Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Artur : 19.05.2019, 11:29
 Jeżu Chryste proszę cię o powrót mojej żony . Proszę również o wspólne przebaczenie i odnowienie naszego małżeństwa
 Arek: 14.05.2019, 05:05
 Proszę Cię Matko Boża,Panie Jezu,Boże Ojcze I Duchu Św spraw aby moja żona powróciła do mnie. Żeby zrozumiała ze jesteśmy jednym ciałem w małżeństwie i żeby zostawiła tego mężczyznę. Bardzo Was o to proszę z całego serca. Przebaczam im z całego serca i proszę aby i ona mi przebaczyła. Jeżu Ufam Tobie Ty Się Tym Zajmij. Kocham Was.
 dorota: 12.05.2019, 21:18
 Panie Jezu naucz milosci mojego meza,odmien jego serce dotknj go swoja laska
 Małgorzata : 12.05.2019, 17:32
 Jezu Ufam Tobie! Zawierzam Ci mojego synka, mojego męża od którego odeszłam. Ty sam jeden wiesz jak mi było trudno. Dziękuję Ci Jezu Kochany że jestem matką, że mój syn wyrasta na mądrego mężczyznę. Prowadź przez życie mojego męża, aby pomimo tego iż nie jesteśmy już razem on nie skrzywdził już nikogo. Aby jego nowo narodzone dziecko było dla niego ważne i aby nigdy nie zapomniał o naszym wspólnym synu! Jezu oddaję Ci siebie i moje troski! Niech się stanie wolaTwoja! Dziękuję Ci za to że jesteś przy mnie i mnie prowadzisz! Daj mi nadzieję na przyszłość! Jezu Ufam Tobie!
 Barbara: 03.05.2019, 08:31
 Jezu Ufam Tobie.Odsuń tę kobietę od mojego męża raz na zawsze.
 Barbara: 03.05.2019, 08:30
 Jezu Ufam Tobie.Odsuń tę kobietę od mojego męża raz na zawsze.
 Hanna: 22.04.2019, 18:53
 Panie Boże spraw aby mój mąż powrócił do mnie i naszych cudownych dzieci Wybacz nam proszę
 Mama Sabina: 14.04.2019, 21:20
 Panie Boże wszyscy tu obecni przeżywamy to samo... Prosimy byś nas wysłuchał i uzdrowił wszystkie małżeństwa. Bądź wola Twoja. Jeżu Ty się tym zajmij!!
 Tata Sławek: 14.04.2019, 05:04
 Boże wierzę że Ty szyystko możesz i wszystko wierz i widzisz co moja żona robiła z naszym związkiem. Jak drwiła z przysięgi przed Bogiem , jak szybko poszła po rozwód , jak mnie okrutnie oskarżyła , jak uniemożliwiła kontakt z małym synkiem , jak teraz znów chce mi go odebrać przy pomocy prawników. Boże Ty widzisz jak przez to syn nasz cierpi.


 Agnieszka: 09.04.2019, 20:58
 Panie Jezu w dniu naszego sakramentalnego ślubu, kiedy staliśmy przed Toba tacy radosni i pełni nadzieji że już na zawsze będziemy razem skierowales mój wzrok na swój obraz "Jezusa Milosiernego" na dłoń wskazująca Twoje Serce skierowales do mnie słowa "jeśli w Waszym życiu małżeńskim będą trudności przychodz do mnie i stąd czerp sile". Dzis Panie zostałam sama z synkiem. Wystarczył rok żeby nasze wspólne życie się rozpadło. Dzis jesteśmy już po rozwodzie ale wierzę w nierozerwalnosc sakramentalna naszego małżeństwa. Proszę Cie Panie przemien nasze serca i wlej w nie Twoja Miłość. Spraw byśmy wrócili do siebie dla Twojej chwały. Tylko Ty Panie możesz nas uzdrowić. Kocham Cie. Niech nadchodzące Święta Twojego Zmartwychwstania będą zmartwychwstaniem naszego małżeństwa. Zabierz na Krzyż nasze zatwardziale serca a daj nam serce z ciała. Wierzę że Jesteś z nami w tej trudnej sytuacji i prowadzisz nas znów ku sobie. Wierzę że jeszcze będziemy wychwalac Twoje Miłosierdzie i będziemy dziękować Ci za ten czas próby. Jezu ufam Tobie. Jezu kocham Cię do swojego serca mocno przytul mnie.
 Renata: 05.04.2019, 14:55
 Miłosierny Jezu przez wst .Maryji i zw Józefa wypros nam łaskę przemiany naszych serc nawrócenia A nadewszystko odnalezienie Ciebie
 Krzysztof: 22.03.2019, 20:43
 Jezu proszę Cię całym mym sercem ja grzesznik abyś uczynił cud powrotu Oleńki do męża i córki Agatki. Wszystko jej wybaczam i pragnę aby i Ona mi wybaczyła. Spraw aby Nasz dom od nowa był radosny i pełen Miłości. Wierzę że wysłuchasz mnie i pomożesz . KOA
 Zona: 07.03.2019, 15:26
 Jezu ufam tobie bezgranicznie. Prowadź mnie za rękę i nigdy nie opuszczaj, druga ręką chwyc mojego męża i na powrót napełni jego serce miłością do mnie i do naszej rodziny. Pomóż mu odnaleźć drogę do ciebie Panie bo tylko Ty jesteś życiem i prawdą. Pomóż mojemu mężowi rzucić alkohol i wszelkie śr. Odurzajace w które się uwiklal. Daj mu mądrość w podejmowaniu decyzji, daj mu siły do walki, daj mu wiarę. W Tobie Panie i Twojej Matce nadzieja. Jezu Ty się tym zajmij!
 Kinga: 17.02.2019, 17:43
 Panie Boże, proszę o powrót mojego męża. Kocham go i wierzę, że on mnie też. Nie wiem co stało za jego nagłym odejściem. Panie Boże, proszę daj mu mądrość, dojrzałość i niezależność od nieprzychylnych osób. Wierzę, że jeszcze będziemy razem. Jeżu, ufam Tobie...
 Aga: 09.02.2019, 20:10
 Błagam pomóż mam Panie, aby moj maz pokochal mnie na nowo i wricil do naszych dzieci i do mnie. Abysmy uratowali masze małżeństwo. Aby zerwal wszystkie wiezy z tamta kobieta a ona odnalazla szczescie u boku innego mezczyzny Blagam o pomoc bo po ludzku stracilam nadzieję ze cos sie zmieni.
 Zona i matka: 09.02.2019, 02:26
 Błagam niech mój mąż od nowa mnie pokocha aby ona odeszla z naszego związku. Blagaj. JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ.
 Agnieszka: 30.01.2019, 09:00
 Panie proszę Cię żeby moj Adaś mi wybaczył i wrócił do mnie żeby było jak dawniej . Kocham go to moja wina bardzo tego żałuję
 Agnieszka : 29.01.2019, 04:56
 Panie Jezu nawróc mojego męża Daniela który mnie zdradza i nie zauważa po 18latach ma mnie Gdzieś ja z dzi
 Beata : 24.01.2019, 18:50
 Panie Boże pomóż nam trwać w sakrament małżeństwa. Proszę o wzajemne wybaczenie i powrót męża Zenka po mnie i Maje. Odbudowa relacji między nami i w naszych rodzinach. Wspólna odpowiedzialność za rodzinę i trwanie przy Bogu.
 Zona i matka: 15.01.2019, 00:41
 Jezu daj mi sile bym to wszystko przetrwała. Blagam Cię o powrot męża nie tylko fizyczny ale i duchowy. Ja Go kocham. I blagam aby ona odeszla z naszego związku. JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

św. Bonawenturaśw. Bonawentura

Modlitwy do św. BonawenturyModlitwy do św. Bonawentury

Litania do św. BonawenturyLitania do św. Bonawentury

Modlitwa do św. Pompiliusza Marii PirrottiegoModlitwa do św. Pompiliusza Marii Pirrottiego

Nie umiem się modlić jak Niemiec...Nie umiem się modlić jak Niemiec...

ks. Romuald Laquaks. Romuald Laqua

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej