Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 M: 11.05.2020, 05:49
 Dobry Jezu złącz nasza rodzinę, pomóż nam odbudować małżeństwo. Niech stanie się możliwym jego powrót, odejście od tej kobiety z którą mieszka, przez którą oddaliliśmy się od siebie. Skieruj jego serce i mysli w stronę domu, rodziny i dzieci, niech zrozumie że nas rani. Niech zrozumie że ta kobieta odciągnęła go od domu i stała się przyczyną naszych nieporozumień. Pomóż nam zbliżyć się do siebie i odbudować naszą miłość i zaufanie. Boże jedyny odmień go i przyprowadź do domu. Dodaj mi sił i umocnij mnie. Jezu Ty się tym zajmij.
 Aleksandra: 10.05.2020, 19:20
 Dobry Boże, proszę o powrót mojego męża Krzysztofa do domu, by znowu pokochał mnie tak jak kiedyś i by kochał mnie tak jak ja jego, wybacz nam Boże wszystkie nasze błędy i zaniedbania, odetnij go Boże od osób które wprowadzają zamęt w nasze małżeństwo, błagam uzdrów nasze małżeństwo, dla dobra naszego i naszej córki, spraw by wycofał wniosek o separację i wrócił do domu.Amen
 Jakub: 07.05.2020, 08:51
 Panie Boze, niech wypelni sie Twoja wola w naszym malzenstwie, ja prosze o cud przemiany naszych serc wzajemnego przebaczenia I Pojednania
 Bartek: 06.05.2020, 00:37
 Panie Boże, proszę aby moja żona Marta wróciła do mnie. Ponad miesiąc temu wyprowadziła się bez słowa. Do dnia dzisiejszego brak odzewu. Wskaż mi jak mam postępować. Pragnę by wybaczyła mi moje złe zachowanie. Wpłyń na jej rozum, pogubiła się. Daj nam druga szansę. Błogosław nam i nie pozwól, aby nasze 6letnie małżeństwo się rozpadło.
 Kasia : 05.05.2020, 22:28
 Boże ufam tobie. Proszę o powrót niewiernego męża Tomasza do mnie i dzieci. By umiał wybaczyć to czym go zraniłam i dał szanse naszemu małżeństwu. Jezu ty się tym zajmij.
 Kasia : 05.05.2020, 22:23
 Boże daj mi sile bym wytrwała. Proszę o miłość męża i powrót do mnie i dzieci. Żeby mąż zrozumiał jak ważna jest rodzina, żebyi wybaczył wszystkie moje błędy. By odszedł od nowej partnerki.
 Asia : 05.05.2020, 10:28
 Przebacz mi Boże nie chciałam... żeby wrócił mój mąż proszę
 Kasia: 03.05.2020, 08:21
 Panie Boże spraw by mąż znowu mnie pokochał i żebyśmy byli razem❤
 Kamila: 26.04.2020, 00:42
 Boże daj nam siły abyśmy do siebie wrócili . I przebacz nam nasze błędy. Amen.


 Asia : 20.04.2020, 20:58
 Panie Jezu proszę o powrót meza do domu. Niech zateskini za nami i na nowo pokocha mnie, blagam o uratowanie małżeństwa. Wszystko z Twoją Panie Boże pomocą można naprawić....
 Marta: 17.04.2020, 17:11
 Panie Boże proszę aby mój mąż kochał mnie jak ja jego. Niech też sercem wróci do domu i do mnie. Proszę cię Boże aby zakończył raz na zawsze znajomość z tamtą dziewczyną. Proszę uratuj nasze małżeństwo.
 Alessandra: 17.04.2020, 06:34
 Prosze cie o cud niemozliwego, o powrot moich corek do mnie, niech mi je odda.
 Tomasz: 12.04.2020, 21:38
 Boże przebacz mi i mojej żonie Kasi, że oddaliliśmy się od siebia, a zatem od Ciebie. Błagam Cię Panie, przybliż nas znów do potęgi Miłości, abyśmy znów umieli ze sobą rozmawiać, zaufali znów sobie i do siebie wrócili mimo rozwodu cywinego, mimo blisko 9 letniej rozłąki, dla dobra nas samych, a przede wszystkim naszego syna Jana i dla chwały Twojej. Pokornie błagam Cię o to Trójjedyny Boże. Pomóż Panie także innym małżonkom w podobnej do naszej sytuacji.
 Ted: 12.04.2020, 00:50
 Prosze cie Panie spraw aby moja zona mi przebaczyla I jak najszybciej pozwolia mi wrucic do domu I do siebie blagam cie Panie
 Żona : 10.04.2020, 19:11
 Panie błagam, żeby mąż do nas wrócił i zrozumiał swój błąd.
 Zenon: 10.04.2020, 12:50
 Panie Boże daj mi siły abym przecierpial ten ból jaki mi zadała żona, bardzo ja kochalem i kocham nadal,NIEWIEM co w nią wstąpiła po 5 ci latach wyrzuciła mnie z domu ,bez jakiegokolwiek wytłumaczenia, Boże pomóż jej zrozumieć że źle ,zarobiła ma mieć sakrament ślubu na który to stale się powoływała dwa świętością!.Boże spraw zęby przyjęła mnie i przemówił dom Nie...
 Łukasz: 07.04.2020, 19:24
 Panie prosze cie bardzo i z calego serca spraw zeby zona mi wybaczyla moje bledy i wrucila do mnie . Ja tak bardzo ja kocham. Spraw Boze zeby zona wrucila do mnie z naszymi kochanymi dwoma synkami i zebysmy byli kochajaca sie rodzinom i zyli w milosci i razem z toba Panie . W Imie Ojca Syna Ducha Swietego Amen
 Łukasz: 07.04.2020, 13:26
 Panie prosze cie i blagam pojednaj nas ze sobom i spraw zeby moja żona do mnie wrucila zeby nasze malzenstwo sie odrodzilo i zebysmy byli razem mamy 2 wspanialych dzieci . Blagam Panie spraw zeby Agnieszka do mnie wrucila ja tak bardzo ja kocham!!!!
 Bovumiła: 02.04.2020, 12:18
 Panie pojadnaj nas ze sobą. Pomóż nam odbudować dom w którym Ty zamieszkasz z Nami na zawsze. Proszę Cię Panie o opamiętanie dla mojego Męża Marka i powrót do Małżeństwa.
 ania: 28.03.2020, 19:23
  Dobry Jezu proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża Darka Opamiętania się i powrót do domu do mnie Napraw nasza rodzinę aby powróciła miłość i pojednanie. Pani Boże pomóż.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

św. Romuald z Camaldoliśw. Romuald z Camaldoli

Modlitwa do św. Romualda z CamaldoliModlitwa do św. Romualda z Camaldoli

Modlitwa do św. Gerwazego i ProtazegoModlitwa do św. Gerwazego i Protazego

Cudowna modlitwa do Maryi o łaskęCudowna modlitwa do Maryi o łaskę

Nie mogę skupic się na Mszy. Jestem gdzie indziej tzn. duchemNie mogę skupic się na Mszy. Jestem gdzie indziej tzn. duchem

Przychodnia online a recepty. Jak wygląda proces wypisywania i realizacji?Przychodnia online a recepty. Jak wygląda proces wypisywania i realizacji?

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej