Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 mk: 14.06.2015, 20:15
 Panie Jezu Prosze Cie aby moj maz wrocil do mnie i dal znak zycia od ponad 3 msc .a jego rodzina zrozumiala ze jestesmy malzenstwem dla siebie a nie ludzi i przestala nekac wszystkich wkoło ...daj odwage mojemu mezowi do odezwania sie do mnie !!
 Monika: 24.05.2015, 21:40
 Panie Boże.wybacz mojemu mężowi to że zlozyl pozew o rozwód i wyprowadził mnie z córką a mi wybacz to że zgodziłam się na ten rozwód ale nie miałam już siły dłużej walczyć z jego rodziną i ich nietolerancją wobec mnie.spraw by opuściła go tamta kobieta która przyczyniła się do rozpadu naszej rodziny i żeby były mąż blagal o wybaczenie by moja córka mogła wychować się w pełnej rodzinie. Jezu Ufam Tobie
 as: 27.04.2015, 23:10
 Panie Ty jeden wiesz co było powodem moich licznych grzechow. Ty jeden wiesz czego szukalamw zyciu. Przepraszam, wybacz mi. Pragne nawrócenia moich dzieci i meza, wybaczam im i proszę o wybaczenie..
 bb: 19.04.2015, 08:20
 Dziekuje Ci Panie za siebie, ze w tym trudnym momencie odkrylam Ciebie na nowo i pomogles mi wstac.Prosze aby te sily, wiara,milosc i wybaczenie pozwolily nam byc znowu razem..aby wyzbyl sie udreczen, braku zaufania i upartosci..aby zrozumial ze nie jest sam..ze ma mnie..aby zrozumial ze po to jest na dobre i na zle..niech wraca..
 Ania: 18.04.2015, 23:48
 Panie, jeśli taka Twoja wola, ratuj moje małżeństwo przed rozwodem. Ocal nasza rodzinę, obdarz miłością, jednością i ufnością. Jezu ufam Tobie i oddaje w Twoje ręce moja rodzinę, proszę prowadź.
 iwona: 16.04.2015, 00:37
 Pani jezu jesli jest taka twoja wola ratuj nasze malzenstwo odmien serce mojego meza niech milosc ktora nas polaczyla odzyje na nowo a jesli to malzenstwo bylo fikcjia pozwol nam je uniewaznic przepraszam ze w przeszlosci obrazilam cie panie jezu szczerze tego zaluje calkowicie odaje sie twojej woli zmiluj sie nad nami kochany jezu ufam tobie pomoz.
 Ania: 03.04.2015, 14:36
 Boże umacniaj moją wiarę i nadzieję, jeśli taka Twa wola zlituj się nad moją rodziną i uratuj przed rozwodem. Jezu, ufam Tobie! Zajmij się mym życiem.
 Anna: 26.03.2015, 17:59
 Panie Boże, Ty nas połączyłeś świętym węzłem małżeńskim, proszę ocal naszą rodzinę przed rozwodem, daj mi siłę wytrwać w modlitwie i nie stracić nadziei. Odmień mego męża aby był dobry dla mnie i dzieci, bo swą zdradą bardzo nas krzywdzi. Postaw na jego drodze mądrych ludzi aby dostrzegł, że robi źle.
 Anna: 24.03.2015, 16:16
 Boze uratuj nasze małżeństwo, daj mi siły wytrwac w modlitwie i skrusz twarde serce ktore rani cala swoja rodzinę


 an: 08.03.2015, 12:55
 Panie Boże proszę jesl taka Twoja wola, uratuj moją rodzinę. Boże wysłuchaj proszę mego wołania. Amen
 Elwira, lubelskie: 01.03.2015, 01:16
 Tak, Panie, tylko Ty wszystko wiesz i rozumiesz. Czujesz, co ja czuje. Kochasz nas. To, o co Cie prosze, to cud wyrwania mojego meza z diabelskiej pulapki i ucisku. To, co po ludzku jest niewykonalne, Ty, Panie jestes w stanie dokonac. Wiem, ze masz plan i wole wzgledem nas. Ale prosze Cie Boze, przez swiete Imie Jezus, nie rezygnuj z Lukasza, zawalcz o niego, spraw takie okolicznosci, tak to poprowadz, by moj maz nie mial innego wyjscia, jak tylko zawolac do Ciebie, poddac sie Tobie i dac sie poprowadzic. Niech Twoj Swiety Duch napelni go i przemieni. Boze, Ty znasz moje serce. Wierze, ze zalezy Ci na Lukaszu, tak, jak mi. Zabierz ode mnie chaos i watpliwosci, rezygnacje z walki o mojego meza. Chce widziec nasza rodzine, jako w pelni zdrowa, namaszczona i sluzaca Tobie, na Twoja Chwale Jezu.Amen
 Jolanta: 25.02.2015, 21:57
 Panie Boże spraw aby mój mąz zrozumiał i znowu pokochał swoją rodzine i wrócił do nas i pojednał sie z nami . Dziękuję ci za wszystko i wiem ,ze dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych więc poświęcam ci moje cierpienie . Wybacz mi moje grzechy i mojego męza . który mnie opuscił .
 Iza: 05.02.2015, 10:34
 Panie Boże uratuj nasze małżeństwo i spraw aby mąż wrócił do mnie i do syna
 Krzysztof: 26.01.2015, 19:23
 PANIE JEZU MILOSIERNY prosze CIE zjednocz mnie z zona,abysmy nadal byli malzenstwem mimo rozwodu.PROSZE CIE PANIE JEZU I MATKE BOSKA
 Agnieszka: 12.01.2015, 00:58
 Wybacz Boze, bo zgrzeszylam przeciwko Tobie i ludziom. Pozwol odzyskac spokoj tym, ktorzy go przeze mnie utracili. Ula, Bartosz, Jakub, Tomasz, Grzegorz, Krzysztof, Katarzyna,Maria, Joanna. Wskaz mi Panie droge.
 m: 08.01.2015, 11:50
 Dobry Boże proszę o ratunek dla mojego małżeństwa. Prosze zeby mój mąż wrócił do mnie i naszych dzieci.
 Anna: 07.12.2014, 10:02
 Panie Jezu, dziękuję Ci za to, że poznałam miłość.Dla mnie miłość jest wieczna, mąż mój mówi, że mnie nie kocha, proszę miej go w swojej opiece.Modlę się za niego, pomóż mu poczuć się kochanym, wymarz z jego życia wszystkie zranienia, które wyniósł z domu rodzinnego. Oziębła matka i ojciec, którego poznał w wieku dorosłym kładą się cieniem na relacje w naszej rodzinie, niech poczuje, że zawsze jesteś blisko i zrzuci pancerz obojętności i złości na cały świat.Boże nie zostawiaj go, nawet jeśli mnie opuścił i swoje dzieci, błogoslaw mu, proszę...
 arti: 06.12.2014, 22:43
 Panie Boże spraw abym mógł przebić mur do serca mojej żony Patrycji, który stworzyła po naszym rozstaniu.
 Adam: 04.12.2014, 15:47
 Jestem po rozwodzie od 2010 roku, ale dopiero od kilku tygodni modlę się do Pana Boga żeby wróciła do mnie żona z synem. Wierzę, że tak się stanie. Gdy opuszcza mnie nadzieja proszę Pana Boga by dał mi siłę do dalszej modlitwy. Czuję wewnętrznie, że to jest jedynie słuszna droga - bycie razem. Życzę i tobie wytrwałości we wspólnej naprawie małżeństwa.
 Alex: 26.11.2014, 00:12
 Panie wybacz ze zdradziłam mojego meza ktoregos kocham I dziekuje ze jest ze mnna ale prosze cie zeby było jak dawniej prosze cie o zeby moj maz mi mogł wybaczyc , przepraszam za wszystko prosze cie zeby juz wrocił do domu zeby nie wyjedzał w żadne delegacjie amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] (28) [29] [30] [31] [32] [33]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP - dzień 2Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP - dzień 2

św. Andrzej Apostołśw. Andrzej Apostoł

Modlitwa do św. Andrzeja ApostołaModlitwa do św. Andrzeja Apostoła

Litania do św. Andrzeja ApostołaLitania do św. Andrzeja Apostoła

Zabawy andrzejkoweZabawy andrzejkowe

Ciasteczka andrzejkoweCiasteczka andrzejkowe

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej