Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Biuro Matrymonialne św. Józefa

Zakochana para "Zakochał się w najpiękniejszej dziewczynie na świecie. Wcielone piękno i jasność. Ale oto Bóg wkracza, by zarezerwować ją dla siebie. Nie rozumie tego. Chce więc pozwolić jej, by szła przez życie sama, skoro ona nie jest dla niego. Ale oto Bóg chce, by pozostał z nią, czuwał nad nią i nad jej stanem, choć teraz rozumie jeszcze mniej, l oto przyjmuje ją po raz drugi, lecz z poszanowaniem tajemnicy, którą ona w sobie nosi, a która całkowicie przerasta ich oboje. Nowa miłość rodzi się między nimi. Wzajemne porozumienie, by razem służyć powierzonemu im dziecku, które jest samym Bogiem: to Jezus. Choć nie współżyli ze sobą seksualnie, być może nigdy dwoje młodych nie przezywało tak głębokiej i intensywnej miłości jak oni. Są zarazem pierwszą parą chrześcijan i pierwszymi ludźmi uświęconymi przez celibat dla Królestwa.

Jakże nieraz wstrzemięźliwość musiała mu ciążyć! Ale wytrzymał. Ona w swej czułości wspierała go.

Rozpoznałeś o kogo chodzi - o Józefa z Nazaretu, ten święty patron pomaga w ciężkich chwilach, które każdy z nas przeżywa."

o. Daniel Ange
"Twoje ciało stworzone do życia"

Zakochana para na murze Opowiadała mi moja znajoma, że będąc młodą dziewczyną uczęszczała co środę do kościoła na nowennę do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, aby uprosić sobie dobrego męża. W kościele klęczała zawsze w tym samym miejscu. Kilka metrów przed nią klęczał i modlił się zawsze ten sam młodzieniec. Kiedyś, po wyjściu z kościoła, zaczęli z sobą rozmawiać. Dziś są szczęśliwym małżeństwem, wiele lat po ślubie.

- Nie wyobrażam sobie, aby męża szukać na dyskotece - mówi z uśmiechem Elżbieta. - Męża trzeba sobie wymodlić.

Patronem kojarzenia dobrych małżeństw jest św. Józef. Jego niezwykłe małżeństwo było tak świetnie dobrane. Miał szczęście mieć za żonę najwspanialszą Kobietę świata.

Dzisiaj św. Józef pomaga chętnie tym, którzy zwracają się do Niego z prośbą o dobrego męża czy dobrą żonę. Spotykam wiele dobrych małżeństw, którym św. Józef rozwiązał problem samotności życiowej, staropanieństwa czy starokawalerstwa. Nieraz po ludzku wydawało się, że nie ma wyjścia.


   

Wasze komentarze:
 Ula: 02.10.2012, 15:50
 św. Józefie, Ty dobrze znasz moje srece i te pragnienia w nim zawarte. Proszę Cię o wstawiennictwo w mojej intencji.
 załamana: 30.09.2012, 15:14
 Święty Józefie błagam pomóż mi. Kocham człowieka który mnie odrzuca, moje życie straciło sens. Błagam o wzajemność w miłości.
 Honorata: 28.09.2012, 19:38
 Święty Józefie, bardzo Cię proszę o Wielką Wzajemną Miłość i spełnienie w macierzyństwie.
 Edyta: 25.09.2012, 16:51
 ten artykul to szczera prawda. warto w tych sprawach prosic o pomoc Sw. Józefa.
 Jolanta: 24.09.2012, 20:41
 Święty Józefie proszę Cię pomóż mi. Zakochałam się w kimś kto nie wiem co do mnie czuje, pomóż mu zrozumieć.... proszę
 nieszczęśliwa: 23.09.2012, 22:52
 Święty Józefie, proszę pomóż. Pokochałam pięknie całym sercem. Musiałam skryć miłość głęboko, bo tak należało. Minęły dwa lata i znów pojawił się na mej drodze Ten, którego tak wielkim uczuciem obdarzyłam. Miłość nie ustała, wręcz przeciwnie wypiękniała...jeśli to On jest tym człowiekiem z którym chce mnie złączyć Bóg, proszę pomóż nam, swoim wstawiennictwem i modlitwą wyjednaj łaski : pięknego związku, pięknego małżeństwa, pięknej Rodziny gdzie miłość, szacunek i uśmiechy naszych z pragnienia wielkiego zrodzonych dzieci będą dla nas największym dobrem. Amen.
 marta: 23.09.2012, 22:34
 Święty Józefie, pomóż, pomóż proszę.
 Ika: 07.09.2012, 07:56
 Za Twoim pośrednictwem Św Józefie proszę o miłość i dobrego męża dla mnie, aby mnie kochał i szanował tak jak Ty Maryję, nie potrafię już dłużej być samotna... Wspieraj wszystkie strapionych i osamotnionych!
 Natalia: 02.09.2012, 20:18
 Święty Józefie pozwól mi zaznać cudu miłości. Daj dużo siły i cierpliwości żebym mogła na przyjście tego jedynego czekać tak długo jak trzeba będzie. Ofiaruję tą pustkę w moim sercu Tobie i ufam że ją kiedyś zapełnisz.


 Marzenazagaja: 01.09.2012, 23:13
 Swiety Jozefie prosze o do ergo meza
 Marta: 28.08.2012, 21:16
 Święty Józefie, proszę Cię o dobrego i wartościowego męża, mniej go w opiece i pozwól wytrwać w czystości...
 Dorota: 27.08.2012, 16:48
 Swiety Jozefie prosze o dobrego , kochajacego meza
 kasia: 25.08.2012, 00:13
 Święty Józefie Proszę o nawrócenie Krzysia, by w Jego sercu zagościła miłość i tęsknota do mnie, by zrozumiał,że byliśmy i jesteśmy dla siebie stworzeni i zaczął o nas walczyć. Proszę niech się zmieni na lepszego człowieka i doceni dar jaki dał nam Bóg-możliwość ponownego spotkania i bycia razem. Proszę i błagam o uratowanie i uzdrowienie tego uczucia które między nami się rodziło. By szatan nie sprowadzał go na złą drogę i nie kusił swoimi "dobrami". Proszę i błagam całym swoim sercem Proszę i błagam ze wstawiennictwem Twoim, Ducha Św, Matki Bożej, Jezusa, Św. Rity oraz Św. Judy Tadeusza
 B.S.: 22.08.2012, 16:59
 Św. Józefie proszę o dobrego męża.Spraw ,aby i do mnie los się uśmiechnął.
 IZA: 20.08.2012, 19:36
  Święty Józefie proszę o dobrego, kochającego męża.
 N: 19.08.2012, 08:53
 Św. Józefie Zakochałam sie ... w pewnym mężczyźnie ,ale nie wiem czy od odwzajemnia te uczucie..,ale było nam razem bardzo dobrze. Z nikim innym mi tak nie było.. czułam sie najwspanialej na świecie w jego ramionach odnajdywałam spokoj i ukojonie.. Prosze Cie o wstawienictwo za mną i za nim.. ,bo spotykałam sie z wieloma innymi ,ale on był najelpszy pod kazdym wzgledem minęło duopz czasu on wyjechał i dalej nie moge zapomniec.:( Prosze Cie chociaz raz chciałabym go jeszce zobaczyc,pobyc z nim. Moje serce jest pełne miłości dla tej osoby.. zrobiłabym wiele,zeby go uszczesliwic i byc z nim. wiem ,ze to niepokorne prosic o niego skoro juz tego nie ma co było ,ale dobrze o tym wiesz ,ze on był dla mnie najlepszym przyjacielem.
 Marzena: 15.08.2012, 17:35
 św. Józefie... właśnie leczę swoje serce po rozstaniu z kimś, kogo kochałam całym sercem, ale on odszedł... Tak mi ciężko, że już nie wierzę, że dla mnie też może zaświecić słońce :( Proszę Cię pozwól mi odnaleźć mężczyznę, który mnie pokocha taką jaką jestem i nigdy jego uczucie nie wygaśnie i mnie nie opuści... Jest we mnie tyle miłości, którą mogłabym mu dać... Nie chcę iść przez życie sama... Proszę o miłość dla mnie, o męża, który zrozumie moją duszę...
 Kasia: 12.08.2012, 18:48
 Św Józefie postaw na mojej drodze człowieka który pokocha mnie z wzajemnością, bedzie szanował i wspierał. Dopomóz Koleżankom również.
 Aggi : 07.08.2012, 22:35
 Kochany Święty Józefie, proszę Cię o mądrego męża i katolicką rodzinę oraz abym znalazła miejsce na ziemi, w którym będę szczęśliwa.
 Beata : 01.08.2012, 22:20
 Święty Józefie proszę Cię o dobrego męża i dzieci, bardzo tego pragnę, wyzwól ze stanu staropanieństwa.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Matko Jezusa w medalikuMatko Jezusa w medaliku

Bój się Boga - co ty robisz!Bój się Boga - co ty robisz!

O Wszechmogący!O Wszechmogący

Na grobach żołnierzy w RadzyminieNa grobach żołnierzy w Radzyminie

Pamiętaj, do nieba nie idzie się samemu, trzeba koniecznie kogoś ze sobą prowadzićPamiętaj, do nieba nie idzie się samemu, trzeba koniecznie kogoś ze sobą prowadzić

Najbardziej popularne

Litania do Najświętszej Maryi PannyLitania do Najświętszej Maryi Panny

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej