Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do św. Judy Tadeusza


DZIEŃ PIERWSZY

Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...   

Wasze komentarze:
 Leszek: 16.02.2019, 23:30
 Kochany Judo Tadeuszu, zaczynamy razem ten dzień błogosławionej niedzieli i proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga o potrzebne łaski. Jezu ufam Tobie i Jezu Ty się tym zajmij.
 Dorota : 16.02.2019, 23:15
 Święty Taeduszo Judo Uproś Łask u Pana Naszego Jezusa Chrystusa dla mojej rodziny w intencji Tobie wiadomej
 Dorota : 16.02.2019, 23:15
 Święty Taeduszo Judo Uproś Łask u Pana Naszego Jezusa Chrystusa dla mojej rodziny w intencji Tobie wiadomej
 Asia: 16.02.2019, 20:05
 Kochany Judo Tadeuszu proszę o zdrowie dla moich dzieci oraz o potrzebne zdrowie dla Zoi Jezu ufam tobie ⚘
 Natalia : 16.02.2019, 17:38
 Święty Judo Tadeuszu błagam Cię wypis u Boga cud uzdrowienia mojej mamusi błagam Spraw o Św Judo by ze szpitala płynęły same dobre wiadomości odnośnie stanu zdrowia mojej mamusi Jezu Ty się tym zajmij
 Jola: 16.02.2019, 06:30
 Św Judo błagam wstaw się za mną i pomóż mi wyjść z długów i żebyśmy nie zostały z córką bezdomne . Jola
 Asia: 15.02.2019, 20:19
 Kochany Judo Tadeuszu proszę o potrzebne zdrowie dla mojej córki Zoi Jezu ufam tobie dopomóż proszę ⚘
 Leszek: 15.02.2019, 12:39
 Kochany Judo Tadeuszu, Ty wszystko wiesz i za Twoim wstawiennictwem u Pana Boga, proszę Cię o łaskę której tak bardzo potrzebuję. Jezu ufam Tobie i Ty Jezu tym się zajmij.
 SŁAWEK - PROSZE POMÓŻCIE MI: 15.02.2019, 08:14
 P Jezu poprowadż mnie swoja drogą, nie pozwól abym z niej zszedł. Sw Judo ty znasz moje problemy pomóż mi prosze 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK, pomóżcie mi prosze Wiem że nikt jeszcze nie prosił o pomoc z nr konta, ale ja proszę w modlitwie do was moi drodzy tak bardzo prosze
 Piotrek: 15.02.2019, 06:42
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobi
 Asia: 14.02.2019, 19:37
 Kochany Judo Tadeuszu dziękuję za otrzymane łaski prosze o dalszą opiekę proszę o zdrowie dla moich dzieci oraz o potrzebne zdrowie dla Zoi Jezu ufam
 Piotrek: 14.02.2019, 06:43
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajświętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobi
 Marcin: 14.02.2019, 01:20
 Prosze Cię sw Tadeusz u o laske uzdrowienia
 Marcin: 14.02.2019, 01:20
 Prosze Cię sw Tadeusz u o laske uzdrowienia
 SŁAWEK - PROSZE POMÓŻCIE MI: 14.02.2019, 01:07
 Panie Jezu Synu Ojca Niebieskiego udziel mi swej łaski proszę,spraw aby ludzie wiary i dobrej woli pomogli mi proszę podaje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWEK ja nie chce bogactwa lecz pomocy. poniżam się i upokarzam podając tutaj swój nr konta, ale nie wiem co mam dalej ze sobą począć bo mam tak poważny problem a nie mam już do kogo pójść. Nawet nie potrafię tego wytłumaczyć. Modlę sie do Sw Rity, Sw Judy Sw Józefa. Wołam i błagam o pomoc. dzisiaj mi jedna osoba napisała ze bez nazwiska nie da się dokonać wpłaty, ale da się zrealizować bo jedna wpłata jest od Urszuli za co Bogu i jej dziękuje w tytule "chleb i modlitwa". Panie Jezu tak bardzo proszę o łaskę i pomoc.
 kinga: 13.02.2019, 22:13
 Święty Judo Tadeuszu proszę wypros dla mnie zdrowie
 Ula: 13.02.2019, 20:20
 Swiety Judo juz raz uprosilam łaski dla siebie. Teraz proszę Cię o sprawiedliwość dla mojego synka Michala i jego ojca Grzegorza.
 Asia: 13.02.2019, 19:08
 Św Judo Tadeuszu wstaw się do Pana Boga za moim wnuczkiem Antosiem aby przeszły mu kolki on był spokojniejszy i daj mojej synowej sił i wytrwałości w wychowywanu dzeci
 Asia: 13.02.2019, 18:56
 Kochany Judo Tadeuszu proszę o zdrowie dla moich dzieci oraz o potrzebne zdrowie dla Zoi Jezu ufam tobie
 Asia : 13.02.2019, 17:01
 Kochany Judo Tadeuszu dopomóż Sławkowi Jezu ufam tobie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] (32) [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej