Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.


   

Wasze komentarze:
 Agnieszka : 02.12.2016, 13:59
 Panie Jezu uwolnij mojego męża od nałogów, oczyść jego duszę i cialo. Matko Boska spraw by mąż wrócił do żony i 3 dzieci.
 Iwons: 13.11.2016, 23:25
 Kochany jezu Nie udalo mi sie uratowac malzenstwa sam wiesz ale prosze odmiem nasze serca bysmy kochali sie i milowali wzajemnie prosze zeby moj byly maz spojzal na mnie z miloscia i serdecznoscia zeby bylo pojednanie dla nas wspolnr na zawsze razem z miloscia boza malzenska ..daj mi sily zyc w takim ciezarze.bog zaplac
 Gosia: 11.11.2016, 13:33
 Panie Jezu, uratuj Nasze małżeństwo. Mój mąż jest dla mnie wszystkim, całym światem. Zawsze był przy mnie a teraz odszedł.To dobry człowiek ale przerosła go proza życia i odszedł do innej kobiety.Jezu ufam Tobie.
 Kasia: 03.11.2016, 09:50
 Matko Boża wyproś u Boga łaskę aby nasze małżeństwo przetrwało , by mąż wrócił do mnie i synka bo bardzo go kochamy i czekamy na niego. Proszę aby nasze małżeństwo było pełne szczerości, miłości i nadziei. Zlituj sie nad nami!
 Kasia: 01.11.2016, 23:17
 Matko Boża wyproś u Boga łaskę aby nasze małżeństwo przetrwało , by mąż wrócił do mnie i synka bo bardzo go kochamy i czekamy na niego. Proszę aby nasze małżeństwo było pełne szczerości, miłości i nadziei. Zlituj sie nad nami!
 Gosia: 24.10.2016, 18:59
 Panie Boze prosze Cie by by moj maz wrocil do domu uratuj nasze malzenstwo.Spraw prosze by sie nawrocil.Boze ufam Tobie.
 Małgorzata : 16.10.2016, 14:26
 Panie Jezu odmień serce mojego męźa Piotra Spraw aby znów pokochał mnie tak jak dawniej i wrócił do mnie i do dzieci
 Ewa: 13.10.2016, 21:07
 Panie Jezu uratuj nasze małżeństwo. Mój mąż się pogubił, spraw aby odnalazł na powrót szczęście przy mnie i naszych dzieciach. Aby nie zniszczył naszej rodziny. Daj mi siłę abym to przetrwała, poddaję się Twojej woli. Jezu ufam Tobie.
 Ewa: 13.10.2016, 21:00
 Panie Jezu, uratuj nasze małżeństwo. Mój mąż kocha inną sprawę aby


 Beata: 04.10.2016, 05:59
 Panie spraw aby mój mąż wrócił do domu.do mnie i naszej córki.przebacz nam wszystkie grzechy.napelnij jego serce miłością i spokojem.Jezu błagam Cię uratuj nasze małżeństwo.
 leszek: 19.09.2016, 00:07
 panie Boże uratuj nasze małżeństwo blagam Cię o to z całego serca.Spraw by moja zona Władysława wróciła do mnie.Kocham ja bardzo.tylko Ty Panie wiesz jak bardzo cierpię. Spraw by jej kamienne serce na nowo oźytło by mi ponownie zaufała i wróciła do mnie.Boże prz e bądź mi moje grzechy i spraw by nasze małżeństwo trwało w miłości do końca naszych dni.
 Iwona: 11.09.2016, 17:23
 Panie Jezu pomozi odzyskac mojego meza Mi hala
 Tomek : 29.08.2016, 21:21
 Panie Twoja wola niech sie spełni Jeżu Ufam Tobie
 Jerzy: 20.08.2016, 01:54
 Panie Boze przywroc milosc w naszych sercach i pojednaj nas pokaz nam droge bysmy mogli dopelnic sakrament malzenstwa zgodnie z Twoja wola
 Natalia: 15.08.2016, 15:57
 Panie Boże proszę cię aby mój mąż wrócił do mnie i córeczki bardzo go kochamy
 Dorota: 10.07.2016, 01:14
 Mój Boże ty wiesz wszystko, minęło tyle lat a ja wciąż Tęsknię i czekam na męża jezeli taka będzie Twoja wola to będziemy razem bo dla Ciebie nie ma nic nie możliwego Zlituj się Boże
 Michał J.: 06.07.2016, 23:59
 Panie Jezu Prosze Cie aby moja żona Edyta wróciła do mnie i pokochała mie tak ją Bardzo Kocham i naszą córke. Cierpie bez niej .I prosze o wybaczenie za wszystkie złe czyny. Wysłuchaj mnie mój Panie błagam .
 Beata : 21.06.2016, 06:38
 Proszę uwolnij mojego męźa Mariusza od złego ducha, połącz nasze serca abyśmy mogli spowrotem cieszyć się razem, niech napełniania nas miłość szacunek wobec siebie amen
 Beata : 21.06.2016, 06:37
 Proszę uwolnij mojego męźa Mariusza od złego ducha, połącz nasze serca abyśmy mogli spowrotem cieszyć się razem, niech napełniania nas miłość szacunek wobec siebie amen
 sylwia: 05.05.2016, 11:11
 Panie Boże proszę Cię uzdrów moje małżeństwo. Uzdrów moje i męża rany z dzieciństwa. Nieświadomi tych ran zniszczyliśmy naszą rodzinę, nie potrafiliśmy kochać tak jak Ty nas umiłowałeś. Boże daj nam drugą szanse, dotknij serca mojego męża aby poczuł miłość do mnie i to szczeście którego szuka aby odnalazł w swojej rodzinie. Okaż nam swoje milosierdzie. Nie pozwól byśmy zadali naszemu ukochanemu synkowi cierpienie. Uchroń go przed tym.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. Augustyna z CanterburyModlitwa do św. Augustyna z Canterbury

Gdzie rozgrywa się Apokalipsa? I kiedy?Gdzie rozgrywa się Apokalipsa? I kiedy?

Maj to nieszczęśliwy miesiąc? To zabobonMaj to nieszczęśliwy miesiąc? To zabobon

Pożegnanie z dymkiemPożegnanie z dymkiem

Co tydzień 700 hostiiCo tydzień 700 hostii

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej