Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Kinga: 17.02.2019, 17:43
 Panie Boże, proszę o powrót mojego męża. Kocham go i wierzę, że on mnie też. Nie wiem co stało za jego nagłym odejściem. Panie Boże, proszę daj mu mądrość, dojrzałość i niezależność od nieprzychylnych osób. Wierzę, że jeszcze będziemy razem. Jeżu, ufam Tobie...
 Aga: 09.02.2019, 20:10
 Błagam pomóż mam Panie, aby moj maz pokochal mnie na nowo i wricil do naszych dzieci i do mnie. Abysmy uratowali masze małżeństwo. Aby zerwal wszystkie wiezy z tamta kobieta a ona odnalazla szczescie u boku innego mezczyzny Blagam o pomoc bo po ludzku stracilam nadzieję ze cos sie zmieni.
 Zona i matka: 09.02.2019, 02:26
 Błagam niech mój mąż od nowa mnie pokocha aby ona odeszla z naszego związku. Blagaj. JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ.
 Agnieszka: 30.01.2019, 09:00
 Panie proszę Cię żeby moj Adaś mi wybaczył i wrócił do mnie żeby było jak dawniej . Kocham go to moja wina bardzo tego żałuję
 Agnieszka : 29.01.2019, 04:56
 Panie Jezu nawróc mojego męża Daniela który mnie zdradza i nie zauważa po 18latach ma mnie Gdzieś ja z dzi
 Beata : 24.01.2019, 18:50
 Panie Boże pomóż nam trwać w sakrament małżeństwa. Proszę o wzajemne wybaczenie i powrót męża Zenka po mnie i Maje. Odbudowa relacji między nami i w naszych rodzinach. Wspólna odpowiedzialność za rodzinę i trwanie przy Bogu.
 Zona i matka: 15.01.2019, 00:41
 Jezu daj mi sile bym to wszystko przetrwała. Blagam Cię o powrot męża nie tylko fizyczny ale i duchowy. Ja Go kocham. I blagam aby ona odeszla z naszego związku. JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ.
 Anita: 29.12.2018, 01:01
 Boże, Ty nas złączyłeś... spraw aby mój mąż się ocknął i wrócił do mnie, dzieci. Mimo tego jak nas skrzywdził nadal go kocham. Nie doprowadź do rozwodu. Skruszon jego serce, daj mu mądrość w podejmowaniu decyzji, zawołaj go aby kroczył z Tobą w sercu!
 żona: 26.12.2018, 00:28
 Proszę Cię Jezu, Matko Boża, daj mi siłę i wiarą że mój mąż Mariusz do mnie wróci, Spraw Jezu aby On do mnie wrócił.


 Kochająca żona: 25.12.2018, 20:41
 Panie, Jezu Chryste Ty jesteś moim Zbawicielem. Ciebie kocham i kochać będę na wieki. Zawsze jesteś przy mnie, czuję Twoją obecność, proszę uzdrów mój związek, przywróć miłość, daj nadzieję na przyszłość. Jezu Ty się tym zajmij. Jezu Ufam Tobie.
 Wiola: 20.12.2018, 10:48
 Panie Boże spraw aby mój mąż do mnie wrócił. Aby przemyślał wszystko i dał nam szansę. Przywróć jego miłość do mnie i spraw by nigdy mnie nie opuszczał.
 Basia: 15.12.2018, 20:09
 Wszechmogący Boże. Ty wszystko potrafisz, dla Ciebie nie ma nic niemożliwgo. Blagam pokornie. Przebacz nam, że tsk dlugo nie zwróciliśmy się do Ciebie o pomoc, o dar rady i rozumu w tym naszym burzliwym małżeństwie. Przebscz nsm pychę i egoizm. Przebacz cierpienie nadzych dzieci. Dzisiaj jestesny w separscji juz czeart rok. Dla mnie to okrutne cierpienie. Ale ofiaruje je tobie Panie Boze z blaganiem o nawrócenie mojego męża. Skruszjego zatesrdziale serce, oddal od niego tych, ktorzy dzialaja na jego zgubę. Modle się nieustannie i pojednanie rodziny: męża z żoną, ojca z dziećmi. Jest nam bardzo potrzebny. Nie wystsrczy byc, ojcem, oni chcieli i chcą czulego yroskliwego TATY. Panie skrusz jego zatwardziale serce, wyrwij z niego nienawiść. Boze daj mu łaskę pojednania się z Tobą. Ufam i nie tracę nadziei. Panie, Ty waszystko potrafisz, a my bez Ciebie nic nie uczynimy. Milosierny Boże Ufm w Twoje miłosierdzie. Choćby nas wsxyscy odrzucili, Ty nas nie opuscisz. Proszę o miłosierdzie dla wszystkich zagubionych owieczek.
 Paweł: 08.12.2018, 19:19
 Panie spraw, aby moja żona zaufała mi powtórnie, uwierzyła że jestem już innym człowiekiem i proszę też aby zrozumenie i dar przebaczenia był dany jej dzieciom Michałowi i Izie.
 Renata : 24.11.2018, 11:25
 Panie Jezu pomóż mi aby mój moż ocknal się i wrucil do domu
 Renata : 24.11.2018, 11:24
 Panie Jezu pomóż mi aby mój moż ocknal się i wrucil do domu
 Magdalena: 21.11.2018, 22:08
 Panie Boże proszę Ciebie o jedno.O powrót mojego byłego męża do Mnie i do naszych córek.Nawróć To proszę.To dobry człowiek tylko gdzieś po drodze zbłądził.Pomóż nam proszę z całego serca. Proszę o modlitwę za Nas
 Magdalena: 21.11.2018, 22:08
 Panie Boże proszę Ciebie o jedno.O powrót mojego byłego męża do Mnie i do naszych córek.Nawróć To proszę.To dobry człowiek tylko gdzieś po drodze zbłądził.Pomóż nam proszę z całego serca. Proszę o modlitwę za Nas
 Żona: 21.11.2018, 16:37
 Panie Boże proszę cię o powrót męża do domu,pomimo bólu i cierpienia jakiego doznałam z jego strony przez zdradę,nadal go kocham .Panie Jezu pomóż mi uratować moje małozenstwo.Amen
 Natalia: 20.11.2018, 00:29
 Panie Boze, Trojco Swieta blagam Cie zeby moj ukochany, ojciec mojego dziecka do mnie wrocil. Kocham go i wiem ze on kocha mnie, prosze daj nam sile zebysmy umieli byc dalej razem, zebysmy byli szczesliwi i stworzyli dom dla naszego dziecka... Amen
 Jerzy: 19.11.2018, 21:24
 Jezu Chryste duchu święty święta matko boża nieustajacej pomocy bardzo proszę z całego serca o powrut mojej żony Renaty do domu ponieważ bardzo jom kocham i chce jej to wszystko wynagrodzic
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34]


Autor

Treść

Nowości

św. Cezary z Nazjanzuśw. Cezary z Nazjanzu

Modlitwa do św. Cezarego z NazjanzuModlitwa do św. Cezarego z Nazjanzu

św. Tarazjuszśw. Tarazjusz

Modlitwa do św. TarazjuszaModlitwa do św. Tarazjusza

Modlitwa do bł. Marii Adeodaty PisaniModlitwa do bł. Marii Adeodaty Pisani

Druga Niedziela Wielkiego Postu (Mk 9, 2-10)Druga Niedziela Wielkiego Postu (Mk 9, 2-10)

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej