Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza


DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...
   

Nowenna Pompejańska Nowenna Pompejańska
Praca zbiorowa
Wiele osób przyznaje, że łaski wyproszone w tej modlitwie przerosły ich oczekiwania, a problemy powierzone Bogu i Maryi zostały rozwiązane w sposób dla nich zaskakujący, na miarę Bożej hojności i nieskończonego miłosierdzia... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Asia: 04.02.2019, 19:26
 Św Judo Tadeuszu proszę o potrzebne zdrowie dla mojej corki Zoi Jezu ufam tobie dopomóż ❤
 SŁAWEK: 04.02.2019, 16:52
 Św Judo jak mam się modlić prosze jak .. W jaki sposób aby nie uznano mnie za oszusta. Myślę że inni myślą że jestem oszustem podając swój nr konta. Proszę wskaż mi drogę w jaki sposób jeszcze mam się modlić? Nie jestem oszustem i tylko ty Sw Judo o tym wiesz. Jezu panie mój udziel mi laski i litości. Prosze . Ja nie wiem co mam zrobic?
 SŁAWEK LITOSCI PANIE: 04.02.2019, 13:13
 Ojcze litości błagam Cię o łaskę i litość. Jezu mój kochany.
 SŁAWEK - PROSZE POMÓŻ MI: 04.02.2019, 07:26
 Sw Rito,Sw Judo ,wysłuchajcie próśb moich o pomoc finansową i udajcie sie do Sw Maryi a wraz z Nia do Jej Syna Jezusa z prośba o łaskę dla mnie tak bardzo proszę,,, podaje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK, i błagam i prosze o pomoc. Pomóżcie mi proszę litości, błagam Ufam Tobie Jezu
 Piotrek: 04.02.2019, 06:54
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobie
 SŁAWEK: 04.02.2019, 00:15
 jezu litości proszę zmiłuj sie nad nami tutaj i wszedzie wierze w Ciebie Panie
 Asia: 03.02.2019, 13:53
 Św Judo Tadeuszu proszę o potrzebne zdrowie dla Zoi Jezu ufam tobie 🌹
 Asia: 03.02.2019, 13:10
 Św Judo Tadeuszu dopomóż Sławkowi w trudnej sytuacji życiowej Jezu zmiłuj się 🌹
 Asia: 03.02.2019, 13:06
 Św Judo Tadeuszu proszę o potrzebne zdrowie dla Zoi Jezu ufam tobie 🌹
 Krzysztof: 03.02.2019, 11:36
 Św Judo Tadeuszu proszę Cię o pomoc w trudnej sprawie.
 Basia: 03.02.2019, 11:21
 Sw. Judo Tadeuszu odmawiam do Ciebie tę nowennę i proszę w trudnych dla mnie sprawach. Tylko Twoje orędownictwo może pomóc. Proszę o łaskę macierzyństwa dla córki, zdrowie i dobre wyniki dla mnie. I jeśli to zgodne z wolą Bożą pracę o której marzę
 SŁAWEK: 03.02.2019, 02:04
 w Maryjo udaj się z prośbami Sw Judy, Sw Rity, Sw Józefa i Sw Ekspedyta o pomoc dla mnie 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK, tak bardzo proszę, poproś o łaskę prosze również dla Zoi o którą modli sie Asie, ja wierze w To Sw Maryjo, wstaw sie z prośbami u Syna swego, tak bardzo proszę. pomóż proszę, łaski i litości, proszę. ufam Ci Jezu.
 SŁAWEK: 03.02.2019, 01:52
 w Maryjo udaj się z prośbami Sw Judy, Sw Rity, Sw Józefa i Sw Ekspedyta o pomoc dla mnie 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK, tak bardzo proszę, poproś o łaskę prosze również dla Zoi o którą modli sie Asie, ja wierze w To Sw Maryjo, wstaw sie z prośbami u Syna swego, tak bardzo proszę. pomóż proszę, łaski i litości, proszę. Sławek. Ufa ci Jezu
 gosia: 02.02.2019, 20:15
 Wysłuchaj moich próśb , proszę
 Leszek: 02.02.2019, 18:50
 Święty Judo Tadeuszu, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga za moimi prośbami, które Ci są znane. Jezu ufam Tobie.
 Asia: 02.02.2019, 17:07
 Kochany Judo Tadeuszu proszę o potrzebne zdrowie dla Zoi Jezu ufam tobie dopomóż ❤
 Agnieszka: 02.02.2019, 16:21
 Św Judo proszę aby szczęśliwie donosila ciążę urodziła zdrowe dziecko i żeby mój partner nie naduzywał alkoholu.Wypros te łaskę u najswietrzego
 Asia : 02.02.2019, 12:30
 Św Judo Tadeuszu dopomóż Jezu ufam tobie 🌹
 Zofia: 02.02.2019, 04:59
 Świięfy Judo Tadeuszu dopomóż proszę naszej rodzinie
 antos: 02.02.2019, 00:10
 Święty Judo Tadeuszu z całego serca błagam o cud uzdrowienia dla mojej kochanej malutkiej córeczki. Jezu ufam Tobie.
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej