Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Beata: 04.10.2016, 05:59
 Panie spraw aby mój mąż wrócił do domu.do mnie i naszej córki.przebacz nam wszystkie grzechy.napelnij jego serce miłością i spokojem.Jezu błagam Cię uratuj nasze małżeństwo.
 leszek: 19.09.2016, 00:07
 panie Boże uratuj nasze małżeństwo blagam Cię o to z całego serca.Spraw by moja zona Władysława wróciła do mnie.Kocham ja bardzo.tylko Ty Panie wiesz jak bardzo cierpię. Spraw by jej kamienne serce na nowo oźytło by mi ponownie zaufała i wróciła do mnie.Boże prz e bądź mi moje grzechy i spraw by nasze małżeństwo trwało w miłości do końca naszych dni.
 Iwona: 11.09.2016, 17:23
 Panie Jezu pomozi odzyskac mojego meza Mi hala
 Tomek : 29.08.2016, 21:21
 Panie Twoja wola niech sie spełni Jeżu Ufam Tobie
 Jerzy: 20.08.2016, 01:54
 Panie Boze przywroc milosc w naszych sercach i pojednaj nas pokaz nam droge bysmy mogli dopelnic sakrament malzenstwa zgodnie z Twoja wola
 Natalia: 15.08.2016, 15:57
 Panie Boże proszę cię aby mój mąż wrócił do mnie i córeczki bardzo go kochamy
 Dorota: 10.07.2016, 01:14
 Mój Boże ty wiesz wszystko, minęło tyle lat a ja wciąż Tęsknię i czekam na męża jezeli taka będzie Twoja wola to będziemy razem bo dla Ciebie nie ma nic nie możliwego Zlituj się Boże
 Michał J.: 06.07.2016, 23:59
 Panie Jezu Prosze Cie aby moja żona Edyta wróciła do mnie i pokochała mie tak ją Bardzo Kocham i naszą córke. Cierpie bez niej .I prosze o wybaczenie za wszystkie złe czyny. Wysłuchaj mnie mój Panie błagam .
 Beata : 21.06.2016, 06:38
 Proszę uwolnij mojego męźa Mariusza od złego ducha, połącz nasze serca abyśmy mogli spowrotem cieszyć się razem, niech napełniania nas miłość szacunek wobec siebie amen


 Beata : 21.06.2016, 06:37
 Proszę uwolnij mojego męźa Mariusza od złego ducha, połącz nasze serca abyśmy mogli spowrotem cieszyć się razem, niech napełniania nas miłość szacunek wobec siebie amen
 sylwia: 05.05.2016, 11:11
 Panie Boże proszę Cię uzdrów moje małżeństwo. Uzdrów moje i męża rany z dzieciństwa. Nieświadomi tych ran zniszczyliśmy naszą rodzinę, nie potrafiliśmy kochać tak jak Ty nas umiłowałeś. Boże daj nam drugą szanse, dotknij serca mojego męża aby poczuł miłość do mnie i to szczeście którego szuka aby odnalazł w swojej rodzinie. Okaż nam swoje milosierdzie. Nie pozwól byśmy zadali naszemu ukochanemu synkowi cierpienie. Uchroń go przed tym.
 Anna: 26.04.2016, 21:30
 Jezu, proszę wybacz memu mężowi jego niewiernisc, zdradę, opuszczenie rodziny i to, ze rani wszystkie bliskie osoby. Wybacz jego matce, że utwierdza go w zlych uczynkach, siostrom dla ktofych słowa przysiegi małżeńskiej nic nie znacza. Pomóż mnie żonie i jego corkom żyć w spokoju pomimo tak wielkiego cierpienia jakie odczuwamy przez męża i ojca ktoremu jest brak odpowiedzialnosci. Wybacz mu i ratuj naszą rodzinę. Jezu ufam Tobie!
 Anna: 26.04.2016, 21:29
 Jezu, proszę wybacz memu mężowi jego niewiernisc, zdradę, opuszczenie rodziny i to, ze rani wszystkie bliskie osoby. Wybacz jego matce, że utwierdza go w zlych uczynkach, siostrom dla ktofych słowa przysiegi małżeńskiej nic nie znacza. Pomóż mnie żonie i jego corkom żyć w spokoju pomimo tak wielkiego cierpienia jakie odczuwamy przez męża i ojca ktoremu jest brak odpowiedzialnosci. Wybacz mu i ratuj naszą rodzinę. Jezu ufam Tobie!
 Kasia: 18.04.2016, 09:39
 Panie, jeżeli jest taka Twoja wola ratuj nasze małżeństwo. Ocal nasza rodzinę i obdarz miłością wiernością i zaufaniem. Panie spraw, ze by mój mąż wrócił do mnie do dziecka żebyśmy było szczęśliwą rodzina. Żeby dziecko wychowywalo się w pełnej rodzinie.. Jezu ufam Tobie
 MONIKA: 16.02.2016, 09:35
 DUCHU BOZY PRZENIKAJ SERCE I UMYSL MOJEGO MEZA TOMASZA , POMOZ MU USUNAC JEGO GRZESZNE ZYCIE.JEZU UFAM TOBIE
 Ewa: 30.01.2016, 23:36
 Boze prosze Cie spraw aby moj maz powrocil do mnie. Jest zagubiony, zaslepiony i oddalony, rani mnie i dzieci. Otworz jego serce i dusze, niech zobaczy co jest wazne. Niech obudzi sie w nim iskra nadzieji i milosci.
 Agnieszka: 27.01.2016, 20:48
 Panie Boże błagam Cię, uratuj nasze małżeństwo. Nawróć mojego męża, aby zrozumiał, że jego miejsce jest przy naszej córce i przy mnie. Ufam Tobie Panie. Przed Twoim obliczem przysięgaliśmy być razem do śmierci, błagam wszechmogący Boże pomóż mi, aby ta przysięga się dopełniła.
 a: 29.12.2015, 03:25
 Malzenstwo I macierzynstwo. Wszystko sie tak popsulo, ze ja juz sam zaczynam watpic w nierozerwalnosc malzenstwa. Wybacz mi Panie Ale juz nie mam sil tak zyc
 Iwona : 23.11.2015, 17:26
 błagam o modlitwę aby maz mi wybaczyl i znów nastała miłość między nami
 Kasia: 21.11.2015, 22:39
 Jezu proszę Cię nie dopuść do rozpadu małżeństwa. Proszę o łaskę pokory i skruchy dla męża. Wybacz że nie potrafię nieść tego krzyża, pomóz mi. Oświeć go, aby nie chciał rozwodu, odrzucił nałogi i abyś TY Boże był najważniejszy w jego życiu. Aby kochał mnie i dzieci. Aby nasze słowa przysięgi: że nie opuszczę cię aż do śmierci się wypełniły. Jezu ufam Tobie. Amen.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] (26) [27] [28] [29] [30] [31] [32]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna przed świętem św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała - dzień 7Nowenna przed świętem św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała - dzień 7

św. Kosmaśw. Kosma

Modlitwa do św. Kosmy i DamianaModlitwa do św. Kosmy i Damiana

Litania do św. Kosmy i DamianaLitania do św. Kosmy i Damiana

Najważniejsze pierwsze słowo dzieckaNajważniejsze pierwsze słowo dziecka

Czy ból gardła należy traktować poważnie?Czy ból gardła należy traktować poważnie?

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej