Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Siostra: 01.12.2019, 22:12
 Panie Jezu proszę Cię o przebaczenie w rodzinie.mojego brata Grześka aby Ania przeprosila i mogli się spotkać nadal. Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmij.Szczesc BOŻE.
 Karolina: 28.11.2019, 02:01
 Kochany Boże proszę Cię aby Mężczyzna którego od samego początku uważałam za Męża, z którym mam Synka... wrócił do Nas uzdrowiony z nałogów i niewiary w Nas, aby zakończył swój nowy związek i mieszkanie z Kobietą. Abyśmy stworzyli kochające się Małżeństwo i kochającą się Rodzinę na codzień i dzielili się tą dobrą nowiną po uzdrowieniu tej beznadziejnej sytuacji z Każdym kto będzie potrzebowała Pokrzepienia Serca ❤
 Ania: 25.11.2019, 20:18
 Panie Jezu proszę Cię o powrót mojego męża Piotra do domu o wzajemne wybaczenie, przemianę duchową i wzajemną miłość oraz błogosławieństwo na dalszej wspólnej drodze życia. Jezu Ufam Tobie kochająca żona Anna
 AAA: 23.11.2019, 15:14
 Panie Jezu Blagam aby moj maz odnalaz milosc w swoim sercu do mnie a ja do niego. Panie Jezu polacz nas znowu miloscia wyrozumieniem szczesciem radoscia na wieki wiekow.Prosze o jego i moja przemiane.Biagam Cie Panie Jezu Blagam Cie Mario aby moglismy byc szczesliwa rodzina i dalej rozsodnie wychowywac nasze dzieci zeby byly szczesliwe i zalozyly szczesliwe rodziny.Blagam……….
 Dorota: 19.11.2019, 21:54
 Panie Jezu, spraw błagam, aby mój mąż Łukasz odnalazł miłość w swoim sercu dla mnie i dzieci. Błagam, uzdrów jego serce i napełnij je miłością, by powrócił do naszej rodziny. Jezu ufam Tobie! Tylko w Tobie moja nadzieja! Powierzam Ci moje małżeństwo.
 Piotr: 19.11.2019, 20:31
 Jezu, Matko Boga proszę za ma żonę Agnieszkę by nie bladzila i się nawrocila, wszystko jej wybaczam i proszę o jej przebaczenie Amen
 Monia: 18.11.2019, 09:02
 Proszę Cię Jezu niech wróci niech zrozumie że mamy szansę jeszcze błagam Cię z całego serca
 Ewelina: 17.11.2019, 18:39
 Prosze o modlitwę w intencji naszej rodziny. Aby mąż wrócił do domu i znowu nas pokochał.
 Ewelina: 17.11.2019, 18:38
 Prosze o modlitwę w intencji naszej rodziny. Aby mąż wrócił do domu i znowu nas pokochał.


 Ewelina: 17.11.2019, 18:38
 Prosze o modlitwę w intencji naszej rodziny. Aby mąż wrócił do domu i znowu nas pokochał.
 Sylwia: 14.11.2019, 21:44
 Proszę Panie Jezu spraw by mój mąż wrócił do mnie i synka żeby jego serce skruszało, żeby zrozumiał że to rodzina jest najważniejsza. Proszę za jego rodziców,oświeć ich Panie, aby nie buntowali go przeciwko mnie i nie kusili do rozwodu. Bardzo mi Panie Boże ciężko ,ofiaruję to cierpienie za nawrócenie mojego męża. Jezu dopomóż.
 Barbara: 04.11.2019, 12:01
 Ja już wiem jak to jest jak zostawia cię mąż z trójka dzieci. Jak to boli. Oddaje ci to Panie Jezu. Ufam ci. Pomóż mi.
 Barbara: 04.11.2019, 12:01
 Ja już wiem jak to jest jak zostawia cię mąż z trójka dzieci. Jak to boli. Oddaje ci to Panie Jezu. Ufam ci. Pomóż mi.
 Hanna: 02.11.2019, 04:03
 Proszę o modlitwę za mojego męża który nas opuścił. Amen
 Anetta : 01.11.2019, 10:45
 Proszę Cię Jezu o nawrócenie męża i jego życie sakramentalne. Proszę o wypełnienie się naszych przyrzeczeń małżeńskich zgodnie z Twoją wolą, o wzajemne przebaczenie i uświęcenie, o powrót męża do mnie i naszą jeszcze lepszą bliskość w Bogu. Wszystkich na forum proszę o modlitwę w tej intencji.Amen
 Grażyna : 25.10.2019, 22:10
 Proszę o uzdrowienie mojego małżeństwa i wyzwolenie z nałogów meza
 Magda: 24.10.2019, 21:56
 Proszę Cię dobry Ojcze spraw,aby mój długoletni związek nie rozpadł się,aby Nasz syn miał tatę i mamę,tak jak kiedyś.Jezu Ufam Tobie
 SiM: 23.10.2019, 22:28
 Panie Boże nie opuszczaj mnie w tym trudnym czasie. Proszę aby mój mąż zrozumiał że źle czyni zostawiając mnie i synka. Proszę abym miała w nim oparcie jak Maryja w św Józefie. Proszę niech wróci do nas odmieniony. Panie oświeć mojego męża nie dopuść do rozwodu. JEZU UFAM TOBIE
 Jagoda: 23.10.2019, 21:23
 Panie Boże, Mateńko najdroższa i Ciebie Jezu kochany.Proszę Was w codziennych modlitwach o przemianę duchową i powrót do domu mojego męża.Blagam by prośba moja była bliska Waszym sercom.Jezu ufam tobie.
 P: 20.10.2019, 12:35
 Panie Boże, proszę Cię za powrót męża do mnie i do dzieci, proszę o jego przemianę i docenienie prawdziwych wartości. Jezu ufam Tobie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14) [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31]


Autor

Treść

Nowości

św. Beniaminśw. Beniamin

Modlitwa do św. BeniaminaModlitwa do św. Beniamina

Krótka historia Drogi KrzyżowejKrótka historia Drogi Krzyżowej

Droga Krzyżowa dla młodzieżyDroga Krzyżowa dla młodzieży

Czy można Bogu dziękować dosłownie za wszystko, także za swój grzech?Czy można Bogu dziękować dosłownie za wszystko, także za swój grzech?

Do czego potrzebne jest Panu Bogu nasze uwielbienie?Do czego potrzebne jest Panu Bogu nasze uwielbienie?

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej