Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Beata : 21.06.2016, 06:37
 Proszę uwolnij mojego męźa Mariusza od złego ducha, połącz nasze serca abyśmy mogli spowrotem cieszyć się razem, niech napełniania nas miłość szacunek wobec siebie amen
 sylwia: 05.05.2016, 11:11
 Panie Boże proszę Cię uzdrów moje małżeństwo. Uzdrów moje i męża rany z dzieciństwa. Nieświadomi tych ran zniszczyliśmy naszą rodzinę, nie potrafiliśmy kochać tak jak Ty nas umiłowałeś. Boże daj nam drugą szanse, dotknij serca mojego męża aby poczuł miłość do mnie i to szczeście którego szuka aby odnalazł w swojej rodzinie. Okaż nam swoje milosierdzie. Nie pozwól byśmy zadali naszemu ukochanemu synkowi cierpienie. Uchroń go przed tym.
 Anna: 26.04.2016, 21:30
 Jezu, proszę wybacz memu mężowi jego niewiernisc, zdradę, opuszczenie rodziny i to, ze rani wszystkie bliskie osoby. Wybacz jego matce, że utwierdza go w zlych uczynkach, siostrom dla ktofych słowa przysiegi małżeńskiej nic nie znacza. Pomóż mnie żonie i jego corkom żyć w spokoju pomimo tak wielkiego cierpienia jakie odczuwamy przez męża i ojca ktoremu jest brak odpowiedzialnosci. Wybacz mu i ratuj naszą rodzinę. Jezu ufam Tobie!
 Anna: 26.04.2016, 21:29
 Jezu, proszę wybacz memu mężowi jego niewiernisc, zdradę, opuszczenie rodziny i to, ze rani wszystkie bliskie osoby. Wybacz jego matce, że utwierdza go w zlych uczynkach, siostrom dla ktofych słowa przysiegi małżeńskiej nic nie znacza. Pomóż mnie żonie i jego corkom żyć w spokoju pomimo tak wielkiego cierpienia jakie odczuwamy przez męża i ojca ktoremu jest brak odpowiedzialnosci. Wybacz mu i ratuj naszą rodzinę. Jezu ufam Tobie!
 Kasia: 18.04.2016, 09:39
 Panie, jeżeli jest taka Twoja wola ratuj nasze małżeństwo. Ocal nasza rodzinę i obdarz miłością wiernością i zaufaniem. Panie spraw, ze by mój mąż wrócił do mnie do dziecka żebyśmy było szczęśliwą rodzina. Żeby dziecko wychowywalo się w pełnej rodzinie.. Jezu ufam Tobie
 MONIKA: 16.02.2016, 09:35
 DUCHU BOZY PRZENIKAJ SERCE I UMYSL MOJEGO MEZA TOMASZA , POMOZ MU USUNAC JEGO GRZESZNE ZYCIE.JEZU UFAM TOBIE
 Ewa: 30.01.2016, 23:36
 Boze prosze Cie spraw aby moj maz powrocil do mnie. Jest zagubiony, zaslepiony i oddalony, rani mnie i dzieci. Otworz jego serce i dusze, niech zobaczy co jest wazne. Niech obudzi sie w nim iskra nadzieji i milosci.
 Agnieszka: 27.01.2016, 20:48
 Panie Boże błagam Cię, uratuj nasze małżeństwo. Nawróć mojego męża, aby zrozumiał, że jego miejsce jest przy naszej córce i przy mnie. Ufam Tobie Panie. Przed Twoim obliczem przysięgaliśmy być razem do śmierci, błagam wszechmogący Boże pomóż mi, aby ta przysięga się dopełniła.
 a: 29.12.2015, 03:25
 Malzenstwo I macierzynstwo. Wszystko sie tak popsulo, ze ja juz sam zaczynam watpic w nierozerwalnosc malzenstwa. Wybacz mi Panie Ale juz nie mam sil tak zyc


 Iwona : 23.11.2015, 17:26
 błagam o modlitwę aby maz mi wybaczyl i znów nastała miłość między nami
 Kasia: 21.11.2015, 22:39
 Jezu proszę Cię nie dopuść do rozpadu małżeństwa. Proszę o łaskę pokory i skruchy dla męża. Wybacz że nie potrafię nieść tego krzyża, pomóz mi. Oświeć go, aby nie chciał rozwodu, odrzucił nałogi i abyś TY Boże był najważniejszy w jego życiu. Aby kochał mnie i dzieci. Aby nasze słowa przysięgi: że nie opuszczę cię aż do śmierci się wypełniły. Jezu ufam Tobie. Amen.
 Natalia : 02.11.2015, 18:33
 Wybacz mi Boże i mojemu mężowi. Przywróć pokój mojemu sercu. Przyślij do mnie zbłąkane serce męża i pozwól nam znowu być razem
 Natalia: 02.11.2015, 17:46
 Boże proszę Cię o przebaczenie za grzechy moje i mojego męża, ktore doprowadziły do naszego rozstania. Pokornie błagam Cię o szansę naprawy naszego związku.Pozwól nam znów cieszyć się naszą miłością, która kiedyś prowadziła przez życie.Najdroższy Jezu proszę z całego serca by mąż wycofał się z rozwodu i znów wrócił do mojego życia. Przywróć pokój w naszych sercach.
 Slawek 24.10.15 ,22:14: 24.10.2015, 23:24
 Panie Boże prosze i blagam najmocniej jak potrafię , niech moja żona do mnie wróci wraz z dziećmi .Niech na nowo mnie pokocha proszę i błagam tak Ją bardzo kocham i tęsknię za dziećmi .Uratuj nasze małżeństwo , co mam zrobić pokieruje mnie zebym odzyskał żonę i dzieci BŁAGAM .Niech poczuje , że to ja jestem tym jedynym dla Niej .NIECH WRÓCI BŁAGAM CIĘ MÓJ BOŻE. AMEN
 dorota: 22.10.2015, 17:01
 Panie Boże ratuj nasza rodzinę. niech mój mąż Krzysiek wróci do mnie i synka. niech mnie na nowo pokocha i nie myśli o innej kobiecie. Jezu zmiłuj się nad nami.
 ANIA: 17.10.2015, 21:13
 pANIE BOZE RATUJ NASZE MALZENSTWO
 aga: 27.09.2015, 00:36
 Psnie Jezu,jesteśmy z mężem rok po rozwodzie ale ja go nadal kocham zostałam z dwoma córkami i nigdy go nie zdradziłam teraz dowiedziałam się że ma inna kobietę a ze mną nie chce nawet rozmawiać.Panie Jezu spraw żeby mój były mąż zostawil tamtą kobietę i wrocił do mnie i do dzieci sercem i ciałem.Jezu ufam Tobie
 Jacek : 18.08.2015, 00:32
 Boże spraw aby moja kochana żona wruciła do mnie i córeczki ja jestem w trakcie rozwodu
 mk: 14.06.2015, 20:15
 Panie Jezu Prosze Cie aby moj maz wrocil do mnie i dal znak zycia od ponad 3 msc .a jego rodzina zrozumiala ze jestesmy malzenstwem dla siebie a nie ludzi i przestala nekac wszystkich wkoło ...daj odwage mojemu mezowi do odezwania sie do mnie !!
 Monika: 24.05.2015, 21:40
 Panie Boże.wybacz mojemu mężowi to że zlozyl pozew o rozwód i wyprowadził mnie z córką a mi wybacz to że zgodziłam się na ten rozwód ale nie miałam już siły dłużej walczyć z jego rodziną i ich nietolerancją wobec mnie.spraw by opuściła go tamta kobieta która przyczyniła się do rozpadu naszej rodziny i żeby były mąż blagal o wybaczenie by moja córka mogła wychować się w pełnej rodzinie. Jezu Ufam Tobie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] (29) [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwy do Ducha ŚwiętegoModlitwy do Ducha Świętego

Litania do Ducha ŚwiętegoLitania do Ducha Świętego

Modlitwa o siedem darów Ducha ŚwiętegoModlitwa o siedem darów Ducha Świętego

Medytacja na Zesłanie Ducha ŚwiętegoMedytacja na Zesłanie Ducha Świętego

Jezus daje Ducha Świętego (J 20, 19-23)Jezus daje Ducha Świętego (J 20, 19-23)

Niech zstąpi Duch Twój! Historyczna homilia Jana Pawła IINiech zstąpi Duch Twój! Historyczna homilia Jana Pawła II

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej