Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 toto1372: 27.11.2010, 17:48
 Panie dziękuję ci że dałeś mi za żonę Anie którą kocham choć nie zawsze jej to okazywałem Proszę cię nie pozwól by nasze małżeństwo się rozpadło Daj Żonie siłę wiary obdaruj serce miłością i zaufaniem których jej brakuje By uwierzyła w cud przemiany Błagam wysłuchaj mnie Panie Amen
 z: 06.10.2010, 11:23
 Panie, upadłam na kolana. Płacząc wołam do Ciebie: błagam, przemień serce mojego męża.Tak wiele dni czekam już na to, modlę się. Jako człowiek nic nie mogę już zrobić. Mój krzyż małżeński jest tak wielki, jak moja miłość. Dłużej nie dam rady nieść go sama. Pomóż, Panie. Bądź przy nas, pozwól nam zbudować naszą rodzinę na nowo. Ufam Tobie Jezu.
 Robert: 04.06.2010, 23:25
 Boże daj mi i mojej byłej żonie siłę i zrozumienie do odbudwy na nowo naszego małżeństwa.
 zona: 14.05.2010, 07:28
 blagam i prosze o modlitwe nie mam juz sily, mój mąż wczoraj oznajmil ze nigdy do nas nie wroci, zrobil to w tak bardzo bolesny sposob, wciaz mialam nadzieje na zmianę jego serca, jednak w obecnosci pani psycholog szkolnego powiedzial to, ja sie tego zupelnie nie spodziewalam.... nie mam sił. Ufam Tobie Jezu!
 magda: 24.03.2010, 20:51
 Panie Jezu spraw aby mój mąż przejrzał na oczy i aby wrócił do nas żebyśmy mogli być ze sobą razem, aby odrodziła się nasza miłość. Amen
 J.P: 19.02.2010, 19:28
 Boże bardzo cię proszę pomóż nam wybaczyć sobie nawzajem.Zeby mój mąż wrócił do domu
 Dona: 07.01.2010, 12:02
 Dobry Boże spraw abyśmy oboje naprawili to co sami zepsuliśmy, pomóż nam wybaczyć sobie nawzajem, pomóż nam odbudować naszą miłość i rodzinę, trwaj przy nas i stzreż od złego. Powierzam Ci całe nasze małżeństwo i wszystkie sprawy. Ufam Ci.
 juska: 24.10.2009, 14:19
 Dobry Boże, błagam Cię usłysz moje wołanie o pomoc. Spraw by mąż powrócił do mnie i córki. Miłość uświęcona sakramentem niech odniesie zwycięstwo. Może nie zasługuję na Twoją pomoc ale błagam nie zostawiaj mnie. Amen.
 zona: 11.09.2009, 14:32
 Boże milosierny, spraw, by mój mąż wrócił do domu. Spraw Boże, by zrozumiał, że jego miejsce jest w naszym domu, przy dziecku. Amen.


 kasia: 21.06.2009, 10:31
 Boże milosierny, spraw, by mój mąż wrócił do domu. Przestał myśleć o kobiecie, z którą się spotyka. Wyprowadził się od niej. Spraw Boże, by zrozumiał, że jego miejsce jest w naszym domu, przy córce. Amen.
 a: 18.10.2008, 21:03
 Panie co połączyłeś- jest nierozerwalne, wspomóż nasze małżeństwo,przywróć mi męża do domu i do mnie, napełnij nas swoją Miłością, obdarz macierzyństwem
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] (35)


Autor

Treść

Nowości

św. Bonawenturaśw. Bonawentura

Modlitwy do św. BonawenturyModlitwy do św. Bonawentury

Litania do św. BonawenturyLitania do św. Bonawentury

Modlitwa do św. Pompiliusza Marii PirrottiegoModlitwa do św. Pompiliusza Marii Pirrottiego

Nie umiem się modlić jak Niemiec...Nie umiem się modlić jak Niemiec...

ks. Romuald Laquaks. Romuald Laqua

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej