Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 iwona: 16.04.2015, 00:37
 Pani jezu jesli jest taka twoja wola ratuj nasze malzenstwo odmien serce mojego meza niech milosc ktora nas polaczyla odzyje na nowo a jesli to malzenstwo bylo fikcjia pozwol nam je uniewaznic przepraszam ze w przeszlosci obrazilam cie panie jezu szczerze tego zaluje calkowicie odaje sie twojej woli zmiluj sie nad nami kochany jezu ufam tobie pomoz.
 Ania: 03.04.2015, 14:36
 Boże umacniaj moją wiarę i nadzieję, jeśli taka Twa wola zlituj się nad moją rodziną i uratuj przed rozwodem. Jezu, ufam Tobie! Zajmij się mym życiem.
 Anna: 26.03.2015, 17:59
 Panie Boże, Ty nas połączyłeś świętym węzłem małżeńskim, proszę ocal naszą rodzinę przed rozwodem, daj mi siłę wytrwać w modlitwie i nie stracić nadziei. Odmień mego męża aby był dobry dla mnie i dzieci, bo swą zdradą bardzo nas krzywdzi. Postaw na jego drodze mądrych ludzi aby dostrzegł, że robi źle.
 Anna: 24.03.2015, 16:16
 Boze uratuj nasze małżeństwo, daj mi siły wytrwac w modlitwie i skrusz twarde serce ktore rani cala swoja rodzinę
 an: 08.03.2015, 12:55
 Panie Boże proszę jesl taka Twoja wola, uratuj moją rodzinę. Boże wysłuchaj proszę mego wołania. Amen
 Elwira, lubelskie: 01.03.2015, 01:16
 Tak, Panie, tylko Ty wszystko wiesz i rozumiesz. Czujesz, co ja czuje. Kochasz nas. To, o co Cie prosze, to cud wyrwania mojego meza z diabelskiej pulapki i ucisku. To, co po ludzku jest niewykonalne, Ty, Panie jestes w stanie dokonac. Wiem, ze masz plan i wole wzgledem nas. Ale prosze Cie Boze, przez swiete Imie Jezus, nie rezygnuj z Lukasza, zawalcz o niego, spraw takie okolicznosci, tak to poprowadz, by moj maz nie mial innego wyjscia, jak tylko zawolac do Ciebie, poddac sie Tobie i dac sie poprowadzic. Niech Twoj Swiety Duch napelni go i przemieni. Boze, Ty znasz moje serce. Wierze, ze zalezy Ci na Lukaszu, tak, jak mi. Zabierz ode mnie chaos i watpliwosci, rezygnacje z walki o mojego meza. Chce widziec nasza rodzine, jako w pelni zdrowa, namaszczona i sluzaca Tobie, na Twoja Chwale Jezu.Amen
 Jolanta: 25.02.2015, 21:57
 Panie Boże spraw aby mój mąz zrozumiał i znowu pokochał swoją rodzine i wrócił do nas i pojednał sie z nami . Dziękuję ci za wszystko i wiem ,ze dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych więc poświęcam ci moje cierpienie . Wybacz mi moje grzechy i mojego męza . który mnie opuscił .
 Iza: 05.02.2015, 10:34
 Panie Boże uratuj nasze małżeństwo i spraw aby mąż wrócił do mnie i do syna
 Krzysztof: 26.01.2015, 19:23
 PANIE JEZU MILOSIERNY prosze CIE zjednocz mnie z zona,abysmy nadal byli malzenstwem mimo rozwodu.PROSZE CIE PANIE JEZU I MATKE BOSKA


 Agnieszka: 12.01.2015, 00:58
 Wybacz Boze, bo zgrzeszylam przeciwko Tobie i ludziom. Pozwol odzyskac spokoj tym, ktorzy go przeze mnie utracili. Ula, Bartosz, Jakub, Tomasz, Grzegorz, Krzysztof, Katarzyna,Maria, Joanna. Wskaz mi Panie droge.
 m: 08.01.2015, 11:50
 Dobry Boże proszę o ratunek dla mojego małżeństwa. Prosze zeby mój mąż wrócił do mnie i naszych dzieci.
 Anna: 07.12.2014, 10:02
 Panie Jezu, dziękuję Ci za to, że poznałam miłość.Dla mnie miłość jest wieczna, mąż mój mówi, że mnie nie kocha, proszę miej go w swojej opiece.Modlę się za niego, pomóż mu poczuć się kochanym, wymarz z jego życia wszystkie zranienia, które wyniósł z domu rodzinnego. Oziębła matka i ojciec, którego poznał w wieku dorosłym kładą się cieniem na relacje w naszej rodzinie, niech poczuje, że zawsze jesteś blisko i zrzuci pancerz obojętności i złości na cały świat.Boże nie zostawiaj go, nawet jeśli mnie opuścił i swoje dzieci, błogoslaw mu, proszę...
 arti: 06.12.2014, 22:43
 Panie Boże spraw abym mógł przebić mur do serca mojej żony Patrycji, który stworzyła po naszym rozstaniu.
 Adam: 04.12.2014, 15:47
 Jestem po rozwodzie od 2010 roku, ale dopiero od kilku tygodni modlę się do Pana Boga żeby wróciła do mnie żona z synem. Wierzę, że tak się stanie. Gdy opuszcza mnie nadzieja proszę Pana Boga by dał mi siłę do dalszej modlitwy. Czuję wewnętrznie, że to jest jedynie słuszna droga - bycie razem. Życzę i tobie wytrwałości we wspólnej naprawie małżeństwa.
 Alex: 26.11.2014, 00:12
 Panie wybacz ze zdradziłam mojego meza ktoregos kocham I dziekuje ze jest ze mnna ale prosze cie zeby było jak dawniej prosze cie o zeby moj maz mi mogł wybaczyc , przepraszam za wszystko prosze cie zeby juz wrocił do domu zeby nie wyjedzał w żadne delegacjie amen
 ewa: 10.11.2014, 00:54
 Panie,Ty widzisz moje serce, moj zal, moj bol...trace Jezu nadzieje gdy widze jak moj maz brnie slepo w swoj nowy zwiazek, prosze Cie Panie Jezu rozpal we mnie gorliwosc bym nie przestala sie modlic za niego za jego nawrocenie i Zbawienie a takze za osobe ktora uniemozliwia by moj maz mogl wrocic...Panie polacz nas na nowo, prosze Cie i dziekuje ze mnie podtrzymujesz ze Jestes ze mna...
 EWA: 29.09.2014, 10:45
 DZIEKUJE ZA WSZYSTKO TOBIE OJCZE.
 Agnieszka : 12.08.2014, 12:01
 Panie Boże zbladziłam,ale bardzo żałuje spraw aby mój mąż Daniel mi wybaczył. Uratuj nasze małżeństwo bo szczerze żałuje i pragnę, aby wrócił do mnie i do naszej córeczki Dominisi. Błagam z całego serca, żeby mi uwierzył, że naprawde go kocham. Danielku proszę wybacz mi. Na zawsze Twoja Zosia
 Agnieszka : 12.08.2014, 12:00
 Panie Boże zbladziłam,ale bardzo żałuje spraw aby mój mąż Daniel mi wybaczył. Utaruj nasze małżeństwo bo szczerze żałuje i pragnę, aby wrócił do mnie i do naszej córeczki Dominisi. Błagam z całego serca żeby mi uwierzył, że naprawde go kocham. Danielku proszę wybacz mi. Nazawsze Twoja Zosia
 Agnieszka : 12.08.2014, 11:57
 Panie Boże zbladziłam,ale bardzo żałuje spraw aby mój mąż Daniel mi wybaczył. Utaruj nasze małżeństwo bo szczerze żałuje i pragnę, aby wrócił do mnie i do naszej córeczki Dominisi. Błagam z całego serca żeby mi uwierzył, że naprawde go kocham. Danielku proszę wybacz mi. Nazawsze Twoja Zosia
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] (30) [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

św. Ekspedytśw. Ekspedyt

Modlitwa do św. EkspedytaModlitwa do św. Ekspedyta

Litania do św. EkspedytaLitania do św. Ekspedyta

św. Elfegśw. Elfeg

św. Leon IXśw. Leon IX

Urodziny jeżyka JasiaUrodziny jeżyka Jasia

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej