Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Zona i matka: 22.06.2017, 21:27
 Panie błagam o powrót mojego męża do mnie i naszych dzieci abyśmy mogli być znów rodziną Uwolnij go proszę od innej kobiety a jej drodze postaw mężczyznę którego pokocha.Proszę z całego serca aby mój mąż nawrócił się do wiary A mi przebacz wszystko co zrobiłam źle
 Artur : 11.06.2017, 11:04
 Panie Boże pozwól nam się pojednac przepraszam za moje winy i grzechy proszę o przebaczenie żony
 Artur : 11.06.2017, 09:09
 Panie Boże przebacz mi ze zniszczyłem moje małżeństwo ze niedbalem o moją rodzinę proszę cię o ich powrót do mnie o ich przebaczenie i nowe szczescie AMEN
 Karolina : 06.06.2017, 21:47
 Panie Boże Ty nas połączyleś dziesięć lat temu dopomurz nam,żeby nasze małżeństwo przetrwało kryzys który teraz mamy,aby mąż kochał mnie jak dawniej.
 Wojtek: 06.06.2017, 20:35
 Panie napełnij serce mojej żony pragnieniem budowania wierności małżeńskiej, aby dochować przymierza małżeńskiego. Nawróć jej serce, aby mogła żyć w prawdzie. Wzmocnij ją w wybieraniu dobra oraz w realizowaniu miłości małżeńskiej i rodzicielskiej. Spraw, Panie Jezu, abyś Ty był w jej życiu na pierwszym miejscu. Panie prosze niech ona znów powróci.
 Magdalena: 05.06.2017, 16:13
 Panie Boże , proszę Cię żeby mój mąż do nas wrócił, nawróć jego i otwórz jego serce na moja miłość. Wiem ze czasami byłam nie do zniesienia, pragnę naprawić swoje zachowanie. Kochamy go nad życie z nasza córeczka. Jest on miłością mojego życia. Kocham jego i proszę cię o to, żebyśmy przezwyciężyli ten kryzys. Daj nam dużo siły, wiary i miłości.
 Lidia: 15.05.2017, 22:40
 Panie Boże pragnę by mąż zrozumiał czym jest małżeństwo. Ja zawsze będę go kochała, mimo że czułam się mu nie potrzebna. Panie otwórz mu oczy, by przejżał.
 Ewa: 17.04.2017, 20:49
 Boze, uratuj nasze małżeństwo, mojego meża od grzechu codzołostwa i tamtą kobiete od wiecznego potępienia.
 Małgorzata: 15.04.2017, 08:58
 Panie Boże, błagam o powrót męża do domu. Napełnij serce jego miłością do mnie i chęcią bycia razem. Nakłoń męża moje do powrotu.


 Małgorzata: 15.04.2017, 08:27
 Panie Boże, błagam o powrót męża do domu. Napełnij serce jego miłością do mnie i chęcią bycia razem. Nakłoń męża moje do powrotu.
 edyta: 03.04.2017, 07:43
 Panie , napraw proszę, to co zepsuliśmy. Ulecz nasze rany. Nauczyć przebaczyć i zapomnieć wzajemne krzywdy. Daj odwagę do pojednania i bycia razem, daj rozsądek do wspólnego życia. Otwórz oczy Panie mojemu mężowi aby zauważył że dla nas najważniejsze jest żeby był a nie żeby zarabiał kokosy, my chcemy Jego osoby a nie Jego pieniędzy. Napełnij serca odwagą i wzajemnym szacunkiem. Amen.
 Maria: 02.04.2017, 08:07
 Proszę Cię Ojcze błagam żeby ten mur ,który został postawiony między nami runął.Ty Panie wszystko możesz.
 Paulina : 27.03.2017, 18:13
 Boże spraw by mój mąż kochał mnie jak na samym początku naszego związku . Nie pozwól dobry Boże aby na naszej drodze stanęła inna kobieta . Błagam niech mój mąż zapragnie bycia ze mną i naszą malutką córeczką. Amen
 Ania M: 09.03.2017, 19:03
 Boże, niech się stanie tak jak to nam zaplanowałeś. Jezu spraw, byśmy się znów odnaleźli. Na mocy sakramentu błagam Was Trójco Święta - odrodź naszą miłość i otwórz oczy i serce mojego męża na nasze małżeństwo.
 Ania M: 08.03.2017, 19:46
 Boże, niech się stanie tak jak to nam zaplanowałeś. Jezu spraw, byśmy się znów odnaleźli. Na mocy sakramentu błagam Was Trójco Święta - odrodź naszą miłość i otwórz oczy i serce mojego męża na nasze małżeństwo.
 aga: 08.03.2017, 12:30
 Panie Boże spraw,aby mój ukochany mąz wrcoil do domu do swojej żony kóra kocha go na zycie i nie wyobraża sobie życia bez niego,Proszę z calego mojego serca urattuj nasze małżeństo,pozól na nowa nam ieszyć się sobą,
 Ania M: 07.03.2017, 17:41
 Boże, niech się stanie tak jak to nam zaplanowałeś. Jezu spraw, byśmy się znów odnaleźli. Na mocy sakramentu błagam Was Trójco Święta - odrodź naszą miłość i otwórz oczy i serce mojego męża na nasze małżeństwo.
 Renata: 17.02.2017, 21:39
 Panie Jezu błagam Cię o to, by wróciłam miłość mojego męża do mnie. Uwolnij męża od miłości do innej kobiety, a na jej drodze postaw człowieka, którego pokocha. Spraw proszę aby nasze serca były zawsze czyste i pełne wiary.
 Renata: 17.02.2017, 21:33
 Panie Jezu błagam Cię o to, by wróciłam miłość mojego męża do mnie. Uwolnij męża od miłości do innej kobiety, a na jej drodze postaw człowieka, którego pokocha. Spraw proszę aby nasze serca były zawsze czyste i pełne wiary.
 Sebastian: 17.02.2017, 13:53
 Boże spraw by żona do mnie wruciła ,bym stał się lepszym człowiekiem,godnym jej uczuć ,bym nie był tak samolubny i krutkowzroczny. Proszę cię Boże ulecz nasze małżeństwo z wszelkich trosk i wzajemnych żali.Byśmy w miłości połączeni mogli się doczekać potomstwa
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] (26) [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

św. Tyburcjusz, Walerian i Maksymśw. Tyburcjusz, Walerian i Maksym

Modlitwa do św. Tyburcjusza, Waleriana i MaksymaModlitwa do św. Tyburcjusza, Waleriana i Maksyma

Modlitwa do św. WalerianaModlitwa do św. Waleriana

Chrzest PolskiChrzest Polski

Poznać Jezusa przy łamaniu chlebaPoznać Jezusa przy łamaniu chleba

Czapeczka i bucikCzapeczka i bucik

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej