Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Kasia: 14.11.2023, 05:03
 Panie zanurzam moje małżeństwo w Przejaswietszej łasce..proszę o powrocie mojego małżonka do naszego małżeństwa. Niech Violetta zniknie raz na zawsze z naszego życia i naszego małżeństwa.W zimie Ojca I Syna I Du ha Św Amen
 Bogusław: 13.11.2023, 23:34
 Boże, proszę Cię o powrót mojej żony i córek do mnie. Daj nam przebaczenie, pojednanie i miłość w naszej rodzinie.
 Krzysztof : 12.11.2023, 21:29
 Panie Boże spraw by moja Żona Marta i Córki wróciły do mnie gdzie kolwiek będę. Panie Boże daj mi siły i zdrowie bym umiał cierpliwie czekać na nie.
 Paulina: 12.11.2023, 03:15
 Panie Boże błagam spraw, aby mój mąż wycofał pozew rozwodowy i wrócił do mnie i naszych dzieci.... Błagam spraw aby mój mąż wrócił do Ciebie Panie, bo ty nie pozwolisz mi rozbić tego co połączyłeś.
 Aleksandra : 26.10.2023, 23:45
 Panie Boże, dziękuję Ci, że jesteś. Proszę scal nasze małżeństwo. Proszę,aby mój mąż wrócił do mnie i naszego synka. Do naszego domu.Panie napełnij mojego męża miłością do mnie. Wybaczam mu wszystko. Jestem gotowa dalej dbać o nasze małżeństwo,aby już zawsze było zgodne,szczęśliwe i trwałe. Proszę,niech mój mąż wycofa się z rozwodu.Nasze małżeństwo to dar od Ciebie Ojcze. Jezu ufam Tobie
 Ewa: 25.10.2023, 23:06
 O nawrócenie, przebaczenie, uwolnienie i uzdrowienie naszego rozbitego małżeństwa. Dla Ciebie Boże nie ma rzeczy nie możliwych. Dziękuję
 Gosia : 27.09.2023, 18:04
 Św Moniko wyproś u Miłosiernego Boga łaskę uzdrowienia naszego małżeństwa, nawrócenia, odrodzenia miłości I wierności małżeńskiej.
 Małgorzata: 26.09.2023, 09:36
 Dobry Boże. Proszę Cię aby mój mąż na nowo obdarzył mnie miłością. Boże pomóż mi aby znikło zło, które sprawia że jest wobec mnie obojętny jakbym była kimś obcym. Błagam Cie Boże :odmień jego serce.
 G.: 23.09.2023, 23:49
 Boże proszę o cud przemiany serca męża. Żeby na nowo odnalazł miłość do mnie i żeby nie przekreślał naszej rodziny. Jezu ufam Tobie.


 Michał : 17.09.2023, 03:13
 Panie, proszę Cię o przemianę serca mojej żony. O nawrócenie i odnalezienie miłości. Proszę żeby była dobrą żoną i matką, żeby zrozumiała, że największą wartością jest rodzina, żeby przestała myśleć tylko o sobie.
 Agnieszka: 10.09.2023, 12:46
 Miłosierny Boże spraw żeby mój mąż wrócił na łono rodziny, żeby znów poczuł spokój ze mną i przy dzieciach. Żeby opuściły mojego męża demony i toksyczni koledzy którzy go obciągają wlewając wódkę do gardła. Proszę o porządek w głowie męża i przede wszystkim żeby na nowo był tym fantastycznym mężem i ojcem. Bo ja opadając z sił wylewam morze łez. Błagam Cię Panie Boże pomóż mi.
 Magda: 05.09.2023, 21:18
 Panie Boze proszę Cie o uratowanie mojego małżeństwa. Córeczka marzy,żeby tata się zmienił i ,żeby do nas wrócił.
 Basia: 29.08.2023, 20:41
 Niech mój mąż Boże mnie kocha i nie zdradza i uwolni się od toksycznej kobiety Amen
 Js: 28.08.2023, 20:50
 Panie Boze spraw zwby dwmony osoby toksycze opuściły mojego męża i wrócił do rodziny daj mu również zdrowie psychiczne ktore go pogubiło w zyciu i zatracił się zapomnial o dzieciach rodzinie . Wieze ze pomożesz mi w tej sprawie Amen. Chce pomóc mężowi i dać mu miłość jakiej nie doznał w dziecinstwie
 Edyta : 19.08.2023, 15:37
  Panie Boże nawróć mojego męża do sakramentu małżeństwa. Boże spraw aby go opuściły demony zdrady i toksycznych ludzi którzy go osaczają spraw aby wrócił na łono rodziny. Amen
 Magda : 14.08.2023, 22:00
 Panie Boże proszę o uratowanie mojego małżeństwa. Proszę o powrót do współmalżonka i realizowanie pełnej przysięgi małżeńskiej.
 Basia : 07.08.2023, 19:05
 Panie Boże nawróć mojego męża do sakramentu małżeństwa. Boże spraw aby go opuściły demony zdrady i toksycznych ludzi którzy go osaczają spraw aby wrócił na łono rodziny. Amen
 Mikolaj: 07.08.2023, 10:59
 Panie Boże. Proszę o przywrócenie wiary w nasza miłość mojej żony Moniki. O szanse naprawienia wszystkich błędów i o wzajemne oddanie się najpiękniejszej miłości która nas połączyła i utrzymanie rodziny silnej szczęśliwej i spełnionej razem z nasza małą córeczka. Dojrzałem i wiem że nie przyniosę więcej zawodu tym których kocham ponad wszystko. Tak mi dopomóż Panie Wszechmogący.
 Żona: 04.08.2023, 23:20
 Panie Boże proszę Cie o powrót mojego męża do domu do naszej rodziny, o wzajemną miłość. Jezu ufam Tobie. Amen
 Ona: 03.08.2023, 22:40
 Proszę cię Ojcze o powrót mojego męża doi domu do dzieci do rodzinny którą stworzył,
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

św. Agnieszka z Montepulcianośw. Agnieszka z Montepulciano

Modlitwa do św. Agnieszki z MontepulcianoModlitwa do św. Agnieszki z Montepulciano

Litania do św. Agnieszki z MontepulcianoLitania do św. Agnieszki z Montepulciano

Do La Salette przybywają pielgrzymi z całego świataDo La Salette przybywają pielgrzymi z całego świata

Drugi znak - wielki smok (Ap 12,3-6)Drugi znak - wielki smok (Ap 12,3-6)

Czy apostolskie zalecenie powstrzymywania się od krwi dziś już nie obowiązuje?Czy apostolskie zalecenie powstrzymywania się od krwi dziś już nie obowiązuje?

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej