Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 AGA: 08.04.2018, 17:18
 Panie spraw by mój mąż przypomniał sobie co sobie ślubowaliśmy wlej w jego serce miłość do mnie nowo proszę Cię uczyń cud i ześlij tej kochance mojego męża innego człowieka , by zostawiła naszą rodzinę w spokoju i by przestała być dla niego ważna .Proszę Cię dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych uczyń ten cud
 Piotr: 25.03.2018, 16:16
 Panie Boże proszę spraw aby moja żona wróciła do mnie,aby wszystko mi wybaczyła i abyśmy znowu byli razem do końca moich dni.
 Magdalena: 17.03.2018, 20:05
 Panie uratuj zranione serca nasze,napelnij je miłościa na mocy sakramentu małżeństwa.Ufam Tobie Jezu.
 Lucyna: 05.02.2018, 14:20
 Dobry Boże dziękuje za sakrament małżenstwa.Spraw by mój mąż wrócił do mnie.Spraw by mi wybaczył.
 Lucyna: 05.02.2018, 14:20
 Dobry Boże dziękuje za sakrament małżenstwa.Spraw by mój mąż wrócił do mnie.Spraw by mi wybaczył.
 Rafał: 23.01.2018, 20:45
 Panie Boze spraw prosze zeby moja Sylwia pokochała mnie tak jak kiedys wierze ze Ty mi ja zeslales i nie pozwolisz teraz odejsc. Prosze spraw zeby wrocila .
 Kasia: 28.12.2017, 22:36
 Spraw Panie, alby Mąż mnie pokochał i wrócił.
 Agnieszka : 14.12.2017, 23:38
 Wszechmogący Panie Boże, proszę o łaskę dla mnie i mojej rodziny. Spraw aby serce Daniela wypełniło się miłością do mnie, aby do mnie powrócił. Chcę abyśmy byli prawdziwą kochającą się rodziną. Proszę odsuń od nas wszystkie osoby które stoją nam na drodze do szczęścia i które są nam nie życzliwe.Proszę spraw abyśmy spędzili razem nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Agnieszka z Wiwianką.
 Ala: 12.12.2017, 21:30
 Proszę Matkę Boża o opiekę i nawrócenie mojego męża Zbigniewa i partnerki Izy


 Magda: 22.11.2017, 21:14
 Boze Ty Jestes nie rychliwi ale sprawiedliwy Prosze cie nad wszystko to juz 15mieciwcy odkad moj partner mnie zostawila z malymi dziecmi prosze cie Daj mu sily Ze by on wszystko wybaczyc mi za moje bledy I zeby zobaczy ze to ja juz nie jestem tym wrednym czlowiekm..... Daj mi I jemu sile zeby nam wybaczylc wszystko Amen
 Zosia: 20.11.2017, 12:37
 Panie Boże błagam spraw aby mój mąż wrócił do mnie,tak bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego.Zrobię wszystko żeby wrócić Boże pomóż nam bardzo proszę .
 Malgorzata: 16.11.2017, 12:26
 Boze blagam o powrót i wybaczenie mojego męża .Zrobilam wiele złych rzeczy ale błagam o cod bo sytuacja jest beznadziejna .Tylko Ty Boże możesz zawrócić dwoje ludzi na wspólna drogę .Bardzo go kocham i zrobię wszystko dla dzieci i niego ..Zrozpaczona
 Wiktoria: 06.11.2017, 23:30
 Panie Boże proszę daj mojemu mężowi siłę,aby umiał wybaczyć mi tak wielką krzywdę jaką mu wyrządziłam. Przenieś cały jego ból na mnie ,aby on nie cierpiał tylko ja. Duchu Święty ześlij na niego swoje światło aby odnalazł miłość w swym sercu i umiał wybaczyć mi tak zły czyn. Złamałam jego zaufanie i straciłam szacunek ,ale błagam i proszę o drugą szansę.
 Sylwia 77: 06.11.2017, 13:03
 Panie Boże. Spraw aby mój mąż wrócił do mnie i naszego syna. Tak bardzo go kocham i potrzebuję. Nasz syn też. Wiem że nie zawsze dawałam Mu odczuć tą miłość ale przysięgam że to się zmieni. Panie wysłuchaj mnie. Bóg zapłać.
 Mariusz: 09.10.2017, 13:18
 Panie Jezu Milosierny prosze zlituj sie nad nasza Coreczka Kalinka - niech odejscie jej matki do innego nie zlamie jej serca a Ty Duchu Swiety spraw zeby jej matka odzyskala rozum
 Eweli: 04.10.2017, 20:03
 Panie Boże proszę aby moj maz wrucił do domu do dzieci uzdrow jego serce daj nam nadzieje tak bardzo go kocham i niechce przekreślić naszych wspólnych lat Boże wysłuchaj mnie pomóż mi udźwignąć ten Krzysz i być dla naszych dzieci tak bardzo tęsknimy pomóż nam Boże
 Samotna: 03.10.2017, 15:56
 Wiekuisty Boże, Panie mój, proszę pokornie błagam, uzdrów moją samotność. Panie Ty wszystko możesz, nawet po ludzku niemożliwe rzeczy, proszę spraw żeby jeszcze mój mąż odrodził się duchowo i nawrócił do Ciebie, żeby na nowo mnie pokochał i wrócił do domu. Proszę Cię Panie Boże, w imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa, zerwij wszystkie więzy emocjonalne i seksualne łączące go z kochanką. Proszę Panie Boże, uratuj duszę mojego męża i nasze małżeństwo. Panie Jezu, ufam Tobie, zajmij się tym.
 Daniel : 01.10.2017, 19:45
 Panie Boże proszę pomóż mi w odzyskaniu moje żony kocham ją bez względu na wszystko Panie Boże błagam ratuj nasze małżeństwo
 Daniel : 01.10.2017, 19:42
 Panie Boże proszę pomóż mi w odzyskaniu moje żony kocham ją bez względu na wszystko Panie Boże błagam ratuj nasze małżeństwo
 Daniel : 01.10.2017, 09:03
 Panie daj mi więcej siły i wytrwałości oraz opanowania w walce o moją żonę oraz proszę o wybaczenie i powrót mojej żony do domu
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] (24) [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna przed uroczystością Świętych Apostołów Piotra i Pawła - dzień 6Nowenna przed uroczystością Świętych Apostołów Piotra i Pawła - dzień 6

Modlitwa do bł. Doroty z MątówModlitwa do bł. Doroty z Mątów

Litania do bł. Doroty z MątówLitania do bł. Doroty z Mątów

Mam od Niepokalanej zapewnione niebo"Mam od Niepokalanej zapewnione niebo"

Ołtarz, dary i tacaOłtarz, dary i taca

ks. Jerzy Wojciech Heideks. Jerzy Wojciech Heide

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej