Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza


DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...
   

Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów,... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Asia: 29.01.2019, 05:56
 Św Judo Tadeuszu dopomóż wysłuchaj mnie🌹
 SŁAWEK: 29.01.2019, 01:10
 śW Judo Tadeuszu to koljny dzień w którym modle sie do ciebie o pomoc dla siębie jak i innych modlacych sie tutaj i piszących do Ciebie Tak bardzo cie proszę o wstawiennictwo dla mnie u Pana Naszego Jezusa Chrystusa z prośba o pomoc finansową,,, Ja nie potrzebuje bogactwa o ile jest mi ono pRzez Boga nie dane lecz chcę abyś wyprosił mi łaske zaspokojenia potrzeb moich i wywiazania sie z przyjętych zobowiazan Tak bardzo Cie proszę Sw Rito pomóż mi,, proszę jedynie abyś wyprosiła mi łaske w pomocy fonansowej 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 ja juz Św juo ze łazami w oczach upokarzam się wpisujac tutaj swój nr konta tak Bardzo cie prosze pomóż mi sławek Jezu ufam Tobie
 Jadwiga : 28.01.2019, 21:02
 Św.Judo Tadeuszu uproś łaskę uzdrowienia męża,czuwaj też nade mną,synami ,braćmi i przyjaciółmi,bo trapią nas różne choroby.
 Bożena: 28.01.2019, 20:19
 Św Judo Tadeuszu czuwaj nad naszymi dziećmi dopomóż mi w trudnych dla nich chwilach i wysłuchaj próśb o które proszę Pana Boga.Jezu Ufam Tobie.
 Krzysztof: 28.01.2019, 19:15
 Ś w Judo Tadeuszu proszę Cię o zdrowie dla Andrzeja i opiekę nad naszą rodziną.
 Bozka: 28.01.2019, 07:07
 Św Judo wstaw się za mną z moimi prośbami
 Asia: 28.01.2019, 05:59
 Sw Judo Tadeuszu dopomóż Jezu ufam tobie 🌹
 SŁAWEK: 28.01.2019, 00:52
 Dziękuję Ci Panie Chryste że i dzisiaj mogłem sie tutaj pomodlić Udziel mi swej łaski Panie Jezu, tak bardzo Cię o to prosze Wysłuchaj próśb od wszystkich świetych i udziel mi swej łaski Panie Jezu SŁAWEK
 gosia: 27.01.2019, 21:50
 Jestem w czarnej dziurze nie wiem co robić...
 Bozena: 27.01.2019, 19:10
 Św Judo Tadeuszu wstaw się do Boga za mnie i za moja rodziną z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo .Jezu ufam Tobie
 Asia: 27.01.2019, 13:27
 Św Judo Tadeuszu ulecz z depresji Jezu ufam tobie 🌹
 Wierna czcicielka.: 27.01.2019, 07:28
 Sw.Judo blagam wstaw sie za mna do naszego Boga o rozwiazanie tej mojej krytycznej sytuacji finansowe.Jezu ufam Tobie!
 SŁAWEK: 27.01.2019, 00:40
 Sw Judo Tadeuszu wysłuchaj od wszystkich prób tutaj napisanych,,, wysłuchaj również i moich próśb i wstaw się z prośbami u Maryi a wraz ze Św Maryją, Św Ritą wstaw się u Pana Naszego i poproś o łaski dla wszystkich i dla mnie,,,,, tak bardzo sie proszę pomóż mi prosze w mojej trudnej sytuacji finansowej, ja nie proszę o bogactwo jesli jest ono niezgodne z wolą Boga wobec mnie, Proszę Cię Jedynie , abyś poprosił o łaske dla mnie w zaspokojeniu moich bieżących potrzeb ,,,,, 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 ,,,, pomóż prosze bo czuję ze rodzina moja sie rozpadnie a ja sam poważnie sie rozchoruje..... Sławek
 Joanna: 26.01.2019, 22:53
 Św. Judo Tadeuszu. Proszę Cię o dobre wyniki badań i zdrowie dla Oskara.
 antos: 26.01.2019, 21:10
 Święty Judo Tadeuszu z całego serca błagam o cud uzdrowienia dla mojej kochanej córci, proszę. Jezu ufam Tobie
 Asia : 26.01.2019, 20:07
 Sw Judo Tadeuszu dopomóż 💐
 Bozena: 26.01.2019, 18:52
 Św Judo Tadeuszu wstaw się do Boga za mnie i za moja rodziną z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo .Jezu ufam Tobie
 gosia: 26.01.2019, 17:00
 Pomóż mi proszę
 Krzysztof: 26.01.2019, 12:35
 ŚW Judo Tadeuszu proszę Cię o zdrowie dla Andrzeja i całej naszej rodziny.
 Sławek: 25.01.2019, 23:45
 To dzień piaty kiedy omawiam nowenne do Sw Judy, ale, dzień dziewiaty kiedy odmówiłem do Św Rity, Panie Jezu, wysłuchaj próśb moich od Św Maryi, Św Judy Tadeuszu i Św Rity, Udziel mi proszę łaski Panie Jezu Panie mój Jezu, przyjmij prośby moje od Matki swej Św Maryi, przyjmij prośby moje od Św Rity i przyjmij prośby od Św judy Tadeusza. Nie pozwólcie na to prosze abym został sam, ,,, to mój dziewiąty dzień Panie Jezu kiedy modlę się odmawiając litanię do Św Maryi, modląc się i prosząc Św Ritę i Św Tadeusza Jude o to aby wstawili sie z moimi prośbami u Boga Jezusa Chrystusa, pomóż mi Chryste Panie mój abym miał pracę, abym miał zdrowie i siłę do pracy, pomóż mi Panie w rozwiązaniu moich finansowych problemów bo jestem w bardzo trudnej sytuacji..... wczoraj sie rozpłakałem a boje sie o siebie,, tak bardzo cie o to prosze,,, boje się zby mi się nic nie stało Panie mój......a jak jestem tutaj już ze wszystkimi to za wszystkich się pomodlę,,,, Ojcze wysłuchaj tych próśb, o zdrowie dla Madzi, wysłuchaj próśb Kasi, Ani , Asi, Celiny, Piotra, Marii, Oli,, i wszysatkich proszących w myśli i piszących z głośnym wołaniem o pomoc,,,,, co ja przezywam, proszę Panie pomóż mi ... udziel mi łaski swej,,,,, może ktoś mnie usłyszy ,,,, przy takim wołaniu o pomoc 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 ,,,,, Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chała Oj,,,,, Sławek
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] (9) [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej