Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Marta : 10.02.2023, 00:00
 Panie Boże proszę spraw aby mój mąż wrócił do rodziny . Będę go szanować nie jak dotychczas , zaluje za grzechy.
 Piotr: 29.01.2023, 17:50
 Boże, proszę Ciebie uratuj nasze małżeństwo. Jeśli tylko jest to zgodne z Twoją wolą. Pomóż mi wypełnić przysięgę którą skladalem przed żoną w Twoim domu. Wierzę w św sakrament małżeństwa. Dopomóż proszę by żona do mnie wróciła. Bardzo Ją kocham i tylko z nią chcę iść przez życie. Oddal ode mnie ataki złego ducha.
 Ja: 27.01.2023, 01:51
 Panie Boże proszę umocnij wiarę mego męża w świętość naszego małżeństwa rodziny naucz nas żyć w miłości małżeńskiej napełnij radością rodzinę Bogiem silnej, abyśmy potrafili z otrzymanych łask dzielić się z innymi ludźmi. Panie Boże proszę oddal kochankę mego męża, proszę o cud czystości przysięgi małżeńskiej, przemianę serca.
 Anna: 24.01.2023, 23:49
 Jezu Ukochany. Ratuj moje malzesntwo . Proszę, aby mąż żył w czystości. Błagam o jego nawrócenie oraz o ponowne nas połączenie. Trwam. Jezu Ufam Tobie.
 M: 23.01.2023, 18:51
 Panie Boże ocal moje małżeństwo, w Tobie jedyna nadzieja.Jezu ufam Tobie,Ty się tym zajmij!
 Magda: 23.01.2023, 18:46
 Panie Boże sprawy by mój mąż się nawrócił, żeby nas nie opuszczał, żebyśmy znowu mogli tworzyć szczesliwa rodzinę. Boze miej nas w swojej opiece, miej w opiece nasze małżeństwo,nasza rodzinę.Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij!
 B: 20.01.2023, 23:22
 Panie Boze spraw cud i pojednaj mnie i mojego meza Piotra by wrucil do domu i utatuj nasze malzenstwo bardzo cie prosze nie pozwul zniszczyc tego i pomusz nam to wszystko naprawic i sie pogodzic nie umiem bez niego zyc zeslij nam te laske Amen
 Kati87 : 17.01.2023, 23:55
 Proszę cię panie Boże nie dopuścić do tego rozwodu tak bardzo go kocham proszę ci pełna wiary nadziei ufności i miłości zmień jego serce że kochał mnie i dzieci i żeby wrócił
 Opuszczona : 17.01.2023, 23:28
 Panie Jezu, proszę Cię i błagam z całego serca spraw żeby mój mąż wrócił do rodziny, nie dopuścić proszę do rozwodu i rozbicia tej rodziny, przecież to Ty nas połączyłeś świętym węzłem małżeńskim, zacieśnij ten węzeł proszę bo bardzo się poluzował, mąż odszedł do kochanki, proszę Cię naprowadź go na dobrą drogę i spraw aby powrócił do rodziny i bliskości z Tobą Boże. Amen.


 Piotr: 17.01.2023, 16:00
 Boże Miłosierny proszę Ciebie w Trójcy Jedynego uratuj nasze małżeństwo. Oddal od żony ataki złego ducha. Dopomóż Jej by nie straciła swojego życia. Bardzo Ją kocham i nie mogę wybaczyć sobie kiedy tak bardzo oddaliśmy się od siebie. Uratuj nasze dzieci od wychowywania się w rodzinie rozbitej.
 Gosia: 13.01.2023, 15:19
 Panie Boże spraw, aby mąż przebaczył mi wszystko, aby znowu pokochał i wróciĺ do mnie i naszych dzieci. Bardzo go kocham.
 Smutna: 08.01.2023, 09:52
 Proszę Boże o powrót mojego męża do domu żeby nasza miłość przetrwała wszystko. Proszę cię Boże nie pozwól aby doszło do rozwodu. Kocham go bardzo mocno. Spraw aby się do mnie odezwał i wrócił
 Iza: 06.01.2023, 17:24
 Panie Boże spraw proszę aby mój mąż Tomasz powrócił do naszej rodziny, wybacz mi i jemu nasze złe postępowania, odwróciliśmy się od Ciebie... Wybaczam mu wszystko i proszę aby on mi też mi wybaczył, kocham go ponad życie, Panie Boże pomóż nam ... Amen
 Bea: 03.01.2023, 21:23
 Proszę Jezu o oddalenie kochanki od mojego męża która weszła komuś życie
 Bea: 02.01.2023, 22:27
 Panie Boże ty możesz wiele spraw by związek kochanki z moim mężem się rozpad i żeby mój syn miał znów ojca
 Gosia: 18.12.2022, 19:05
 Boże proszę by mój mąż wrócił do mnie proszę by wybaczył mi krzywdy jakie mu wyżądziłam ,choć on mnie bardzo skrzywdzil również , nadal go kocham.
 Kati87 : 15.12.2022, 22:52
 Panie boże proszę cię o powrót męża do rodziny i oddał jego kochankę bo dzieci cierpią i tęsknią ja też nie pozwól aby doszło do rozwodu tak bardzo go kocham
 Bea: 13.12.2022, 03:17
  Panie Jezu oddał kochankę mojego męża od niego nasze dzieci cierpią a ona zabrania spotykania się z dziećmi mąż nic nie widzi tylko jJą. Proszę panie Jezu w Tobie nadzieja że pomożesz nam
 Michał: 28.11.2022, 13:36
 Panie Boże spraw, aby moja Żona przejrzała na oczy, aby ponownie chciała tworzyć rodzinę, aby chciała żeby nasza 7-letnia córka miała obraz pełnej rodziny. Oddal od niej kochanka.
 Krzysztof : 13.11.2022, 01:31
 Panie Boże, Jezu, św Mario Duchu święty proszę oddał kochanka mojej żony. By wkoncu zobaczyła co jest ważne z jaką siła ja kocham proszę spraw by nie doszło do rozwodu. By odnalazła wkoncu miłość do Ciebie i mnie i szla dobra droga razem z Jezusem. Błagam uratuj nasze małżeństwo. Amen
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna do Świętego Szarbela - dzień 2Nowenna do Świętego Szarbela - dzień 2

bł. Czesławbł. Czesław

Modlitwa do bł. CzesławaModlitwa do bł. Czesława

Litania do bł. CzesławaLitania do bł. Czesława

św. Ansegizśw. Ansegiz

Modlitwa do św. AnsegizaModlitwa do św. Ansegiza

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej