Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Beata: 09.04.2022, 19:58
 Panie Jezu! Klękam przed Tobą z błaganiem o uratowanie naszego małżeństwa. Niech mąż się opamięta i zrozumie, jak bardzo nas zranił swoim alkoholizmem. Przepraszam za zło, które ja wyrządzałam pod wpływem złości. Oddaję nas pod Twój krzyż. Ty się tym zajmij!
 Maria: 03.04.2022, 23:17
 Panie Boże uratuj małżeństwio mojego syna, jeśli to możliwe. Daj pomoc synowi w przetrwaniu trudbych chwil. niech znowu beda szczesliwa rodzina.
 ANNA : 02.04.2022, 20:52
 PROSZE PANIE JEZU MATKO BOZA O POMOC ABY MOJ MAZ WROCIL DO MNIE BO OD NIEGO ZALEZY MOJE ZYCIE DALSZE I KOCHAM GO
 Anna: 02.04.2022, 20:36
 PANIE BOZE SPRAW ABY MOJ MAZ WROCIL DO MNIE PO 33 LATACH NASZEGO MALZENSTWA I BYC DALEJ Z NIM NA ZAWSZE PROSZE JEZUSA WYBACZ MOJE ZLE ZACHOWANIE WOBEC MEZA PANIE JEZUS UFAM TOBIE MARYJO ZE POMOZESZ MI BO MOJE ZYCIE ZALEZY OD NI NIGO I JEST BEZ SENSU ZYC
 Aleksander: 29.03.2022, 07:58
 Panie Jezu, Boże, Tato, Maryjo ! Błagam na czym świat stoi - niech Madzia do mnie wróci. Niech zrozumie, że nic lepszego niż ja jej w życiu nie spotka !!! Żadna miłość, żaden facet nie odda jej życia i duszy jak ja oddałem. Boże Drogi, Tato mój na niebiesiach - pomóż mi ! Pomóż nam ! Usłysz mnie Tato ! Moje serce przepełnione jest miłością, pomóż nam się na nowo odnaleźć i pokochać dużo mocniej. Amen.
 Justyna : 20.03.2022, 00:56
 Panie Boże,.Panie Jezu, Matko przenajswietsza, Józefie Św.proszę o ratowanie naszego małżeństwo oraz o nawrócenie męża.
 Żona : 14.03.2022, 21:39
 Wysuchaj mnie Boże proszę cię o powrót męża do rodzinny i odalenie od kochanki
 Renata: 07.03.2022, 03:48
 Panie Boże , proszę wysłuchaj mojej prośby. Proszę aby mój mąż ,mimo że jesteśmy po rozwodzie wrócił do domu .
 Anna zdradzona: 07.03.2022, 00:42
 I mi się to przydarzyło. Maz zdradzil w lipcu, wybaczylam. W styczniu ta kobieta ponownie się odezwała. Odeszła od swojego męża zabierając jedno z dwojga dzieci i zamieszkała osobno. Wystarczyło jedno spotkanie i jest w ciąży. Jestem zdruzgotana ... Boże PROSZE pomóż. Straciłam sens życia. Moje małżeństwo zostało zdeptane.


 Renata: 06.03.2022, 21:45
 Panie Boże , proszę wysłuchaj mojej prośby. Proszę aby mój mąż ,mimo że jesteśmy po rozwodzie wrócił do domu .
 Zdtadzona: 04.03.2022, 06:23
 Proszę, cie Boże by mój mąż wrócił do domu kochamy pomóż mi w tym Boże prosimy tylko ty czynisz cuda wierzę w Ciebie Boze
 Beti: 31.01.2022, 20:25
 Proszę cię Panie Jezu ratuj moje małżeństwo spraw żeby mąż zrozumiał swój błąd i zucil kochankę ona jest zła kobieta bo się cieszyła ze zostawił rodzinę dla niej to zła kobieta boże ratuj małżeństwo moje blagam
 Bea: 02.01.2022, 20:43
 Proszę cię boże ratuj mój związek kocham męża ale wybrał kochankę dzieci płaczą a kochanka się cieszy przyjdź mi boże z pomocą proszę nie potrafię żyć bez niego tym bardziej że synek cierpi a ja nie mam siły walczyć dlatego boże pomusz mi prosze kocham moja rodzinne więc walczę
 Łukasz : 30.12.2021, 16:54
 Ja też już nie mam siły. Boże Proszę Cię daj mi siłę w walce o małżeństwo
 Krzysiek: 03.11.2021, 13:21
 Panie Jezu proszę niech wróci moja żona do mnie.Odmien jej serce
 Ewa Małgorzata: 01.11.2021, 02:55
 Błagam o powrót Męża do mnie i naszej Córeczki. Boże łaskawy, Matko Najdroższa, św. Janie Pawle, św. Rito i wszyscy Święci uratujcie Małżeństwo nasze i przebaczcie wszystkie grzechy. Niech zostawi Małżonek inną, zapomni o złu, zatęskni prawdziwie za Mną i Dzieckiem, wszak "miłość łaskawa jest". Proszę o CUD! CZEKAM nadal. JESTEM W PROCESIE LECZENIA. DAJ Panie siłę i mnie, i Córeczce. Męża uratuj przed zatraceniem, używkami. Miej Go w opiece, choć rani mnie... Powiedz, że wybaczam Mu zdradę... że kocham. Ewa i Córeczka
 Wiola: 14.08.2021, 09:27
 Panie Boże proszę cię niech mąż mi wybaczy niech wrucic do nas ,ale nas z tą zabierze do siebie .
 Wiola: 04.08.2021, 08:58
 Brosze cię Boże niech mój mąż wrucic do mnie dzieci . Niech mnie pokocha odnowa .
 Wiola: 02.08.2021, 16:54
 Panie Boże proszę cię żeby maż mi przebaczył i żeby wrucil do mnie i dzieci . Żeby mógł mnie odnowa pochochal
 ilona: 09.06.2021, 12:05
 Panie Boze spraw ,aby maz moj wrocil po 13 latach do domu...
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna przed świętem św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała - dzień 9Nowenna przed świętem św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała - dzień 9

św. Wacławśw. Wacław

Modlitwa do św. WacławaModlitwa do św. Wacława

Litania do św. WacławaLitania do św. Wacława

Jak mamy prowadzić nasze dzieci do Boga?Jak mamy prowadzić nasze dzieci do Boga?

Czy Pan Bóg przestanie mnie kochać?Czy Pan Bóg przestanie mnie kochać?

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej