Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.


   

Wasze komentarze:
 Joanna: 16.02.2017, 21:59
 Panie Jezu prosze Cie daj mi siły do dalszej modlitwy i walki o moje małżeństwo. Nawróc i przemien serce mojego męza. Pomóż mu uwierzyć i porzucić życie w grzechu . Pojednaj nas . Jezu ufam Tobie
 Małgosia: 13.02.2017, 16:55
 Panie Boże proszę Cię z całego mojego serca aby mój najukochańszy mąż R.zrozumiał co zrobił i żeby chciał wrócić do rodziny.Aby nie niszczył tego co budowaliśmy przez 27 lat.Daj mi siłę żebym przetrwała najgorszy czas w moim życiu.Spraw Boże żeby uwolnił się od seksu z obcymi kobietami a mnie pokochał jak dawniej.Ufam Ci Panie Boże
 Małgosia: 13.02.2017, 16:54
 Panie Boże proszę Cię z całego mojego serca aby mój najukochańszy mąż R.zrozumiał co zrobił i żeby chciał wrócić do rodziny.Aby nie niszczył tego co budowaliśmy przez 27 lat.Daj mi siłę żebym przetrwała najgorszy czas w moim życiu.Spraw Boże żeby uwolnił się od seksu z obcymi kobietami a mnie pokochał jak dawniej.Ufam Ci Panie Boże
 Agnieszka : 10.02.2017, 08:11
  Panie Boże , napraw proszę to co zepsulismy. Ulecz nasze rany. Naucz przebaczać, zapomnieć wzajemne krzywdy. Daj odwagę do pojednania i bycia razem, daj rozsądek do wspólnego życia. Napełnij serca odwagą i wzajemnym szacunkiem.
 Dana: 06.02.2017, 12:58
 Jezu, uratuj mojego męża , nasze małżeństwo, spraw aby przejrzał na oczy... aby odszedł od kochanki, aby zrozumiał jak bardzo niszczy go znajomość z kolegą, z którym razem piją ...spraw aby zaczął wspominać nasze dobre chwile i zatęsknił za mną i domem. Ulecz Panie nasze małżeństwo...naszą rodzinę...
 Anna: 29.01.2017, 14:40
 Jezu uratuj nasze malzenstwo. Spraw by maz sie nawrocil; rozkochal na nowo i wrocil do zoby i dziecka. Daj mi sile by trzerwala; ufam Tobie
 Anna: 28.01.2017, 19:05
 Jezu uratuj nasze malzenstwo. Spraw by maz sie nawrocil; rozkochal na nowo i wrocil do zoby i dziecka. Daj mi sile by trzerwala; ufam Tobie
 Iwona : 14.01.2017, 15:57
 Panie Jezu proszę uratuj mojego męża uwolnij go od kochanki., nawroc spraw aby wrocil do rodziny do mnie i do dzieci. Uratuj nasze małżeństwo. Jezu dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych pomoz blagam
 Iwona: 09.01.2017, 18:30
 Panie , napraw proszę, to co zepsuliśmy. Ulecz nasze rany. Nauczyć przebaczyć i zapomnieć wzajemne krzywdy. Daj odwagę do pojednania i bycia razem, daj rozsądek do wspólnego życia. Napełnij serca odwagą i wzajemnym szacunkiem. Amen.


 Małgorzata: 05.01.2017, 14:48
 Panie Jezu nawróć mojego męża Piotra , uwolnij go od zniewoleń i spraw żeby wrócił do mnie i dzieci i abyśmy żyli w pokoju. Boże bądź wola Twoja , Ufam Ci Jezu
 Beats: 29.12.2016, 22:11
 Jezu synu Dawida ulituj się nade mną,, pojednaj moje małźeństwo,,
 Beats: 29.12.2016, 22:10
 Jezu synu Dawida ulituj się nade mną,, pojednaj moje małźeństwo,,
 anna: 27.12.2016, 15:06
 aby mąż przestal klamac nie szukal szczescia u innych kobiet i wrocil do rodxiny. Ufam Ci Matko Boza
 anna: 17.12.2016, 16:57
 Panie, daj nam łąskę przebaczenia. Daj abym widziała kołek w swoim oku a nie dopatrywałą się drzazgi w oku męża. Spaw, żebyśmy znowu byli dla siebie czuli, serdeczni i patrzyli na siebie z miłością.
 SABINA: 12.12.2016, 22:17
 Kochany Panie Jezu proszę aby mój mąż i kobieta w której się zakochal ockneli się i nie niszczyli swoich małżeństw .Proszę o cud aby mąż wrócił do mnie i dzieci, a ta kobieta na nowo odkryła miłość do swojego męża - obdarz ich upragnionym potomstwem.
 Anna: 07.12.2016, 20:42
 Panie Jezu uratuj moje małżeństwo! Odrodz miłość i zaufanie Daniela i Ani; pojednaj ich na nowo.
 Jolanta: 06.12.2016, 19:32
 Jezu Miłosierny spraw aby mój ukochany mąż rozstał się z kochanką i powrócił do rodziny. O Miłosierny Przemień serce mojego męża i Spraw aby nie grzeszył więcej.Amen
 Magdalena: 03.12.2016, 22:30
 Boze ulecz nasze rany, spraw aby moj maz uwolnil sie od klamstw i wrocil do mnie i dzieci.Wzmocnij nasza milosc.Dziekuje Ci za wszystkie laski.
 Magdalena: 03.12.2016, 22:30
 Boze ulecz nasze rany, spraw aby moj maz uwolnil sie od klamstw i wrocil do mnie i dzieci.Wzmocnij nasza milosc.Dziekuje Ci za wszystkie laski.
 Agnieszka : 02.12.2016, 13:59
 Panie Jezu uwolnij mojego męża od nałogów, oczyść jego duszę i cialo. Matko Boska spraw by mąż wrócił do żony i 3 dzieci.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] (19) [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27]


Autor

Treść

Nowości

Jak u ciebie wygląda symetria życia?Jak u ciebie wygląda symetria życia?

Dlaczego Kościół nazywamy świętym?Dlaczego Kościół nazywamy świętym?

Małgorzata Homan - Służebnica Niepokalanej w AngliiMałgorzata Homan - Służebnica Niepokalanej w Anglii

Jakub Verlinde po swych doświadczeniach życiowych przestrzega przed jogąJakub Verlinde po swych doświadczeniach życiowych przestrzega przed jogą

Matko Boża, strzeż dorobku całego życia moich rodzicówMatko Boża, strzeż dorobku całego życia moich rodziców

Najbardziej popularne

Litania do Najświętszej Maryi PannyLitania do Najświętszej Maryi Panny

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
[ Strona główna ]

Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej