Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza


DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...   

Wasze komentarze:
 Ella: 18.08.2019, 21:48
 Święty Judo proszę Cię o znalezienie miłości która będzie odwzajemniona
 Hanna: 18.08.2019, 21:30
 Św Tadeuszu Judo uproś potrzebne laski.Wskaż drogę do przebaczenia i pogodzenia z synem.Pomóż mi
 Asiaa : 18.08.2019, 19:50
 Święty Judo Tadeuszu błagam o Twoje wstawiennictwo u Ojca Najwyższego o zdrowie dla Jakuba aby guz mózgu został wyleczony . Aby jego bliscy nie odwracali się od Niego w tej chorobie .Amen .
 Renata: 18.08.2019, 12:43
 Swiety Judo wypros prosze u Pana aby postawił na mojej drodze dobrego mezczyzne by mogla założyc z nim szczesliwa rodzine, o znalezienie dobrej pracy. Amen.
 meg: 18.08.2019, 11:25
 Święty Judo Tadeuszu proszę o pomoc dla Czarka.
 Agata: 18.08.2019, 10:30
 Święty Judo Tadeuszu! Proszę Cię o pomoc ,abym wyszła z mojego ciężkiego położenia .Już nie daję rady ... O Święty!uslysz mnie!wysluchaj mnie !!! Poleć mnie opiece Boga Najwyższego !!!
 Emilia: 18.08.2019, 08:02
 Święty Tadeuszu , proszę o to aby mój syn 22. sierpnia zdał egzamin z matematyki
 Ela: 18.08.2019, 02:45
 SW Judo Tadeuszu spraw cud abym mogła wyjść z długów żeby córki mogły się uczyć i żeby mąż wrócił do domu już nie mam siły proszę cię o cud dla mojej rodziny 90 1940 1076 6505 8747 0000 0000 niech Pan Bóg wybaczy mi moje grzechy Sw Judo Tadeuszu pośpiesz mi na ratunek
 Ela: 18.08.2019, 02:40
 SW Judo Tadeuszu spraw cud abym mogła wyjść z długów żeby córki mogły się uczyć i żeby mąż wrócił do domu już nie mam siły proszę cię o cud dla mojej rodziny 90 1940 1076 6505 8747 0000 0000
 Aneta : 18.08.2019, 00:46
 Święty Judo Tadeuszu proszę wyproś u Najwyższego wysłuchanie moich intencji. Proszę o wstawiennictwo. Niech Maciej wróci. Niech stanie się cud. ❤🌹🙏🏻🕯
 Agata: 17.08.2019, 08:41
 Święty Judo !usłysz me wołanie o pomoc!!! Wstaw się za mną u Pana Najwyższego !!! Ocal moją pracę!Ocal moją rodzinę!! Ocal mnie!!!!
 Aneta : 17.08.2019, 02:02
 Święty Judo Tadeuszu proszę wyproś u Najwyższego wysłuchanie moich intencji. Proszę o wstawiennictwo. Niech Maciej wróci. Niech stanie się cud. ❤🌹🙏🏻🕯
 Mirosława: 17.08.2019, 02:01
 Święty Judo Tadeuszu proszę wstaw się u Ojca Niebieskiego za synem Piotrem o Łaskę przemiany serca i uwolnienie od życia w grzechu.
 meg22: 16.08.2019, 16:56
 Święty Judo Tadeuszu proszę o pomoc dla Czarka_
 Agata: 16.08.2019, 11:35
 Święty Judo Tadeuszu! Wstaw się za mną u Pana Jezusta Usłysz mnie! Nie zostawiaj mnie bez pomocy!!!Zginę bez twej pomocy ...
 Magda: 16.08.2019, 11:11
 Proszę Święty Judo Tadeuszu o pomoc. Wierzę, że Ty możesz to dla mnie uczynić. Wstaw się w mojej beznadziejnej sprawie u Boga. Miłosierny i Wszechmogący Bóg na pewno Ciebie wysłucha. Proszę...
 Asiaa : 16.08.2019, 06:59
 Świenty Judo Tadeuszu proszę o wstawiennictwo za Jakuba który ma guza mózgu aby jego zdrowie się poprawiło . Dziękuję
 Aneta : 16.08.2019, 01:21
 Święty Judo Tadeuszu proszę wyproś u Najwyższego wysłuchanie moich intencji. Proszę o wstawiennictwo. Niech Maciej wróci. Niech stanie się cud. ❤🌹🙏🏻🕯
 K: 15.08.2019, 21:19
 Święty Judo Tadeuszu, blagam Ciebie o wstawiennictwo w trudnej sprawie Daniela
 Ewa: 15.08.2019, 20:18
 Święty Judo Tadeuszu wyproś mi łaskę zdania egzaminu
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] (24) [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej