Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Biuro Matrymonialne św. Józefa

Zakochana para "Zakochał się w najpiękniejszej dziewczynie na świecie. Wcielone piękno i jasność. Ale oto Bóg wkracza, by zarezerwować ją dla siebie. Nie rozumie tego. Chce więc pozwolić jej, by szła przez życie sama, skoro ona nie jest dla niego. Ale oto Bóg chce, by pozostał z nią, czuwał nad nią i nad jej stanem, choć teraz rozumie jeszcze mniej, l oto przyjmuje ją po raz drugi, lecz z poszanowaniem tajemnicy, którą ona w sobie nosi, a która całkowicie przerasta ich oboje. Nowa miłość rodzi się między nimi. Wzajemne porozumienie, by razem służyć powierzonemu im dziecku, które jest samym Bogiem: to Jezus. Choć nie współżyli ze sobą seksualnie, być może nigdy dwoje młodych nie przezywało tak głębokiej i intensywnej miłości jak oni. Są zarazem pierwszą parą chrześcijan i pierwszymi ludźmi uświęconymi przez celibat dla Królestwa.

Jakże nieraz wstrzemięźliwość musiała mu ciążyć! Ale wytrzymał. Ona w swej czułości wspierała go.

Rozpoznałeś o kogo chodzi - o Józefa z Nazaretu, ten święty patron pomaga w ciężkich chwilach, które każdy z nas przeżywa."

o. Daniel Ange
"Twoje ciało stworzone do życia"

Zakochana para na murze Opowiadała mi moja znajoma, że będąc młodą dziewczyną uczęszczała co środę do kościoła na nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, aby uprosić sobie dobrego męża. W kościele klęczała zawsze w tym samym miejscu. Kilka metrów przed nią klęczał i modlił się zawsze ten sam młodzieniec. Kiedyś, po wyjściu z kościoła, zaczęli z sobą rozmawiać. Dziś są szczęśliwym małżeństwem, wiele lat po ślubie.

- Nie wyobrażam sobie, aby męża szukać na dyskotece - mówi z uśmiechem Elżbieta. - Męża trzeba sobie wymodlić.

Patronem kojarzenia dobrych małżeństw jest św. Józef. Jego niezwykłe małżeństwo było tak świetnie dobrane. Miał szczęście mieć za żonę najwspanialszą Kobietę świata.

Dzisiaj św. Józef pomaga chętnie tym, którzy zwracają się do Niego z prośbą o dobrego męża czy dobrą żonę. Spotykam wiele dobrych małżeństw, którym św. Józef rozwiązał problem samotności życiowej, staropanieństwa czy starokawalerstwa. Nieraz po ludzku wydawało się, że nie ma wyjścia.


   

Wasze komentarze:
 Agnieszka: 25.05.2012, 20:32
 Św Józefie wstawiaj się za mną i za wszystkimi którzy uciekają sie do Ciebie, proszę o zdrowie i możliwość założenia rodziny, na wzór Rodziny Świętej! Proszę również o łaskę zapomnienia o pewnym mężczyźnie który nie jest przeznaczony dla mnie.
 A.: 23.05.2012, 19:05
 św. Józefie proszę Cię wstawiaj się za mną i spraw bym poznała wspaniałego mężczyznę, który będzie moim przyjacielem do końca życia. Daj mi siłę i wytrwałość w czekaniu.
 aga: 17.05.2012, 20:59
 Święty Józefie, Ty wiesz o co proszę, zmiłuj się nade mną ...
 Natalia: 17.05.2012, 19:34
 Św. Józefie ,Panie Boże i MAtko boska ,która chyba najbardziej mnie rozumiesz,bo tez Byłas kobietą.. MAłżeństwo twoje i Św. Józefa było idealne,dobre i idealnie dobrane.. Sw. józefie miałes NAJWSPANIALSZĄ KOBIETE NA ZIEMI ! Prosze Cie o dobrego chłopaka,narzyczonego,męża ,który pokocha mnie taką jaka jestem czasem głupkowatą czasem depresyjna..,ironiczną i złą,ale tez uśmiechniętą i potrafiącą wysłuchac..,żeby pokochał mnie ,a nie moje ciało ,ale tez zebym podobała mu sie fizycznie. Spotkałam wspaniałego człowieka moge nawet powiedziec ,ze sie w nim zakochałam .. dbał o mnie szaanował ,ale ja swym głupim zachowaniem i bezmyślnością straciłam go.. Prosze Cie o łaske przywrócenia go do mnie i ,zebysmy bylu razem ,byłabym wtedy najszczęśliwsza na świecie.. prosze Cie o najważniejszą cnote na świecie odwzajemnioną miłość.. m..... ....... błagam.. JAnie pawle 2 wstaw sie za Mną..
 Anna: 13.05.2012, 14:17
 Swięty Józefie, gdybym wcześniej o Tobie wiedziała, modliłabym się nieustannie o Twoje wstawiennictwo za mną do Miłosiernego Boga o dobrego męża i założenie szczęśliwej, kochającej się rodziny, teraz już mam swoje lata i na macierzyństwo po ludzku jest niemożliwe, ale to po ludzku bo dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, błagam Cię więc św. Józefie o pomoc i Twoją opiekę, znajdź mi dobrego mężczyznę, który będzie dobrym, kochającym mężem. Chciałabym jeszcze przeprosić za niedotrzymanie obietnicy, święty Józefie, mam tylko Ciebie, pomóż mi.
 Maria: 05.05.2012, 20:35
 świety Józefie, proszę o wstawiennictwo aby znaleźć dobrego męża i założyc rodzinę.
 Weronika: 04.05.2012, 22:06
 Świety Józefie, proszę, pomóż mi poznać, kogo Pan wybrał na mojego męża, pobłogosław nam
 Ania: 30.04.2012, 21:34
 święty Józefie spraw abym znalazła dobrego męża
 Ale: 30.04.2012, 08:47
 Sw. Józefie proszę Cię o cud...błagam o poznanie wspaniałego człowieka, który bedzie mnie kochał i szanował. Już nie mam siły iść sama przez życie. Modlę sie do Ciebie i będę to robić wytrwale, zmiluj sie nade mną


 Ale: 30.04.2012, 08:46
 Sw. Józefie proszę Cię o cud...błagam o poznanie wspaniałego człowieka, który bedzie mnie kochał i szanował. Już nie mam siły iść sama przez życie. Modlę sie do Ciebie i będę to robić wytrwale, zmiluj sie nade mną
 Monika: 27.04.2012, 21:58
 Święty Józefie, zaniedbuję Cię w moich modlitwach, ale od dziś będę przez Twoje wstawiennictwo prosić o kochającego męża dla mojej siostry i dwóch przyjaciółek. Jezu, ufam Tobie, obdarz nas Swoją miłością w bliźnich.
 Barbara: 25.04.2012, 22:38
 Sw Józefie prosze Cię o mężczyznę , który pokocha mnie miłościa prawdziwą, z którym spędzę czas dany nam tu na ziemi. Wierze w Twoja wolę. Amen
 Kasia : 03.04.2012, 21:35
 Święty Józefie proszę Cię o dobrego męża niech Bóg da mi łsakę spotkania mężczyzny którgo pokocham a on mnie i będziemy mogli tworzyć rodzinę. W tym roku będę miała 30 lat a moja samotność zabiera mi wszystko, w pracy mam kompleksy bo nie mam męża a przecież zawsze tego pragnęłam.Stałam się niecierpliwa i każdy dzień to nadzieja, że go poznam a każdy wieczór to rozczrowanie.Niech dobry Bóg wyrwie mnie od tego obarczania się każdego dnia i skupiania się tylko na tym. Boże Ty wszystko możesz dla Ciebie nie ma nic niemożliwego a jeden dzień, jedna sekunda mego życia zmieni me życie bo Ty jesteś Dobry.
 Anita: 31.03.2012, 11:03
 Św. Józefie Ty wiesz jak bardzo me serce pragnie załozyć rodzinę... Pozwól mi być w pełni szczęśliwą i poznać wspaniałego mężą który obdarzy mnie miłością. ześlij mi tego jedynego bym mogła go poznać i cieszyć się życiem.
 Dorota: 26.03.2012, 20:39
 Swięty Józefie ,spraw,aby na mojej drodze życia stanął mężczyzna,którego pokocham z wzajemnością i założę rodzinę,o której marzę.
 Iza: 23.03.2012, 10:42
 Święty Józefie Ty wiesz kto ma zostać moim mężem proszę pomóż mi go spotkać.
 Iwka: 18.03.2012, 00:07
 Świety Józefie proszę pomóz mojej siostrze Bogusi znależć dobrego wierzącego męża.
 aga: 15.03.2012, 18:40
 Św Józefie proszę Cię o cud. Proszę wyjednaj mi tę łaskę ...
 Ula: 10.03.2012, 17:24
 Św. Józefie proszę Cię o dobrego , wyrozumiałego męża.Proszę jeżeli nie potrafię być sama, postaw mi na drodze człowieka jeżeli taka jest Wola Boga.
 do nikita: 08.03.2012, 09:12
 polecam Nowennę Pompejańską, przez którą Matka Boża czyni cuda :-)
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] (23) [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Matko Jezusa w medalikuMatko Jezusa w medaliku

Bój się Boga - co ty robisz!Bój się Boga - co ty robisz!

O Wszechmogący!O Wszechmogący

Na grobach żołnierzy w RadzyminieNa grobach żołnierzy w Radzyminie

Pamiętaj, do nieba nie idzie się samemu, trzeba koniecznie kogoś ze sobą prowadzićPamiętaj, do nieba nie idzie się samemu, trzeba koniecznie kogoś ze sobą prowadzić

Najbardziej popularne

Litania do Najświętszej Maryi PannyLitania do Najświętszej Maryi Panny

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej