Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Biuro Matrymonialne św. Józefa

Zakochana para "Zakochał się w najpiękniejszej dziewczynie na świecie. Wcielone piękno i jasność. Ale oto Bóg wkracza, by zarezerwować ją dla siebie. Nie rozumie tego. Chce więc pozwolić jej, by szła przez życie sama, skoro ona nie jest dla niego. Ale oto Bóg chce, by pozostał z nią, czuwał nad nią i nad jej stanem, choć teraz rozumie jeszcze mniej, l oto przyjmuje ją po raz drugi, lecz z poszanowaniem tajemnicy, którą ona w sobie nosi, a która całkowicie przerasta ich oboje. Nowa miłość rodzi się między nimi. Wzajemne porozumienie, by razem służyć powierzonemu im dziecku, które jest samym Bogiem: to Jezus. Choć nie współżyli ze sobą seksualnie, być może nigdy dwoje młodych nie przezywało tak głębokiej i intensywnej miłości jak oni. Są zarazem pierwszą parą chrześcijan i pierwszymi ludźmi uświęconymi przez celibat dla Królestwa.

Jakże nieraz wstrzemięźliwość musiała mu ciążyć! Ale wytrzymał. Ona w swej czułości wspierała go.

Rozpoznałeś o kogo chodzi - o Józefa z Nazaretu, ten święty patron pomaga w ciężkich chwilach, które każdy z nas przeżywa."

o. Daniel Ange
"Twoje ciało stworzone do życia"

Zakochana para na murze Opowiadała mi moja znajoma, że będąc młodą dziewczyną uczęszczała co środę do kościoła na nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, aby uprosić sobie dobrego męża. W kościele klęczała zawsze w tym samym miejscu. Kilka metrów przed nią klęczał i modlił się zawsze ten sam młodzieniec. Kiedyś, po wyjściu z kościoła, zaczęli z sobą rozmawiać. Dziś są szczęśliwym małżeństwem, wiele lat po ślubie.

- Nie wyobrażam sobie, aby męża szukać na dyskotece - mówi z uśmiechem Elżbieta. - Męża trzeba sobie wymodlić.

Patronem kojarzenia dobrych małżeństw jest św. Józef. Jego niezwykłe małżeństwo było tak świetnie dobrane. Miał szczęście mieć za żonę najwspanialszą Kobietę świata.

Dzisiaj św. Józef pomaga chętnie tym, którzy zwracają się do Niego z prośbą o dobrego męża czy dobrą żonę. Spotykam wiele dobrych małżeństw, którym św. Józef rozwiązał problem samotności życiowej, staropanieństwa czy starokawalerstwa. Nieraz po ludzku wydawało się, że nie ma wyjścia.


   

Wasze komentarze:
 Aga: 08.03.2014, 21:22
 Święty Józefie błagam zlituj się nad moim smutnym, samotnym i wciąż tęskniącym sercem. Błagam przemień zimne serce człowieka, którego tak bardzo i tak długo kocham. Pomóż mi, bo po ludzku nic mi nie wychodzi. Wszelkie moje starania poszły na marne. Święty Józefie nie mogę odnaleźć sensu życia, ukojenia, jakiejś radości. Błagam zwróć mi tę ukochaną osobę.
 kasia 11.03.2014: 04.03.2014, 23:43
 Swięty Józefie być może nie zasługuje i wiele rzeczy które uczyniłam żałuje ale w głębi serca wierze że wszystko się ułoży i zasłuże na Tomasza aby został moim mężem.
 Aga: 04.03.2014, 22:40
 Święty Józefie błagam wysłuchaj mnie. Ty wiesz o co proszę, bo od wielu lat o to samo. Ty wiesz kogo noszę w sercu i z kim chce dzielić życie. Proszę o ten cud.
 A: 03.03.2014, 21:11
 Swięty Józefie proszę o dobrego męża, który będzie mnie kochał i szanował i o to, żebym ja go kochała i szanowała. Proszę o wstawiennictwo i rozeznanie, czy chłopak, z którym sie teraz spotykam, jest Tym, ktorego przeznaczył mi Pan Bóg. Jesli nie, to proszę, spraw, żebyśmy się rozstali bez bólu i zranień.
 Marta : 27.02.2014, 18:24
 Święty Józefie proszę o prawdziwą miłość o męża który będzie mnie szanował kochał i wspierał. Takiego z którym przetrwam złe i dobre chwile. Nie chcę być oszukiwana , zdradzana - dosyć. Postaw na mojej drodze tego , który będzie ze mną na zawsze. Dziękuję.....
 Magda: 26.02.2014, 21:44
 Święty Józefie proszę pomóż mi się otworzyć na serce drugiej osoby,abym wyszła ze swojego pancerza i poznała dobrego człowieka na męża,który będzie mnie szanował i kochał. Święty Józefie proszę Cię o człowieka o samych dobrych cechach, wyrozumiałego, wiernego, dobrego, czułego, odpowiedzialnego, również wierzącego. Będę go bardzo mocno kochała i szanowała. Chciałabym spędzić z nim całe życie. Magda
 Aga: 23.02.2014, 09:47
 Święty Józefie błagam z całego serca przemień zimne i obojętne serce osoby, którą tak bardzo kocham, żeby dał mi szanse. Pragnę iść z tym człowiekiem przez życie i dawać z siebie to co najlepsze. Bóg mi postawił go na drodze, więc musi to mieć jakiś sens. Pomóż mi Święty Józefie. Ty wiesz o kim mówie.
 B: 19.02.2014, 15:25
 Świety Józefie wstaw się u Boga w sprawie niemozliwej po ludzku, uratowania mojego małżeństwa, powrotu mojego męża, odmiany jego serca by dostrzegł jak został zmanipulowany, uzależniony, by dostrzegł prawdziwe intencje tych któzy dążyli i przyczynili się do rozpadu naszej rodziny. Wyproś ocalenia naszego małzńestwa, naszej rodziny odmianę serca męża by miłość do mnie dyktowała mu drogę posteowania a prawda i dobroć były drogowskazami jego działania
 Aga: 18.02.2014, 21:58
 Święty Józefie pamiętaj o mnie i mojej prośbie. Błagam wysłuchaj mnie. Te wszystkie lata modlitwy i próśb muszą coś znaczyć. Nie mogą przecież pójść na marne moje starania.


 Aga: 15.02.2014, 13:49
 Święty Józefie proszę otwórz wreszcie serce Leszka na moją osobę. Ja już tak długo proszę o szansę dla nas. Kocham go od kiedy Bóg postawił mi go na drodze i pragnę z nim dzielić życie. Proszę przemień Jego obojętność w uczucie do mnie. Bez niego tak strasznie pusto, smutno i źle a przy nim wszystko miało sens i byłam lepszą osobą.
 Gosia: 14.02.2014, 22:14
 Święty Józefie, proszę Cię o pomoc w mojej sprawie.
 Marcin: 12.02.2014, 16:08
 Święty Józefie...Proszę Cię aby Monika ponownie otworzyła dla mnie swoje serce, przebaczyła mi, zaufała mi i abyśmy stworzyli kochającą się rodzinę wychowując nasze dzieci w miłości i wierze. Jesteś dla mnie wzorem Ojca i Męża.
 Ilona: 10.02.2014, 00:47
 Święty Józefie, proszę o ukochanego z Moich marzeń i snów. Człowieka o samych dobrych cechach, wyrozumiałego, wiernego, dobrego, czułego, odpowiedzialnego, również wierzącego. Będę go bardzo mocno kochała i szanowała. Chciałabym spędzić z nim całe życie.
 K.: 08.02.2014, 21:03
 Swiety Jozefie, proszę Cię o męża, cudownego czlowieka, który wkroczy w moje życie i juz na zawsze będziemy razem żyć w szczęściu.
 Pati: 05.02.2014, 19:45
 Św. Józefie, proszę Cię o łaskę prawdziwej miłości, by ta pustka, która mnie otacza wreszcie się skończyła...by ten strach, który we mnie rośnie-że nigdy nie poczuję co to znaczy kochać i być kochaną- wreszcie się zatrzymał....by wreszcie na mojej twarzy pojawił się uśmiech:)
 H.: 01.02.2014, 21:23
 Św. Józefie proszę z całego serca o pomoc w ponownym otwarciu serca na moje uczucie chłopaka, którego bardzo pokochałam.
 Bp: 30.01.2014, 17:27
 św.Józefie odsuń od mojego serca samotność i smutek,proszę cię o twoje wstawiennictwo abym znalazła dobrego i kochającego męża,mężczyznę któremu będę potrafiła zaufać.
 s: 29.01.2014, 00:05
 Swiety Jozefie prosze Cie aby syn moj ulozyl sobie zycie , prosze o dobra uczciwa pracowita zone z ktora moglby zalozyc szczesliwa rodzine,aby byla katoliczka. Prosze Cie wysluchaj mojej prosby.
 s: 29.01.2014, 00:05
 Swiety Jozefie prosze Cie aby syn moj ulozyl sobie zycie , prosze o dobra uczciwa pracowita zone z ktora moglby zalozyc szczesliwa rodzine,aby byla katoliczka. Prosze Cie wysluchaj mojej prosby.
 halina: 26.01.2014, 20:08
 sw. Jozefie pomoz mi postaw na mojej drodze mezczyzne aby mnie pokochal i szanowal
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] (13) [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Matko Jezusa w medalikuMatko Jezusa w medaliku

Bój się Boga - co ty robisz!Bój się Boga - co ty robisz!

O Wszechmogący!O Wszechmogący

Na grobach żołnierzy w RadzyminieNa grobach żołnierzy w Radzyminie

Pamiętaj, do nieba nie idzie się samemu, trzeba koniecznie kogoś ze sobą prowadzićPamiętaj, do nieba nie idzie się samemu, trzeba koniecznie kogoś ze sobą prowadzić

Najbardziej popularne

Litania do Najświętszej Maryi PannyLitania do Najświętszej Maryi Panny

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej