Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza


DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...   

Wasze komentarze:
 Krzysztof: 29.01.2019, 14:24
 Św Judo Tadeuszu dziękuję za opiekę nad nami.
 SŁAWEK: 29.01.2019, 07:59
 mam taki chaos w głowie Panie Jezu. przeczytałem DZIEŃ SZÓSTY i nic nie zrozumiałem, czytałem parę razy. Pomóż mi Św Judo Tadeuszu w moich finansowych prośbach do Ciebie, wstaw sie wraz ze Sw Maryją i Św Ritą do Pana Naszego z prośba o Łaskę dla mnie. Tak bardzo cie proszę 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 Panie mój pomóż mi prosze SŁAWEK
 Piotrtek: 29.01.2019, 06:43
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobie
 Asia: 29.01.2019, 05:56
 Św Judo Tadeuszu dopomóż wysłuchaj mnie🌹
 SŁAWEK: 29.01.2019, 01:10
 śW Judo Tadeuszu to koljny dzień w którym modle sie do ciebie o pomoc dla siębie jak i innych modlacych sie tutaj i piszących do Ciebie Tak bardzo cie proszę o wstawiennictwo dla mnie u Pana Naszego Jezusa Chrystusa z prośba o pomoc finansową,,, Ja nie potrzebuje bogactwa o ile jest mi ono pRzez Boga nie dane lecz chcę abyś wyprosił mi łaske zaspokojenia potrzeb moich i wywiazania sie z przyjętych zobowiazan Tak bardzo Cie proszę Sw Rito pomóż mi,, proszę jedynie abyś wyprosiła mi łaske w pomocy fonansowej 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 ja juz Św juo ze łazami w oczach upokarzam się wpisujac tutaj swój nr konta tak Bardzo cie prosze pomóż mi sławek Jezu ufam Tobie
 Jadwiga : 28.01.2019, 21:02
 Św.Judo Tadeuszu uproś łaskę uzdrowienia męża,czuwaj też nade mną,synami ,braćmi i przyjaciółmi,bo trapią nas różne choroby.
 Bożena: 28.01.2019, 20:19
 Św Judo Tadeuszu czuwaj nad naszymi dziećmi dopomóż mi w trudnych dla nich chwilach i wysłuchaj próśb o które proszę Pana Boga.Jezu Ufam Tobie.
 Krzysztof: 28.01.2019, 19:15
 Ś w Judo Tadeuszu proszę Cię o zdrowie dla Andrzeja i opiekę nad naszą rodziną.
 Bozka: 28.01.2019, 07:07
 Św Judo wstaw się za mną z moimi prośbami
 Asia: 28.01.2019, 05:59
 Sw Judo Tadeuszu dopomóż Jezu ufam tobie 🌹
 SŁAWEK: 28.01.2019, 00:52
 Dziękuję Ci Panie Chryste że i dzisiaj mogłem sie tutaj pomodlić Udziel mi swej łaski Panie Jezu, tak bardzo Cię o to prosze Wysłuchaj próśb od wszystkich świetych i udziel mi swej łaski Panie Jezu SŁAWEK
 gosia: 27.01.2019, 21:50
 Jestem w czarnej dziurze nie wiem co robić...
 Bozena: 27.01.2019, 19:10
 Św Judo Tadeuszu wstaw się do Boga za mnie i za moja rodziną z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo .Jezu ufam Tobie
 Asia: 27.01.2019, 13:27
 Św Judo Tadeuszu ulecz z depresji Jezu ufam tobie 🌹
 Wierna czcicielka.: 27.01.2019, 07:28
 Sw.Judo blagam wstaw sie za mna do naszego Boga o rozwiazanie tej mojej krytycznej sytuacji finansowe.Jezu ufam Tobie!
 SŁAWEK: 27.01.2019, 00:40
 Sw Judo Tadeuszu wysłuchaj od wszystkich prób tutaj napisanych,,, wysłuchaj również i moich próśb i wstaw się z prośbami u Maryi a wraz ze Św Maryją, Św Ritą wstaw się u Pana Naszego i poproś o łaski dla wszystkich i dla mnie,,,,, tak bardzo sie proszę pomóż mi prosze w mojej trudnej sytuacji finansowej, ja nie proszę o bogactwo jesli jest ono niezgodne z wolą Boga wobec mnie, Proszę Cię Jedynie , abyś poprosił o łaske dla mnie w zaspokojeniu moich bieżących potrzeb ,,,,, 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 ,,,, pomóż prosze bo czuję ze rodzina moja sie rozpadnie a ja sam poważnie sie rozchoruje..... Sławek
 Joanna: 26.01.2019, 22:53
 Św. Judo Tadeuszu. Proszę Cię o dobre wyniki badań i zdrowie dla Oskara.
 antos: 26.01.2019, 21:10
 Święty Judo Tadeuszu z całego serca błagam o cud uzdrowienia dla mojej kochanej córci, proszę. Jezu ufam Tobie
 Asia : 26.01.2019, 20:07
 Sw Judo Tadeuszu dopomóż 💐
 Bozena: 26.01.2019, 18:52
 Św Judo Tadeuszu wstaw się do Boga za mnie i za moja rodziną z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo .Jezu ufam Tobie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] (22) [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej