Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza


DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...   

Wasze komentarze:
 Natalia : 08.02.2019, 22:21
 Swiety Judo Tadeuszu blagam Cie o laske zdrowia dla mojej mamusi Prosze wypraszaj u Boga dla mojej mamusi laske zdrowia I bezpieczny zabieg Jezu Ty sie tym zajmij
 Asia: 08.02.2019, 17:22
 Kochany Judo Tadeuszu proszę o potrzebne zdrowie dla moich córek oraz bardzo proszę o szczęśliwą podróż Św Judo Tadeuszu dopomóż 🌹
 mama: 08.02.2019, 14:26
 Św Judo Tadeuszu, Wielkie Bóg zapłać za wszystkie łaski, które mi wyprosiłeś u Pana! Błagam, pomóż Rafałowi znaleźć siły, by zaliczyć semestr. Proszę z całego serca! Poza tym tylko o zdrowie w rodzinie i wenę do pisania. Wielkie Bóg zapłać!
 Grazyna: 08.02.2019, 11:55
 o zdrowie i szczęśliwą operację tętniaków mózgu w marcu br.
 mama: 08.02.2019, 11:43
 Św Judo Tadeuszu, Wielkie Bóg zapłać za wszystkie łaski, które mi wyprosiłeś u Pana! Błagam, pomóż Rafałowi znaleźć siły, by zaliczyć semestr. Proszę z całego serca! Poza tym tylko o zdrowie w rodzinie i wenę do pisania. Wielkie Bóg zapłać!
 SŁAWEK - PROSZE POMÓŻCIE MI: 08.02.2019, 08:45
 Sw Judo tak bardzo proszę Ciebie o pomoc, proszę wysłuchaj moich próśb i wstaw sie z nimi u Jezusa Pana naszego pomóż mi proszę podaje tutaj nr konta swojego 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK, nie mam juz do kogo sie zwrócić, do kogo pojść, terminy mi minęły jestem załamany,,,, tak bardzo proszę Panie Jezu
 Piotrek: 08.02.2019, 06:36
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobi
 Asia: 07.02.2019, 19:44
 Św Judo Tadeuszu dopomóż Sławkowi proszę Jezu ufam tobie
 Asia: 07.02.2019, 19:39
 Św Judo Tadeuszu proszę o potrzebne zdrowie dla Zoi i Soni Jezu ufam tobie ❤
 Asia: 07.02.2019, 19:35
 Św Judo Tadeuszu proszę o potrzebne zdrowie dla Zoi i Soni Jezu ufam tobie ❤
 mama: 07.02.2019, 11:20
 Blagam Cie swiety Judo-Tadeuszu o wstawiennictwo,zeby Bog mnie wysluchal i uzdrowil mmoje dzieci,dal im inne zycie -prace ktora ich zadowoli i wlasne rodziny.
 Piotrek: 07.02.2019, 06:35
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobie
 SŁAWEK - PROSZE POMÓŻCIE MI: 06.02.2019, 23:41
 Sw Judo i Sw Rito uproś łaski u Pana Jezusa dla mnie tak bardzo Ciebie proszę Chryste zlituj się nade mną. URSZULO tak bardzo ci dziekuje, za dobre serce, kiedy przeczytałem tytuł wpłaty "chleb i modlitwa" to klękłem i się rozpłakałem, jestem Ci wdzięczny za pomoc a za modlitwę jestem wszystkim wdzieczny. Urszulo wdzięczność zawsze powraca z potrójna mocą. Bóg zapłać. pomóżcie mi prosze podaje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK, jezu ufam tobie
 Asia: 06.02.2019, 21:16
 Św Judo Tadeuszu dopomóż Sławkowi proszę ❤
 Urszula: 06.02.2019, 10:33
 Św. Judo Tadeuszu proszę wyjednaj łaskę uwolnienia serca Krzysztofa z nienawiści, złości i nieumiejętność kochania. Jezu ufam Tobie. Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Możesz nas uzdrowić jeśli tylko zechcesz.
 Mama: 06.02.2019, 09:52
 Św.Judo Tadeuszu ,wysłuchałeś mojej prośby , zaufałam Ci i się nie zawiodłam , dałeś mi nadzieję na przyszłość. Jezu ufam Tobie.
 SŁAWEK - PROSZE POMÓŻCIE MI: 06.02.2019, 08:13
 Św Judo i Sw Rito ,,,,ja już nie daje rady Beatko, Asiu i inni, nie daje już. Nie wiem jak napisać modlitwe z nr rachunku tak aby inni modlący się nie mysleli ze jestem oszustem. nie użalam sie nad soba bo wiem co to znaczy użalanie sie. gdybym mógł pomógł bym innemu ale nie mam ani grosza... napisałem list do Sióstr Augustianek z prośba o pomoc. pomóż mi Św Rito prosze to jest moj nr konta 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK, jesteśmy my, mamy znajomych, przyjaciół. Jezu proszę, ja już nie mam do kogo pojść
 Piotrek: 06.02.2019, 06:42
 Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobie
 Asia: 06.02.2019, 06:26
 Św Judo Tadeuszu dopomóż Jezu ufam tobie ❤
 SŁAWEK - PROSZE POMÓŻCIE MI: 06.02.2019, 01:22
 Św Tdaeuszu prosze uproś łaski wraz z Maryją u Jezusa dla mnie, bardzo prosze już nawet podaje tutaj nr konta swojego 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK, proszę zrób coś Św Judo aby ci co czytaja i proszą ciebie o łaskę uwierzyli że nie jestem oszustem a pomogli mi, tak bardzo ciebie proszę. jezu udziel mi swej łaski, proszę
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] (30) [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej