Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Marta: 17.04.2020, 17:11
 Panie Boże proszę aby mój mąż kochał mnie jak ja jego. Niech też sercem wróci do domu i do mnie. Proszę cię Boże aby zakończył raz na zawsze znajomość z tamtą dziewczyną. Proszę uratuj nasze małżeństwo.
 Alessandra: 17.04.2020, 06:34
 Prosze cie o cud niemozliwego, o powrot moich corek do mnie, niech mi je odda.
 Tomasz: 12.04.2020, 21:38
 Boże przebacz mi i mojej żonie Kasi, że oddaliliśmy się od siebia, a zatem od Ciebie. Błagam Cię Panie, przybliż nas znów do potęgi Miłości, abyśmy znów umieli ze sobą rozmawiać, zaufali znów sobie i do siebie wrócili mimo rozwodu cywinego, mimo blisko 9 letniej rozłąki, dla dobra nas samych, a przede wszystkim naszego syna Jana i dla chwały Twojej. Pokornie błagam Cię o to Trójjedyny Boże. Pomóż Panie także innym małżonkom w podobnej do naszej sytuacji.
 Ted: 12.04.2020, 00:50
 Prosze cie Panie spraw aby moja zona mi przebaczyla I jak najszybciej pozwolia mi wrucic do domu I do siebie blagam cie Panie
 Żona : 10.04.2020, 19:11
 Panie błagam, żeby mąż do nas wrócił i zrozumiał swój błąd.
 Zenon: 10.04.2020, 12:50
 Panie Boże daj mi siły abym przecierpial ten ból jaki mi zadała żona, bardzo ja kochalem i kocham nadal,NIEWIEM co w nią wstąpiła po 5 ci latach wyrzuciła mnie z domu ,bez jakiegokolwiek wytłumaczenia, Boże pomóż jej zrozumieć że źle ,zarobiła ma mieć sakrament ślubu na który to stale się powoływała dwa świętością!.Boże spraw zęby przyjęła mnie i przemówił dom Nie...
 Łukasz: 07.04.2020, 19:24
 Panie prosze cie bardzo i z calego serca spraw zeby zona mi wybaczyla moje bledy i wrucila do mnie . Ja tak bardzo ja kocham. Spraw Boze zeby zona wrucila do mnie z naszymi kochanymi dwoma synkami i zebysmy byli kochajaca sie rodzinom i zyli w milosci i razem z toba Panie . W Imie Ojca Syna Ducha Swietego Amen
 Łukasz: 07.04.2020, 13:26
 Panie prosze cie i blagam pojednaj nas ze sobom i spraw zeby moja żona do mnie wrucila zeby nasze malzenstwo sie odrodzilo i zebysmy byli razem mamy 2 wspanialych dzieci . Blagam Panie spraw zeby Agnieszka do mnie wrucila ja tak bardzo ja kocham!!!!
 Bovumiła: 02.04.2020, 12:18
 Panie pojadnaj nas ze sobą. Pomóż nam odbudować dom w którym Ty zamieszkasz z Nami na zawsze. Proszę Cię Panie o opamiętanie dla mojego Męża Marka i powrót do Małżeństwa.


 ania: 28.03.2020, 19:23
  Dobry Jezu proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża Darka Opamiętania się i powrót do domu do mnie Napraw nasza rodzinę aby powróciła miłość i pojednanie. Pani Boże pomóż.
 Ania : 27.03.2020, 15:25
 Najdrozszy Boze blagam Cie uratuj Nasze malzenstwo, otworz serce Tomka na wybaczenie I zrozumienie co sie stalo. Panie Kocham Cie, uratuj nasza Rodzine. Nasze dzieci cierpia. Przepraszam Boze za wszystko co zlego zrobilam. Daj mi sile byc dobrym czlowiekiem.
 Li: 26.03.2020, 22:51
 Maryjo ty rozumiesz mój ból, moje leki, niepokój w sercu i ciągły gniew wobec męża. Daj mi proszę siłę bym zaznała spokoju w moim sercu. Proszę cię by mój mąż wrócił na dobrą drogę zrozumiał jak ważnym darem jest rodzina. Tak bardzo chciałambym mu jeszcze raz zaufać, wybaczyć przytulic pokochać od nowa. Proszę dbaj o nasza rodzinę nawt jeśli on jest daleko i w niej nie uczestniczy. By jego obecną partnerka zrozumiała ból jaki jest w moim sercu. PROSZĘ Jeszu daj mi znak. Nawet jeśli nie potrafimy być już razem daj mi siłę bym trwała w czystości i bym spotykała na swojej drodze anioły AMEN
 Karina: 16.03.2020, 22:47
 Pokornie proszę Panie Boże, by mąż zatęsknił za mną, pokochał na nowo i wrócił do naszej rodziny. Proszę Cię by zrozumiał czym jest rodzina. Pomóż nam naprawić to co było złe. Wspomóż Kochankę męża w podjęciu decyzji o odejściu od niego. Błagam Panie Boże nie opuszczaj mnie i naszych dzieci w potrzebie.
 Karina: 16.03.2020, 22:45
 Pokornie proszę Panie Jezu, by mąż zatęsknił za mną, pokochał na nowo i wrócił do naszej rodziny. Proszę Cię by zrozumiał czym jest rodzina. Pomóż nam naprawić to co było złe. Wspomóż Kochankę męża w podjęciu decyzji o odejściu od niego. Błagam Panie Jezu nie opuszczaj mnie i naszych dzieci w potrzebie.
 Ewa: 16.03.2020, 16:58
 Proszę z całego serca o powrót niewiernego męża do mnie i naszych małych dzieci. By znów zobaczył we mnie kobietę, którą kiedyś kochał, by umiał wybaczyć to cżym go raniłam i dał nam szansę na stworzenie kochającej się rodziny - nawet z tym dzieckiem, którego się teraz spodziewa z kochanką. Proszę, by znów chciał się ze mną zestarzeć i razem stworzyć kochający dom dla nas i naszych cudownych dzieci.
 M: 16.03.2020, 14:28
 Panie Boże proszę Cię aby Łukasz zrozumiał co traci i wrócił do mnie i do dzieci.
 Darek: 16.03.2020, 11:41
 Najukochajszy zbawco świata żona zdradzała mnie i nasze dzieci od dawna przez kilkagodzinne rozmowy telefoniczne dzień w dzień z obcym człowiekiem. Trwało to kilka miesięcy. Zmikała z domu. Okłamywała dzieci i mnie. Zarządała rozwodu. Jak mogła po 20 latach ślubu tak zrobić. Wybacz jej panie. I proszę o cud pojednania odrodzenia się miłości zaufania i jej porót do domu z dziećmi. Proszę o niemożliwe. Wszystko co ludzki zawiodło. Jak mogła zniszczyć naszą rodzinę, przyszłość trójki naszych małych dzieciątek. Wybacz jej Boże i miej ją w swej opiece. Proszę cię panie i ciebie Święta Pani o cud dokonania niemożliwego...... Proszę o modlitwę......
 Krzysztof: 07.03.2020, 08:37
 Dobry i miłosierny boże proszę o modlitwę za moje małżeństwo które jest teraz w separacji. Modlitwę która uzdrowi moją żonę z chorób i nawróci jej miłość do mnie i do córki. Przez lata ranilem ja nawet o tym nie wiedząc proszę żeby mi to wybaczyła ją jej już wszystko przebaczyłem. Boże niech rodzina zawsze będzie razem. Boże ufam tobie ty wiesz co jest najlepsze dla nas.
 Marta: 07.03.2020, 00:18
 Boże spraw by mąż wybaczyl mi że donioslam na niego na policje bo stosował przemoc wobec mnie i dzieci aby poszedĺ na terapię. Jezu ufam Tobie będę się modlić o to byśmy uratowali małżeństwo i dzieci miały rodziców.
 Izabela: 03.03.2020, 08:17
 Panie Jezu, pomóż mi nawrócić męża. Wiele złego się wydarzyło, Ty o tym dobrze wiesz, teraz chce rozwodu, powiedział że mnie nie kocha. Panie Boże, co robić? Ja tez zbladzilam nie raz...Daj nam szansę, nawróc mojego męża. Chce spróbować naprawić małżeństwo. Kocham go. Teraz sobie zdałam z tego sprawę, kiedy poznał inna kobietę. Wysłuchaj mnie Panie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34]


Autor

Treść

Nowości

św. Cezary z Nazjanzuśw. Cezary z Nazjanzu

Modlitwa do św. Cezarego z NazjanzuModlitwa do św. Cezarego z Nazjanzu

św. Tarazjuszśw. Tarazjusz

Modlitwa do św. TarazjuszaModlitwa do św. Tarazjusza

Modlitwa do bł. Marii Adeodaty PisaniModlitwa do bł. Marii Adeodaty Pisani

Druga Niedziela Wielkiego Postu (Mk 9, 2-10)Druga Niedziela Wielkiego Postu (Mk 9, 2-10)

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej