Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Żona: 21.11.2018, 16:37
 Panie Boże proszę cię o powrót męża do domu,pomimo bólu i cierpienia jakiego doznałam z jego strony przez zdradę,nadal go kocham .Panie Jezu pomóż mi uratować moje małozenstwo.Amen
 Natalia: 20.11.2018, 00:29
 Panie Boze, Trojco Swieta blagam Cie zeby moj ukochany, ojciec mojego dziecka do mnie wrocil. Kocham go i wiem ze on kocha mnie, prosze daj nam sile zebysmy umieli byc dalej razem, zebysmy byli szczesliwi i stworzyli dom dla naszego dziecka... Amen
 Jerzy: 19.11.2018, 21:24
 Jezu Chryste duchu święty święta matko boża nieustajacej pomocy bardzo proszę z całego serca o powrut mojej żony Renaty do domu ponieważ bardzo jom kocham i chce jej to wszystko wynagrodzic
 RYSZARD: 27.10.2018, 22:04
 JESTEM INNYM CZŁOWIEKIEM.ŻONO WRÓĆ BO NADAL CIĘ KOCHAM. CZEKAM JUŻ TYLE LAT. PANIE BOŻE POMÓŻ.
 Magda: 24.10.2018, 11:54
 Panie Jezu błagam o scalenie mojej rodziny, prosze o kolejną szansę postaram się nie zawieść, daj siłę cheć i wiarę mojemu narzyczonemu w nas związek, rozpal w nim miłośc do mnie i do naszej córki, spraw by wrócił do mnie i do dziecka, był moim mężem i dobrym ojcem dla naszej córki.
 Żona: 21.10.2018, 16:16
 Proszę cię Panie Jeży pomóż mi ,aby mój mąż wrócił do domu
 Renata: 17.10.2018, 16:48
  Panie, Maryjo, Duchu Święty, Świety Józefie, Święta Rito, Święty Janie Pawle ll błagam ocalcie moje małżeństwo proszę o powrót mojego męża by zrozumiał że to co przyrzekaliśmy w kościele powinno trwać , niech wybierze naszą rodzinę , a zapomni o innej osobie , proszę daj mi siłę w walce o męża proszę.
 adam: 14.10.2018, 10:53
 pani
 paweł: 12.10.2018, 03:31
 Panie Jezu proszę aby moja żona wróciła do mnie


 Kamila: 27.09.2018, 21:24
 Panie Boże prosiła bym cię byś pomógł przetrwac mi ten kryzys w małżeństwie i połączył mnie i mojego męża kocham go strasznie i pragnęła bym by wrócił do mnie i dziecka. Tak mi do pomóż Panie Jeży
 Aga: 25.09.2018, 21:35
 Panie Boże błagam uratuj moje małżeństwo. By moj maz wrocil i zostawił tamta kobiete. Wybaczam mu zdrade. Kocham go z naszymi dziecmi nad zycie. Blagam spraw by i on znowu nas pokochal i by wrocil. Napelnij jego serce miloscia do mnie i checia powrotu do domu. Blagam Cię
 matka: 18.08.2018, 16:16
 Boże Wszechmogący, Jezu Chryste i Duchu Święty ,Maryjo Matko Boża miejcie córkę i żięcia w swojej opiece, przywróćcie im milość aby z dziećmi mogli być znowu szczęśliwą rodziną.
 Jola: 24.07.2018, 14:52
 Panie, Maryjo, Duchu Święty, Świety Józefie, Święta Rito, Święty Janie Pawle ll błagam ocalcie moje małżeństwo przed rozpadem i rozwodem. Oddaje Wam całe moje cierpienie, cały żal za grzechy, całą moja chęć naprawy relacji z mężem. Dziękuje ze nas połączyliscie sakramentem. Oddalacie od mojego męża całe zło, złych doradców, kobietę która może mieszać mu w głowie i namawiać do złego. Sprawcie by jego serce zmiękło, by nadal uwierzył w nasze małżeństwo i nasza miłość. Żeby uwierzył, ze zmiany są możliwe i ze nie ma sytuacji bez wyjścia. Wy możecie dokonać cudu, cudu przemiany mojego małżeństwa. Tak bardzo Wam ufam. Wiem, ze mnie nie zostawicie w tym bólu. Błagam na kolanach o nawrócenie mojego męża. Ślubowałam mu miłość, wierność i uczciwość małżeństwo i chce w tym przyrzeczeniu wytrwać. Kocham go mocno. Proszę by wybaczył mi krzywdy, które mu wyrządziłam. Jeżu ufam, ze dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych!
 Lucyna: 23.07.2018, 17:57
 Dobry Boże spraw ,by wrócił do mnie mąż.Postaw na drodze jego kochanki innego mężczyznę.Niech go pokocha i się nawróci.Jezu ufam Tobie.
 Marzena: 07.07.2018, 22:21
 Jezu, zaufałam Co nie raz. Nie zawiodłeś mnie. Modlę się o powrót męża, o uwolnienie od tej.kobiety, którą rozbija małżeństwa... Dopomóż Panie. Daj mi siłę, albo zabierz ode mnie miłość która mam w sobie do niego
 Ala: 21.06.2018, 13:16
 Proszę lecz nas,zabierz od nas to zło,długi,kłótnie,przekleństwa,zabierz od mojego męża kochankę i jego uzależnienia,które doprowadzają do złości,rozpaczy,lęku i depresji,Ratuj nas,pomóż nam,Uzdrow nas
 Asz: 20.06.2018, 19:47
 Panie Boże proszę o łaskę dla mojego męża spraw aby jego serce wypełniło się miłością do mnie .Proszę odsuń od nas wszystkie złe osoby które stanęły nam na drodze proszę uratuj nasze małżeństwo
 An: 20.06.2018, 18:53
 Panie Boże proszę o łaskę dla mnie i męża spraw aby serce jego wypełniło się miłością do mnie aby powróci Boże odsuń od nas osoby i kochankę które stoją nam na drodze proszę dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych ufam tobie Jezu.
 Zygmunt: 31.05.2018, 19:03
 Panie Jezu na mocy sakramentu małżeństwa powierzam Ci nasze małżeństwo. Proszę Cię Ty się tym zajmij. Uratuj, ocal nasze małżeństwo. Duchu Święty który zawsze jesteś prowadzącym każdą modlitwę, którego mocą dokonują się każde cuda i nawrócenia, proszę Cię działaj. Działaj zgodnie z wolą Boga Ojca który pobłogosławił nasze małżeństwo.
 Karolina 31/05.2018: 31.05.2018, 02:40
 Panie Boże spraw ,aby Maz mi wybaczł,pokochał i wócił
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] (18) [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31]


Autor

Treść

Nowości

Niewierna żona rybakaNiewierna żona rybaka

św. Ludgerśw. Ludger

Modlitwa do św. Dobrego ŁotraModlitwa do św. Dobrego Łotra

Litania do św. Dobrego ŁotraLitania do św. Dobrego Łotra

Duch Święty głównym sprawcą nowej ewengelizacjiDuch Święty głównym sprawcą nowej ewengelizacji

Panno łaskawaPanno łaskawa

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej