Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza

DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

Wasze komentarze:
 m. : 08.11.2022, 06:34
 Święty Judo blagam o pomoc w sprawie beznadziejnej Proszę spraw aby w pracy był spokój aby nie wróciła ta osoba . Proszę upros u Boga cud .
 Gabriela: 04.11.2022, 15:18
 Święty Judo Tadeuszu wyproś mi u Boga łaskę zdobycia (może wygrania) pieniędzy na zakup własnego lokum. Pomóż mi proszę 🌹
 Tata: 04.11.2022, 07:15
  Święty Judo Tadeuszu proszę odmień psychikę mojego syna Sebastiana. Spraw, żeby uwierzył w siebie i zaczął myśleć i działać w kierunku swojej przyszłości . Dziękuję za wszystkie łaski jakie do tej pory otrzymała moja rodzina.
 Bozena: 02.11.2022, 20:50
 Sw. Judo, dzięki Tobie odnalazłam Boga.
 Babcia: 02.11.2022, 18:04
 Święty Judo Tadeuszu proszę opiekuj się moją wnuczką na dalekiej obczyznie .
 Beata: 02.11.2022, 09:08
 Błagam pomóż w trudnej sytuacji ❤
 Piotrek: 02.11.2022, 07:54
 Św. Judo Tadeuszu dziękuję za pomoc i łaski jakie doznałem od Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej , proszę wypraszaj dalsze łaski u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej o które modlę się codziennie i spraw aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam Tobie.
 Barbara : 01.11.2022, 18:03
 Święty Judo Tadeuszu proszę cię za moją rodzinę. Opiekuj się moimi dziećmi bo tylko je mam . Spraw żebyśmy nie mieli problemów finansowych. O zdrowie. Oby Bóg wysłuchał.
 Ola: 01.11.2022, 15:48
 Drogi Judo! Pomóż proszę tym wszystkim, ktorzy Cię tu błagają o wstawiennictwo w ich beznadziejach... Święty Judo, pomóż im!

 I: 31.10.2022, 04:35
 Św. Judo Tadeuszu proszę o pomoc w moich trudnych sprawach
 Magda: 30.10.2022, 18:24
 Panie Jezu dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego z głębi serca i za wstawiennictwem Św. Judy Tadeusza i Św. Ojca Pio błagam Cię o łaskę, żeby mojego męża Marcina przestał boleć brzuch, żeby ustąpił stan zapalny trzustki i Marcin poczuł się znacznie lepiej. Jezu ufam Tobie
 Halina: 29.10.2022, 22:59
 Św Judo Tadeuszu proszę Cię o wstawiennictwo w czasie operacji mojej corki , o atencję Ducha św dla lekarzy , uzyskanie zdrowia
 Trresa: 28.10.2022, 23:14
 Św Judo Tadeusz proszę o wstawiennictwo u Pana Naszego Jezusa Chrystusa i Matki naszej Marii o pomoc w naszej sprawie o którą Cię proszę sami nie poradzimy tego rozwiązać Jezu ufam Tobie
 Aga: 28.10.2022, 22:00
 Swiety Judo Tadeuszu patrnie spraw beznadziejnych błagam miej w opiece moja rodzine o zdrowie dla nas wszystkich. Dopomoz prosze mi w znalezieniu dobrej pracy bo pomalu zaczynam wpadac w depresje, oszaleje nie mam juz siły. Wstaw sie u Pana Boga w mojej intencji. Błagam.
 mama: 28.10.2022, 21:58
 Kochany Święty Judo Tadeuszu proszę o uwolnienie z nałogu mojego syna Tomasza i o nawrócenie Joanny . Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem..Kochany Święty Ty zawsze pomagasz i wstawiasz się za mną u Boga tronu.. DZIĘKUJĘ KOCHAM CIĘ mój Święty Oredowniku
 Andrzej : 28.10.2022, 21:41
 Za moje małżeństwo blagam
 Iza : 28.10.2022, 19:58
 Św. Juda Tadeuszu proszę Cię o ppmoc w rozwiązaniu trudnej sprawy finansowej
 Jadwiga: 28.10.2022, 17:04
 Św.Judo Tadeuszu proś Jezusa o łaskę mojego uzdrowienia.Wielki Orędowniku wstawiaj sie za moją rodzinę,umacniaj wiarę i wyprowadź z trudności.
 Zofia : 28.10.2022, 16:04
 Kochany Święty Judo Tadeuszu proszę Cię dziś gorąco o zdrowie dla mojej wnuczki Marysi.Blagam o jej zdrowie fizyczne i psychiczne.Pomoz proszę by się nie denerwowala .,aby w nauce było wszystko dobrze.Blagam Cię Kochany Święty o miłość i szacunek dla mojej wnuczki od jej ojca, który zostawił ją malutka.Kocham Ufam Dziękuję
 Zofia: 28.10.2022, 15:37
 Św Judo Tadeuszu w Twoje dłonie skłamał te nowennę a Bóg i Ty św. Wsztstko wiesz🙏❤❤❤❤
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] (27) [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej