Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 gosia: 09.11.2011, 07:50
 Maryjo prosze pomóż mi odzyskać miłoć mojego męża bo sama już nie potrafię.Skrusz lud w jego sercu i daj mi mądroć żebym go umiała zatrzymać, tak bardzo go kocham.Amen
 M: 11.09.2011, 20:20
 Proszę Maryję opiekunkę rodzin i małżeństw oraz Trójcę Przenajświętszą o cud uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała z Wrocławia, którego praktycznie nie ma. Aby Agnieszka chciała pozostać nadal w związku małżeńskim, nie doprowadziła do sądowej separacji, na nowo pokochała męża, chciała z nim być dla dobra dzieci i rodziny, nie unosiła się pychą i dumą. Aga jest uzależniona od Internetu, gdzie romansuje z młodszym mężczyzną. Proszą aby zrezygnowała z romansu i fascynacji innym mężczyzną. Proszę, byśmy mogli być na nowo szczęśliwi oraz umieli i chcieli ze sobą rozmawiać. Abym nie musiał wyprowadzać się z domu. P.S. Mamy dwóch cudownych synów - Jakuba Michała - 6,5 roku oraz Jana Pawła - 3 latka.
 zona Do Kazimierza: 07.09.2011, 09:15
 modlę się za Ciebie. ufaj Bogu, nie poddawaj się nigdy! ON jest miłością. Ja ufam i kocham :) Miłość zawsze zwycięży :)
 AG: 05.08.2011, 22:00
 BOŻE TY WIESZ O CO CIĘ PROSZĘ, DZIĘKUJĘ ZA ŁASKI, BŁAGAM O MIŁOŚĆ DLA NAS ABYŚ MY SIĘ ZNOWU POŁĄCZYLI
 Kazimierz: 11.07.2011, 08:29
 Dałeś mi kwiat, którego nie podlewałem, (nie czytałem instrukcji obsługi-Słowa Bożego), myślałem że skoro Go stworzyłeś sam będzie rósł, a ja Go będę tylko podziwiał. Zatwardziałość serc naszych zniszczyła piękno Bożego Planu. Przez wiele lat (~20) słyszeliśmy siebie, lecz nie SŁUCHALIŚMY siebie. Ale wiem Jezu, że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych - dodaj siły i pokorę byśmy znów byli razem przebaczając sobie wzajemnie dla dobra naszych dzieci i świadectwa dla Kościoła Twojego. JEZU UFAM TOBIE!!!
 Gosia: 10.06.2011, 13:10
 Panie błagam Cię byś zmienił serce mojego męża,by stał się bardziej odpowiedzialnym i wierzącym człowiekiem. By wrócił do mnie i do swojego dziecka.Spraw by jego serce napełniło się miłością i szacunkiem do nas. Niech zrozumie że bardzo go kochamy i tak będzie już do końca.Panie Boże błagam Cię.
 D. : 29.03.2011, 12:46
 Panie Jezu modlę się o swoje małżeństwo już 2,5 roku, mam siły i dziekuje Ci za nie, ale jest mi ciężko, Ty wiesz jak bardzo się zmieniło w naszym małżeństwie, a wszystko tylko dzięki Tobie, wierzę w całkowitą zmianę, wierzę i ufam, wiem że nie w moim czasie a w Twoim to się stanie, dziękuje Ci Jezu za to co czynisz ostatnio, są to cuda:) Dziekuję Ci, kocham Cię, ufam i wierzę. Uzdrów te wszystkie małżenstwa, które się tu modlą.
 jurek: 14.02.2011, 19:52
  Panie wybacz tak bardzo zbłądziłem połącz to co ja rozerwałem byłem taki ślepy spraw aby mi przebaczyła aby wreszcie uwierzyła połącz nas
 jurek: 14.02.2011, 19:49
  Panie wybacz tak bardzo zbłądziłem połącz to co ja rozerwałem byłem taki ślepy spraw aby mi przebaczyła aby wreszcie uwierzyła połącz nas


 samotny: 22.01.2011, 23:47
 dziękuje Panu i codzień się modlę o moje malżeństwo A to już trwa 4 miesiące Zona odeszła z dziećmi A Ja wierze w JEZUSA i tak do końca życia Może też i Ona uwierzy
 IZA: 01.01.2011, 17:41
 Panie , proszę o powrót mojego męża do domu do mnie i do naszego synka. Przyciągnij go bliżej Siebie i nie pozwólmu już błądzić. Jezu ufam Tobie. Iza
 B.: 26.12.2010, 22:28
 Panie, prosze, pomoz nam odnalezc sie na nowo, na nowo polaczyc. Prosze, by moj maz wrocil do domu, prosze, Panie.....
 toto1372: 27.11.2010, 17:48
 Panie dziękuję ci że dałeś mi za żonę Anie którą kocham choć nie zawsze jej to okazywałem Proszę cię nie pozwól by nasze małżeństwo się rozpadło Daj Żonie siłę wiary obdaruj serce miłością i zaufaniem których jej brakuje By uwierzyła w cud przemiany Błagam wysłuchaj mnie Panie Amen
 z: 06.10.2010, 11:23
 Panie, upadłam na kolana. Płacząc wołam do Ciebie: błagam, przemień serce mojego męża.Tak wiele dni czekam już na to, modlę się. Jako człowiek nic nie mogę już zrobić. Mój krzyż małżeński jest tak wielki, jak moja miłość. Dłużej nie dam rady nieść go sama. Pomóż, Panie. Bądź przy nas, pozwól nam zbudować naszą rodzinę na nowo. Ufam Tobie Jezu.
 Robert: 04.06.2010, 23:25
 Boże daj mi i mojej byłej żonie siłę i zrozumienie do odbudwy na nowo naszego małżeństwa.
 zona: 14.05.2010, 07:28
 blagam i prosze o modlitwe nie mam juz sily, mój mąż wczoraj oznajmil ze nigdy do nas nie wroci, zrobil to w tak bardzo bolesny sposob, wciaz mialam nadzieje na zmianę jego serca, jednak w obecnosci pani psycholog szkolnego powiedzial to, ja sie tego zupelnie nie spodziewalam.... nie mam sił. Ufam Tobie Jezu!
 magda: 24.03.2010, 20:51
 Panie Jezu spraw aby mój mąż przejrzał na oczy i aby wrócił do nas żebyśmy mogli być ze sobą razem, aby odrodziła się nasza miłość. Amen
 J.P: 19.02.2010, 19:28
 Boże bardzo cię proszę pomóż nam wybaczyć sobie nawzajem.Zeby mój mąż wrócił do domu
 Dona: 07.01.2010, 12:02
 Dobry Boże spraw abyśmy oboje naprawili to co sami zepsuliśmy, pomóż nam wybaczyć sobie nawzajem, pomóż nam odbudować naszą miłość i rodzinę, trwaj przy nas i stzreż od złego. Powierzam Ci całe nasze małżeństwo i wszystkie sprawy. Ufam Ci.
 juska: 24.10.2009, 14:19
 Dobry Boże, błagam Cię usłysz moje wołanie o pomoc. Spraw by mąż powrócił do mnie i córki. Miłość uświęcona sakramentem niech odniesie zwycięstwo. Może nie zasługuję na Twoją pomoc ale błagam nie zostawiaj mnie. Amen.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] (30) [31]


Autor

Treść

Nowości

św. Stefan IXśw. Stefan IX

Odszedł tłumacząc, że tak będzie lepiej. Tylko dla kogo?Odszedł tłumacząc, że tak będzie lepiej. Tylko dla kogo?

Rozwój i rozmaitość świadectw o zmartwychwstaniuRozwój i rozmaitość świadectw o zmartwychwstaniu

Święta Paschy czy Wielkanoc?Święta Paschy czy Wielkanoc?

Czy istnieją jeszcze inne podziały modlitwy?Czy istnieją jeszcze inne podziały modlitwy?

Do czego potrzebne jest Panu Bogu nasze dziękczynienie?Do czego potrzebne jest Panu Bogu nasze dziękczynienie?

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej