Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza


DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...   

Wasze komentarze:
 gosia: 31.01.2019, 19:55
 Proszę Cię pomóż mi
  Teresa: 31.01.2019, 12:18
 św. Judo Tadeuszu wypraszaj cud uzdrowienia dla Antoniego- walczy z białaczka dla Arlety dla Joli Zawierzam Ci powrót do zdrowia dla Adama O zdrowie fizyczne i psychiczne dla Alicji
 Krzysztof: 31.01.2019, 12:11
 Ś w Judo Tadeuszu proszę Cię o zdrowie dla Andrzeja i całej naszej rodziny oraz o opiekę nad nami.
 Piotrek: 31.01.2019, 06:37
 Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobie
 Asia : 31.01.2019, 05:58
 Św Judo Tadeuszu dopomóż Jezu ufam tobie❤
 Maria K: 30.01.2019, 21:23
 Św. Judo Tadeuszu proszę o pomoc w załatwieniu sptraw majątkowych.
 Piotrek: 30.01.2019, 06:46
 Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobie
 Asia: 30.01.2019, 05:59
 Św Judo Tadeuszu dopomoz proszę 🌹
 SŁAWEK: 29.01.2019, 22:53
 Św Judo Tadeuszu, proszę Cie o wstawiennictwo u Pana Jezusa wraz ze Św Maryją i Sw Ritą,,,,, Tak bardzo prosze pomóżcie mi swoimi prośbami w moich sprawach finansowych,,, upokarzam się już do takiego stopnia że podaje tutaj swoje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK, dzisiaj syn mnie zapytał,,,, tato co bedzie jak ciebie nie będzie a mi w żyłach krew tak gorąca popłynęła, tak bardzo ciebie Św Judo proszę, pomóż mi a zawsze i do końca będę ci wdzięczny a wdzięczność razem z modlitwą mówił i pamietał będę,,,, Ojcze nasz,,,, Zdrowaś Maryho,,,,, Chwała Ojcu ..... Ufam tobie Jezu
 Maria K: 29.01.2019, 21:47
 Św Judo Tadeuszu proszę wstawiaj się za moim bratem Stanisławem. Wyproś mu łaskę zdrowia.
 Jagoda: 29.01.2019, 19:57
 Pomóż moim synom w ich problemach i wypros głęboką wiarę i płynąca z niej radość życia. Amen
 Jagoda: 29.01.2019, 19:55
 Pomóż moim synom w ich problemach i wypros głęboką wiarę i płynąca z niej radość życia. Amen
 Bożena: 29.01.2019, 14:31
 Św Judo Tadeuszu czuwaj nad naszymi dziećmi dopomóż mi w trudnych dla nich chwilach i wysłuchaj próśb o które proszę Pana Boga.Jezu Ufam Tobie.
 Krzysztof: 29.01.2019, 14:24
 Św Judo Tadeuszu dziękuję za opiekę nad nami.
 SŁAWEK: 29.01.2019, 07:59
 mam taki chaos w głowie Panie Jezu. przeczytałem DZIEŃ SZÓSTY i nic nie zrozumiałem, czytałem parę razy. Pomóż mi Św Judo Tadeuszu w moich finansowych prośbach do Ciebie, wstaw sie wraz ze Sw Maryją i Św Ritą do Pana Naszego z prośba o Łaskę dla mnie. Tak bardzo cie proszę 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 Panie mój pomóż mi prosze SŁAWEK
 Piotrtek: 29.01.2019, 06:43
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobie
 Asia: 29.01.2019, 05:56
 Św Judo Tadeuszu dopomóż wysłuchaj mnie🌹
 SŁAWEK: 29.01.2019, 01:10
 śW Judo Tadeuszu to koljny dzień w którym modle sie do ciebie o pomoc dla siębie jak i innych modlacych sie tutaj i piszących do Ciebie Tak bardzo cie proszę o wstawiennictwo dla mnie u Pana Naszego Jezusa Chrystusa z prośba o pomoc finansową,,, Ja nie potrzebuje bogactwa o ile jest mi ono pRzez Boga nie dane lecz chcę abyś wyprosił mi łaske zaspokojenia potrzeb moich i wywiazania sie z przyjętych zobowiazan Tak bardzo Cie proszę Sw Rito pomóż mi,, proszę jedynie abyś wyprosiła mi łaske w pomocy fonansowej 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 ja juz Św juo ze łazami w oczach upokarzam się wpisujac tutaj swój nr konta tak Bardzo cie prosze pomóż mi sławek Jezu ufam Tobie
 Jadwiga : 28.01.2019, 21:02
 Św.Judo Tadeuszu uproś łaskę uzdrowienia męża,czuwaj też nade mną,synami ,braćmi i przyjaciółmi,bo trapią nas różne choroby.
 Bożena: 28.01.2019, 20:19
 Św Judo Tadeuszu czuwaj nad naszymi dziećmi dopomóż mi w trudnych dla nich chwilach i wysłuchaj próśb o które proszę Pana Boga.Jezu Ufam Tobie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej