Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza


DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...   

Wasze komentarze:
 Piotrek: 12.02.2019, 15:25
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobi
 SŁAWEK - PROSZE POMÓŻCIE MI: 12.02.2019, 08:08
 Sw Judo i Sw Rito tylu osobom juz tutaj pomogłaś , taka była wola Pana po twoim wstawiennictwie. Mi pomogła tylko jedna osoba, Bóg zapłać URSZULO, nie zapomnę ci tego do końca swoich dni.Sw Judo i Sw Rito wstaw się z prośba do Pana aby inni go wysłuchali, ja już nie mam nikogo, znajomych przyjaciół nie mam do kogo pojsć. pomóżcie mi prosze podaje tutaj nr konta swojego 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK
 SŁAWEK prosze o pomoc: 11.02.2019, 22:29
 Św Judo prosze i błagam Cię abyś wstawił się do Pana Naszego Jezusa Chrystusa z prośbą aby ktoś mi pomógł aby pomogli mi inni podaje tutaj nr konta swojego 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK,. Prosze Panie pomóż mi . Jezu ufam tobie
 SŁAWEK LITOSCI PANIE: 11.02.2019, 21:35
 Św Judo tak bardzo Cię proszę wstaw się Pana Naszego z prośbą o pomoc finansową dla mnie aby wolą Pana była aby mi udzielono pomocy tak bardzo prosze podaje tutaj nr konta swojego 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK,. Tylko jedna osoba mi pomogła. BEATKO DROGA ja bez woli Pana i pomocy ludzkiej nie dam rady i nie wiem jak to bedzie. Panie mój zrób wszystko aby mi ktoś pomógł. Jezu prosze zlituj się.
 Krzysztof: 11.02.2019, 18:53
 Św Judo Tadeuszu proszę Cię o zdrowie i opiekę nad naszą rodziną.
 Natalia : 11.02.2019, 12:33
 Swiety Judo Tadeuszu blagam Cie o laske zdrowia dla mojej mamusi Prosze wypraszaj u Boga dla mojej mamusi laske zdrowia,bezpieczny zabieg I transport do kliniki w Katowicach. Blagam swiety Judo Tadeuszu kieruj rekami lekarzy, ktorzy beda ratowac jej watrobe i prosze niech uratuja jej zycie, bo mama jest calym naszym zyciem! Jezu Ty sie tym zajmij
 Asia: 11.02.2019, 12:14
 Kochany Judo Tadeuszu dziękuję za otrzymane łaski prosze o dalszą opiekę dziękuję za szczęśliwą podróż proszę o zdrowie dla moich dzieci Jezu ufam tobie 💜
 SŁAWEK - PROSZE POMÓŻCIE MI: 11.02.2019, 07:47
 Panie Jezu wysłuchaj prosze modlitwy Maryi i Św Judy tak bardzo Ciebie prosze, nie mam juz do kogo pojść, nie mam juz nikogo Św Judo prosze wstaw sie za mna podaje tutaj nr konta swojego 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK, Panie mój jeśli taka wola twoja jest abym nie otrzymał pomocy to ja w to nie wierze. Błagam Cie Judo uzyskaj dla mnie wsparcie finansowe. Ufam Ci Panie
 Piotrek: 11.02.2019, 06:35
 Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobi
 SŁAWEK - PROSZE POMÓŻCIE MI: 11.02.2019, 00:08
 Panie Jezu Synu Ojca Niebieskiego i Sw Maryi ,,, Maryjo módl się za mnie proszę wysłuchaj próśb Sw Rity, Św Judy, Św Józefa, w sprawie wyleczenie mojej kuzynki Synka z nieodwracalnej choroby, proszę Cie również Panie Jezu o pomoc finansową dla mnie o ile jest to wolą twoja ale ja wiem że ty nie krzywdzisz Panie mój tylko pomagasz pomóżcie mi proszę podaje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK,dzień za dniem mija a ja ..... Jezu ufam tobie DAJ MI ŁASKI SWEJ PANIE I I WSKAŻ DOBRĄ DROGĘ
 SŁAWEK - PROSZE POMÓŻCIE MI: 10.02.2019, 23:32
 Św Judo tak bardzo Ciebie proszę o wstawiennictwo w 2 intencjach do Syna Pana Niebieskiego Jezusa Chrystusa z prośbą o wyleczenie mojej kuzynki Synka z nieodwracalnej choroby, proszę Cie również Sw Judo o pomoc finansową dla mnie pomóżcie mi proszę podaje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK,dzień za dniem mija a ja ..... jezu ufam tobie DAJ MI ŁASKI SWEJ PANIE I I WSKAŻ DOBRĄ DROGĘ
 matka: 10.02.2019, 20:41
 Święty Judo Tadeuszu proszę o zdrowie dla Agnieszki.
 Asia: 10.02.2019, 17:24
 Kochany Judo Tadeuszu dziękuję za szczęśliwą podróż dziękuję za wszystkie otrzymane łaski proszę o dalsze Jezu ufam tobie l❤
 Leszek: 10.02.2019, 11:36
 Kochany Judo Tadeuszu, proszę.........💟
 Asia: 09.02.2019, 20:10
 Kochany Judo Tadeuszu proszę o szczęśliwą podróż dopomóż proszę Jezu ufam tobie ❤
 Krzysztof: 09.02.2019, 11:55
 Św Judo Tadeuszu proszę Cię o zdrowie i opiekę nad naszą rodziną.
 Natalia : 08.02.2019, 22:21
 Swiety Judo Tadeuszu blagam Cie o laske zdrowia dla mojej mamusi Prosze wypraszaj u Boga dla mojej mamusi laske zdrowia I bezpieczny zabieg Jezu Ty sie tym zajmij
 Asia: 08.02.2019, 17:22
 Kochany Judo Tadeuszu proszę o potrzebne zdrowie dla moich córek oraz bardzo proszę o szczęśliwą podróż Św Judo Tadeuszu dopomóż 🌹
 mama: 08.02.2019, 14:26
 Św Judo Tadeuszu, Wielkie Bóg zapłać za wszystkie łaski, które mi wyprosiłeś u Pana! Błagam, pomóż Rafałowi znaleźć siły, by zaliczyć semestr. Proszę z całego serca! Poza tym tylko o zdrowie w rodzinie i wenę do pisania. Wielkie Bóg zapłać!
 Grazyna: 08.02.2019, 11:55
 o zdrowie i szczęśliwą operację tętniaków mózgu w marcu br.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] (33) [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej