Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa grzesznika


"Panie Boże, wiem, że moje grzechy są wielkie. Może większe, niż zdaję sobie z tego sprawę. Ale przecież Ty widzisz, że - jestem nie tylko grzesnikiem, że sporo jest we mnie dobrego. Wiem, moja dobro jest Twoim darem, ale jest ono zarazem świadectwem, że nie jestem tobie tak zupełnie niewierny. Zapewne czynione przeze mnie dobro jest skalone grzechem, ale jednak trochę tego dobra we mnie jest Pomóż mi wyrwać się z moich grzechów, a zarazem dziękuję Ci za to wszystko dobro, które już teraz czynię!"   

Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 J G: 13.11.2018, 23:17
  Panie Jezu życie bez Ciebie, bez wiary to życie przegrane. Dlatego dziękuję Ci za to że jestem człowiekiem wierzącym. Wspieraj mnie w dążeniu do doskonałości abym stając przed Tobą na sądzie Twoim mógł usłyszeć wyrok "niewinny". Zastanawiam się czasami nad sobą jak można popełniać tak wiele razy te same błędy. Robiąc rachunek sumienia postanawiamy nie grzeszyć więcej a jednak po jakimś czasie ponownie wracamy na drogę grzechu. Powinniśmy brać przykład z życia Twojego dlatego że całe Twoje ziemskie życie było bez grzechu. Jezu ufam Tobie.
 J G: 12.11.2018, 21:28
  W dniu dzisiejszym brałem udział w pogrzebie księdza Augustyna w miejscowości Wołów. Panie Boże miej litość nad duszą zmarłego. Ja znałem Go osobiście i wiem że był to wspaniały kapłan. Dlatego proszę przyjmij moje modlitwy w jego intencji, aby był jak najbliżej Ciebie. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
 J G: 09.11.2018, 21:30
  Panie Boże miłosierny jak dobrze że jesteś. Dzisiaj wyznałem przed Tobą swoje grzechy i tak mi dobrze tak lekko na duszy. Jestem szczęśliwy że mogłem przed Tobą oczyścić się z grzechów. Pragnę wytrwać w Twej łasce jak najdłużej. Duchu Święty wspieraj mnie swoimi darami abym nigdy nie wrócił do grzesznej przeszłości. Dokonaj przemiany we mnie abym się stał podobny do Pana Jezusa który z Ojcem i z Tobą żyje i króluje przez wszystkie wieki wieków amen.
 J G: 07.11.2018, 20:41
  Panie Jezu Ty wiesz jakim człowiekiem ja jestem. Dlatego zwracam się do Ciebie z prośbą o opiekę nad moją rodziną. Ty wiesz jak ciężko jest wytrwać bez grzechu. Ponownie oddaliłem się od Ciebie pomimo tego że tak bardzo się starałem. Nie wiem tylko czy grzechy które popełniłem są grzechami lekkimi czy też ciężkimi. Dużo na ten temat czytałem ale nie ma konkretnego podziału między nimi. Muszę sam podejmować decyzję. Chciałbym przyjmować ciało pana Jezusa ale boję się aby nie popełnić grzechu judaszowego. Jezu pomóż mi podjąć właściwą decyzję.
 J G: 01.11.2018, 11:21
  Panie Jezu w dniu dzisiejszym w uroczystość Wszystkich Świętych proszę Cię miej litość nad duszami z mojej rodziny. Szczególnie proszę o łaskę nieba dla moich przodków z Kolonii Gaj pomordowanych w okrutny sposób na Wołyniu. Oni też cierpieli okrutne męki kiedy ginęli z rąk oprawców za to tylko że byli Polakami. Miej litość nad pomordowanymi jak również sprawcami tego mordu. Panie Jezu proszę Cię aby już nigdy do podobnej zbrodni na świecie nie doszło. Miej litość również nad nami żyjącymi. Jezu ufamy Tobie.
 J G: 26.10.2018, 22:25
  Panie Boże Dziękuję Ci za wszystko. Nie jestem w stanie nawet sobie wyobrazić ile dla mnie zrobiłeś. Proszę miej mnie w opiece swojej oraz całą moją rodzinę.Szczególnie proszę o opiekę dla mego syna aby osiągną cel do którego tak wytrwale zmierza. Proszę o opiekę nad moją żoną którą czeka ciężka operacja kręgosłupa. Miej w opiece kościół w Polsce oraz ludzi sprawujących władzę aby podejmowali słuszne decyzje .Miej litość nad grzesznikami oraz moją skromną osobą.
 J G: 26.10.2018, 00:03
  Boże Ojcze tak bardzo chciałbym Cię kochać za to co zrobiłeś dla całej ludzkości, ale trudno jest kochać kogoś kogo zna się tylko z Pisma Świętego. Łatwiej jest kochać kogoś, kogo się widzi, z kim można porozmawiać, przytulić, uściskać. Ja nie mogę sobie wyobrazić tak wielkiej miłości Twojej do ludzi. Ty dla umożliwienia człowiekowi życia wiecznego w szczęśliwości decydujesz o tym aby Twój jedyny syn będąc człowiekiem cierpiał tak okrutną mękę. Przecież widziałeś jak bardzo cierpi na krzyżu. Będąc Bogiem w każdej chwili mogłeś odmienić losy świata ratując swoje dziecko.Tylko Bóg mógł się na coś takiego zdobyć. Dlatego kocham Cię Boże, kocham Cię Jezu, za to co zrobiłeś.
 J G: 17.10.2018, 21:41
  Kochany Jezu tak bardzo chciałbym należeć do Ciebie ale nie wiem czy darowałeś mi moje winy. Po otrzymaniu rozgrzeszenia jestem w stanie Laski Uświęcającej ale grzechy wołające o pomstę do nieba pozostają.Muszę jeszcze wiele dobrego na tym świecie zrobić aby naprawić krzywdy jakie w życiu popełniłem. Nie chciałbym cierpieć w czyśćcu a być jak najbliżej Ciebie. Dlatego błagam Cię pomagaj mi wytrwać w dobrym aż do śmierci.
 J G: 16.10.2018, 22:17
  Panie Boże nie pozwól abym stracił życie wieczne. Tylko Ty możesz wszystko zmienić. Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego proszę Cię wspieraj mnie, dodaj mi sił abym zwalczał zło którego tak wiele na świecie. Kieruj moimi drogami tak abym nikogo w życiu nie skrzywdził.
 J G: 15.10.2018, 20:49
  Panie Jezu tak bardzo Cię kocham za to co Ty zrobiłeś dla mnie i dla całej ludzkości. Ty również mnie kochasz bo dla mnie i dla wszystkich , dla całej ludzkości poświęciłeś się oddając swe życie na krzyżu. Będąc człowiekiem z własnej woli oddałeś się w ręce morderców gdzie przeszedłeś okrutnie męki w ciemnicy ,biczowanie, cierniem ukoronowanie , bolesną drogę krzyżową i śmierć na krzyżu. Kochasz mnie rozgrzeszając mnie podczas spowiedzi, wybaczasz mi moje grzechy wiedząc że po jakimś czasie i tak utracę łaskę uświęcającą. Bardzo bym chciał być takim jak Ty. Żyć bez grzechów w zgodzie z ludżmi i własnym sumieniem. Dlatego wspieraj mnie Jezu i nie pozwól mi abym od Ciebie się oddalił.
 JG: 14.10.2018, 23:15
 Panie Jezu błagam Cię z całego serca o darowanie mi moich grzechów których tak wiele w życiu popełniłem. Pragnę odwrócić się od mojej grzesznej przeszłości i nie grzeszyć więcej. Proszę Cię pomóż mi w tym i wspieraj mnie w dążeniu do życia w łasce uświęcającej.Broń mnie przed zakusami szatana i nie zostawiaj , a wspieraj bo bez Twej pomocy zginę na wieki.
 Iza: 05.09.2018, 21:01
 JEZU KOCHAM CIĘ
 Kasia : 02.08.2018, 23:38
 Wybacz mi Panie moje grzechy :( Amen
 Kasia : 02.08.2018, 23:36
 Panie Boże, Jezu ,Najświętsza Panienko
Wybaczcie mi proszę moje grzechy, dziękuję ze Was mam i ze jesteście cierpliwi co do mnie i we mnie wierzycie. Chce wyzbyć się złości, kłamstw i manipulacji i tych złych emocji.Nie wiem co mna kieruje ze tak postępuje. Pomóżcie mi stać się dobrym człowiekiem wolnym od złych intencji zawiści złośliwości i innych złych cech.Pomóż mi Panie Boże być lepszym człowiekiem.Dziękuję ze przeżyłam wypadek i przepraszam za wszystkie słowa i czyny.Bardzo źle się z tym czuję i się polubiłam w tym wszystkim. Nie chce wątpić w ludzi ale w nich wierzyć.Dziękuję za cudowną rodzinę, zdrowie moje i mojej rodziny. Jestem wdzieczna za to co mam.Nie chce byc taka jaka bylam ostatnio....chce byc dobra....przepraszam ze Cie i Was ponownie zawiodlam.Wybacz mi Panie Boze Panie Jezu i Najswietsza Panienko to wszystko.Chcialabym sie zmienic.Bardzo Was Kocham i moich bliskich.Chce pomagac innym i pkmoz mi prosze w tym i pomoz mi bym w sobie znalazla milosc i spokoj i dystans do pewnych rzeczy.Wiem ze mnie nie oposcisz , wierze w to.Pomoz mi stać dobrem.Wybacz mi proszę.Amen
 Aleksandra: 26.07.2018, 19:41
 Panie Jezu wybacz mi moje grzechy Amen
 Aleksandra: 24.07.2018, 22:21
 Panie Jezu prosze wybacz mi moje grzechy +
 Aleksandra: 19.07.2018, 02:23
 Panie Jezu wybacz mi moje grzechy przepraszam pomóż mi dziekuje Amen
 Aga: 10.07.2018, 12:45
 Już chyba nie zasługuję na pomoc i wybaczenie, upadam po raz setny, już nie wierzę że uda mi się podnieść, ale przepraszam Cię Jezu że tyle razy zawracałam Ci głowę...przepraszam
 Kristen : 05.06.2018, 18:14
 Jezu ufam Tobie.
 P: 01.05.2018, 21:06
 Najukochańszy Panie Jezu, błagam Cię z całego serca o przebaczenie moich grzechów, których tak bardzo się wstydzę i żałuję, że mogłam żyć w takim zakłamaniu. Przepraszam Panie Jezu, kocham Cię z całego serca i bardzo cierpię, że tak bardzo Cię zraniłam.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej