Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza


DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...   

Wasze komentarze:
 gosia: 19.09.2019, 20:35
 dlaczego wszytko mi idzie jak po grudach , dlaczego , nie zostawiaj mnie bo nie wiem co zrobię
 Renata: 19.09.2019, 18:22
 Swiety Judo wypros prosze u Pana aby postawił na mojej drodze dobrego mezczyzne by mogla założyc z nim szczesliwa rodzine, o znalezienie dobrej pracy. Amen.
 Tadeusz : 19.09.2019, 11:24
 Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę Bóg zapłacić
 Marylka: 19.09.2019, 08:46
 Święty Tadeuszu Judo,proszę Ciebie o pomoc w moich trudnych sprawach życiowych i zdrowotnych.Proszę ,wstaw się za mnie i moja rodzinę do Pana Boga w sprawach Tobie wiadomych.
 Kasia: 18.09.2019, 23:33
 Św. Judo proszę o łaskę zdania ważnych egzaminów i jak najmniej przeciwności na drodze przygotowań...
 Wierna 19: 18.09.2019, 22:11
 Święty Judo Tadeuszu błagam wyjednaj mi laski u Pana,aby mój synek był zdrowy,szczęśliwy,uśmiechnięty,mądry i grzeczny. Proszę o cierpliwość dla mnie do całego świata. Błagam żeby mój mąż przestał pić i żeby zaczął walczyć o nasza rodzinę,aby okazywał mi miłość i szacunek,abyśmy byli cudowną rodzina .Proszę o zdrowie dla całej rodziny i powodzenie w każdej dziedzinie życia. Błagam żeby nasz znajomy przeżył po wypadku,który jego spotkał..Amen dziękuję.
 Mama: 18.09.2019, 21:41
 Św Judo Tadeuszu dziękuję Tobie za otrzymane dotychczas łaski. Wiele zawdzięczam właśnie Tobie. Proszę Cie o zdrowie dla moich Córek, moje i mi najbliższych. Proszę też o spełnienie intencji innych osób które proszą Cię o wstawiennictwo. W Tobie cała nadzieja.
 Jolanta: 18.09.2019, 21:22
 Św.Judo Tadeuszu proszę o błogosławioną sprzedaż domu i aby sprawy związane z tym potoczyły sie pomyślnie.Dziękuję
 gosia: 18.09.2019, 21:13
 Dziękuję za wszystko , proszę bądź przy mnie , nie zostawiaj mnie
 Piotrek: 18.09.2019, 19:56
 Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam Tobie
 Asiaa : 18.09.2019, 10:45
 Błagam wyproś dla Kuby zdrowie . Błagam.
 Anna: 18.09.2019, 08:20
 Prosze Cie Sw. Judo ratuj moje malzenstwo bo sie rozpada . Oddal ta kobiete od mojego meza .
 Asiaa : 18.09.2019, 00:45
 Święty Judo Tadeuszu . Za parę godzin poznamy informację o stanie zdrowia Kuby . Błagam aby guz się wchłonął aby Kuba nie musiał mieć trepanacji czaszki . Błagam o siły dla Niego aby się nie załamywał .Błagam Miej Go w swojej opiece kiedy będzie w szpitalu .Błagam . Błagam o wyproszenie tej łaski której On tak bardzo potrzebuje . Błagam o Twoje wstawiennictwo Święty Judo Tadeuszu u Ojca Najwyższego . Kuba strasznie to przechodzi boję się abym nie targnął na swoje życie po usłyszeniu diagnozy . Błagam . Błagam .Błagam .Błagam . Błagam . Błagam .Ty nigdy Judo Tadeuszu nie odmawiasz błagającym o pomoc . Dziękuję . Amen
 gosia: 17.09.2019, 22:25
 Proszę błagam nie zostawiaj mnie , nie wiem co mam dalej robić
 Wierna 19: 17.09.2019, 21:12
 Święty Judo Tadeuszu błagam wyjednaj mi laski u Pana,aby moj synek był zdrowy,dzielny,mądry i szczęśliwy. Spraw ,abym miała więcej cierpliwości do synka ,męża i do ludzi pracujących ze mną. Spraw błagam,aby mój mąż przestał pić i żeby zaczął walczyć o nasza rodzinę,aby mnie kochał i zaczął pokazywać to .Błagam o zdrowie i opiekęnad całą moją rodzina. Kocham Ciebie .Dziękuję. Amen
 Piotrek: 17.09.2019, 07:29
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam Tobie
 Wierna 19: 16.09.2019, 21:47
 Święty Judo Tadeuszu dziękuję za wyjednanie mi łaski Bożej.Prosze o wstawiennictwo w mojej sprawie w mojej sprawie,aby mój synek wyszedł z przeziebienia,aby był szczssliwym,wesołym i grzecznym chłopcem. Miej w opiece moją rodzinę i żebyśmy zawsze się kochali i szanowali i kochali.Amen Dziękuję
 Magda: 16.09.2019, 20:32
 Św Judo Tadeuszu dziękuję za cud porozumienia z moją córką. Weroniką. Przez Twoje wstawiennictwo proszę miłosiernego Boga o dar wybaczenie dla Weroniki, moich grzechów i przewinień.
 Piotrek: 16.09.2019, 07:45
 Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam Tobie
 Wierna 19: 15.09.2019, 18:08
 Święty Judo Tadeuszu dziękuję za wyjednanie mi łaski. Proszę miej w opiece moją rodzinę. Amen. Kocham Cię.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej