Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa grzesznika


"Panie Boże, wiem, że moje grzechy są wielkie. Może większe, niż zdaję sobie z tego sprawę. Ale przecież Ty widzisz, że - jestem nie tylko grzesnikiem, że sporo jest we mnie dobrego. Wiem, moja dobro jest Twoim darem, ale jest ono zarazem świadectwem, że nie jestem tobie tak zupełnie niewierny. Zapewne czynione przeze mnie dobro jest skalone grzechem, ale jednak trochę tego dobra we mnie jest Pomóż mi wyrwać się z moich grzechów, a zarazem dziękuję Ci za to wszystko dobro, które już teraz czynię!"


   

Wasze komentarze:
 J G: 15.09.2019, 18:32
  Wszechmogący Boże Stwórco i Odkupicielu, prosimy Cię udziel duszom zmarłym odpuszczenia wszystkich grzechów a dzięki Twemu miłosierdziu niech dostąpią życia wiecznego. Kierujemy również prośby za nas, przyjmij błagania nasze i w Swoim miłosierdziu zlituj się nad nami i przebacz nam nasze grzechy. Boże Ty wiesz że jesteśmy ludźmi słabymi i często popełniamy grzechy wskutek własnej słabości. Dlatego prosimy Cię daruj nam grzechy nasze i dodaj nam sił abyśmy czystym i niewinnym sercem mogli Ci służyć w drodze do nieba. Wspieraj nasze prośby darami Ducha Świętego abyśmy mogli obronić się przed zakusami złego ducha. Amen.
 J G: 13.09.2019, 22:44
  O najsłodszy Panie Jezu staję przed Tobą ja grzeszny człowiek i błagam o miłosierdzie i błogosławieństwo na dalsze dni mojego życia. Błagam daruj mi moje popełnione grzechy aby moja dusza nieśmiertelna trafiła do raju. Niech Twoja Męka i śmierć na krzyżu oczyści moją grzeszną duszę z grzechów nieczystości, zaniedbania, grzechów wołających o pomstę do nieba i wszystkiego co się Tobie nie podobało. Dozwól mi za nie serdecznie żałować i obroń od zguby wiecznej. Amen.
 J G: 11.09.2019, 14:59
  Panie Jezu Chryste wejrzyj prosimy Cię na nas i wesprzyj nas swoją łaską abyśmy pokonali wszelkie przeciwności jakie zły duch stawia na naszej drodze. Jesteśmy ludźmi którzy mamy większe skłonności do złego niż do dobrego. Dlatego pełni wiary prosimy Cię o pomoc. Dodaj nam sił i wiary abyśmy po usunięciu naszych zmaz grzechowych powstali do nowego życia. Pragniemy dostąpić owoców Twojej świętej Męki i Zmartwychwstania aby po śmierci żyć i królować razem z Tobą w niebie. Amen.
 J G: 10.09.2019, 20:32
  Panie Jezu ufam, kocham i wierzę w to wszystko co nam przekazałeś w swoich naukach i przepowiedniach za życia ziemskiego. Chcę moim życiem ziemskim zasłużyć na niebo. Dlatego z wielką skruchą i pokorą przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy i zaniedbania. W wielkiej pokorze i żalu za popełnione grzechy proszę o przebaczenie i darowanie mi moich grzechów. Duchu Święty wspieraj mnie swoimi darami abym w drodze do nieba przezwyciężył wszelkie pokusy złego ducha. Dodaj mi sił abym w drodze do nieba przed śmiercią odbył całkowitą i szczerą spowiedź odprawił godne zadośćuczynienie i otrzymał odpuszczenie wszystkich grzechów. Amen.
 A.D: 26.08.2019, 19:50
 Boże kochany wybacz mi moje grzechy, chociaż wstyd mi po raz kolejny błagać o wybaczenie, jestem bardzo słabym człowiekiem i tylko Twoja miłość może mnie uleczyć. Boje sie, że znowu ten grzech popełnie. Okaż miłosierdzie duszy mojemu tacie, dzisiaj mija 10 lat jak odszedł, bardzo za nim tesknie i wszystko już dawno mu wybaczyłam. Proszę Cię o deszcz w Amazoni by niewinne stworzenia nie cierpiały. Kocham Cie Jezu i ufam bezgranicznie.
 Tomek: 21.08.2019, 15:19
 Jezu, proszę wybacz mi moje grzechy, przepraszam Cię za nie! Proszę pomóż mi w moich kłopotach rodzinnych, przywróć nam pokój w domu i rodzinie! Jezu ufam Tobie! Jezu Ty się tym zajmij i daj mi cierpliwość, abym psychicznie to wszystko znosił, trzymaj się swoich postanowień przed Tobą złożonych! Amen
 Tomek: 18.08.2019, 22:09
 Jezu proszę wybacz mi! Przepraszam Cię za moje grzechy i proszę o pojednanie w moim domu i rodzinie! Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij! Przepraszam!
 Zosia : 17.08.2019, 11:28
 Proszę o modlitwę za mnie o łaski Ducha Świętego, o dar modlitwy,o wytrwałość w wierze,nadziei i miłości, o Boże błogosławieństwo i przewodnictwo oraz opiekę Matki Bożej, tak dla mnie jaj i moich bliskich. Bóg zapłać
 bozena: 25.07.2019, 14:49
 Panie Jezu pomóż moim synom i daj zdrowie mojemu mężowi pomóż mi byc lepszym człowiekiem
 Agnieszka: 23.07.2019, 20:35
 Panie Jezu błagam nie zostawiaj mnie samej z tym problemem.Poprowadź mnie prostą drogą i natchnij swoją łaską mojego brata żeby mnie nie skrzywdził.Odbierz mu żądzę chciwości a mnie wybacz wszystkie złe myśli i grzechy. Ufam Tobie Dobry Jezu.
 J G: 23.07.2019, 19:42
  Jezu miłosierny zlituj się nad duszami w czyśćcu cierpiącymi, które nie mogą dostać się do nieba, za grzechy popełnione za życia ziemskiego. Niech krew i woda która wypłynęła z Serca Twego, ugasi płomienie ognia czyśćcowego. Modlitwę tę kieruję za dusze z mojej rodziny oraz za te za które się nikt nie modli. Proszę wejrzyj również na nas i wspieraj nas abyśmy za życia ziemskiego przestrzegali Twoich przykazań i kroczyli drogą prowadzącą do nieba. Amen.
 J G: 22.07.2019, 22:10
  Panie Jezu oddaję się Tobie tak jak Ty oddałeś się za nas w męce krzyżowej Ojcu Niebieskiemu. Niech Twoja męka za mnie nędznego grzesznika nie będzie stracona.Ty za mnie oddałeś życie na krzyżu. Panie Jezu przez Najświętsze Rany, Najświętszą Krew przelaną na krzyżu daruj mi moje grzechy. Ty pocieszyłeś łotra darując mu jego grzechy i obiecując niebo. O jak bardzo bym chciał być na miejscu tego łotra.O Maryjo matko nasza wstawiaj się za mną do najmilszego Syna swego i uproś mi odpuszczenie wszystkich grzechów moich. Amen.
 J G: 03.07.2019, 15:14
  Najłaskawsza Matko Boża dziękuję Ci za wszystko co dla nas zrobiłaś. Dziękuję za Syna Bożego któregoś urodziła i wychowała oraz za miłość macierzyńską do syna jak i do wszystkich ludzi. Syn Twój umierając na krzyżu dał nam Ciebie za matkę. Dlatego proszę Cię Matko o wstawiennictwo do Syna Twego o wyjednanie mi darowania wszystkich grzechów. Święta Maryjo wysłuchaj modlitwy mojej. Amen.
 J G: 30.06.2019, 15:47
  Panie Jezu Chryste Ty dla nas ludzi grzesznych za nasze grzechy zostałeś ukrzyżowany. Proszę Cię niech Twoja męka i śmierć na krzyżu posłuży mi w zbawieniu mojej duszy. Spraw o dobry Jezu abym po śmierci na sądzie ostatecznym znalazł się wśród wybranych Twoich i wspólnie ze wszystkimi świętymi mógł Cię chwalić i błogosławić na wieki. Amen.
 Ja: 28.06.2019, 15:30
 Znowu to zrobiłem. Ty wiesz wszystko, ty wiesz co czuję. To ostatni raz. Nigdy już. Gdy tu przyjdę kiedyś, będę spokojny. Bo dajesz mi siłę. Bo mnie wybawiłeś.
 J G: 25.06.2019, 21:45
  Kochany Boże dziękuję Ci za to że mogłem Cię poznać i być człowiekiem wierzącym. Dziękuję za rodziców którzy mnie wychowali w wierze katolickiej a których zabrałeś do wieczności. Panie daj im wieczny odpoczynek w niebie. Boże wspieraj nas i prowadź abyśmy do nieba pokonali wszystkie trudności. Dodaj nam sił abyśmy zwalczali wszelkie pokusy złego ducha. Daruj nam grzechy abyśmy na sądzie Twoim nie mieli nic co by obciążało naszą duszę.
 Ja: 21.06.2019, 17:13
 Boże znowu to zrobiłem. Nie daj mi umrzec w grzechu. Wybacz mi błagam
 J G: 16.06.2019, 20:03
  Panie Boże dziś w uroczystość Trójcy Świętej, dziękuję za słowa które do mnie dotarły podczas kazania. Dotarło do mnie to, że modląc się do jednej z osób Trójcy Świętej, modlimy się do Boga który jest jeden w trzech osobach. Zrozumiałem że męki jakie cierpiał Pan Jezus na krzyżu cierpieli również Bóg Ojciec i Duch Święty. Te trudne do zrozumienia prawdy wiary nie można zrozumieć. Trzeba w nie po prostu wierzyć. Panie Boże dodaj mi wiary, abym nie upadał na duchu w drodze do nieba. Amen.
 J G: 12.06.2019, 19:25
 Panie Boże dziękuję za wszystko co dobre które od Ciebie otrzymałem. A było tego bardzo wiele nawet gdybym chciał tutaj wszystko wymienić to nie będę w stanie. Dziękuję za wszystko a szczególnie za dar zdrowia mojej żony która czeka na operację ale dzięki naszej modlitwie do chwili obecnej porusza się o własnych siłach. Prosimy Cię w dalszym ciągu o zdrowie dla nas i o błogosławieństwo na dalsze dni naszego życia tu na ziemi. Amen.
 J G: 01.05.2019, 18:33
  Panie Jezu Kocham Cię ale wiem że jeszcze za mało. Proszę dodaj mi sił abym Cię kochał jeszcze więcej. Dziękuję Ci za wszystkie łaski jakie od Ciebie otrzymałem i proszę wspieraj mnie w podejmowaniu słusznych decyzji. Błogosław mi i mojej rodzinie chroń nas od wszystkiego co złe, pozwól nam cieszyć się zdrowiem. Umacniaj naszą wiarę abyśmy dostąpili życia wiecznego w niebie. Duchu Święty wspieraj nas i umacniaj swymi darami abyśmy w drodze do nieba pokonali wszelkie zakusy złego ducha.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej