Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.


   

Wasze komentarze:
 Kasia: 08.02.2013, 12:17
 Opuścił mnie mąż,ale wiem,że Bóg zawsze jest przy mnie i przy Nim. Dziękuję za Wasze świadectwa, one dodają mi siły by wybaczać i trwać co dnia w miłości.Jezu Ufam Tobie.
 m: 31.01.2013, 18:25
 Boże daj mi siłę abym uratował to małżeństwo... Amen
 dorotka: 01.01.2013, 21:14
 Panie Boże, pomóż mi- niech mój mąz wróci do mnie i dzieci, niech sie opamieta ze rodzina jest najważniejsza a nie inna kobieta. prosze pomóz mi.
 Magda: 23.12.2012, 15:37
 Panie Boże,proszę Cie nakieruj mego męża Marcina,ze rodzina jest najważniejsza,żeby wrócił do nas,aby pokochał mnie i żebyśmy byli szczęśliwi...Połącz nas na nowo
 Slawek: 14.12.2012, 06:14
 Panie Jezu proszę Cię bym czekał zawsze na ten dzień kiedy powróci Halinka . Błogosław jej .
 ANIA: 02.12.2012, 17:37
 Panie Boże prosze o uzdrowienie mojego małżeństwa i aby Tomek do nas wrócił
 P.: 26.11.2012, 16:05
 Mąż mnie przestał kochać i chce rozwodu. Mówi że to nie przez inną, że się wypalił i nie potrzebuje żony. Kocham go. Modlę się by wrócił do nasze rodziny. Zawsze będzie moim mężem a ja jego żoną. Proszę Boga by mój mąż mnie na nowo odnalazł i pokochał.
 wojtek: 17.11.2012, 11:10
 Boze doprowadz moja zone spowrotem do mnie niech mnie pokocha prawdziwa miloscia taka jaka ja ja daze JEZU UFAM TOBIE
 Aga: 12.11.2012, 13:29
 Panie Boże daj nam jeszcze szanse naprawić wszystko


 Halka: 01.10.2012, 10:21
 Panie !Daj mi siłę bym nadal kochała mojego męża i wierzyła ,że miłość przezwyciężą wszystko.Pomóż mu odnaleźć drogę do domu.Niech słowa przysięgi małżeńskiej ,,co Bóg złączył ....''staną się znów aktualne,nie buduje się szczęścia na cudzym nieszczęściu.
 Gosia: 24.09.2012, 12:16
 Panie Boże spraw cud przemiany mojego małżeństwa.Ty Panie kochasz miłością bezgraniczną, piękną i czystą.Proszę Cię kochany Boże napełnij nas Twoją miłością.
 donna: 20.09.2012, 19:13
 panie uczyń abyśmy byli znowu razem ,aby mój mąż wrócił do mojej rodziny połącz nas na nowo.
 Dorota: 14.09.2012, 12:58
 Boże, wybaczam Marcinowi i proszę Cię, aby i on mi wybaczył
 Piotr: 24.07.2012, 22:28
 Błagam cię panie boże by wrócila do mnie ma ukochana ania
 Marcin: 23.06.2012, 12:02
 Panie Jezu spraw cud przemiany mojej zony Moniki ulecz w niej wszelkie urazy do mnie rozpal na nowo miłość w jej sercu do mnie , daj jej siłe powrotu do domu z naszym rocznym KAROLKIEM , JEZU UFAM W TWOJE MIŁOSIERDZIE DO NAS
 W.: 05.06.2012, 16:04
 Panie dziękuję Ci za moją żonę Annę, dziękuję Ci za szczęście jakie przy niej zaznałem. Spraw bym miał siłę zmienić się na lepsze. Proszę Cię aby moja żona nie traciła wiary we mnie i w nasz związek. Proszę Cię aby odstąpiły od niej złe moce i aby mogła spełniać się w małżeństwie.
 Maciek: 03.06.2012, 20:12
 Panie Jezu jutro mija pierwsza rocznica naszego małżeństwa, proszę Cię o siłę dla mnie i potrzebne łaski dla żony Wioli aby zaczęła rozmawiać ze mną aby jej złość, żal, nienawiść przerodziła się w szczerą miłość, by zrozumiała że jesteśmy jednością my dwoje a nie małżeństwem z jej rodzicami gdzie od ponad miesiąca mieszka i się nie odzywa. Boże dopomóż nam, proszę o cud dla nas. Jestem bezsilny już :(
 sylwia: 31.05.2012, 17:56
 Błagam panie o modlitwę za mojego męża żeby zrozumiał, że rodzina jest najważniejsza. Żeby wrócił do mnie i żebym wybaczyła. Żeby rodzina była szczęśliwa i siłę i miłość dla moich dzieci
 zona : 26.03.2012, 08:26
 Panie przepraszam Cie za to ze raniłam mojego męza, tak bardzo go kocham ale nie rozumiałam co to jest miłość, Ty mnie nauczyłeś miłości - juz wiem że w niej nie można myślec tylko o sobie, dlatego prosze Cie daj nam szansę, daj szansę naszemu małż. pozwól nam być razem, obiecuje że nie będę już egoistką. Spraw by mąz wrócił, by pokochał mnie od nowa. Ufam ci Jezu!
 Magda: 01.03.2012, 22:38
 Panie prosze ocal nasze malzenstwo w Tobie nadzieja.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] (26) [27] [28]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. Jana NepomucenaModlitwa do św. Jana Nepomucena

Modlitwa do bł. RychezyModlitwa do bł. Rychezy

Kieszonkowe dla dziecka. Jak nie popełnić błędów?Kieszonkowe dla dziecka. Jak nie popełnić błędów?

Opalać się... z głowąOpalać się... "z głową"

Jako katoliczka nie wiem czy powinnam słuchać black i death metalu?Jako katoliczka nie wiem czy powinnam słuchać black i death metalu?

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej