Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza


DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...   

Wasze komentarze:
 antos: 26.01.2019, 21:10
 Święty Judo Tadeuszu z całego serca błagam o cud uzdrowienia dla mojej kochanej córci, proszę. Jezu ufam Tobie
 Asia : 26.01.2019, 20:07
 Sw Judo Tadeuszu dopomóż 💐
 Bozena: 26.01.2019, 18:52
 Św Judo Tadeuszu wstaw się do Boga za mnie i za moja rodziną z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo .Jezu ufam Tobie
 gosia: 26.01.2019, 17:00
 Pomóż mi proszę
 Krzysztof: 26.01.2019, 12:35
 ŚW Judo Tadeuszu proszę Cię o zdrowie dla Andrzeja i całej naszej rodziny.
 Sławek: 25.01.2019, 23:45
 To dzień piaty kiedy omawiam nowenne do Sw Judy, ale, dzień dziewiaty kiedy odmówiłem do Św Rity, Panie Jezu, wysłuchaj próśb moich od Św Maryi, Św Judy Tadeuszu i Św Rity, Udziel mi proszę łaski Panie Jezu Panie mój Jezu, przyjmij prośby moje od Matki swej Św Maryi, przyjmij prośby moje od Św Rity i przyjmij prośby od Św judy Tadeusza. Nie pozwólcie na to prosze abym został sam, ,,, to mój dziewiąty dzień Panie Jezu kiedy modlę się odmawiając litanię do Św Maryi, modląc się i prosząc Św Ritę i Św Tadeusza Jude o to aby wstawili sie z moimi prośbami u Boga Jezusa Chrystusa, pomóż mi Chryste Panie mój abym miał pracę, abym miał zdrowie i siłę do pracy, pomóż mi Panie w rozwiązaniu moich finansowych problemów bo jestem w bardzo trudnej sytuacji..... wczoraj sie rozpłakałem a boje sie o siebie,, tak bardzo cie o to prosze,,, boje się zby mi się nic nie stało Panie mój......a jak jestem tutaj już ze wszystkimi to za wszystkich się pomodlę,,,, Ojcze wysłuchaj tych próśb, o zdrowie dla Madzi, wysłuchaj próśb Kasi, Ani , Asi, Celiny, Piotra, Marii, Oli,, i wszysatkich proszących w myśli i piszących z głośnym wołaniem o pomoc,,,,, co ja przezywam, proszę Panie pomóż mi ... udziel mi łaski swej,,,,, może ktoś mnie usłyszy ,,,, przy takim wołaniu o pomoc 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 ,,,,, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chała Oj,,,,, Sławek
 Asia : 25.01.2019, 19:45
 Św Judo Tadeuszu dziękuję za otrzymane łaski prosze o dalszą opiekę nad nami Jezu ufam tobie 🌹
 Piotrek: 25.01.2019, 06:29
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajśwętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobie
 SŁAWEK: 25.01.2019, 00:14
 To kolejna noc mojej modlitwy do Boga z wołaniem o pomoc.... z prośba o łaskę Bożą przy tej kolejnej nocy i przy mojej modlitwie do Jezusa, do Św Maryi Matki jego, do Św Rity i Judy Tadeusza a także do Św Ekspedyta. tak bardzo proszę wstawcie sie w wysłannictwie u Boga z moimi prośbami w sprawie pracy i finansów proszę cie Boże pomóż mi i wszyscy święci,,,, czuje tak jakby mi ktoś w łokcie wlał z jednej strony wrzatek a z drugiej przykładał lodem, Boże ja juz chyba nie wytrzymam tak bardzo cie prosze pomóż mi Panie mój,,,, 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 sam już nie wiem co mam zrobić ze sobą. i wszyscy święci których proszę o wstawiennictwo z moimi prośbami do Ciebie ,,,, sam już nie wiem co mam zrobić ze sobą. amenja taki juz jestem zdesperowany że myśli moje zamiast skoncentrować się nad właściwą sprawa to są gdzieś indziej,,, panie nie pozwól doprowadzić mnie do depresji..... Ojcze Nasz,,,, Zdrowaś Mario,,,, proszę cię Boże,,,,,,. tak bardzo cie prosze ja ,,,, twój grzeszny ,,,,, pomóż mi błagam,,,,Sławek
 Asia: 24.01.2019, 16:44
 Św Judo Tadeuszu dziękuję za otrzymane łaski prosze o dalszą opiekę nad nami Jezu ufam tobie 🌹
 Piotrek: 24.01.2019, 15:00
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajśwętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobie
 SŁAWEK: 24.01.2019, 00:49
 Ojcze nasz, Zdrowaś Mario, Św Judo Tadeuszu i Św Rito wstawcie sie proszę z moimi prośbami u Maryi i wraz z Matką Chrystusa poproście o łaskę dla mnie,,,, o pomoc tak bardzo proszę,,,, to kolejny dzień mojej modlitwy,, kocham cie Jezu, Ojcze nasz, Zdrowaś Mario sławek
 antos: 23.01.2019, 18:28
 Święty Judo Tadeuszu z całego serca proszę o dobre badania, błagam o jej zdrowie. Jezu ufam Tobie.
 Asia : 23.01.2019, 16:37
 Św Judo Tadeuszu dziękujemy za otrzymane łaski prosze o dalszą opiekę nad nami Jezu ufam tobie 🌹
 SŁAWEK: 23.01.2019, 10:25
 Tak bardzo cie proszę Chryste Panie mój, zlituj się nad prośbami Św Maryi Matki swojej, Św Rity i Św Judy Tadeusza którzy ze swoim wstawiennictwem u Ciebie proszą o laskę dla mnie. Tak bardzo cie prosze Panie pomóż mi w sprawach finansowych. Sławek
 Piotrek: 23.01.2019, 06:33
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajśwętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobie
 antos: 22.01.2019, 19:43
 Święty Judo Tadeuszu z całego serca błagam o zdrowie dla mojej córci, bardzo proszę, aby w czwartek badania wyszły dobre. Jezu ufam Tobie
 SŁAWEK: 22.01.2019, 15:43
  Sw Maryjo Matko Chrystusa tak tak bardzo cię proszę módl się za mną wraz ze wstawiennictwem moich próśb u syna swojego a także z prośbami św Rity i i św Judy Tadeusza. sam już nie wiem co mam zrobić. tak bardzo proszę o łaskę pana naszego, o pracę i pomoc finansową. czasami myślę że zaraz dostanę wylewu albo zawału. proszę cię Sw Rito i Sw Tadeuszu wstawcie się z prośbami moimi wraz z Maryją u Pana Jezusa. Jezu Panie mój ja nie myślę o bogactwie lecz chcę tylko przeżyć bez upokorzeń. Moja rodzina się rozpadnie tak bardzo proszę,,, jeśli nie jest to wola w łasce od ciebie Panie Jezu to niech tak zostanie.... ale jestem już tak zdesperowany że zrobie to o czym pisałem, może ktoś mi pomoże ... 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 sam już nie wiem co mam zrobić ze sobą. amen
 Ola: 22.01.2019, 07:37
 Polecam Nowennę Pompejańska i Nowennę do Matki Boże Rozwiązującej Węzły, a także SW Józefa
 Maria K: 22.01.2019, 06:55
 Św. Judo Tadeuszu proszę o pomoc w załatwieniu spraw majątkowych. Twojej opiece polecam też mego męża i proszę miej go w swojej opiece w trakcie czekających go zabiegów dentystycznych. Proszę o potrzebne łaski dla naszych lekarzy i dentystów. Jezu Ufam Tobie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] (34) [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej