Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Daniel: 11.10.2020, 02:01
 Witam cię Matko Boža nie mogę się w kupić na modlitwach o które proszę o powrót żony do mnie i dzieci pobłogosław ją i zajmij się tym żeby wróciła modlimy się o to
 Bartosz: 07.10.2020, 23:36
 O mój Jezu, zajmij się naszymi problemami. Moja ukochana Małgosia odeszła sercem do innego mężczyzny. Choć mieszkamy pod jednym dachem jesteśmy jak obcy. Ześlij na nas łaskę pojednania i pomóż odbudować nasz związek. Pragnę jej nawrócenia i odrodzenia miłości. Wspólnie przeżyliśmy w małżeństwie 20 lat które były radosne a także wspólnie dźwigaliśmy krzyż cięźkich chwil. Nasze dzieci pragną i proszą o powrót swojej mamy. Także modlę się o opamiętanie kochanka Piotra, który ma dzieci i zrozpaczoną źonę. Niech Pan Bóg ześle na jego rodzinę łaskę pojednania i odbudowy małżeństwa.
 Joanna: 04.10.2020, 11:42
 Panie Boże wysłuchaj mojej prośby o uratowanie mojego małżeństwa. Proszę uwolnij mojego męża spod wpływu tej kobiety . Proszę niech mój mąż zrozumie , że rodzina jest najważniejsze. Co Bog zlaczyl , człowiek niech nie rozdziela . Niech sakrament małżeństwa znowu będzie dla niego ważny. Bardzo go kocham i będę na niego czekała i modlila się za jego nawrócenie. Boże, wiem , że tylko z Tobą jest to możliwe. Dziękuję Ci za mojego męża i uwielbiam w moim sercu .
 Ania : 23.09.2020, 13:20
 Błagam Cię Panie Boże, najświętsza Maryjo, proszę żeby mój kochany mąż wróci do nas... Potrzebujemy go bardzo... Żeby wybaczył... kocham go bardzo.. Umocnij nas silnymi więź między nami... Błagań o cud.... Maryjo pomóż zrozumieć mężowi że zrobi źle zostawiając nas, nasze dzieci cierpią bardzo proszę o siłę żebym przetrwała to wszysko 😪
 Basia: 22.09.2020, 09:17
 Jezu wybacz, ale nie mam już sił. Odmawiam czwartą Nowennę Pompejańską i liczę na łaskę Bożą i cud, żeby mój mąż wrócił od kochanki. Maryjo pomóż mojemu małżeństwu, Jezu złącz nas na nowo w jeszcze trwalszej przysiędze. Maryjo ratuj. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij.
 Grzegorz : 21.09.2020, 15:45
 Proszę Cię Panie Boże połącz nasza rodzinę na nowo węzłem małżeńskim bardzo tęsknię za Ania i synkiem Wojtusiem proszę Cię o Cud
 Dariusz: 16.09.2020, 20:17
 To i moja cegiełka jest proszę o modlitwę za moją Anię i dzieci
 Kinga : 16.09.2020, 19:59
 Boże proszę Cię spraw aby mój mąż się opamietal i wrócił do mnie i syna . Pogubił się w tym wszystkim wybrał swoich kolegów i życie z przed naszego związku. Błagam Cię Panie spraw by dojrzał i wrócił jako kochający i dbający o rodzinę mąż i ojciec naszego dziecka.
 Sebastian: 08.09.2020, 21:59
 Panie Boże spraw Aby moja żona Monika która po 16 latach naszego małżeństwa wyprowadziła się z domu i zabrała naszą córeczkę zrozumiała swój błąd i wróciła do domu ja bardzo ją kocham i zawsze będę na nią czekał


 Magda: 06.09.2020, 22:11
 Kochani, rok temu moje małżeństwo było praktycznie skończone. Mój mąż odszedł do innej kobiety zostawiając mnie i dzieci. Ból, rozpacz, łzy, błaganie by wrócił. To jednak nic nie skutkowało. NOWENNA POMPEJAŃSKA to było lekarstwo dla mojego małżeństwa, 54 dni wytrwałej modlitwy i zdarzył się cud. Blagam nie rozpaczajcie, tylka łapcie już dziś za różaniec i oddajcie cały swój ból i rozpacz Maryi Pompejańskiej a ona wam pomoże tak jak i mi pomogła. Będzie ciężko, bo szatan, który rozwalił wasze małżeństwa zrobi wszystko żebyście przestali walczyć o wasz związek, ale bądźcie silni to tylko 54 dni, a siła Nowenny Pompejańskiej jest ogromna. Módlcie się nią i wierzcie w Boże Miłosierdzie. Chwała Panu i Matce Bożej
 Gosia : 02.09.2020, 14:06
 Panie Jezu zajmij się moim małżeństwem ratuj je niech mój mąż Mariusz zrozumie jak go kocham i zacznie czuć to samo przy twojej pomocy wiem że jest to możliwe ratuj to co połączyłes
 Agnieszka : 21.08.2020, 15:40
 Boże spraw proszę żeby mój mąż do mnie wrócił i do naszych dzieci. Panie Boże zajmij się proszę naszym rozbitym małżeństwem. Pomóż nam naprawić wszystko znowu się szanować, żyć bez żalu i nienawiści. Pozwól nam bez żalu w sercu zawalczyć o naszą rodzinę. Jezu Ty się tym zajmij. Błagam Cię Boże
 Monia : 18.08.2020, 00:36
 serce mi peka boze jego obojetnosc...proszę niech wroci niech zadzwoni napisze blagam tak bardzo cierpie
 Monia : 17.08.2020, 00:39
 boze juz nie mam siły coraz bardziej się oddalamy prosze pomoz nam się zejsc
 Gosia: 15.08.2020, 00:44
 Matko w dniu Twego Święta zanoszę modlitwę o odnowienie naszego małżeństwa, o miłość, o nawrócenie mojego męża, o sile dla niego by odszedł od kobiety która zniszczyła nasze malzenstwo i rodzinę. Połącz nas na nowo. Błagam zanieś moje błaganie przed tron twego Syna w dniu Twego Święta.
 Grażyna : 14.08.2020, 16:06
 Panie Jezu, proszę o dar nawrócenia mojego męża, o wyzwolenie z nałogów i podjęcie leczenia i o powrót do mnie
 Daniel: 12.08.2020, 23:19
 Matko pibogoslaw moja żonę żeby w końcu odeszła od tego partnera czekamy na nią boże pomoc nam żeby wróciła do męża i dzieci
 Daniel : 02.08.2020, 08:33
 Witam cię Matko boża dziś niedziela pobogoslaw moja żonę bo do dziś nie wróciła do mnie i do dzieci daj siłę i żeby nas pokochała jak przedtem pokaż nam cud z nieba zajmij się Jezusie tym pokaż nam znak że da się uratować ją
 Basia: 28.07.2020, 00:13
 Wszechmogący, miłosierny Boże, usłyszy wołanie tych, którzy cierpią i którzy wzywają Twojego miłosierdzia. Jezu ufam Tobie. Jezu, Tobie oddaję nasze życie. Jezu, Ty się tym zajmij.
 Daniel : 27.07.2020, 08:43
 Uratuj nasze małżeństwo boże bo nie mogę wytrzymać bez niej proszę
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] (8) [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31]


Autor

Treść

Nowości

Robert z NewminsterRobert z Newminster

Modlitwa do św. Roberta z NewminsterModlitwa do św. Roberta z Newminster

ks. Emil Kapaunks. Emil Kapaun

Lepiej być żywym tchórzem niż martwym bohateremLepiej być żywym tchórzem niż martwym bohaterem

Nadchodzi Harmagedon (Ap 16,10-16)Nadchodzi Harmagedon (Ap 16,10-16)

Przypowieść o miłosiernym Samarytaninie (Łk 10, 25-37)Przypowieść o miłosiernym Samarytaninie (Łk 10, 25-37)

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej