Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Daniel : 24.06.2020, 15:13
 Boże nie mogę się skupić nad modlitwami itd daj mi boże dobra nadzieję że wróci żona do domu jakąś iskierka żeby mnie coś pocieszyło moja Matko boża módl się za nami i za moją żonę oby się nawróciła błagam o prośbę
 Daniel : 24.06.2020, 12:16
 Panie Boże i Matko najświętsza proszę czy coś ruszyło żeby moja żona wróciła do domu bo już 2 tyg będzie jak nic niema
 Daniel : 21.06.2020, 15:41
 Proszę cię boże matko jedyna z karz drogę do męża proszę cię Jezusie żeby wróciła moja żona do dzieci i żeby Pan Bóg odwrócił to co złe proszę
 Daniel : 21.06.2020, 11:32
 Proszę cię boże matko moja co złe zrobiłem to wybacz mi płaczemy co dnia ból niesamowity prosimy cię żeby żona wróciła mimo co złe zrobiła wybaczymy jej i żeby odnowić nasze małżeństwo żeby pokochała mnie znowu nawet dla dzieci żeby się odkochała od partnera i wróciła do męża i dzieci modlimy się panie i działaj w tym kierunku proszę
 Daniel : 21.06.2020, 11:23
 Panie Boże żona zostawiła mnie 3 dzieci proszę żeby ona się nawróciła domnie i do Boga bo opuściła nas nawróć ja do mnie i dzieci żeby odnowić te małżeństwo proszę cię pomorz mi boże bo płaczemy i przeżywamy tu w domu ja jej wybaczę to co złe zrobiła
 Aga : 14.06.2020, 10:14
 Błagam Cię Panie abyś nawrócił mojego męża żebyśmy mogli się cieszyć bo ma kochankę wnuczka i panowała w domu rodzinnym milos Prosze
 A.......a: 31.05.2020, 14:10
 Błagam Ciebie Panie o nawrócenie mojego męża i powrót jego do naszego domu abysmy mogli nadal cieszyć się sobą naszymi dziećmi i wnuczką.
 ie.: 31.05.2020, 12:23
 Panie Jezu proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża Pawła Żeby opamiętał się i wrócił do mnie Napraw nasza rodzinę aby powróciła miłość i pojednanie. Uratuje nas przed rozwodem .Panie Boże pomóż.
 Zona: 30.05.2020, 19:11
 Prosze Panie Boze o modlitwe za mojego meza bo czuje ze sie oddala o demnie spraw zeby mnie pokachal na nowo i rozmawial ze mna zebym byla dla nuego wazna i nasze malzenstwo


 Paulina: 28.05.2020, 08:56
 Mateńko moja, Królowo Różańca z Pompejów, Ty wiesz czego zabrakło w naszym małżeństwie, Twoja moc jest nieopisana, pomóż mi i mojemu mężowi mimo tak wielkiego zła w którym tkwimy a którym jest rozwód, odnowić nasze święte Przymierze z Tobą. Daj łaskę wiary, nawrócenia, opamiętania się abyśmy zostawili to życie w którym tkwimy i Mocą Twoja silni mogli się złączyć na nowo z Tobą i Twoim Przenajświętszym Synem. Pozwól, żeby nasz synek mógł codziennie oglądać mamę i tatę złączonych z Tobą i dzięki Tobie. Błogosławiona między niewiastami, dziękuję Ci za wszystko co mi ofiarujesz, wszystkie smutki i cierpienia ofiaruję jako przebłaganie za grzechy i w intencji wszystkich małżeństw, które są w kryzysie, a które tak jak ja wierzą że Ty ich nie opuścisz. Królowo Różańca Świętego, bądź Błogosławiona. Jezu, ty się tym zajmij. Amen.
 Agnieszka : 24.05.2020, 20:48
 Boże przebacz mi moje grzechy, proszę uratuj Nasze małżeństwo. Spraw by mój kochany mąż Paweł pozbył się gniewu i żalu oraz przebaczył mi i wrócił do Naszego domu. I pomóż iść właściwą wspólną droga. Wybacz, że zastąpiłam w wiarę.
 Magda: 19.05.2020, 20:57
 Boże Jedyny, blogoslaw mi i mojemu mężowi w tych ciezkich chwilach dla nas. Proszę Cię Jezu aby mąż wybaczył mi i wrocił do domu
 Kasia : 15.05.2020, 21:28
 Boże daj mi siły abym wytrwała.kazdego dnia powtarzam tak łasce sakramentu. Z nadzieją czekam aż mąż się opamieta i przestanie cudzolozyc i wróci do mnie i do dzieci. Spraw by mnie na nowo pokochał. Jezu ufam tobie ty się tym zajmij. Dziękuję za wszystko co dla mnie robisz.
 Róża: 15.05.2020, 19:32
 Miłosierny Jezu dziękuję ,że mogę Tobie powierzać swoje smutki,wszystko co boli moją rodzinę ,małżeństwo.Kocham Cię Jezu i ufam Tobie.
 Róża: 15.05.2020, 00:19
 Panie Jezu Miłosierny proszę..otocz naszą rodzinę swoją opieką,ulecz nas z kryzysu małżeńskiego ,pobłogosław i pomóż nam zbliżyć się do siebie na nowo .Niech z Twoich ran popłynie uzdrawiająca moc miłości.Kochany Jezu Ufam Tobie.Żona
 Kasia : 12.05.2020, 23:38
 Boże wybacz mi. Proszę o powrót mojego męża Tomka do domu. Złącz nasza rodzinę. Aby nasze małżeństwo się odrodziło. Błagam by mąż mi wybaczył bo wiem jak go czasami niechcąco zranilam. Spraw by mąż odszedł od tamtej kobiety. I zrozumiał jak ważna jest rodzina. Przecież mamy dwójkę wspaniałych dzieci. Uzdrow nasze małżeństwo. Połącz nas znowu w sakramencie małżeństwa. Jezu ty się tym zajmij.
 Xyz: 12.05.2020, 15:30
 Boże wybacz nam Nasz rozwód, scal nas razem dla dobra wspólnego dziecka, odnów w Nas sakrament Miłosci, pojednaj.
 M: 11.05.2020, 05:53
 Dobry Jezu złącz nasza rodzinę, pomóż nam odbudować małżeństwo. Niech stanie się możliwym jego powrót, odejście od tej kobiety z którą mieszka, przez którą oddaliliśmy się od siebie. Skieruj jego serce i mysli w stronę domu, rodziny i dzieci, niech zrozumie że nas rani. Niech zrozumie że ta kobieta odciągnęła go od domu i stała się przyczyną naszych nieporozumień. Pomóż nam zbliżyć się do siebie i odbudować naszą miłość i zaufanie. Boże jedyny odmień go i przyprowadź do domu. Dodaj mi sił i umocnij mnie. Jezu Ty się tym zajmij,zostawiam to Tobie. Połącz nas znowu w naszym sakramentalnym małżeństwie.
 M: 11.05.2020, 05:49
 Dobry Jezu złącz nasza rodzinę, pomóż nam odbudować małżeństwo. Niech stanie się możliwym jego powrót, odejście od tej kobiety z którą mieszka, przez którą oddaliliśmy się od siebie. Skieruj jego serce i mysli w stronę domu, rodziny i dzieci, niech zrozumie że nas rani. Niech zrozumie że ta kobieta odciągnęła go od domu i stała się przyczyną naszych nieporozumień. Pomóż nam zbliżyć się do siebie i odbudować naszą miłość i zaufanie. Boże jedyny odmień go i przyprowadź do domu. Dodaj mi sił i umocnij mnie. Jezu Ty się tym zajmij.
 Aleksandra: 10.05.2020, 19:20
 Dobry Boże, proszę o powrót mojego męża Krzysztofa do domu, by znowu pokochał mnie tak jak kiedyś i by kochał mnie tak jak ja jego, wybacz nam Boże wszystkie nasze błędy i zaniedbania, odetnij go Boże od osób które wprowadzają zamęt w nasze małżeństwo, błagam uzdrów nasze małżeństwo, dla dobra naszego i naszej córki, spraw by wycofał wniosek o separację i wrócił do domu.Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14) [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

św. Wojciechśw. Wojciech

Modlitwa do św. WojciechaModlitwa do św. Wojciecha

Litania do św. WojciechaLitania do św. Wojciecha

Żywot św. Wojciecha i niektóre wiadomości o jego pobycie w diecezji chełmińskiejŻywot św. Wojciecha i niektóre wiadomości o jego pobycie w diecezji chełmińskiej

Jak Wojtek zaczął szanować zieleńJak Wojtek zaczął szanować zieleń

Zamki BretaniiZamki Bretanii

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej