Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Agnieszka : 12.08.2014, 12:01
 Panie Boże zbladziłam,ale bardzo żałuje spraw aby mój mąż Daniel mi wybaczył. Uratuj nasze małżeństwo bo szczerze żałuje i pragnę, aby wrócił do mnie i do naszej córeczki Dominisi. Błagam z całego serca, żeby mi uwierzył, że naprawde go kocham. Danielku proszę wybacz mi. Na zawsze Twoja Zosia
 Agnieszka : 12.08.2014, 12:00
 Panie Boże zbladziłam,ale bardzo żałuje spraw aby mój mąż Daniel mi wybaczył. Utaruj nasze małżeństwo bo szczerze żałuje i pragnę, aby wrócił do mnie i do naszej córeczki Dominisi. Błagam z całego serca żeby mi uwierzył, że naprawde go kocham. Danielku proszę wybacz mi. Nazawsze Twoja Zosia
 Agnieszka : 12.08.2014, 11:57
 Panie Boże zbladziłam,ale bardzo żałuje spraw aby mój mąż Daniel mi wybaczył. Utaruj nasze małżeństwo bo szczerze żałuje i pragnę, aby wrócił do mnie i do naszej córeczki Dominisi. Błagam z całego serca żeby mi uwierzył, że naprawde go kocham. Danielku proszę wybacz mi. Nazawsze Twoja Zosia
 d.: 28.07.2014, 11:26
 Boże pozwól mi wynagrodzić mężowi,krzywdy,jakie mu zadałam.Otwórz jego serce do mnie na nowo.Oddal z jego życia Agnieszkę,połącz nas na nowo,razem z tobą.
 Dorota: 23.07.2014, 16:57
 Jezu pobłogosław mojemu mężowi,uratuj nasze małżeństwo.Spraw by mąż mi wybaczył,by otworzył się na miłość,która nas połączyła.
 aldona: 13.07.2014, 00:28
 Boże ratuj nas
 Agata: 19.04.2014, 13:17
 Panie Boże..spraw...abym mogła wybaczyć Kubie, że mnie zmanipulował, że go pokochałam, a on odszedł do innej...Wybacz mi Panie, że nie potrafiłam odczytać twojej woli...
 Katarzyna: 02.04.2014, 12:09
 Panie proszę Cię o przemianę serca i życia mojego męża,który pobłądził. Uratuj to co po ludzku już jest nie do uratowania,choć ludzie mówią,że mam sobie odpuścić ja wciąż wstawiam się za nim u Ciebie ,bo w końcu bezgranicznie Tobie zaufałam,mimo iż nie znam Twojej woli ufam tylko Tobie proszę pomóż i błogosław nam.Panie Uwielbiam Cię w moim rozbitym małżeństwie.Proszę o modlitwę.
 Katarzyna: 02.04.2014, 12:07
 Panie proszę Cię o przemianę serca i życia mojego męża,który pobłądził. Uratuj to co po ludzku już jest nie do uratowania,choć ludzie mówią,że mam sobie odpuścić ja wciąż wstawiam się za nim u Ciebie ,bo w końcu bezgranicznie Tobie zaufałam,mimo iż nie znam Twojej woli ufam tylko Tobie proszę pomóż i błogosław nam.Panie Uwielbiam Cię w moim rozbitym małżeństwie.Proszę o modlitwę.


 Jurek: 03.03.2014, 19:12
 Ukochany Boże błagam daj mi siłę abym mógł przetrać ciężkie chwile w naszym rozpadającym się małżeństwie. Dobry i litościwy Boże wybacz mi moje grzechy i spraw ,aby nasze małżeństwo znowu połączyło się w miłości ,wierności i przebaczeniu.
 a: 21.02.2014, 19:11
 daj nam siłę, żeby to uratować. prosze
 Zona: 17.02.2014, 19:52
 Jesu proszę o cud zjednoczenia znow z mężem, o wybaczenie dla mnie, zrozumiałam , chce żeby wrocil do mnie. BOZE uratuj moje zranione małzenstwo! zebysmy się zeszli! wybaczyli sobie ! proszę zrozpaczona
 d: 07.02.2014, 13:52
 Panie Boże! Błagam z całego serca zwrócć mi męza niech odejdzie od innej kobiety i wróci do domu do mnie i synka.Z całego serca proszę i nie ustaje w modlitwie ratuj nasze małżeństwo co BÓG ZŁĄCZYŁ CZŁOWIEK NIECH NIE ROZDZIELA spaea mój Panie by ta kobieta przejrzała na oczy,opamiętała się i zostawiłą mojego męza abyśmy mogli znowu być rodziną.Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmij wiem że możesz wszystko...Amen
 kicia: 02.02.2014, 18:24
 Boże przebacz nam i pomóż.
 Marcin: 13.01.2014, 20:51
 Boże dopomóż aby żona zeszła się ze mną.Kocham jądobrze o tym wie.Abyśmy byli razem dla naszego synka Adasia i dla nas.Złącz nasze małżeństwo Panie czas ucieka a brakuje mi żony i synka.Jezu Ufam Tobie
 Aga: 09.01.2014, 08:33
 Boze pomoz nam na nowo siebie pokochac i uratuj nasze malzenstwo.Prosze Panie.
 Monika: 25.11.2013, 09:23
 Panie Jezu, pomóż mi proszę, ocal moje małżeństwo z Marcinem. Spraw żeby mi wybaczył i wrócił do mnie "co Bóg łączy człowiek niech nie rozdziela" Wierze Boże że możesz wszystko, Ufam Tobie, i modle się o to cały czas. Zrobię wszystko żeby odzyskać męża Marcina. Wszystko!!! ale Ciebie proszę i błagam o pomoc, wiem że bez Ciebie nie damy sobie rady, więc jeszcze raz bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo, o jego przetrwanie w miłości i w szczęściu. Amem
 Ewa: 17.11.2013, 13:38
 Jezu Proszę Cię. Wysłuchaj mnie. Popełniałam błędy, mój upór... Zrozumiałam. Pragnę, abyśmy znowu byli razem. Co Bóg złączył człowiek niech nie rozdziela. Pamiętasz? Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Jezu Ufam Tobie!
 M>I: 15.11.2013, 09:20
 Panie Boże Ty znasz dobrze nasze problemy dlatego błagam Cię otwórz mojemu mężowi oczy żeby zszedł ze złej drogi i wkroczył na drogę Twojej wiary.Ty nas połączyłeś nierozerwalnym węzłem małżeńskim i trzymaj nas przy sobie.Błagam Cię Boże ześlij na mnie łaskę powrotu mojego męża przez wzgląd na nasze małe dzieci którym ojciec jest potrzebny.
 monia: 04.11.2013, 22:38
 Panie Boże spraw żeby.mój.maz się opamietal i był człowiekiem jakim go pojechałam.bo teraz diabeł w.nim siedzi i niszczy nasze malzenstwo rodzine. Uważając swoje.postępowanie.za.normalne. Ponieważ jak twierdzi zmienił się jest poligmagiczny i wmawia mi że.jeśli koc kocham pozwolę na inność czyli zdrady.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego - dzień 9Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego - dzień 9

św. Stanisław Papczyńskiśw. Stanisław Papczyński

Modlitwa do św. Stanisława PapczyńskiegoModlitwa do św. Stanisława Papczyńskiego

Litania do św. Stanisława PapczyńskiegoLitania do św. Stanisława Papczyńskiego

Stanisław Papczyński - wizja czyśćcaStanisław Papczyński - wizja czyśćca

Katedra w ReimsKatedra w Reims

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej