Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza

DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

Wasze komentarze:
 Małgonia: 09.12.2023, 06:18
 Święty Judo Tadeuszu przyjmij proszę sprawę którą niepokoi moje serce, przedstaw ją MIŁOSIERNEMU JEZUSOWI wstaw się za mną i uproś rozwiązanie. AMEN❤️📿🙏🙏
 M.K: 07.12.2023, 18:34
 Św. Judo Tadeuszu proszę o łaskę wiary ,dla moich dzieci i wnuków oraz wyprostowanie ścieżki życia dla syna.
 K,B: 07.12.2023, 04:50
 Św Judo Tadeuszu błagam Cię uproś łaski uzdrowienia dla Antosi i łaski potrzebne dla całej rodziny. Proszę!
 Joanna: 06.12.2023, 08:15
 Św. Judo Tadeuszu modlę się o Twoje wstawiennictwo od momentu kiedy usłyszałam od siostry zakonnej na religii ,,Jeżeli będzie się coś złego działo w waszych rodzinach módlcie się do św. Judy Tadeusza". Dziękuję Ci za Twoje niejednokrotne wstawiennictwo za moją rodziną jak byłam dzieckiem i w dorosłym życiu. Dzisiaj błagam Cię o wstawiennictwo o ratunek dla małżeństwa mojego syna. Święty Judo Tadeuszu módl się za nami. JEZU UFAM TOBIE MATKO BOŻĄ NIEPOKALANIE POCZĘTA MÓDL SIĘZA NAMI
 DD: 05.12.2023, 23:46
 Święty Judo Tadeuszu , przesławny apostole, proszę o wstawiennictwo u Pana naszego Jezusa Chrystusa i wyjednanie łaski dla mojego wnuka, aby poradził sobie w szkole.
 m.: 05.12.2023, 06:14
 Święty Judo proszę pomoz mi . Muszę żyć dla dzieci s brak mi sił . Nie potrafie już funkcjonować stres i problemy rozrosły mnie . Błagam zmień moj los js dłużej nie dam już rady . Błagan o pomoc .
 P.K..: 30.11.2023, 07:05
 Św. Judo Tadeuszu proszę o rozpalenie miłości w małżeństwie i o zdrowie dla całej rodziny. Módl się za nami
 m. : 30.11.2023, 06:09
 Święty Judo Tadeuszu błagam o pomoc w pracy.Sytuacj akest beznadziejna . Błagam upros mi u Boga pomoc . Wyrwij mnie z tego wielkiego dramatu , poniżenia wyzysku i wyniszczenia. Błagam pomoz mi bo nie mam sił ,zdrowia. Proszę spraw cud bo ja już nic noe mogę zrobić . Błagam , błagam o pomoc . Dziękuje za dotychczasowa pomoc.
 Wiesława: 28.11.2023, 21:41
 Święty Tadeuszu Judo, proszę Cię o spełnienie mojej prośby.

 Izabela: 27.11.2023, 14:57
 Św. Judo proszę o wstawiennictwo w załatwieniu mojej sprawy na moją korzyść, niech odstąpią od zawłaszczania mojej własności, i o mądrą głowę i dobrą naukę mojego starszego wnuka, zdrowie dla męża
 Ela : 26.11.2023, 18:49
 sw Judo Tadeuszu prosze CIe o uzdrowienie Magdy
 Mama: 21.11.2023, 06:36
 Święty Judo Tadeuszu proszę o uzdrowienie syna z przepukliny pachwinowej i proszę Cię pomóż mu bo czeka go dziś bardzo trudny i ciężki dzień Pomóż mu szczęśliwie ukończyć test z taktyki Sprawa bardzo pilna Proszę pomóż
 Roma: 19.11.2023, 21:05
 Święty Judo Tadeuszu, proszę o wstawiennictwo w mojej sprawie, Tobie i Bogu wiadomej, o którą tak gorąco, z ufnością i z pokorą się modlę. Tobie, św. Judo oddaję moją sprawę, Ty się tym zajmij. Jezu, ufam Tobie.
 Andrzej : 18.11.2023, 21:45
 Święty Judo Tadeuszu, proszę i błagam o wstawiennictwo do Pana Jezusa Chrystusa i spełnienie mojej wcześniejszej prośby.
 Andrzej z rodziną. : 18.11.2023, 21:39
 Sw. Judo Tadeuszu; z boskości swojej proszę Ciebie o wstawiennictwo do Pana Naszego Jezusa Chrystusa o to aby oddalił odemnie jak i mojej rodziny wszelkie nieszczęścia, choroby i niepowodzenia życiowe jak i złych ludzi, którzy od lat utrudniają i niszczą życie moje i mojej rodziny. Proszę o wybaczenie im tego co nam robią a nam o łaskę miłosierdzia i odsunięcie od nas cierpienia, które jest nie do zniesienia.
 Aneta i Jaś : 16.11.2023, 22:55
 Św. Judo Tadeuszu bardzo proszę o wysłuchanie i pomoc mojemu synkowi. Jezu ufam Tobie Jezu Ty się tym zajmij
 J.K: 16.11.2023, 07:34
 Sw.Judo.Tadeuszu proszę o spelłienie moje prośby za którą odmówiłam tą nowennę. Jezu ufam Tobie Ty się Tym zajmnij.
 J.K: 16.11.2023, 07:32
 Sw.Judo.Tadeuszu proszę o spełnienie moje prośby, za którą odmówiłam tą nowennę. JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMNIJ.
 Renata: 15.11.2023, 21:09
 Proszę o trzeźwość w mojej rodzinie i zdrowie dla moich dzieci i wnuczków , proszę o madrosc żeby się dobrze uczyli
 J.K: 15.11.2023, 07:34
 Sw.Judo.Tadeuszu proszę dobrą wiadomość od lekarza dla mojego syna . Jezu ufam Tobie Ty się Tym zajmnij.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] (7) [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej