Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa grzesznika

"Panie Boże, wiem, że moje grzechy są wielkie. Może większe, niż zdaję sobie z tego sprawę.

Ale przecież Ty widzisz, że - jestem nie tylko grzesnikiem, że sporo jest we mnie dobrego.

Wiem, moja dobro jest Twoim darem, ale jest ono zarazem świadectwem, że nie jestem tobie tak zupełnie niewierny. Zapewne czynione przeze mnie dobro jest skalone grzechem, ale jednak trochę tego dobra we mnie jest Pomóż mi wyrwać się z moich grzechów, a zarazem dziękuję Ci za to wszystko dobro, które już teraz czynię!"

* * *

Ojcze najlepszy, sprawiedliwy i miłosierny Boże! Zgrzeszyłem przeciw Tobie i niebu, podobnie jak syn marnotrawny. Okazałem się niewdzięczny wobec Ciebie, który umiłowałeś mnie, zanim się narodziłem, i miłujesz mnie, choć tak bardzo zgrzeszyłem. Przez Chrzest święty stałem się dzieckiem Bożym i wyrzekam się złego ducha i wszystkich spraw jego. Tymczasem znowu zgrzeszyłem i zasłużyłem na karę, za obrażenie Twej miłości i moją niewierność. Żałuję szczerze i serdecznie za wszystkie moje przewinienia, za popełnione grzechy i zaniedbania dobrego. Pragnę odtąd coraz pilniej czuwać nad sobą, unikać okazji do złego oraz więcej nie grzeszyć. Dopomóż mi swoją łaską w zachowaniu tego postanowienia!

Panie Jezu Chryste, najdroższy Zbawicielu ludzi i świata! Przez swoją mękę i śmierć na krzyżu odkupiłeś nas od grzechów i przywróciłeś nam łaskę dziecięctwa Bożego. Przebacz mi moje grzechy i przewinienia. Przywróć mi dar Twojej miłości, bym kochał Cię coraz więcej i szedł przez dalsze życie Twoimi śladami, które prowadzą do Królestwa Twojego i naszego Ojca w niebie.

Duchu Święty, który uświęcasz serca ludzkie i umacniasz je Bożą mocą! Ty jednoczysz nas ochrzczonych w Kościele świętym. Nie dopuść nigdy, bym przez nowe grzechy miał utracić Twoją świętość i odłączyć się od Bożej rodziny na ziemi, w której otrzymuję światło prawdy Bożej i uświęcenie duszy. Pragnę wiernie z innymi budować Kościół Boży na ziemi i w sercach ludzkich. Nie pozwól mi nigdy odłączyć się od miłości Chrystusowej.

Boże w Trójcy Świętej Jedyny, bądź miłościw mnie grzesznemu!

* * *

Boże mój, żałuje, żem Ciebie, dobroci nieskończona obraził. Postanawiam już więcej tego nie czynić.

Wasze komentarze:
 J G: 17.10.2018, 21:41
  Kochany Jezu tak bardzo chciałbym należeć do Ciebie ale nie wiem czy darowałeś mi moje winy. Po otrzymaniu rozgrzeszenia jestem w stanie Laski Uświęcającej ale grzechy wołające o pomstę do nieba pozostają.Muszę jeszcze wiele dobrego na tym świecie zrobić aby naprawić krzywdy jakie w życiu popełniłem. Nie chciałbym cierpieć w czyśćcu a być jak najbliżej Ciebie. Dlatego błagam Cię pomagaj mi wytrwać w dobrym aż do śmierci.
 J G: 16.10.2018, 22:17
  Panie Boże nie pozwól abym stracił życie wieczne. Tylko Ty możesz wszystko zmienić. Dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego proszę Cię wspieraj mnie, dodaj mi sił abym zwalczał zło którego tak wiele na świecie. Kieruj moimi drogami tak abym nikogo w życiu nie skrzywdził.
 J G: 15.10.2018, 20:49
  Panie Jezu tak bardzo Cię kocham za to co Ty zrobiłeś dla mnie i dla całej ludzkości. Ty również mnie kochasz bo dla mnie i dla wszystkich , dla całej ludzkości poświęciłeś się oddając swe życie na krzyżu. Będąc człowiekiem z własnej woli oddałeś się w ręce morderców gdzie przeszedłeś okrutnie męki w ciemnicy ,biczowanie, cierniem ukoronowanie , bolesną drogę krzyżową i śmierć na krzyżu. Kochasz mnie rozgrzeszając mnie podczas spowiedzi, wybaczasz mi moje grzechy wiedząc że po jakimś czasie i tak utracę łaskę uświęcającą. Bardzo bym chciał być takim jak Ty. Żyć bez grzechów w zgodzie z ludżmi i własnym sumieniem. Dlatego wspieraj mnie Jezu i nie pozwól mi abym od Ciebie się oddalił.
 JG: 14.10.2018, 23:15
 Panie Jezu błagam Cię z całego serca o darowanie mi moich grzechów których tak wiele w życiu popełniłem. Pragnę odwrócić się od mojej grzesznej przeszłości i nie grzeszyć więcej. Proszę Cię pomóż mi w tym i wspieraj mnie w dążeniu do życia w łasce uświęcającej.Broń mnie przed zakusami szatana i nie zostawiaj , a wspieraj bo bez Twej pomocy zginę na wieki.
 Iza: 05.09.2018, 21:01
 JEZU KOCHAM CIĘ
 Kasia : 02.08.2018, 23:38
 Wybacz mi Panie moje grzechy :( Amen
 Kasia : 02.08.2018, 23:36
 Panie Boże, Jezu ,Najświętsza Panienko
Wybaczcie mi proszę moje grzechy, dziękuję ze Was mam i ze jesteście cierpliwi co do mnie i we mnie wierzycie. Chce wyzbyć się złości, kłamstw i manipulacji i tych złych emocji.Nie wiem co mna kieruje ze tak postępuje. Pomóżcie mi stać się dobrym człowiekiem wolnym od złych intencji zawiści złośliwości i innych złych cech.Pomóż mi Panie Boże być lepszym człowiekiem.Dziękuję ze przeżyłam wypadek i przepraszam za wszystkie słowa i czyny.Bardzo źle się z tym czuję i się polubiłam w tym wszystkim. Nie chce wątpić w ludzi ale w nich wierzyć.Dziękuję za cudowną rodzinę, zdrowie moje i mojej rodziny. Jestem wdzieczna za to co mam.Nie chce byc taka jaka bylam ostatnio....chce byc dobra....przepraszam ze Cie i Was ponownie zawiodlam.Wybacz mi Panie Boze Panie Jezu i Najswietsza Panienko to wszystko.Chcialabym sie zmienic.Bardzo Was Kocham i moich bliskich.Chce pomagac innym i pkmoz mi prosze w tym i pomoz mi bym w sobie znalazla milosc i spokoj i dystans do pewnych rzeczy.Wiem ze mnie nie oposcisz , wierze w to.Pomoz mi stać dobrem.Wybacz mi proszę.Amen
 Aleksandra: 26.07.2018, 19:41
 Panie Jezu wybacz mi moje grzechy Amen
 Aleksandra: 24.07.2018, 22:21
 Panie Jezu prosze wybacz mi moje grzechy +

 Aleksandra: 19.07.2018, 02:23
 Panie Jezu wybacz mi moje grzechy przepraszam pomóż mi dziekuje Amen
 Aga: 10.07.2018, 12:45
 Już chyba nie zasługuję na pomoc i wybaczenie, upadam po raz setny, już nie wierzę że uda mi się podnieść, ale przepraszam Cię Jezu że tyle razy zawracałam Ci głowę...przepraszam
 Kristen : 05.06.2018, 18:14
 Jezu ufam Tobie.
 P: 01.05.2018, 21:06
 Najukochańszy Panie Jezu, błagam Cię z całego serca o przebaczenie moich grzechów, których tak bardzo się wstydzę i żałuję, że mogłam żyć w takim zakłamaniu. Przepraszam Panie Jezu, kocham Cię z całego serca i bardzo cierpię, że tak bardzo Cię zraniłam.
 Jolanta: 28.04.2018, 00:15
 Panie Jezu Ty zabrales zlo calego swiara na Krzyz. Prosze Cie o uzdrowienie mojej duszy i mojego ciala. Ty nienawidziles zla, grzechu , chorob. Swoim Slowem mozesz wszystko uzdrowic i uleczyc. Wierze lecz prosze Panie Ty ratuj niedowiarstwa mego.
 To znowu ja: 25.04.2018, 09:45
 Witam Panie Boże Wszechmogący,na wstępie witam Cię serdecznie,dawno nie odwiedzałam tej strony.U mnie nadal różnie,wczoraj się trochę zasmuciłam,ale Ty Panie doradzasz,aby nie rozpamiętywać,nie smucić się,zwłaszcza,iż miałam rację.Boże Ukochany proszę o wsparcie,dziękuję za okazane łaski i proszę miej w opiece również wiadome osoby.Na wieki wieków,amen.
 Jolanta: 25.04.2018, 01:08
 Jezu Milosierny pszebacz mi moje grzechy zwlaszcza te ktore zatajalam i pomniejszalam .Przepraszam za zlosliwosc zazdrosc klamstwa i oczernianie za robienie na zlosc za wyzywanie sie na dzieciach za rozpacz za zamartwianie i leki.Jezusie Synu Dawida ulityj sie nademna. Kocham Cie Panie.
 Jola: 23.04.2018, 06:21
 Jezu pelny milosierdzia odpusc mi grzechy moje okaz mi milosierdzie podaj dlon i podnies mnie grzesznika z kolan Amen
 Zofia: 21.04.2018, 07:15
 Panie Jezu mój Zbawicielu wybacz mi moje grzechy i prowadź mnie drogą prawdy .Amen.
 Marcin: 06.03.2018, 18:26
 Panie, przepraszam.. Cóż mogę więcej powiedzieć? Że nie będę już popełniał wiecznie tego samego błedu? Chciałbym obiecać, że już nie, ale jestem tak słaby duchowo, że w trudnych chwilach, gdy szatan kusi, w tej rzeczy, jestem bezsilny.. Nie chcę tego Panie we mnie. Weź ode mnie ten grzech i błagam Cię po raz kolejny, na kolanach, przebacz mi... Potężny zbawco. Miłosierny Boże. Tatusiu..
 Jola: 25.02.2018, 19:52
 Jezu nilosierny wybacz mi winy moje te powszechne i te ciezkie Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] (30) [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej