone troskliwa opiekunca dobra
 Agnieszka: 22.04.2014, 13:01
 Sw. Józefie błagam otrzyj moje łzy i pomóż mi dźwigać mój krzyż, on stał się taki ciężki bez ukochanej osoby. Taka pustka i ciemność zapanowały w moim życiu, naprawde po ludzku nie umiem sobie poradzić. Błagam o Twoje wstawiennictwo u Boga. Chciałabym, zeby zdarzył się cud, i zeby ta osoba dała mi szanse.
 A...: 15.04.2014, 22:40
 Święty Józefie pomóż mi w sprawie po ludzku niemożliwej.
 JaAga: 15.04.2014, 17:29
 proszę o dobrego męża z którym chcę założyć kochającą się szczęśliwą rodzinę
 S.: 11.04.2014, 21:03
 Ś.W. Józefie tak długotrwała samotność rani mnie i pozbawia człowieczeństwa. Nie rozumiem dlaczego tam potoczyło się moje życie. Nigdy nie kochałam z wzajemnością. Pomóż mi proszę spotkać wreszcie człowieka, który będzie chciał być ze mną, założyć rodzinę, mieć dzieci, dla którego to ja będę ważna a nie jakaś inna kobieta.


 A...: 08.04.2014, 23:39
 Święty Józefie proszę o Twoją pomoc i Twoje wstawiennictwo u Boga. Chciałabym znaleźć ukojenie, pokój wewnętrzny, sens i radość życia. Bardzo ciężko i smutno idzie się przez życie samemu. Święty Józefie pomóż ułożyć mi życie osobiste. Pragnę mieć własną rodzinę, czuć się potrzebną.
 maa: 04.04.2014, 17:40
 Proszę, pozwól mi pokochać jeszcze raz kogoś tak mocno jak kocham nadal Ł., ale tym razem ze wzajemnością.
 maa: 04.04.2014, 17:40
 Proszę, pozwól mi pokochać jeszcze raz kogoś tak mocno jak kocham nadal Ł., ale tym razem ze wzajemnością.
 Aga: 01.04.2014, 22:46
 Święty Józefie proszę pomóż w sprawie niemożliwej po ludzku. Ty wiesz o co proszę, bo od lat modlę się o to samo. Błagam Cię zrób coś, bo moje starania nic nie dały. Nie chcę żyć w ciągłej tęsknocie, pustce, samotności. Przemień serce człowieka, którego tak bardzo kocham. Daj nam szanse.
 Aga: 25.03.2014, 19:18
 Św. Józefie błagam odbuduj moje relacje z ukochaną osobą, uzdrów co zranione i boli, połącz na nowo nasze drogi swoją miłością. Błagam, daj nam szanse. Św. Józefie potrzebuje Twojej pomocy. Tak bardzo tęsknie za tą osobą. Ty wiesz o kim mówie, bo ciągle proszę tylko o tego jednego mężczyznę.
 A: 19.03.2014, 21:00
 Święty Józefie proszę odmień moje samotne życie. Ty wiesz o kogo ciągle proszę. Wysłuchaj mnie. Te wszystkie lata modlitwy i próśb muszą coś znaczyć. Św. Józefie doprowadź nas szczęśliwie do małżeństwa i pomóż zbudować wspólny pełen miłości dom.
 Aga: 18.03.2014, 09:58
 Św. Józefie zlituj się, błagam. Tyle lat już proszę. Kocham tylko tego jednego człowieka, z którym chciałabym dzielić życie ale po ludzku już nie wiem co robić. Rozeszły sie nasze drogi, dlatego błagam Cię Św. Józefie pomóż, połącz na nowo nasze drogi. Połącz nas swoją miłością. Daj nam szansę. Smutno i ciężko idzie się samemu przez życie.
 szmaragdowa: 16.03.2014, 15:42
 Patronie kojarzenia dobrych małżeństw, święty Józefie pomóż mi znaleźć dobrego męża, który będzie mnie kochał, szanował, który będzie mi bratnią duszą i przyjacielem. Proszę, wysłuchaj mojej prośby.
 Aga: 11.03.2014, 22:51
 Św. Józefie błagam pomóż w sprawie, która leży mi na sercu od wielu lat. Nie rozumiem, czemu nie ułożyło się moje życie, mimo, że tak się starałam. Smutno mi, że jestem sama a osoba, na której mi zależy odwróciła się ode mnie. Św. Józefie błagam pociesz mnie, dodaj sił i nadaj memu życiu sens. Potrzebuje Twojego wsparcia, bo po ludzku nie daje rady. Każdy dzień bez ukochanej osoby jest taki pusty.
 Kasia: 11.03.2014, 02:49
 Swiety Jozefie, prosze Cie, postaw na mojej drodze mezczyzne, z ktorym spedze szczesliwie zycie. Tak dlugo na niego czekam...Obdarz mnie teraz tym darem milosci wzajemnej. AMEN.
 Ewelina: 09.03.2014, 12:43
 Święty Józefie proszę o łaskę prawdziwej odwzajemnionej miłości, o dobrego męża. Bardzo proszę o szczęśliwe małżeństwo i macierzyństwo. Ewelina P.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] (12) [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Matko Jezusa w medalikuMatko Jezusa w medaliku

Bój się Boga - co ty robisz!Bój się Boga - co ty robisz!

O Wszechmogący!O Wszechmogący

Na grobach żołnierzy w RadzyminieNa grobach żołnierzy w Radzyminie

Pamiętaj, do nieba nie idzie się samemu, trzeba koniecznie kogoś ze sobą prowadzićPamiętaj, do nieba nie idzie się samemu, trzeba koniecznie kogoś ze sobą prowadzić

Najbardziej popularne

Litania do Najświętszej Maryi PannyLitania do Najświętszej Maryi Panny

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej