Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza


DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...
   

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Monika: 30.10.2018, 21:54
 Św błavgam o pomoc.Proszę o Twe wstawiennictwo ab/ mój kochany mąż otworzył sie na dar ojcostwa.Nasza siedmioletnia córeczka prosi nieustannie o malutką siostrzyczkę lub braciszka.Błagam wymódl dla nas to dzieciątko.Kilka razy poroniłam tak bardzo pragnę tego dzieciątka.
 gosia: 30.10.2018, 20:52
 Kochany mój orędowniku proszę Cię o spokój wewnętrzny
 Mama: 30.10.2018, 17:16
 Św. Judo Tadeuszu proszę Cię z całego sercz, żeby Konrad dostał pracę.
 Katarzyna: 30.10.2018, 16:15
 Św. Judo proszę Cię o zdrowie dla mojego Wujka. Już nie raz mnie wysluchales, za co serdecznie Tobie dziękuję.
 Ewelina : 29.10.2018, 20:33
 Proszę o pomoc - proszę dla mnie o cud Św. Judo Tadeuszu - Twoja czcicielka
 Julia: 29.10.2018, 19:38
 Św.Judo Tadeuszu błagam o pomoc w uzdrowieniu mojego ukochanego brata Krzysztofa.Uproś proszę u Boga Ojca łaskę zdrowia dla Krzysia.Żeby wybudzil się ze śpiączki.Jezu ufam Tobie.
 mama: 29.10.2018, 12:55
 SAw. Judo prosze wez w opieke moje dziec i i wypros dla nich cud uzdrowienia i przemine ich dotychczasowego zycia -prosze. Jezu Ufam Tobie...
 Mama: 29.10.2018, 12:03
 Św. Judo Tadeuszu proszę Cię z całego sercz, żeby Konrad dostał pracę.
 Piotrek: 29.10.2018, 07:28
 Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajśwętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobie
 mama: 29.10.2018, 06:14
 Św.Judo Tadeuszu,proszę wysłuchaj mojej prośby.Jezu ufam Tobie!!
 Agnieszka : 28.10.2018, 23:02
 Św. Judo Tadeuszu proszę Ciebie o wysłuchanie mojej prośby i pozytywne dla mnie rozwiązanie sprawy
 Asia: 28.10.2018, 20:11
 Św Judo Tadeuszu proszę o szczęśliwy przebieg badania Zoi Jezu ufam tobie 🌹
 Kapio: 28.10.2018, 17:14
 Św Judo bardzo proszę o wysłuchanie ❤
 Faustyna: 28.10.2018, 17:10
 Św Judo Tadeuszu proszę o powrót dla Gabrieli i potrzebne łaski dla niej
 matka: 28.10.2018, 09:57
 Święty Judo Tadeuszu proszę módl się do Pana naszego o dar macierzyństwa i donoszenie zdrowej ciąży dla Agnieszki.Błagam w pokorze wysłuchaj mej prośby.
 Maria: 28.10.2018, 09:38
 Sw,Judo Tadeuszu blagam Cie zajmij sie alkoholikiem z pobliskiego otoczenia,aby mnie i wspolomownikow nie gnebil.Jak tez Ewa,Elzbieta.S.Z.K.J. W intencji dobrego zdrowia,pracy stalej dla syna prosze oraz bezpieczenstwa i blo.Twojego i Matki Bozej dla dzieci i ich matki. Z podziekowaniem za modlitwe .
 gosia: 27.10.2018, 18:30
 Dziękuję Ci kochany mój orędowniku za te małe cudeńka to jest niesamowite
 Asia : 27.10.2018, 14:40
 Św Judo Tadeuszu proszę o zdrowie dla moich dzieci oraz o potrzebne zdrowie dla Zoi Jezu ufam tobie 🌹
 Krzysztof: 27.10.2018, 10:33
 Św Judo Tadeuszu proszę Cię wstaw się do Pana Jezusa i Matki Bożej o zdrowie dla Andrzejka i opiekę nad nim i całą naszą rodziną.
 Dariia: 27.10.2018, 09:43
 Dziękuje drogi święty Tadeuszu ze wysłuhał mnie!!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] (27) [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej