Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza


DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...   

Wasze komentarze:
 Asia: 28.10.2019, 06:07
 Święty Judo Tadeuszu dziś skończyłam Nowennę za Twoim wstawiennictwem. Z całego serca i z pełną wiarą proszę o poprawę mojej sytuacji finansowej,o uporządkowanie tej sfery mojego życia. Amen..
 Asia: 28.10.2019, 06:06
 Święty Judo Tadeuszu dziś skończyłam Nowennę za Twoim wstawiennictwem. Z całego serca i z pełną wiarą proszę o poprawę mojej sytuacji finansowej,o uporządkowanie tej sfery mojego życia. Amen..
 Rycerz: 27.10.2019, 21:05
 Święty Judo Tadeuszu proszę o Twoje wstawiennictwo u Jezusa Miłosiernego o łaskę zdrowia dla ciała i duszy o uwolnienie z nerwicy .lęku i bezsilności ,czystość serca i Dary Ducha Świętego dla Włodzimierza Amen
 Monia: 27.10.2019, 11:47
 Św Tadeuszu błagam Cię pomóż mi uprosic łaskę nawrocenia mojego męża i o jego trzeźwość
 Monia: 27.10.2019, 11:16
 Św Tadeuszu błagam Cię pomóż mi uprosic łaskę nawrocenia mojego męża i o jego trzeźwość
 Maria: 27.10.2019, 09:09
 Święty Judo Tadeuszu proszę o wyproszenie zdrowia dla mojej córki,powrotu do wiary, porządnego męża,zdrowych, dobrych dzieci,żeby ułożyło się jej radośnie życie osobiste i dalej dobrze ukradało się w życiu zawodowym
 Kasia: 26.10.2019, 23:29
 Drogi Św.Tadeuszu Judo proszę Ciebie o wsparcie w moim codziennym życiu.Chroń od złego.Ochraniaj mojego syna Szymona, całą moją Rodzinę i Przyjaciół.
 m.j.g: 26.10.2019, 20:28
 SW TADEUSZU JUDO proszę pomóż mi . Spraw aby moje trudne sprawy zostały w najbliższych dniach zakończone .Wstaw się u Pana Najwyższego niech ześle światłość na umysły decydujących.
 matka: 26.10.2019, 19:47
 Święty judo Tadeuszu proszę o dar macierzyństwa i zdrowe dziecko dla Agnieszki.
 Ala: 26.10.2019, 16:49
 Święty Judo Tadeuszu błagam o wstawiennictwo, uproś zdrowie dla taty i pomyślny przebieg jego leczenia.
 Iza: 26.10.2019, 05:44
 Sw. Judo Tadeuszu proszę ratuj moją siostrę
 Aneta : 26.10.2019, 03:57
 Święty Judo Tadeuszu proszę wyproś u Najwyższego wysłuchanie moich intencji. Proszę o wstawiennictwo. Niech Maciej wróci. Niech stanie się cud. ❤🌹🙏🏻🕯
 Mama : 25.10.2019, 22:49
 Ufam że za Twoim wst.Justynka obierze właściwy kierunek studiów o co w tej Nowennie pokornie proszę Św Judo Tadeuszu módl się za nami
 Iwona: 25.10.2019, 22:41
 Ufam że wyjednasz mi łaskę uzdrowienia małżeństwa Elżbietyi Rajmunda którzy 28.10 obchodzą 30 Rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa o co pokornie w tej Nowennie proszę
 Jolanta: 25.10.2019, 21:31
 Kochany sw Tadeuszu polecam Ci wszystkie pragnienia mego serca.Jestes moim wielkim przyjacielem i ufam ze mi pomozesz jesli to będzie z wolą Bozą
 Anna : 24.10.2019, 21:48
 Błagam o zdrowie dla syna.
 Anna : 24.10.2019, 21:48
 Błagam o zdrowie dla syna.
 antos: 24.10.2019, 09:45
 Święty Judo Tadeuszu błagam Ty się ty tym zajmij, bo za dużo jednocześnie się dzieje. Proszę pomóż nam. Jezu ufam Tobie.
 Piotrek: 24.10.2019, 07:35
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam Tobie
 Violetta: 24.10.2019, 04:39
 Sw.Judo Tadeuszu zawsze kiedy modlilam sie do Ciebie wysluchales moich próśb nigdy mnie nie zostawiles kiedy blagalam o pomoc.Prosze i blagam Cię pomóż mi i w tej sprawie o ktorej w tej nowennie prosze.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] (29) [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej