Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa za współmałżonka który mnie opuścił

Dziękuję Ci Panie, że dałeś mi N za małżonka (małżonkę). Byłem(am) sam(a), a Tyś przywiódł go(ją) do mnie, ofiarowałeś mi jego(jej) miłość: bądź błogosławiony!

Dziękuję Ci Panie: byliśmy tak ubodzy, połączyłeś nas ze sobą jak dwa diamenty na obrączce; poświęciłeś nas, byśmy byli odtąd jednym ciałem, abyśmy żyli Miłością. Bądź błogosławiony!

Lecz staliśmy się niewierni wobec tego przymierza, odwróciliśmy się od Ciebie... Pozostawiony(a) samemu(ej) sobie, nie byłem(am) zdolny(a) do prawdziwej Miłości: wybacz mi, Panie!

Zamiast powrócić do Ciebie, zamiast pojednać się z Tobą, podzieliliśmy to, co Ty złączyłeś, rozbiliśmy nasze rodziny, zraniliśmy nasze dzieci. Błagamy Cię, Panie, przebacz nam!

Lecz wychwalam Cię, Panie, ponieważ sprawiłeś, ze uwierzyliśmy, że wszystko w Tobie jest jak dawniej, że mimo separacji nadal istnieje nasza jedność; każdego dnia powtarzam TAK łasce sakramentu, który nas z Tobą łączy. Bądź błogosławiony, Panie.

Bądź błogosławiony, Ojcze Miłosierny, napełniłeś moje serce siłą, bym mógł (mogła) przebaczyć N; błagam Cię, Panie, spraw, by otworzył(a) swe serce na przyjęcie tego przebaczenia, spraw, by i on(ona) mi przebaczył(a).

Pojednaj nas Panie! Ty wiesz jak go (ją) zraniłem(am), nawet niechcący, jak bardzo moja postawa rozdrapała jego (jej) rany dzieciństwa; Jezu, pokornie Cię proszę, tak jak uzdrowiłeś moje serce, uzdrów i jego (jej).

Bądź błogosławiony, Panie, dałeś mi nadzieję, że spotkamy się któregoś dnia; pragnę, by nasz związek dopełnił się do końca: Połącz nas Panie!

Ofiarowuję Ci całe cierpienie, które wypływa z tego doświadczenia; ofiarowuję Ci je dla zbawienia naszego związku; i wszystkich rozbitych małżeństw, wszystkich rozdzielonych małżonków, by była jedność w Twoim rozbitym Kościele. Przez Jezusa i Maryję błogosławię Cię, mój Boże!

Już czas, by Ci podziękować za wszystko, co dałeś mi w tych trudnych dniach, za Twoje nieskończone Miłosierdzie, bądź błogosławiony, Panie; za Twą ogromną czułość, bądź błogosławiony; za płomień Twojej Miłości, bądź błogosławiony, Duchu Święty, za Maryję, naszą Matkę, bądź błogosławiony, Panie!

I Ciebie, mój mężu (moja żono) na zawsze, błogosławię w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego; przez Maryję, naszą Matkę, którą Bóg nam daje aż do dnia, kiedy nas połączy w wiecznej radości!

Amen.Wasze komentarze:
 Pawel: 31.12.2020, 08:25
 Jakiś czas temu dodałem tu post modliłem się codzień różne modlitwy a wczoraj dowiedziałem się że 3 miesiące po wyprowadzeniu z trójka dzieci z domu moja żona bo nawet sprawy jeszcze nie było znalazła pocieszyciela więc jaki Bóg pozwala by dzieci na to patrzyły i cierpiały ludzie dajcie se spokój lepiej być twardym i znienawidziec niż płakać do Boga którego nie ma bo gdyby był nie pozwalałby żeby ludzie od niego odchodzili. Zło jest wszędzie w rodzinach polityce życiu na ulicach gdzie to dobro ponoć Bóg może wszystko to gdzie on jest się pytał bo na moją rodzinę się wypiął. Nie widzę to postu moja żona wróciła mój mąż wrócił tylko sami zranieni więc gdzie ten Bóg nigdzie bo go nie ma. Byłem ministrantem moja matka jest gospodynią codziennie w kościele ja od wczoraj jestem ateistą. Taki wasz Bóg miłosierny patrzy tylko jak cierpicie
 Monia : 29.12.2020, 06:23
 Witaj Panie ja juz nie mam sily walczę o nasze malzenstwo i caly czas porażka sięgam po alkohol staczam sie nie chce tak zyc kocham go i nie wyobrażam sobie przy moim boku innej osoby z toba wszystko jest możliwe proszę pomoz mi
 Krystyna: 28.12.2020, 00:25
 W dzień Świętej Rodziny proszę się Józefa o ratunek dla naszego małżeństwa. Proszę o dary ducha świętego dla mojego męża, aby zrezygnowal z rozwódu i by nastąpiła w nim przemiana, by uratować nasze małżeństwo. Jezu Ty się tym zajmij!
 Monika: 27.12.2020, 18:05
 Panie Boże Ty możesz wszystko, Tobie polecam nawrócić mojego męża Krzysztofa, aby nie opuszczał naszej rodziny, aby ponownie uwierzył w nasza miłość, aby zrezygnował z tej drugiej, Ty się tym zajmij Boże, Twojej opiece polecam mojego męża. AMEN.
 Marta: 21.12.2020, 20:23
 Boże wszechmogący ,Aniołowie i Archaniołowie wszyscy święci proszę pomóżcie nawrócić się mojemu mężowi który mnie opuścił i naszą rodzinę.Co ja mam powiedzieć naszym wnukom którzy się pytają gdzie dziadek?Za 2 dni wigilja ,prawdopodobnie go nie będzie.Swięta będzie spędzał zrodziną kochanki ,Boże proszę o siłę dla mnie abym to przetrwała.
 Jola: 20.12.2020, 19:02
 SW Józefie opiekunie rodzin ratuj moją rodzinę SW Rito patronko spraw beznadziejnych proszę wstaw się za mną u Boga i wyjednaj mi tą łaskę żebyśmy mogli być razem na mocy sakramentu małżeństwa ja żona łamie i rozgrywam więzy między moim mężem a ta kobieta Jezu miłosierny ty się tym zajmij
 Monia: 16.12.2020, 05:53
 Boze jest coraz gorzej spraw cud prosze chce tylko milosci od niego nic wiecej
 Pawel: 14.12.2020, 00:25
 Panie Boże spraw by moja żona wybaczyła mi że przez narkotyki i problemy zapominałem jak ona i dzieci mnie kochają. Wyprowadziła się i złożyła pozew 3 miesiące temu dzieci widzę codziennie ja również. Już cie nie kocham nie wierzę w nas to słowa które od niej słyszę. Gdy jej nie ma przy mnie to życie z wyrwanym sercem pełne bólu łez cierpienia. Nawet przez wzgląd na trójkę małych dzieci nie widzi dla nas nadzieji. Jedynie tylko Ty możesz znów polaczy" nasza rodzinę. Wybacz mi Panie proszę spraw by moja żona wróciła myślami do dobrych chwil nie zamykała się na moją zmianę na lepszego człowieka ojca męża. Daj mi Boże szanse naprawić to co zniszczyłem. Jeśli nie dla mnie to dla dzieci bo bardzo cierpią. A ja już nie mam sił by żyć dalej
 A: 13.12.2020, 05:39
 Panie Boze spraw prosze zeby moja kochana zona Edytka wrocila do mnie , zeby byla ta kobieta i matka zanim poznala jego. Kocham ja . PROSZE CIE PANIE!


 Mama: 06.12.2020, 20:31
 Najdroższy Jezu i Mateńko Pampejanska!Błagam o cud uratowania małżeoństwa mojej córki przed rozwodem który jest już za tydzień.Blagam o to aby zięć wycofał pozew i powrócił z Bożą pomocą do domu.Panie Jezu Ty wszystko możesz zmienić,nie wiem jak to zrobisz ale ufam w Twoje miłosierdzie.Zawierzam Tobie to małżeństwo i wierzę mocno że uratujesz ich i wskarzesz im właściwą drogę.Jezu ufam Tobie.Niech się stanie Wola Twoja.Jezu Ty się tym zajmij.
 Ania: 06.12.2020, 16:15
 Panie Jezu proszę Cię aby mąż wrócił do mnie i do dzieci...wyjechał za granicę wolał tam jechać wybrał pieniądze i moje podejrzenia o kobietach...Boże wybacze mu wszystko Kochamy Go ...Nawróć Go zaczął dziwnie postrzegać zycie
 AGNIESZKA: 05.12.2020, 01:08
 Proszę Cię JEZU,  Matko i Święty Józefie uratuj moje małżeństwo, spraw abyśmy z mężem PIOTRKIEM trwali razem w blasku Bozej miłości, az do końca życia. CHRYSTE skrusz i ulecz serce męża,  pozwól aby wrócil do naszego domu, do mnie. Nie daj mu wnieść pozwu  rozwodowego, daj mi zaufać ze z Twoją pomocą wszystko przetrwamy..., ze nasza MIŁOŚĆ jest silniejsza od zła, ktore nas podzielilo....
 Marysia: 04.12.2020, 23:09
 Panie Jezu.Proszę,Ĺźeby mĂłj mąż powrĂłcił do Ciebie i do mnie i realizował przysięgę małżeńską,ktĂłrą złoĹźył przed Tobą.Jezu,Ty się tym zajmij.
 Tomek: 04.12.2020, 08:29
 Modlę się o pomoc w zrozumieniu dla mojej żony że rodziną dla niej jest nasza córka i ja, żeby opuściła osobę z którą układa sobie życie i żyła zgodnie z przysięgą którą złożyliśmy w kościele..."I że Cię nie opuszczę aż do śmierci.. "
 Kazimierz: 03.12.2020, 04:28
 Panie Jezu wybacz mi że krzywdzilem moją żonę Justynę z którą mam dwie córki bliźniaczki.Matko boża spraw aby ona mi wybaczyła mi wszystkie krzywdy i wycofała rozwód ratując naszą wspaniałą rodzinę..proszę wszystkich którzy to czytają by pomodlili się o moją intencję,jak i ja modlę się za potrzebujących takiej pomocy..boże uratuj naszą rodzinę.BŁAGAM
 Marzena: 02.12.2020, 19:48
 Matko Boża proszę Cię o uratowanie mojego małżeństwa. Błagam o nawrócenie męża, wewnętrzna przemianę, aby zakończył obecny związek i odnalazł drogę do mnie i naszego synka. Proszę o otwarcie się męża na szczerą rozmowę, jakieś słowa wyjaśnienia. Niech Duch Święty rozjaśni jego umysł. Bóg zapłać
 Daniel: 22.11.2020, 15:23
 Witam Panie boże dziś byłem u spowiedzi i zdałem se pytanie sam do siebie jakie błędy popełniam dlaczego żona mnie zostawiła 3 dzieci lecz minęło już 5 miesięcy za tydzień rozprawą rozwodowa modlę się o to żeby żona w końcu zrozumiała że rodzina jest najważniejsza oby w końcu przemyślała to czy naprawdę chce tego rozwodu jestem jeszcze w stanie wybaczyć to żonie ma czas do czwartku panie sprawdź nam cud z nieba i pokaz że da się to posklejać naszą rodzinę zajmij się panie tym i Maryja najświętsza nasza pobłogosław nasz panie i odnów nasze małżeństwo oto moja prośba panie
 Daniel: 20.11.2020, 15:15
 Boże unieś nasz w górę na dobrą drogę mnie i moją żonę żeby nie doszło do rozwodu które będzie za tydzień jestem z dziećmi i żeby moja żona się nawróciła do nas i odnowili nasze małżeństwo i zaczęli nowe życie i żeby dzieci na tym nie cierpiały pomóc nam boże wybaczę żonie zdradę którą zrobiła może zrozumie zajmij się boże tym panie boże
 Sylwia: 19.11.2020, 01:17
 Panie Jezu, wiem że mnie słyszysz, proszę Cię o cud uzdrowienia naszego małżeństwa, proszę Cię Jezu o nawrócenie męża, o miłość i przebaczenie. Proszę Cię Jezu wskaż mi drogę zgodną z Twoją wolą.
 Daniel: 18.11.2020, 23:09
 Panie ratuj te małżeństwo mam jeszcze tydzień pokaż cud dla mnie i moich dzieci proszę cię. Wiem że trochę ja z krzywdziłem w jakiś sposób ale pokaż nam że da się uratować to zostało tydzień do rozwodu zajmij się tym panie boże
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] (10) [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

św. Elżbieta z Schönauśw. Elżbieta z Schönau

Modlitwa do św. Elżbiety z SchönauModlitwa do św. Elżbiety z Schönau

św. Grzegorz Barbarigośw. Grzegorz Barbarigo

Modlitwa do św. Grzegorza BarbarigoModlitwa do św. Grzegorza Barbarigo

Koronka do św. PeregrynaKoronka do św. Peregryna

Endoskopia przewodu pokarmowegoEndoskopia przewodu pokarmowego

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej