Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza


DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...   

Wasze komentarze:
 SŁAWEK-BOŻE POMÓŻ MI: 20.02.2019, 00:33
  Do Sławka weź gościu spadaj i nie rób sobie żartów - nie chciałbym aby ta osoba była w takiej sytuacji jak ja. nikomu źle nie zyczyłem i Tobie też nie zycze. 22 odbędą się dodatkowo 4 msze sw na których Siostry Augustianki będą się modliły o moja prośbę a ja wraz z nimi. NIE MÓW NIGDY NIKOMU I NA NIKOGO JESLI NIE ZNASZ SYTUACJI.
 SŁAWEK-BOŻE POMÓŻ MI: 20.02.2019, 00:27
 Proszę Cię Boże o to aby mi ludzie dobrej woli pomogli i aby zrobili wszystko z dobrej woli aby mi inni pomogli proszę podaje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWOMIR SKARŻYŃSKI bo Ty wiesz, co w tej sprawie jest najbardziej mi potrzebne i bardzo mnie kochasz i wiesz jak bardzo jest mi pomoc potrzebna, a ja Tobie wierzę i ufam.
 .....: 19.02.2019, 20:09
 Do Sławka weź gościu spadaj i nie rób sobie żartów
 Natalia : 19.02.2019, 13:37
 Święty Judo Tadeuszu błagam Cię wypis u Boga cud uzdrowienia mojej mamusi błagam Spraw o Św Judo by ze szpitala płynęły same dobre wiadomości odnośnie stanu zdrowia mojej mamusi Jezu Ty się tym zajmij
 Asia : 19.02.2019, 12:39
 Kochany Judo Tadeuszu dziękuję za otrzymane łaski prosze o dalszą opiekę nad nami Jezu ufam tobie ⚘
 Leszek: 19.02.2019, 08:32
 Święty Judo Tadeuszu, wysłuchaj mojej intencji w czasie nowenny. Jezu ufam Tobie i Jezu Ty się tym zajmij.
 SŁAWEK - PROSZE POMÓŻCIE MI: 19.02.2019, 07:11
 Proszę Cię Panie Boże spraw aby modlący się do ciebie pomogli mi proszę podaje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK tak bardzo Ciebie proszę. Panie Boże spraw proszę
 Piotrek: 19.02.2019, 06:29
 Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobi
 SŁAWEK POMOZCIE MI: 18.02.2019, 20:55
 Panie Jezu... Tak bardzo Ciebie prosze odpuść mi już prosze tak bardzo proszę spraw prosze abym otrzymał od innych pomoc podaje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK POMOZCIE MI prosze. Tak bardzo was prosze.. EMO tobie też pomogła Św Rita.Tak bardzo was prosze o pomoc dla mnie. Zróbcie coś z tym. Macie wszyscy taką siłę.. prosze Cię Chryste spraw aby mi pomogli wszyscy którzy mogą mi pomóc... Macie wszyscy znajomych przyjaciol A ja już nie mam nikogo.. prosze Panie Jezu tak bardzo prosze
 Asia : 18.02.2019, 13:50
 Kochany Judo Tadeuszu uproś u Pana potrzebne łaski dla Zoi Jezu ufam tobie
 Krzysztof: 18.02.2019, 10:04
 Ś w Judo Tadeuszu proszę Cię o zdrowie i opiekę nad naszą rodziną i pomoc w trudnej sprawie.
 SŁAWEK - PROSZE POMÓŻCIE MI: 18.02.2019, 07:37
 Panie Jezu wysłuchaj próśb Maryi matki swojej do której się modlę i udziel mi swej łaski Panie .. pomóżcie mi proszę podaje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK, tak bardzo was proszę. Ja już jestem raz cały zimny raz gorący, .. mam taki kłopot Panie Jezu prowadź mnie dobrą drogą.
 Piotrek: 18.02.2019, 07:00
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobi
 SŁAWEK - PROSZE POMÓŻCIE MI: 18.02.2019, 01:31
 Panie Jezu odpuść mi już proszę odpuść o o litość błagam. Św Maryjo, Rito, Judo, Józefie proszę pomódlcie się do Jezusa aby ktoś mi pomógł proszę podaje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK, tak bardzo was proszę pomóżcie mi. Z Bogiem
 SŁAWEK - PROSZE POMÓŻCIE MI: 18.02.2019, 01:10
 Panie Jezu odpuść mi już proszę odpuść o litość błagam. Św Maryjo, Rito, Judo, Józefie proszę pomódlcie się do Jezusa aby ktoś mi pomógł proszę podaje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK, tak bardzo was proszę pomóżcie mi. dzisiaj poprosiłem kolegę aby zrobił wpłatę 1 zł tylko z imieniem bez adresu i wpłata poszła. pomóżcie mi proszę. ASIU ja też się modlę z tobą i za wszystkich tutaj bo czytam wszystkie modlitwy. Z Bogiem
 Leszek: 17.02.2019, 22:47
 Święty Judo Tadeuszu, na progu noewgo tygodnia proszę o wstawiennictwo u Pana Boga o potrzebne łaski, które dadzą nam wytchnienie w tak trudnych chwilach naszego życia. Jezu ufam Tobie i Jezu Ty się tym zajmij.
 Asia: 17.02.2019, 19:37
 Kochany Judo Tadeuszu proszę o zdrowie dla moich dzieci oraz o potrzebne zdrowie dla Zoi Jezu ufam tobie⚘
 Krzysztof: 17.02.2019, 19:22
 Św Judo Tadeuszu proszę Cię o zdrowie i opiekę nad naszą rodziną
 Mariola: 17.02.2019, 17:11
 Święty judo Tadeuszu proszę upros dlamnie zdrowie
 Dorota : 17.02.2019, 16:19
 Święty Taeduszo Judo Uproś Łask u Pana Naszego Jezusa Chrystusa dla mojej rodziny w intencji Tobie wiadomej
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej