Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza


DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...   

Wasze komentarze:
 Ala: 29.10.2019, 08:22
 Judo Tadeuszu błagam o wstawiennictwo. Uproś zdrowie dla taty i pomyślny przebieg jego leczenia. Jezu, ufam Tobie.
 Stazija: 29.10.2019, 07:13
 Prosze Cię Judo Tadeuszu wstaw sie u Pana za moja córkę o zdrowie i blogoslawienstwo dla niej.♡
 Iwona : 28.10.2019, 21:23
 Swiety Judo Tadeuszu proszę o wstawiennictwo za mnie do Pana Boga naszego. Proszę o sprostowanie moich spraw finansowych. Błagam wstaw się za mną. Tylko Bóg wie czego moja rodzina potrzebuje. Jezu kocham Cię ufam Ci .
 Tadeusz : 28.10.2019, 21:12
 Św.Judo Tadeuszu dziekuje za otrzymane łaski i proszę miej w opiece moja rodzinę.spraw aby moje modlitwy zostały wysłuchanie. Jezu Ty się tym zajmij.
 Celina: 28.10.2019, 20:49
 Święty Judo Tadeuszu, Patronie w sprawach trudnych i beznadziejnych , wysłuchaj moje prośby zanoszone w Nowennie , którą właśnie odmówiłam Proszę pomóż mi ...
 Justyna: 28.10.2019, 20:22
 Judo Tadeuszu błagam o rozwiązanie mojego problemu którego bardzo się boję.
 Wieslawa: 28.10.2019, 20:04
 Swiety Judo Tadeuszu blagam Cie ,ratuj Eweline. Upros u Pana Boga zdrowie fizyczne i psychiczne dla niej , pomoc w sprawach zawodowych oraz uwolnienie jej meza od nalogu pijanstwa nikotyny oraz uproszenie wewnetrznej przemiany dla niego. Blagam Cie wstawiaj sie za nia przez moja nowenne do ciebie. Swiety Judo w Tobie ostatnia nadzieja. Bog zaplac
 Anna: 28.10.2019, 15:00
 Święty Judo Tadeuszu proszę wypros u Boga łaskę zgodny przeznaczenia i miłości w mojej rodzinie
 Maria: 28.10.2019, 12:56
 Św. Judo Tadeuszu bardzo proszę o miłość i sgodę w związkach małżeńskich moich dzieci, o dar macierzyństwa dla Kasi i Marcina oraz o radość życia wiecznego dla męża, rodziców i najliższych.🌹
 Sylwek : 28.10.2019, 12:12
 Święty Judo Tadeusz proszę pomóż wyprostować potrzebne laski
 Janina: 28.10.2019, 09:33
 Sw. Judo Tadeuszu blagam wypros mi laske zgody w rodzinie .Prosze wstaw sie za nami.
 Janina: 28.10.2019, 09:33
 Sw. Judo Tadeuszu blagam wypros mi laske zgody w rodzinie .Prosze wstaw sie za nami.
 Krzysztof: 28.10.2019, 08:18
 Św Judo Tadeuszu proszę o zdrowie i opiekę nad naszą rodziną.
 Piotrek: 28.10.2019, 07:28
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam Tobie
 matka: 28.10.2019, 07:03
 Sw.Judo Tadeuszu błagam o nawrócenie mojego syna Piotra i o życie w trzeżwości opiekę nad cała rodziną.
 Asia: 28.10.2019, 06:07
 Święty Judo Tadeuszu dziś skończyłam Nowennę za Twoim wstawiennictwem. Z całego serca i z pełną wiarą proszę o poprawę mojej sytuacji finansowej,o uporządkowanie tej sfery mojego życia. Amen..
 Asia: 28.10.2019, 06:06
 Święty Judo Tadeuszu dziś skończyłam Nowennę za Twoim wstawiennictwem. Z całego serca i z pełną wiarą proszę o poprawę mojej sytuacji finansowej,o uporządkowanie tej sfery mojego życia. Amen..
 Rycerz: 27.10.2019, 21:05
 Święty Judo Tadeuszu proszę o Twoje wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego o łaskę zdrowia dla ciała i duszy o uwolnienie z nerwicy .lęku i bezsilności ,czystość serca i Dary Ducha Świętego dla Włodzimierza Amen
 Monia: 27.10.2019, 11:47
 Św Tadeuszu błagam Cię pomóż mi uprosic łaskę nawrocenia mojego męża i o jego trzeźwość
 Monia: 27.10.2019, 11:16
 Św Tadeuszu błagam Cię pomóż mi uprosic łaskę nawrocenia mojego męża i o jego trzeźwość
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] (35)


Autor

Treść
Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej