Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Malinka: 17.08.2022, 10:29
 Panie mój tylko ty możesz uratowac moje małżeństwo bo po ludzku to nie możliwie proszę aby mojego męża miłość powróciła do mnie żebyś na nowo zaczęli nasz związek małżeński z twoja miłością mój Boże kochany
 Beti: 11.08.2022, 03:33
 Panie proszę, cie o powrót męża do rodzinny który opuścił dom dla kochanki a Syn. Płaczę nawódz boże mojego męża na właściwą drogę życia teraz on nic nie widzi a źle postępuje
 Malinka: 06.08.2022, 08:24
 Panie proszę o przemianę serca mojego męża oraz aby jego miłość na nowo do mnie powróciła ty tylko Panie możesz to uczynić dla ciebie nie ma rzeczy nie możliwych ufam Tobie ratuj nasze małżeństwo 🙏🙏🙏
 Sama: 02.08.2022, 13:10
 Jezu proszę, niech mój mąż mi wybaczy, krzywdy które mu wyrządziłam. Oddal od niego tą kobietę. Na mocy sakramentu małżeństwa proszę, niech wróci do mnie i do syna. Błagam🙏. Pozwól nam znów się odnaleźć i zbliżyć.
 Ola: 17.07.2022, 09:35
 Panie Boże, proszę pomóż mi wybaczyć mężowi i błagam o jego powrót do mnie i córki. Błagam Panie Boże o jego nawrocenie i wymepłnienie serca miłością która wygasa. Matko Przenajświętsza wstawiaj się za mną.
 Zdtadzona: 16.07.2022, 03:27
 Panie Boże proszę cię by kochanka mojego męża odalila się od niego by bóg ponownie nas zlonczyl kochamy go z dziećmi matko przenaswietrza ratuj moje małżeństwo błagam
 Katarzyna: 07.07.2022, 07:36
 Zawierzam Ci Jezu przemianę serca mojego męża, proszę o zerwanie jego związku z kochanką i powrot do mnie i do córki.
 Dariusz: 30.06.2022, 14:47
 Jezuniu zbawicielu nasz wszechmogący spraw aby moja żona wróciła do domu odeszła z mojej winy przeżyliśmy w małżeństwie 33 lata nastąpił rozwód. ja zrozumiałem ile krzywd jej wyrządziłem przez te lata chcę jej to wynagrodzić.
 Aneta: 18.06.2022, 15:00
 Panie Jezu proszę Cię o jedność w moim małżeństwie, o miłość mojego męża do mnie i wierność. Uratuj moje małżeństwo. Proszę o powrót mojego męża do domu i do mnie.


 J: 14.06.2022, 12:49
 Ojcze, w imię Jezusa, prosze Cie aby mój ukochany zapomniał całkowicie o byłej kochance i nie utrzymywał kontaktu z nią. Aby znow poczul do mnie ta nieskonczona i zarliwa milosc ktora polaczyla nas 20 lat temu wbrew wszystkim..Aby okazywał mi miłość i czułość kazdego dnia. Aby chcial ze mna zawqlczyc o nasza rodzine. Aby nasz związek przetrwał kryzys, umocnił się i byl pełen miłości i szacunku..Proszę Cię Ojcze wysłuchaj mojego błagania i odmień jego serce, otworz je znow na mnie, wlej milosc..
 Dawid : 03.06.2022, 10:00
 Jezu Ty się tym zajmij. Ty najlepiej wiesz co mi najbardziej leży na sercu. Błagam Cię wysłuchaj moich prośb
 Kasia: 30.05.2022, 00:08
 Boże, błagam o przemianę męża, porzucenie kochanki i powrót do domu i dziecka.
 p: 28.05.2022, 21:37
 Panie Boze prosze uratuj moj zwiazek. Bardzo kocham meza ale on stwierdzil ze nie chce ze mna byc , serce mi peka . Maz dlugo mial problem z alkocholem i kiedy przestal pic oddalil sie nie dzwoni nie pisze powiedzial ze nie chce juz nic ratowac bo nie ma czego. Panie prosze pomoz Amen
 A.: 19.05.2022, 22:12
 Jezu proszę o cud Jezu bądź przy nas Jezu błagam spraw abyśmy byli rodzina jak kiedyś Jezu Chryste błagam ze wszystkich sił!
 Beti: 11.05.2022, 03:22
 Panie Jezu ratuj moje małżeństwo błagam które weszła osoba 3 i rozwala związek a mój mąż oszalał dla niej i zostawił dzieci syn płaczę on problemu nie ma kochanka w ciąży dzieci płaczą
 Marzena: 01.05.2022, 15:51
 Jezu proszę Cię o wiarę i siły w walce o przywrócenie jedności małżeńskiej. Jezu ufam Tobie i zawierzam Ci Panie mojego męża i synka. Bądź wola Twoja. Amen
 Paweł: 24.04.2022, 21:54
 Boże kochany ,Jezu Chryste ,błagam spraw aby żona moja Ania wybaczyła mi zdrady i moja chorobę .Byłem opętany przez demony które chciały zniszczyć wszystko co najcenniejsze w życiu ziemskim .Jezu ty jesteś jedynym mostem łączącym z Bogiem Ojcem .Jezu ufam Tobie .Narodziłem się ponownie i pragnę żyć z przykazaniami Bożymi do końca mojego ziemskiego życia .Błagam Cię Jezu spraw aby Ania mi wybaczyła abyśmy mogli żyć zgodnie do końca naszych dni głosząc słowo Twoje .Ufam Tobie Jezu !
 Dawid: 22.04.2022, 15:40
 Prosze Panie Boże spraw abyśmy znowu z Wiola byli rodzina. Przebacz nam nasze grzechy jak i ja jej przebaczam. Spraw Panie ten cud. Bardzo ja kocham i przepraszam za zło które jej wyrzadzilem.Amen
 Agnieszka: 20.04.2022, 20:50
 Panie Jezu proszę uratuj moje małżeństwo niech mój mąż wróci do naszego domu🙏
 ANNA : 16.04.2022, 14:36
 PROSZE O POWROT MEZA BO TYLKO GO MAM
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa św. Jana Pawła II w kaplicy stygmatówModlitwa św. Jana Pawła II w kaplicy stygmatów

św. Zachariasz (papież)św. Zachariasz (papież)

Przyjmij znamię daru Ducha Świętego...Przyjmij znamię daru Ducha Świętego...

Modlitwa wdzięczności za dary Ducha ŚwiętegoModlitwa wdzięczności za dary Ducha Świętego

Duch Boży mieszka w wasDuch Boży mieszka w was

List do przyjacielaList do przyjaciela

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej