Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Marcin: 03.08.2019, 21:14
 Bardzo proszę o uratowanie mojego małżeństwa. Popełniłem dużo błędów, ale kocham swoją żonę najbardziej na całym świecie. Dopiero jej odejście mi to uświadomilo. Proszę o siłe dla nas i dużo wiary. Panie Boże proszę nie dopusc do rozwodu i pomóż mi uratowac to maleństwo.
 Magda: 01.08.2019, 23:42
 Panie Jezu Tobie oddaję moje małżeństwo,ulecz je. Panie w Twoje władanie na mocy sakramentu małżeństwa oddaję mojego męża Artura.Blagam Cię pomóż mu odnaleźć drogę do ciebie,i miłość do mnie.Ulecz jego zranioną duszę. Daj mu poznać Twoje miłosierdzie, zabierz z jego życia tą okrutną kobietę,która nie pozwala mu odejść.Niech zniknie na wieki. Wierzę Jezu że z Tobą moje małżeństwo odrodzi się na nowo.Jezu ufam Tobie,Jezu ufam Tobie,Jezu ufam Tobie.
 Anita : 20.07.2019, 00:03
 Panie Boże, proszę Cię o nawrócenie mojego taty, o to by zakończył romans z inną kobietą i nie krzywdził więcej mamy. Błagam o przemianę jego serca by zrozumiał że tylko z moją mamą tworzy świętą rodzinę. Jezu ufam Tobie!
 Bogisław: 14.07.2019, 20:00
 Jezu Miłosierny uratuj moje małżeństwo niech powróci miłość do mnie w mojej żonie Anecie i przestanie czytać te okropne książki błagam Cię Wierzę w twoje miłosierdzie bo wiara czyni cuda
 Gosia: 01.07.2019, 06:09
 Panie Boże błagam Cię z całego serca o powrót męża do domu i uratowanie naszego małżeństwa. Spraw by mój mąż na nowo mnie pokochał i przebaczył mi wszystkie krzywdy. By na nowo spełniał się w roli ojca i męża. By realizował przysięgę małżeńską. Daj mi siłę i wiarę, prowadź mnie za rękę. Jezu ufam Tobie.
 Iwona 27>06>2019: 27.06.2019, 08:10
 Panie Boże proszę o powrót mojego męża .Kocham Go bardzo i wierzę że on też mnie kocha . Proszę aby się nawrócił ,aby odnalazł drogę do Ciebie. I proszę odsuń tą kobietę od mojego męża która jest winna rozpadowi naszego małżeństwa, a mi daj siłę i mądrość.
 Bwsia: 17.06.2019, 19:01
 Jezu ufam Tobie. Jezu Ty sie zajmij nasxym małżeństwem i naszą rodziną. Daj nam łaskę pojednania. Blagam. Niech będzie uwielbiany Bóg Wszechmocny, Jezus Chrystus i Duch Święty teraz i po wszystkie wieki wieków. Przebscz nam i okaż Swoje Miłosierdzie.
 Pawel: 02.06.2019, 19:54
 Panie spraw by moja żona na nowo mnie pokochała i powrocila do realizacji przysiegi małżeńskiej, jeżeli ją zawiodlem niech mi to przebaczy a jezeli ktos inny jest w jej zyciu niech odejdzie do inne wartosciiwej kobiety. Proszę Cię codziennie za posrednictwem Sietych w moich modlitwach uzdrow moje malzenstwo i mojej siostry m. Dla Ciebie wszystko jest możliwe, proszę. Jezu ufam Tobie.
 Ewa: 01.06.2019, 19:35
 Boże, nawróć mojego męża na łono Kościoła. Otwórz Mu oczy na to co robi. Nie dopuść Panie do rozwodu. On bardzo pogubił się w życiu. To mamona Go oślepiła. Niech mnie na nowo pokocha tak jak kiedyś. prawdziwa, szczerą i wielką miłością. Ty wiesz Boże jak wielka była nasza miłość. Wyrzuć z Jego serca to co prowadzi do zguby duszy. Panie Boże wszechmogący w Trójcy Jedyny i wszyscy święci nawracajcie mojego męża. Amen.


 Alicja: 01.06.2019, 07:44
 Boże, ześlij na nas moc Twoją, wlej w serca światło Ducha Św., odsuń zło, które wynika z naszych grzechów i słabości, broń przed wpływami z zewnątrz, które nie szukają prawdy, daj nadzieję, ratuj przed upadkiem i nie pozwól na zbeszczeszczenie istoty sakramentu małżeństwa
 kim: 28.05.2019, 20:35
 Panie Jezu odsuń od mojego męża tą kobietę która zabrała mi męża niech ona znajdzie szczęście u boku innego wartościowego człowieka a mój mąż niech stanie się dobrym człowiekiem i wróci do mnie wypraszać żebyśmy mogli pokochać się jak kiedyś i dożyli godnej i spokojnej starości tak mi dopomóż
 Ania: 22.05.2019, 22:27
 Panie Jezu spraw zeby moj maz poczul sie szczesliwy w swoim powolaniu do malzenstwa i ojcostwa, zeby nie szukal odskoczni a dojrzal do odpowiedzialnosci za mnie i nasza dzieci. Prosze o milosc, wiernosc i uczciwosc w naszym malzenstwie, zeby on pragnal odnowic przysiege malzenska i byl juz zawsze szczery ze mna i przed samym soba, zebym mogla mu zaufac na nowo. Prosze o nawrocenie jego serca i o spokoj w moim sercu.
 Artur : 19.05.2019, 11:29
 Jeżu Chryste proszę cię o powrót mojej żony . Proszę również o wspólne przebaczenie i odnowienie naszego małżeństwa
 Arek: 14.05.2019, 05:05
 Proszę Cię Matko Boża,Panie Jezu,Boże Ojcze I Duchu Św spraw aby moja żona powróciła do mnie. Żeby zrozumiała ze jesteśmy jednym ciałem w małżeństwie i żeby zostawiła tego mężczyznę. Bardzo Was o to proszę z całego serca. Przebaczam im z całego serca i proszę aby i ona mi przebaczyła. Jeżu Ufam Tobie Ty Się Tym Zajmij. Kocham Was.
 dorota: 12.05.2019, 21:18
 Panie Jezu naucz milosci mojego meza,odmien jego serce dotknj go swoja laska
 Małgorzata : 12.05.2019, 17:32
 Jezu Ufam Tobie! Zawierzam Ci mojego synka, mojego męża od którego odeszłam. Ty sam jeden wiesz jak mi było trudno. Dziękuję Ci Jezu Kochany że jestem matką, że mój syn wyrasta na mądrego mężczyznę. Prowadź przez życie mojego męża, aby pomimo tego iż nie jesteśmy już razem on nie skrzywdził już nikogo. Aby jego nowo narodzone dziecko było dla niego ważne i aby nigdy nie zapomniał o naszym wspólnym synu! Jezu oddaję Ci siebie i moje troski! Niech się stanie wolaTwoja! Dziękuję Ci za to że jesteś przy mnie i mnie prowadzisz! Daj mi nadzieję na przyszłość! Jezu Ufam Tobie!
 Barbara: 03.05.2019, 08:31
 Jezu Ufam Tobie.Odsuń tę kobietę od mojego męża raz na zawsze.
 Barbara: 03.05.2019, 08:30
 Jezu Ufam Tobie.Odsuń tę kobietę od mojego męża raz na zawsze.
 Hanna: 22.04.2019, 18:53
 Panie Boże spraw aby mój mąż powrócił do mnie i naszych cudownych dzieci Wybacz nam proszę
 Mama Sabina: 14.04.2019, 21:20
 Panie Boże wszyscy tu obecni przeżywamy to samo... Prosimy byś nas wysłuchał i uzdrowił wszystkie małżeństwa. Bądź wola Twoja. Jeżu Ty się tym zajmij!!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] (16) [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31]


Autor

Treść

Nowości

św. Jan Klimakśw. Jan Klimak

Modlitwa do św. Jana KlimakaModlitwa do św. Jana Klimaka

Pojednajcie sie z BogiemPojednajcie sie z Bogiem

Za lub przeciwZa lub przeciw

Czy powinnyśmy dziękować Bogu tylko ze względu na fakt, że taka modlitwa nam pomaga?Czy powinnyśmy dziękować Bogu tylko ze względu na fakt, że taka modlitwa nam pomaga?

Czy można Bogu dziękować za to, co jest dla nas trudne?Czy można Bogu dziękować za to, co jest dla nas trudne?

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej