Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 ANIA: 02.12.2012, 17:37
 Panie Boże prosze o uzdrowienie mojego małżeństwa i aby Tomek do nas wrócił
 P.: 26.11.2012, 16:05
 Mąż mnie przestał kochać i chce rozwodu. Mówi że to nie przez inną, że się wypalił i nie potrzebuje żony. Kocham go. Modlę się by wrócił do nasze rodziny. Zawsze będzie moim mężem a ja jego żoną. Proszę Boga by mój mąż mnie na nowo odnalazł i pokochał.
 wojtek: 17.11.2012, 11:10
 Boze doprowadz moja zone spowrotem do mnie niech mnie pokocha prawdziwa miloscia taka jaka ja ja daze JEZU UFAM TOBIE
 Aga: 12.11.2012, 13:29
 Panie Boże daj nam jeszcze szanse naprawić wszystko
 Halka: 01.10.2012, 10:21
 Panie !Daj mi siłę bym nadal kochała mojego męża i wierzyła ,że miłość przezwyciężą wszystko.Pomóż mu odnaleźć drogę do domu.Niech słowa przysięgi małżeńskiej ,,co Bóg złączył ....''staną się znów aktualne,nie buduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu.
 Gosia: 24.09.2012, 12:16
 Panie Boże spraw cud przemiany mojego małżeństwa.Ty Panie kochasz miłością bezgraniczną, piękną i czystą.Proszę Cię kochany Boże napełnij nas Twoją miłością.
 donna: 20.09.2012, 19:13
 panie uczyń abyśmy byli znowu razem ,aby mój mąż wrócił do mojej rodziny połącz nas na nowo.
 Dorota: 14.09.2012, 12:58
 Boże, wybaczam Marcinowi i proszę Cię, aby i on mi wybaczył
 Piotr: 24.07.2012, 22:28
 Błagam cię panie boże by wrócila do mnie ma ukochana ania


 Marcin: 23.06.2012, 12:02
 Panie Jezu spraw cud przemiany mojej zony Moniki ulecz w niej wszelkie urazy do mnie rozpal na nowo miłość w jej sercu do mnie , daj jej siłe powrotu do domu z naszym rocznym KAROLKIEM , JEZU UFAM W TWOJE MIŁOSIERDZIE DO NAS
 W.: 05.06.2012, 16:04
 Panie dziękuję Ci za moją żonę Annę, dziękuję Ci za szczęście jakie przy niej zaznałem. Spraw bym miał siłę zmienić się na lepsze. Proszę Cię aby moja żona nie traciła wiary we mnie i w nasz związek. Proszę Cię aby odstąpiły od niej złe moce i aby mogła spełniać się w małżeństwie.
 Maciek: 03.06.2012, 20:12
 Panie Jezu jutro mija pierwsza rocznica naszego małżeństwa, proszę Cię o siłę dla mnie i potrzebne łaski dla żony Wioli aby zaczęła rozmawiać ze mną aby jej złość, żal, nienawiść przerodziła się w szczerą miłość, by zrozumiała że jesteśmy jednością my dwoje a nie małżeństwem z jej rodzicami gdzie od ponad miesiąca mieszka i się nie odzywa. Boże dopomóż nam, proszę o cud dla nas. Jestem bezsilny już :(
 sylwia: 31.05.2012, 17:56
 Błagam panie o modlitwę za mojego męża żeby zrozumiał, że rodzina jest najważniejsza. Żeby wrócił do mnie i żebym wybaczyła. Żeby rodzina była szczęśliwa i siłę i miłość dla moich dzieci
 zona : 26.03.2012, 08:26
 Panie przepraszam Cie za to ze raniłam mojego męza, tak bardzo go kocham ale nie rozumiałam co to jest miłość, Ty mnie nauczyłeś miłości - juz wiem że w niej nie można myślec tylko o sobie, dlatego prosze Cie daj nam szansę, daj szansę naszemu małż. pozwól nam być razem, obiecuje że nie będę już egoistką. Spraw by mąz wrócił, by pokochał mnie od nowa. Ufam ci Jezu!
 Magda: 01.03.2012, 22:38
 Panie prosze ocal nasze malzenstwo w Tobie nadzieja.
 Magda: 18.02.2012, 21:13
 Panie prosze Cie o cud przemiany mojego malzenstwa .Blagam o madrosc dla mojego meza o cud przemiany jego serca by pokochal mnie na mowo by uwolnil sie z chorego uzaleznienia od kobiety ktora niszczy go i nasz sakrament malzenstwa.
 Daniel : 09.11.2011, 16:53
 Boże błagam pomocy mi twej trzeba prosze zjednocz nas ulecz nas uwolnij od wszelkiego zła i niepokoju.
 gosia: 09.11.2011, 07:50
 Maryjo prosze pomóż mi odzyskać miłoć mojego męża bo sama już nie potrafię.Skrusz lud w jego sercu i daj mi mądroć żebym go umiała zatrzymać, tak bardzo go kocham.Amen
 M: 11.09.2011, 20:20
 Proszę Maryję opiekunkę rodzin i małżeństw oraz Trójcę Przenajświętszą o cud uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała z Wrocławia, którego praktycznie nie ma. Aby Agnieszka chciała pozostać nadal w związku małżeńskim, nie doprowadziła do sądowej separacji, na nowo pokochała męża, chciała z nim być dla dobra dzieci i rodziny, nie unosiła się pychą i dumą. Aga jest uzależniona od Internetu, gdzie romansuje z młodszym mężczyzną. Proszą aby zrezygnowała z romansu i fascynacji innym mężczyzną. Proszę, byśmy mogli być na nowo szczęśliwi oraz umieli i chcieli ze sobą rozmawiać. Abym nie musiał wyprowadzać się z domu. P.S. Mamy dwóch cudownych synów - Jakuba Michała - 6,5 roku oraz Jana Pawła - 3 latka.
 zona Do Kazimierza: 07.09.2011, 09:15
 modlę się za Ciebie. ufaj Bogu, nie poddawaj się nigdy! ON jest miłością. Ja ufam i kocham :) Miłość zawsze zwycięży :)
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] (33) [34]


Autor

Treść

Nowości

św. Jan Józef  Krzyżaśw. Jan Józef od Krzyża

Modlitwa za moją teściowąModlitwa za moją teściową

Dzień teściowejDzień teściowej

Problem z teściowąProblem z teściową

Teściowa z naprzeciwkaTeściowa z naprzeciwka

Pod jednym dachem z teściowąPod jednym dachem z teściową

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej