Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Camila Adrian: 07.07.2017, 08:01
 Świadectwo o tym, jak wróciłem z mężem. Mój świat i moje życie wróci !!! Po roku złamań, mój mąż opuścił mnie z powodu powodzenia. Czułem, że moje życie miało się skończyć, prawie popełniłem samobójstwo, przez bardzo długi czas emocjonowałem emocjonalnie. (Dzięki uprzejmości zwanej Dr IREDIA), której spotkałem się on-line w jednym wiernym dniu, podczas przeglądania przez Internet, natrafiłem na wszystkie zeznania dotyczące tego szczególnego czarownika. Niektórzy ludzie zeznali, że przywiózł ich ex kochankę z powrotem, niektórzy zeznali, że przywraca łono, leczyć raka, Hiv i inną chorobę, niektórzy zeznali, że może rzucić zaklęcie, aby zatrzymać rozwodu i tak dalej. Ja też natknąłem się na jedno konkretne zeznania, chodziło o kobietę o nazwisku CINDY, która zeznawała, jak przyniósł jej ex kochankę w mniej niż dwa dni, a pod koniec zeznań opuściła dr IREDIA adres e-mail. Po przeczytaniu wszystkich postanowiłem spróbować. Skontaktowałem się z nim przez email drirediaherbalhome@gmail.com i wyjaśniłem mu problem, powiedział mi, żebym się nie martwił, że w ciągu 48 godzin mój mąż wróci do mnie. Ku mojemu zdziwieniu, mój mąż przyjechał do mojego domu prosząc o wybaczenie mu. Rozwiązaliśmy nasze problemy, a my jesteśmy jeszcze szczęśliwi niż przedtem ... Dr IREDIA jest naprawdę utalentowanym człowiekiem i nie przestanę publikować go, bo jest wspaniałym człowiekiem ... Jeśli masz jakiś problem i szukasz prawdziwego i autentycznego mistrza zaklęć, aby rozwiązać wszystkie Twoje problemy. Jest legitymowany. Skontaktuj się z nim na jego e-mailu, DRIREDIAHERBALHOME@GMAIL.COM
 Adrian: 30.06.2017, 06:18
 Panie proszę o pomoc w moim małżeństwie, niech moja żona zmadrzeje i wróci do rodziny, niech da nam szansę bycia razem.
 Renata: 27.06.2017, 20:28
 Panie Boże spraw aby mój mąż przejął na oczy i zostawił ta kobietę i wrócił do mnie i naszego dziecka.Bardzo go kocham. Spraw Boże żeby nikt inny oprócz ciebie nas nie rozdzielił
 Adrian: 25.06.2017, 09:45
 Panie Boże, proszę dopomóż nam w naszym małżeństwie, nie dopuszczaj do rozwodu, a wręcz przeciwnie, spraw Panie, by żona zaprzestała swoich romansów i dała szansę Nam, naszemu związkowi i naszej rodzinie, proszę Cię Boże nie rozdziela dzieci od ojca, ani męża od żony, połącz nas Panie na nowo i odśwież nasza miłość na nowo, Ciebie dziś proszę, wysłuchaj mnie Panie.
 Zona i matka: 22.06.2017, 21:27
 Panie błagam o powrót mojego męża do mnie i naszych dzieci abyśmy mogli być znów rodziną Uwolnij go proszę od innej kobiety a jej drodze postaw mężczyznę którego pokocha.Proszę z całego serca aby mój mąż nawrócił się do wiary A mi przebacz wszystko co zrobiłam źle
 Artur : 11.06.2017, 11:04
 Panie Boże pozwól nam się pojednac przepraszam za moje winy i grzechy proszę o przebaczenie żony
 Artur : 11.06.2017, 09:09
 Panie Boże przebacz mi ze zniszczyłem moje małżeństwo ze niedbalem o moją rodzinę proszę cię o ich powrót do mnie o ich przebaczenie i nowe szczescie AMEN
 Karolina : 06.06.2017, 21:47
 Panie Boże Ty nas połączyleś dziesięć lat temu dopomurz nam,żeby nasze małżeństwo przetrwało kryzys który teraz mamy,aby mąż kochał mnie jak dawniej.
 Wojtek: 06.06.2017, 20:35
 Panie napełnij serce mojej żony pragnieniem budowania wierności małżeńskiej, aby dochować przymierza małżeńskiego. Nawróć jej serce, aby mogła żyć w prawdzie. Wzmocnij ją w wybieraniu dobra oraz w realizowaniu miłości małżeńskiej i rodzicielskiej. Spraw, Panie Jezu, abyś Ty był w jej życiu na pierwszym miejscu. Panie prosze niech ona znów powróci.


 Magdalena: 05.06.2017, 16:13
 Panie Boże , proszę Cię żeby mój mąż do nas wrócił, nawróć jego i otwórz jego serce na moja miłość. Wiem ze czasami byłam nie do zniesienia, pragnę naprawić swoje zachowanie. Kochamy go nad życie z nasza córeczka. Jest on miłością mojego życia. Kocham jego i proszę cię o to, żebyśmy przezwyciężyli ten kryzys. Daj nam dużo siły, wiary i miłości.
 Lidia: 15.05.2017, 22:40
 Panie Boże pragnę by mąż zrozumiał czym jest małżeństwo. Ja zawsze będę go kochała, mimo że czułam się mu nie potrzebna. Panie otwórz mu oczy, by przejżał.
 Ewa: 17.04.2017, 20:49
 Boze, uratuj nasze małżeństwo, mojego meża od grzechu codzołostwa i tamtą kobiete od wiecznego potępienia.
 Małgorzata: 15.04.2017, 08:58
 Panie Boże, błagam o powrót męża do domu. Napełnij serce jego miłością do mnie i chęcią bycia razem. Nakłoń męża moje do powrotu.
 Małgorzata: 15.04.2017, 08:27
 Panie Boże, błagam o powrót męża do domu. Napełnij serce jego miłością do mnie i chęcią bycia razem. Nakłoń męża moje do powrotu.
 edyta: 03.04.2017, 07:43
 Panie , napraw proszę, to co zepsuliśmy. Ulecz nasze rany. Nauczyć przebaczyć i zapomnieć wzajemne krzywdy. Daj odwagę do pojednania i bycia razem, daj rozsądek do wspólnego życia. Otwórz oczy Panie mojemu mężowi aby zauważył że dla nas najważniejsze jest żeby był a nie żeby zarabiał kokosy, my chcemy Jego osoby a nie Jego pieniędzy. Napełnij serca odwagą i wzajemnym szacunkiem. Amen.
 Maria: 02.04.2017, 08:07
 Proszę Cię Ojcze błagam żeby ten mur ,który został postawiony między nami runął.Ty Panie wszystko możesz.
 Paulina : 27.03.2017, 18:13
 Boże spraw by mój mąż kochał mnie jak na samym początku naszego związku . Nie pozwól dobry Boże aby na naszej drodze stanęła inna kobieta . Błagam niech mój mąż zapragnie bycia ze mną i naszą malutką córeczką. Amen
 Ania M: 09.03.2017, 19:03
 Boże, niech się stanie tak jak to nam zaplanowałeś. Jezu spraw, byśmy się znów odnaleźli. Na mocy sakramentu błagam Was Trójco Święta - odrodź naszą miłość i otwórz oczy i serce mojego męża na nasze małżeństwo.
 Ania M: 08.03.2017, 19:46
 Boże, niech się stanie tak jak to nam zaplanowałeś. Jezu spraw, byśmy się znów odnaleźli. Na mocy sakramentu błagam Was Trójco Święta - odrodź naszą miłość i otwórz oczy i serce mojego męża na nasze małżeństwo.
 aga: 08.03.2017, 12:30
 Panie Boże spraw,aby mój ukochany mąz wrcoil do domu do swojej żony kóra kocha go na zycie i nie wyobraża sobie życia bez niego,Proszę z calego mojego serca urattuj nasze małżeństo,pozól na nowa nam ieszyć się sobą,
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]


Autor

Treść

Nowościbł. Jerzy Matulewiczbł. Jerzy Matulewicz

Modlitwa do bł. Jerzego MatulewiczaModlitwa do bł. Jerzego Matulewicza

Litania do bł. Jerzego MatulewiczaLitania do bł. Jerzego Matulewicza

św. Aniela Mericiśw. Aniela Merici

W jaki sposób oschłość podczas modlitwy może być oznaką duchowego postępu?W jaki sposób oschłość podczas modlitwy może być oznaką duchowego postępu?

Mały czarodziejMały czarodziej

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej