Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza

DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

Wasze komentarze:
 Pk: 26.10.2023, 23:21
 Dziękuję za spełnienie mojej intencji dzięki Twemu wstawiennictwu św. Judo
 Iza5: 26.10.2023, 21:31
 Proszę o pomoc w wiadomej sprawie św. Juda Tadeuszu.
 Babcia: 26.10.2023, 15:26
 Sw Judo Tadeuszu proszr o zdrowie i opieke nad moim nowonarodzonym wnuczkiem i zwiazek Sakramentalny dla Rodzicow
 BKK: 26.10.2023, 06:59
 Święty Judo Tadeuszu w ostatnim dniu nowenny proszę o uzdrowienie syna i pracę dla niego proszę o piękne mieszkanie i godne życie bez pogardy i odrzucenia
 Iza4: 26.10.2023, 04:09
 Proszę o pomoc św. Judo Tadeuszu w wiadomej sprawie.
 Mama: 26.10.2023, 02:14
 Sw Tadeuszu prosze o pomoc w rozwiazaniu mojego problemu
 K.: 25.10.2023, 14:02
 Sw. Judo Tadeuszu, proszę o ochronę mojej rodziny przed złem, które nadciąga, proszę, spraw by Polska została wolna i chron ja od zła i nadciągających wrogów. Ufam Twojej pomocy i błagaj Jezusa i Matkę Najswietszą o pokój w moim kraju. K.
 BKK: 25.10.2023, 07:14
 Święty Judo Tadeuszu proszę o pomoc pomóż mi bo jest źle i sobie nie radzę
 Małgonia: 25.10.2023, 06:17
 ŚWIĘTY JUDO TADEUSZU DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ I POMOC, TOBIE Z UFNOŚCIĄ POWIERZAM SPRAWĘ KTÓRĄ W SERCU NOSZĘ I BŁAGAM BĄDŹ ORĘDOWNIKIEM W MOJEJ POTRZEBIE❤️🙏❤️

 Iza 3: 24.10.2023, 23:34
 Blagam o pomoc w wiadomej sprawie.
 Mama: 24.10.2023, 05:21
 Sw, Tadeuszu proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny
 Iza2: 23.10.2023, 23:05
 Proszę o pomoc w wiadomej sprawie.
 córka: 23.10.2023, 16:45
 Święty Judo Tadeuszu, uratuj mojego ciężko chorego tatę proszę
 Wiesia: 23.10.2023, 07:37
 Święty Judo Tadeuszu wstaw się u Boga za Filipem i uproś dla niego łaskę uzdrowienia i uwolnienia z lęku natręctw i obsesji. Błagam Cię przyjdź z pomocą .
 Aneta: 22.10.2023, 21:27
 Św Tadeuszu Judo módl się nieustannie za mnie i moją rodzinę w sprawie którą Ci polecam i uwolnienie od wszelkiego zła a w moich trudnościach o potrzebne łaski i pracę której potrzebuję.
 Basia: 22.10.2023, 10:50
 Proszę wstaw się za mną do Boga abym kupiła piękne mieszkanie i proszę o zgodę między córką i synem
 Agata: 21.10.2023, 04:51
 Święty Judo Tadeuszu, mój patronie. Ty nigdy nie odmawiasz swojej pomocy tym, którzy powierzają Tobie swoje troski i problemy. Ja wierzę w Twoje ogromne wstawiennictwo u naszego Ojca, stąd moja prośba przedkładana w tej nowennie. Proszę Cię o pomoc w sprawach Bogu wiadomych. Bądź błogosławiony i uwielbiony Jezu nasz zbawicielu. Ufam Tobie całym sercem i kocham Cię. Amen.
 marzena aneta: 20.10.2023, 10:48
 Nowenna do Judy Świętego Tadeusza dziękuję Judo Święty Tadeuszu kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szczęśliwość uczciwość ufność wiare zdrowie na całym świecie dziękuję Judo Święty Tadeuszu kocham Cię bardzo mocno proszę módl się za nami dziękuję Judo Święty Tadeuszu kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szczęśliwość uczciwość ufność wiare zdrowie na całym świecie dziękuję Judo Święty Tadeuszu kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o dobrą spowiedź świętą dobrego domu kupno małego dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka pobożnego religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie prawo jazdy samochód dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych wszystko dojrzewa w czasie nic się nie marnuje modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni szacunek cuda czyni szczerość cuda czyni szczęśliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Mama: 20.10.2023, 06:25
 Święty Judo Tadeuszu proszę o pracę dla syna o uwolnienie od tej biedy i nędzy materialnej aby nikt nie gardził nami i o zgodę między córką a synem
 Mama : 19.10.2023, 05:09
 Święty Judo Tadeuszu proszę o uzdrowienie syna Mikołaja i pracę jego marzeń godną bezpieczną i dobrze płatną
[1] [2] [3] [4] [5] [6] (7) [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej