Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Viola: 13.12.2019, 10:15
 Panie Jezu spraw by moj maz Ciebie na nowo znalazl i przyjal twoje milosierdzie i jesli to zgodne z twoja wola , by moj maz do mnie wrocil. Wielbie Ciebie Panie w Trojcy Jedyny.Panie Jesu ufam Tobie, pomoz mi prosze
 Monia : 09.12.2019, 07:07
 Boże niech Marcin się otrzasie niech będę dla niego wszystkim niech zrozumie że to kocham proszę niech wroci Amen
 JERZY: 08.12.2019, 02:34
 Panie Boże błagam Cię uratuj nasze małżeństwo niech żona nie błądzi niech jej serce znów zabije mocniej dla mnie błagam Cię niech nie raspada się to co kiedyś Bóg połączył świętym węzłem
 Anna30: 05.12.2019, 23:35
 Boże sprawdź żeby mój moz wrócił do mnie i do dziecka żeby miał do nas miłość której nigdy nie miał żeby nas kochał żeby zrozumiał że rodzina jest najważniejsza proszę Cię Boże pomóż mi.
 Anna30: 04.12.2019, 23:22
 Boże sprawdź żeby mój moz wrócił do mnie i do dziecka żeby miał do nas miłość której nigdy nie miał żeby nas kochał żeby zrozumiał że rodzina jest najważniejsza proszę Cię Boże pomóż mi.
 Sylwia : 03.12.2019, 22:43
 Panie Boże proszę aby mój mąż wrócił do mnie i syna. Tak bardzo cierpimy. Pomóż nam się zrozumieć i pojednać. Skrusz jego serce spraw aby zaczęło mu zależeć na rodzinie. Nie wiem co robić Panie daj mi jakieś światło. Niech się dzieje Twoja wola , w Twoje ręce Panie składam swój los wiem że Ty mnie nie opuścisz. JEZU UFAM TOBIE
 Sylwia : 03.12.2019, 22:42
 Panie Boże proszę aby mój mąż wrócił do mnie i syna. Tak bardzo cierpimy. Pomóż nam się zrozumieć i pojednać. Skrusz jego serce spraw aby zaczęło mu zależeć na rodzinie. Nie wiem co robić Panie daj mi jakieś światło. Niech się dzieje Twoja wola , w Twoje ręce Panie składam swój los wiem że Ty mnie nie opuścisz. JEZU UFAM TOBIE
 Jola: 02.12.2019, 22:33
 Boże nie pozwól abyśmy się odsunęli od siebie. Pozwól zrozumieć mojemu mężowi, żeby przemówił, jego upór doprowadza mnie do szału. Jezu Kochany daj mi siłę.
 Siostra: 01.12.2019, 22:12
 Panie Jezu proszę Cię o przebaczenie w rodzinie.mojego brata Grześka aby Ania przeprosila i mogli się spotkać nadal. Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmij.Szczesc BOŻE.


 Karolina: 28.11.2019, 02:01
 Kochany Boże proszę Cię aby Mężczyzna którego od samego początku uważałam za Męża, z którym mam Synka... wrócił do Nas uzdrowiony z nałogów i niewiary w Nas, aby zakończył swój nowy związek i mieszkanie z Kobietą. Abyśmy stworzyli kochające się Małżeństwo i kochającą się Rodzinę na codzień i dzielili się tą dobrą nowiną po uzdrowieniu tej beznadziejnej sytuacji z Każdym kto będzie potrzebowała Pokrzepienia Serca ❤
 Ania: 25.11.2019, 20:18
 Panie Jezu proszę Cię o powrót mojego męża Piotra do domu o wzajemne wybaczenie, przemianę duchową i wzajemną miłość oraz błogosławieństwo na dalszej wspólnej drodze życia. Jezu Ufam Tobie kochająca żona Anna
 AAA: 23.11.2019, 15:14
 Panie Jezu Blagam aby moj maz odnalaz milosc w swoim sercu do mnie a ja do niego. Panie Jezu polacz nas znowu miloscia wyrozumieniem szczesciem radoscia na wieki wiekow.Prosze o jego i moja przemiane.Biagam Cie Panie Jezu Blagam Cie Mario aby moglismy byc szczesliwa rodzina i dalej rozsodnie wychowywac nasze dzieci zeby byly szczesliwe i zalozyly szczesliwe rodziny.Blagam……….
 Dorota: 19.11.2019, 21:54
 Panie Jezu, spraw błagam, aby mój mąż Łukasz odnalazł miłość w swoim sercu dla mnie i dzieci. Błagam, uzdrów jego serce i napełnij je miłością, by powrócił do naszej rodziny. Jezu ufam Tobie! Tylko w Tobie moja nadzieja! Powierzam Ci moje małżeństwo.
 Piotr: 19.11.2019, 20:31
 Jezu, Matko Boga proszę za ma żonę Agnieszkę by nie bladzila i się nawrocila, wszystko jej wybaczam i proszę o jej przebaczenie Amen
 Monia: 18.11.2019, 09:02
 Proszę Cię Jezu niech wróci niech zrozumie że mamy szansę jeszcze błagam Cię z całego serca
 Ewelina: 17.11.2019, 18:39
 Prosze o modlitwę w intencji naszej rodziny. Aby mąż wrócił do domu i znowu nas pokochał.
 Ewelina: 17.11.2019, 18:38
 Prosze o modlitwę w intencji naszej rodziny. Aby mąż wrócił do domu i znowu nas pokochał.
 Ewelina: 17.11.2019, 18:38
 Prosze o modlitwę w intencji naszej rodziny. Aby mąż wrócił do domu i znowu nas pokochał.
 Sylwia: 14.11.2019, 21:44
 Proszę Panie Jezu spraw by mój mąż wrócił do mnie i synka żeby jego serce skruszało, żeby zrozumiał że to rodzina jest najważniejsza. Proszę za jego rodziców,oświeć ich Panie, aby nie buntowali go przeciwko mnie i nie kusili do rozwodu. Bardzo mi Panie Boże ciężko ,ofiaruję to cierpienie za nawrócenie mojego męża. Jezu dopomóż.
 Barbara: 04.11.2019, 12:01
 Ja już wiem jak to jest jak zostawia cię mąż z trójka dzieci. Jak to boli. Oddaje ci to Panie Jezu. Ufam ci. Pomóż mi.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] (18) [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

sw. Szymon z Lipnicysw. Szymon z Lipnicy

Modlitwa do św. Szymona z LipnicyModlitwy do św. Szymona z Lipnicy

Litania do św. Szymona z LipnicyLitania do św. Szymona z Lipnicy

sw. Fryderyk z Utrechtusw. Fryderyk z Utrechtu

Modlitwa do św. Fryderyka z UtrechtuModlitwa do św. Fryderyka z Utrechtu

ks. Alojzy Arendtks. Alojzy Arendt

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej