Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Anna: 10.08.2019, 21:05
 Proszę Panie Jezu, spraw aby wróciła miłość w sercu mojego męża, żeby zobaczył we mnie wartościową kobietę i żebyśmy byli dla siebie bliscy
 Kinia : 09.08.2019, 16:11
 Proszę o modlitwę za mojego męża Tomasza wyzwolenie z alkoholizmu nawrócenie powrót do domu Jezu wskaż mu drogę powrotu daj mu siłę pokonać jego chorobę alkoholowa
 Kinia : 09.08.2019, 16:08
 Proszę o modlitwę za mojego męża Tomasza wyzwolenie z alkoholizmu nawrócenie powrót do domu Jezu wskaż mu drogę powrotu daj mu siłę pokonać jego chorobę alkoholowa
 Aga: 08.08.2019, 18:46
 Błagam o nawrócenie mojego męża i zerwanie więzów duchowych, emocjonalnych i seksualnych łączących go z tamtą kobietą. Aby sie opamietal i ona także i anysmy uratowali nasze malzenstwo. Blagam o pomoc
 jola: 08.08.2019, 06:36
 prosze aby moj maz mnie nie zdradzal, zeby ten trudny okres przeszedł, abysmy byli szczesliwi razem
 Paweł : 07.08.2019, 15:17
 Bardzo proszę o uratowanie mojego małżeństwa. Popełniłem dużo błędów, ale kocham swoją żonę Magdę najbardziej na całym świecie. Dopiero jej odejście mi to uświadomilo. Proszę o siłe dla nas i dużo wiary. Panie Boże proszę nie dopusc do rozwodu i pomóż mi uratowac to małżeństwo pawel
 Paweł : 06.08.2019, 10:59
 Bardzo proszę o uratowanie mojego małżeństwa. Popełniłem dużo błędów, ale kocham swoją żonę najbardziej na całym świecie. Dopiero jej odejście mi to uświadomilo. Proszę o siłe dla nas i dużo wiary. Panie Boże proszę nie dopusc do rozwodu i pomóż mi uratowac to małżeństwo
 Jacek: 05.08.2019, 06:08
 Panie Jezu proszę o pomoc w odzyskaniu uczuć mojej ukochanej. Niech nam się już wszystko ulozy żebyśmy mogli zawrzeć związek małżeński i żyć szczęśliwie bez złych emocji i problemów które nas teraz otaczają. Jezu ufam tobie.
 Marcin: 03.08.2019, 21:14
 Bardzo proszę o uratowanie mojego małżeństwa. Popełniłem dużo błędów, ale kocham swoją żonę najbardziej na całym świecie. Dopiero jej odejście mi to uświadomilo. Proszę o siłe dla nas i dużo wiary. Panie Boże proszę nie dopusc do rozwodu i pomóż mi uratowac to maleństwo.


 Magda: 01.08.2019, 23:42
 Panie Jezu Tobie oddaję moje małżeństwo,ulecz je. Panie w Twoje władanie na mocy sakramentu małżeństwa oddaję mojego męża Artura.Blagam Cię pomóż mu odnaleźć drogę do ciebie,i miłość do mnie.Ulecz jego zranioną duszę. Daj mu poznać Twoje miłosierdzie, zabierz z jego życia tą okrutną kobietę,która nie pozwala mu odejść.Niech zniknie na wieki. Wierzę Jezu że z Tobą moje małżeństwo odrodzi się na nowo.Jezu ufam Tobie,Jezu ufam Tobie,Jezu ufam Tobie.
 Anita : 20.07.2019, 00:03
 Panie Boże, proszę Cię o nawrócenie mojego taty, o to by zakończył romans z inną kobietą i nie krzywdził więcej mamy. Błagam o przemianę jego serca by zrozumiał że tylko z moją mamą tworzy świętą rodzinę. Jezu ufam Tobie!
 Bogisław: 14.07.2019, 20:00
 Jezu Miłosierny uratuj moje małżeństwo niech powróci miłość do mnie w mojej żonie Anecie i przestanie czytać te okropne książki błagam Cię Wierzę w twoje miłosierdzie bo wiara czyni cuda
 Gosia: 01.07.2019, 06:09
 Panie Boże błagam Cię z całego serca o powrót męża do domu i uratowanie naszego małżeństwa. Spraw by mój mąż na nowo mnie pokochał i przebaczył mi wszystkie krzywdy. By na nowo spełniał się w roli ojca i męża. By realizował przysięgę małżeńską. Daj mi siłę i wiarę, prowadź mnie za rękę. Jezu ufam Tobie.
 Iwona 27>06>2019: 27.06.2019, 08:10
 Panie Boże proszę o powrót mojego męża .Kocham Go bardzo i wierzę że on też mnie kocha . Proszę aby się nawrócił ,aby odnalazł drogę do Ciebie. I proszę odsuń tą kobietę od mojego męża która jest winna rozpadowi naszego małżeństwa, a mi daj siłę i mądrość.
 Bwsia: 17.06.2019, 19:01
 Jezu ufam Tobie. Jezu Ty sie zajmij nasxym małżeństwem i naszą rodziną. Daj nam łaskę pojednania. Blagam. Niech będzie uwielbiany Bóg Wszechmocny, Jezus Chrystus i Duch Święty teraz i po wszystkie wieki wieków. Przebscz nam i okaż Swoje Miłosierdzie.
 Pawel: 02.06.2019, 19:54
 Panie spraw by moja żona na nowo mnie pokochała i powrocila do realizacji przysiegi małżeńskiej, jeżeli ją zawiodlem niech mi to przebaczy a jezeli ktos inny jest w jej zyciu niech odejdzie do inne wartosciiwej kobiety. Proszę Cię codziennie za posrednictwem Sietych w moich modlitwach uzdrow moje malzenstwo i mojej siostry m. Dla Ciebie wszystko jest możliwe, proszę. Jezu ufam Tobie.
 Ewa: 01.06.2019, 19:35
 Boże, nawróć mojego męża na łono Kościoła. Otwórz Mu oczy na to co robi. Nie dopuść Panie do rozwodu. On bardzo pogubił się w życiu. To mamona Go oślepiła. Niech mnie na nowo pokocha tak jak kiedyś. prawdziwa, szczerą i wielką miłością. Ty wiesz Boże jak wielka była nasza miłość. Wyrzuć z Jego serca to co prowadzi do zguby duszy. Panie Boże wszechmogący w Trójcy Jedyny i wszyscy święci nawracajcie mojego męża. Amen.
 Alicja: 01.06.2019, 07:44
 Boże, ześlij na nas moc Twoją, wlej w serca światło Ducha Św., odsuń zło, które wynika z naszych grzechów i słabości, broń przed wpływami z zewnątrz, które nie szukają prawdy, daj nadzieję, ratuj przed upadkiem i nie pozwól na zbeszczeszczenie istoty sakramentu małżeństwa
 kim: 28.05.2019, 20:35
 Panie Jezu odsuń od mojego męża tą kobietę która zabrała mi męża niech ona znajdzie szczęście u boku innego wartościowego człowieka a mój mąż niech stanie się dobrym człowiekiem i wróci do mnie wypraszać żebyśmy mogli pokochać się jak kiedyś i dożyli godnej i spokojnej starości tak mi dopomóż
 Ania: 22.05.2019, 22:27
 Panie Jezu spraw zeby moj maz poczul sie szczesliwy w swoim powolaniu do malzenstwa i ojcostwa, zeby nie szukal odskoczni a dojrzal do odpowiedzialnosci za mnie i nasza dzieci. Prosze o milosc, wiernosc i uczciwosc w naszym malzenstwie, zeby on pragnal odnowic przysiege malzenska i byl juz zawsze szczery ze mna i przed samym soba, zebym mogla mu zaufac na nowo. Prosze o nawrocenie jego serca i o spokoj w moim sercu.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] (20) [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna do Świętego Szarbela - dzień 2Nowenna do Świętego Szarbela - dzień 2

bł. Czesławbł. Czesław

Modlitwa do bł. CzesławaModlitwa do bł. Czesława

Litania do bł. CzesławaLitania do bł. Czesława

św. Ansegizśw. Ansegiz

Modlitwa do św. AnsegizaModlitwa do św. Ansegiza

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej