Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Anna zdradzona: 07.03.2022, 00:42
 I mi się to przydarzyło. Maz zdradzil w lipcu, wybaczylam. W styczniu ta kobieta ponownie się odezwała. Odeszła od swojego męża zabierając jedno z dwojga dzieci i zamieszkała osobno. Wystarczyło jedno spotkanie i jest w ciąży. Jestem zdruzgotana ... Boże PROSZE pomóż. Straciłam sens życia. Moje małżeństwo zostało zdeptane.
 Renata: 06.03.2022, 21:45
 Panie Boże , proszę wysłuchaj mojej prośby. Proszę aby mój mąż ,mimo że jesteśmy po rozwodzie wrócił do domu .
 Zdtadzona: 04.03.2022, 06:23
 Proszę, cie Boże by mój mąż wrócił do domu kochamy pomóż mi w tym Boże prosimy tylko ty czynisz cuda wierzę w Ciebie Boze
 Beti: 31.01.2022, 20:25
 Proszę cię Panie Jezu ratuj moje małżeństwo spraw żeby mąż zrozumiał swój błąd i zucil kochankę ona jest zła kobieta bo się cieszyła ze zostawił rodzinę dla niej to zła kobieta boże ratuj małżeństwo moje blagam
 Bea: 02.01.2022, 20:43
 Proszę cię boże ratuj mój związek kocham męża ale wybrał kochankę dzieci płaczą a kochanka się cieszy przyjdź mi boże z pomocą proszę nie potrafię żyć bez niego tym bardziej że synek cierpi a ja nie mam siły walczyć dlatego boże pomusz mi prosze kocham moja rodzinne więc walczę
 Łukasz : 30.12.2021, 16:54
 Ja też już nie mam siły. Boże Proszę Cię daj mi siłę w walce o małżeństwo
 Krzysiek: 03.11.2021, 13:21
 Panie Jezu proszę niech wróci moja żona do mnie.Odmien jej serce
 Ewa Małgorzata: 01.11.2021, 02:55
 Błagam o powrót Męża do mnie i naszej Córeczki. Boże łaskawy, Matko Najdroższa, św. Janie Pawle, św. Rito i wszyscy Święci uratujcie Małżeństwo nasze i przebaczcie wszystkie grzechy. Niech zostawi Małżonek inną, zapomni o złu, zatęskni prawdziwie za Mną i Dzieckiem, wszak "miłość łaskawa jest". Proszę o CUD! CZEKAM nadal. JESTEM W PROCESIE LECZENIA. DAJ Panie siłę i mnie, i Córeczce. Męża uratuj przed zatraceniem, używkami. Miej Go w opiece, choć rani mnie... Powiedz, że wybaczam Mu zdradę... że kocham. Ewa i Córeczka
 Wiola: 14.08.2021, 09:27
 Panie Boże proszę cię niech mąż mi wybaczy niech wrucic do nas ,ale nas z tą zabierze do siebie .


 Wiola: 04.08.2021, 08:58
 Brosze cię Boże niech mój mąż wrucic do mnie dzieci . Niech mnie pokocha odnowa .
 Wiola: 02.08.2021, 16:54
 Panie Boże proszę cię żeby maż mi przebaczył i żeby wrucil do mnie i dzieci . Żeby mógł mnie odnowa pochochal
 ilona: 09.06.2021, 12:05
 Panie Boze spraw ,aby maz moj wrocil po 13 latach do domu...
 micky: 31.03.2021, 15:11
 Jeśli grozi ci rozwód i chcesz ugody poza sądem lub chcesz, aby twój były mąż lub żona wrócili do domu, dr Sango zmieni moje postrzeganie, kiedy przyprowadził moją żonę do domu po 10 miesiącach separacji, a teraz żyjemy szczęśliwie poprawiła się nasza sytuacja finansowa, aw domu panuje spokój. Jestem wdzięczny dr Sango, ponieważ nigdy nie wierzę, że moja żona mogłaby kiedykolwiek wrócić do mnie, ale dr Sango umożliwił to. Jeśli potrzebujesz pomocy czarownika w rozwiązaniu jakichkolwiek problemów życiowych, to dr Sango jest odpowiednim człowiekiem do tego zadania. możesz skontaktować się z nim poprzez e-mail spellspecialistcaster937@gmail.com
 Ja: 17.03.2021, 14:06
 Marcin wroc boze pomoz nam byc razem
 Ktos: 17.02.2021, 09:13
 Dlaczego piszecie do Boga posty na forum? Można odniesc wrażenie że myślicie iż On siedzi przed laptopem i czyta forumowe prośby. Opanujcie się, nie rozpaczajcie. Bóg zna was i wasze problemy, wystarczy zawierzyć całkowicie, podnieść się z podłogi i trwać. Odpuścicie te rozpaczanie bo zaufać Bogu to nie znaczy rozpaczać, ale mieć w nim ufność całkowita, a ta wiąże się z przede wszystkim z szukaniem Go. Tymczasem Wy nie szukacie Boga tylko często stawiacie żonę czy męża za bożka, bez którego życie nie ma sensu. Odpuść, znajdź Boga i tylko Jego szukaj, a gdy to się stanie On się zatroszczy o to co potrzebne wg Niego. Również o nawrócenie i powrót malzonka.
 Agnieszka : 15.02.2021, 02:12
 Panie Jezu, Matko Przenajświętsza, Józefie Święty, błagam Cię o powrót mojego męża do domu, o pojednanie i nawrócenie i przebaczenie wzajemne, o uzdrowienie ran. Kocham mojego męża, mimo wad, proszę Jezu wybacz mi moje brzydkie zachowanie wobec męża, a jemu wobec mnie, uzdrowienie zranień. Oddaję Ci Jezu to cierpienie, Jezu Ufam Tobie. MARYJO otul mojego męża swoją miłością,. Proszę Cię Jezu niech mój mąż wróci do mnie i do dzieci na stałe a nie tylko przyjeżdża do dzieci gdy wychodzę do pracy. Amen
 Monia : 08.02.2021, 20:25
 Panie niech wroci maz ja juz nie moge blagam
 Monia: 26.01.2021, 04:01
 Boze wybacz ze zranilam mego meza prosze niech wroci i zapomni o złym blagam
 Matka: 20.01.2021, 16:42
 Maryjo Matenko ukochana codziennie modlę się na różańcu i błagam CIĘ o powrót męża mojej corki do domu ,proszę tak jak najpiękniej potrafię z głębi serca przez łzy błagając , o ratowanie tego małżeństwa . Błagam Cię Maryjo , upros miłosierdzie u Syna twego dla nich. Jezu Ty się tym zajmij.
 Matka: 18.01.2021, 21:30
 Proszę Cię Matko Miłosierdzia o uratowanie małżeństwa mojej corki, i pojednanie się ich na sprawie rozwodowej , która odbędzie się za kilka dni , otrzyj swoją ręka łzy mojej płaczącej corki,uczyń cud Matenko i nie dopuść do rozpadu małżeństwa błaga zatroskana matka . Jezu Ty się zajmij nimi obojga.Jezu ufam Tobie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] (9) [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

św. Kamil de Lellisśw. Kamil de Lellis

Modlitwa do św. Kamila de LellisModlitwa do św. Kamila de Lellis

Litania do św. Kamila de LellisLitania do św. Kamila de Lellis

Modlitwa do św. Henryka IIModlitwa do św. Henryka II

św. Franciszek Solanośw. Franciszek Solano

MisjaMisja (Mk 6,7-13)

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej