Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza


DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...   

Wasze komentarze:
 Piotrek: 26.02.2019, 10:48
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobi
 Krzysztof: 25.02.2019, 21:05
 Św Judo Tadeuszu proszę o zdrowie i opiekę nad naszą rodziną
 Asia : 25.02.2019, 16:05
 Kochany Judo Tadeuszu dziękuję za otrzymane łaski prosze o dalszą opiekę nad nami Jezu ufam tobie ❤
 Leszek: 25.02.2019, 09:54
 Święty Judo Tadeuszu, proszę Cię o łaskę rozwiązania moich problemów w ostatnim dniu mojej nowenny. Znasz moje sytuacje i proszę o wstawiennictwo u Pana Boga. Jezu ufam Tobie i Jezu Ty się tym zajmij.
 antos: 25.02.2019, 08:37
 Święty Judo Tadeuszu z całego serca błagam o cud uzdrowienia dla mojej córeczki, proszę aby prawidłowo się rozwijała i pozytywnie przeszła badania. Jezu ufam Tobie.
 Piotrek: 25.02.2019, 06:54
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobi
 BEATA: 24.02.2019, 11:42
 W JEZUSA wierzyli ci którzy mu się sprzeciwiali. Wierzyli w jego Boska moc. Warto poczytać Ewangelię. PRZECZYTAJCIE CO ZROBILIŚCIE Z CZŁOWIEKIEM na jednej stronie pod Nowenną. na 20 wpisów jest tylko 9 wpisów dotyczących modlitwy. Doroto, Leszku, i ,,,, - BLUŹNICIE NA CZŁOWIEKA, którego problemów nie znacie
 Leszek: 24.02.2019, 09:40
 O św. Judo Tadeuszu, znasz moje serce..... Jezu ufam Tobie i Jezu Ty się tym zajmij!
 Asia: 24.02.2019, 07:57
 Kochany Judo Tadeuszu dziękuję za otrzymane łaski prosze o dalszą opiekę nad nami Jezu ufam ⚘
 Asia: 24.02.2019, 07:56
 Kochany Judo Tadeuszu dziękuję za otrzymane łaski prosze o dalszą opiekę nad nami Jezu ufam ⚘
 Dorota : 23.02.2019, 21:39
 Spadaj dziady Sławka won...oszuści
 Dorota : 23.02.2019, 21:37
 Sławka tobie podziekujemy Poszedł z stąd....Nie spotkasz naiwniakow
 Dorota : 23.02.2019, 21:35
 Tylko nic nie przelewajcie do tego Leszka...widać gołym okiem że oszust....tu proszę się modlić nic nie przelewać
 Asia: 23.02.2019, 13:17
 Kochany Judo Tadeuszu dziękuję za otrzymane łaski prosze o dalszą opiekę nad nami Jezu ufam ⚘
 SŁAWEK: 23.02.2019, 10:24
 Szczęść Boże. Bracia i Siostry ja już nie chce nic po prostu. Mam dość upokorzenia mnie bo i tak jestem już upokorzony. Wycofuje się z modlitwy z wami tutaj bo nie chce aby ta strona była palniki na i itd. Ja i tak już wiem komu mam być wdzięczny. Mam dość czytania ..... tam gdzie ludzie się modlą i proszą Boga o pomoc. Zostańcie z Bogiem. To pomaga ja w to wierzę. Bóg zapłać za wszystko.
 Leszek: 23.02.2019, 09:48
 Święty Judo Tadeuszu, w następnym dniu naszego życia i dniu nowenny, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga o łaski tak nam Wszystkim potrzebne. Ty Panie je znasz, a ja Jezu ufam Tobie i Ty się tym zajmij!
 SŁAWEK: 22.02.2019, 14:52
 Poczekalem Leszku do końca. Wytrzymałem to napięcie. Odezwe sie też na maila. . . BARDZO CI DZIEKUJE. Ja OSZUST odezwe się do ciebie. Moje pierwsze modlitwy były bez konta. Nie wpadłem na ten pomysl tylko świąt mi się pod nogami zawalił. I uwierz że pójdę jeszcze do księdza po pomoc ale tobie tłumaczył się nie będę. Zapraszam do Ewangelii którą ktoś dla ciebie wyslal A ja myślałem że to ktoś inny pisze ktoś z kościoła. JA PANA PANIE LESZKU O PIENIADZE NIE PROSZE tylko modlę się z kontem i wszyscy Ci którzy mają problem finansowy niech podadzą konto. To nie jest wstyd jeśli czuje się w żyłach wrzatek
 Asia : 22.02.2019, 13:50
 Kochany Judo Tadeuszu dziękuję za otrzymane łaski prosze o dalszą opiekę nad nami Jezu ufam tobie ⚘
 Leszek: 22.02.2019, 13:21
 Oby nie zrobić krzywdy, ale na podstawie takiego wpisu ,, Uważajcie na tego Sławka naciągacza tylko pieniędzy nie przelewać Dobry z niego cwaniaczek,, tu gdzie ludzie się modlą, to wspomnę, że dla poznania sytuacji z gruntu czystego wsparcia, to napisałem maila podanego przez p.Sławka (otto.70@wp.pl ) z prośbą o kontakt telefoniczny na siebie, to nie mam żadnej informacji zwrotnej. Nie wiem jak to rozumieć? W intencji Wszystkich proszących Świętego Judę Tadeusza, polecam wstawiennictwu przed Panem Bogiem o łaski, których tak bardzo potrzebujemy. Panie, Ty znasz nasze troski. Jezu ufam Tobie i Jezu Ty się tym zajmij.
 ,,,, EWANGELIA: 22.02.2019, 08:52
 Uważajcie, by nie być dobrymi tylko na pokaz. Jeśli tak będziecie postępować, nie otrzymacie nagrody od waszego Ojca w niebie. 2 Gdy obdarowujesz biednego, nie rozgłaszaj tego, jak to czynią obłudnicy w synagogach i na ulicach, by zyskać poklask u ludzi. Zapewniam was: oni teraz odbierają za to nagrodę. 3 Wspierając potrzebującego, czyń to dyskretnie. Niech twoja lewa ręka nie wie, co robi prawa, 4 aby twoja pomoc pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który wszystko widzi, nagrodzi cię.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] (23) [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej