Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Wiola: 20.12.2018, 10:48
 Panie Boże spraw aby mój mąż do mnie wrócił. Aby przemyślał wszystko i dał nam szansę. Przywróć jego miłość do mnie i spraw by nigdy mnie nie opuszczał.
 Basia: 15.12.2018, 20:09
 Wszechmogący Boże. Ty wszystko potrafisz, dla Ciebie nie ma nic niemożliwgo. Blagam pokornie. Przebacz nam, że tsk dlugo nie zwróciliśmy się do Ciebie o pomoc, o dar rady i rozumu w tym naszym burzliwym małżeństwie. Przebscz nsm pychę i egoizm. Przebacz cierpienie nadzych dzieci. Dzisiaj jestesny w separscji juz czeart rok. Dla mnie to okrutne cierpienie. Ale ofiaruje je tobie Panie Boze z blaganiem o nawrócenie mojego męża. Skruszjego zatesrdziale serce, oddal od niego tych, ktorzy dzialaja na jego zgubę. Modle się nieustannie i pojednanie rodziny: męża z żoną, ojca z dziećmi. Jest nam bardzo potrzebny. Nie wystsrczy byc, ojcem, oni chcieli i chcą czulego yroskliwego TATY. Panie skrusz jego zatwardziale serce, wyrwij z niego nienawiść. Boze daj mu łaskę pojednania się z Tobą. Ufam i nie tracę nadziei. Panie, Ty waszystko potrafisz, a my bez Ciebie nic nie uczynimy. Milosierny Boże Ufm w Twoje miłosierdzie. Choćby nas wsxyscy odrzucili, Ty nas nie opuscisz. Proszę o miłosierdzie dla wszystkich zagubionych owieczek.
 Paweł: 08.12.2018, 19:19
 Panie spraw, aby moja żona zaufała mi powtórnie, uwierzyła że jestem już innym człowiekiem i proszę też aby zrozumenie i dar przebaczenia był dany jej dzieciom Michałowi i Izie.
 Renata : 24.11.2018, 11:25
 Panie Jezu pomóż mi aby mój moż ocknal się i wrucil do domu
 Renata : 24.11.2018, 11:24
 Panie Jezu pomóż mi aby mój moż ocknal się i wrucil do domu
 Magdalena: 21.11.2018, 22:08
 Panie Boże proszę Ciebie o jedno.O powrót mojego byłego męża do Mnie i do naszych córek.Nawróć To proszę.To dobry człowiek tylko gdzieś po drodze zbłądził.Pomóż nam proszę z całego serca. Proszę o modlitwę za Nas
 Magdalena: 21.11.2018, 22:08
 Panie Boże proszę Ciebie o jedno.O powrót mojego byłego męża do Mnie i do naszych córek.Nawróć To proszę.To dobry człowiek tylko gdzieś po drodze zbłądził.Pomóż nam proszę z całego serca. Proszę o modlitwę za Nas
 Żona: 21.11.2018, 16:37
 Panie Boże proszę cię o powrót męża do domu,pomimo bólu i cierpienia jakiego doznałam z jego strony przez zdradę,nadal go kocham .Panie Jezu pomóż mi uratować moje małozenstwo.Amen
 Natalia: 20.11.2018, 00:29
 Panie Boze, Trojco Swieta blagam Cie zeby moj ukochany, ojciec mojego dziecka do mnie wrocil. Kocham go i wiem ze on kocha mnie, prosze daj nam sile zebysmy umieli byc dalej razem, zebysmy byli szczesliwi i stworzyli dom dla naszego dziecka... Amen


 Jerzy: 19.11.2018, 21:24
 Jezu Chryste duchu święty święta matko boża nieustajacej pomocy bardzo proszę z całego serca o powrut mojej żony Renaty do domu ponieważ bardzo jom kocham i chce jej to wszystko wynagrodzic
 RYSZARD: 27.10.2018, 22:04
 JESTEM INNYM CZŁOWIEKIEM.ŻONO WRÓĆ BO NADAL CIĘ KOCHAM. CZEKAM JUŻ TYLE LAT. PANIE BOŻE POMÓŻ.
 Magda: 24.10.2018, 11:54
 Panie Jezu błagam o scalenie mojej rodziny, prosze o kolejną szansę postaram się nie zawieść, daj siłę cheć i wiarę mojemu narzyczonemu w nas związek, rozpal w nim miłośc do mnie i do naszej córki, spraw by wrócił do mnie i do dziecka, był moim mężem i dobrym ojcem dla naszej córki.
 Żona: 21.10.2018, 16:16
 Proszę cię Panie Jeży pomóż mi ,aby mój mąż wrócił do domu
 Renata: 17.10.2018, 16:48
  Panie, Maryjo, Duchu Święty, Świety Józefie, Święta Rito, Święty Janie Pawle ll błagam ocalcie moje małżeństwo proszę o powrót mojego męża by zrozumiał że to co przyrzekaliśmy w kościele powinno trwać , niech wybierze naszą rodzinę , a zapomni o innej osobie , proszę daj mi siłę w walce o męża proszę.
 adam: 14.10.2018, 10:53
 pani
 paweł: 12.10.2018, 03:31
 Panie Jezu proszę aby moja żona wróciła do mnie
 Kamila: 27.09.2018, 21:24
 Panie Boże prosiła bym cię byś pomógł przetrwac mi ten kryzys w małżeństwie i połączył mnie i mojego męża kocham go strasznie i pragnęła bym by wrócił do mnie i dziecka. Tak mi do pomóż Panie Jeży
 Aga: 25.09.2018, 21:35
 Panie Boże błagam uratuj moje małżeństwo. By moj maz wrocil i zostawił tamta kobiete. Wybaczam mu zdrade. Kocham go z naszymi dziecmi nad zycie. Blagam spraw by i on znowu nas pokochal i by wrocil. Napelnij jego serce miloscia do mnie i checia powrotu do domu. Blagam Cię
 matka: 18.08.2018, 16:16
 Boże Wszechmogący, Jezu Chryste i Duchu Święty ,Maryjo Matko Boża miejcie córkę i żięcia w swojej opiece, przywróćcie im milość aby z dziećmi mogli być znowu szczęśliwą rodziną.
 Jola: 24.07.2018, 14:52
 Panie, Maryjo, Duchu Święty, Świety Józefie, Święta Rito, Święty Janie Pawle ll błagam ocalcie moje małżeństwo przed rozpadem i rozwodem. Oddaje Wam całe moje cierpienie, cały żal za grzechy, całą moja chęć naprawy relacji z mężem. Dziękuje ze nas połączyliscie sakramentem. Oddalacie od mojego męża całe zło, złych doradców, kobietę która może mieszać mu w głowie i namawiać do złego. Sprawcie by jego serce zmiękło, by nadal uwierzył w nasze małżeństwo i nasza miłość. Żeby uwierzył, ze zmiany są możliwe i ze nie ma sytuacji bez wyjścia. Wy możecie dokonać cudu, cudu przemiany mojego małżeństwa. Tak bardzo Wam ufam. Wiem, ze mnie nie zostawicie w tym bólu. Błagam na kolanach o nawrócenie mojego męża. Ślubowałam mu miłość, wierność i uczciwość małżeństwo i chce w tym przyrzeczeniu wytrwać. Kocham go mocno. Proszę by wybaczył mi krzywdy, które mu wyrządziłam. Jeżu ufam, ze dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] (22) [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa na Dzień MatkiModlitwa na Dzień Matki

Życzenia na Dzień MatkiŻyczenia na Dzień Matki

Zwyczajny Dzień MatkiZwyczajny Dzień Matki

Modlitwa do św. Filipa NeriModlitwa do św. Filipa Neri

Litania do św. Filipa NeriLitania do św. Filipa Neri

Czy dam radę?Czy dam radę?

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej