Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Irena: 11.08.2020, 08:01
 Swieta Rito proszę o opamiętanie dla brata zdrowie dla mamy. I szczęśliwa podroz
 Ewa: 11.08.2020, 06:26
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwo, pokój i harmonię dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji i bezradności, bezsenności. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Tomek: 11.08.2020, 06:15
  Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀🍀🍀🍀🌼
 ewa: 11.08.2020, 05:47
  Św.Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, chroń nas od wstydu, poniżeń i kompromitacji, bezradności. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moja rodzinę od wszelkiego zła.
 Magda: 11.08.2020, 05:44
 Swieta Rito Kochana Ty wiesz... Prosze Cie bardzo pomoz
 Renata: 11.08.2020, 00:24
 Św.Rito bardzo proszę o zdrowie dla mojego męża. Dodawaj mu sił, aby przezwyciężył tę straszną chorobę i wspieraj w słabości ktora Nim zawładnęła. Wierzę, że gdy przedstawisz Bogu mą prośbie zostanie ona wysluchana i nastapi cudowne uzdrowienie. Wierzę i ufam Ci św. Rito. Amen.
 B: 10.08.2020, 21:55
  Proszę wstaw się za mną - daj mi siłę i zdrowie.
 Urszula: 10.08.2020, 21:41
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej córki Marii 🌹 oraz proszę o zdrowie i opiekę nad moją starszą córką 🌹 święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś obecna w naszym życiu 🌹
 Tomek: 10.08.2020, 21:25
  Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀🍀🍀🍀🌼


 Ania: 10.08.2020, 21:23
 Kochana Św. Rito błagam pomóż mi w tej jednej dla mnie ważnej sprawie. 🌹🙏🌹🙏🌹🙏🌹
 SIOSTRA: 10.08.2020, 20:58
 Swieta Rito proszę o opamiętanie dla brata. Zdrowie dla mamy i szczęśliwa podroz
 JB: 10.08.2020, 20:55
 Św. Rito dziękujemy za opiekę nad naszym chorym Tatą. Błagałam o zdrowie dla Taty i proszę daj mu siłę do walki z choroba która go dotknęła... przecież dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych❤ Błagam pomóż ❤🙏
 M.: 10.08.2020, 20:44
 Święta Rito proszę....Ty wiesz 🌹🌹🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Ania: 10.08.2020, 18:17
 Kochana Św. Rito błagam pomóż mi w tej jednej dla mnie ważnej sprawie. 🌹🙏🌹🙏🌹🙏🌹
 W: 10.08.2020, 18:10
 Św. Rito proszę Cię szczegolnie w tym dniu o spełnienie moich próśb... Ja jestem załamana, ale wierze, że z twoja pomocą i wstawienictwem to się uda. Wiem, że było dużo złości, ale proszę Cię tak bardzo o to, żeby on do mnie dzisiaj napisał tak bardzo się zakochałam w tym człowiekiu i tęsknie za nim.. Jest mi tak beznadziejnie przykro nie daj mi się zawieść Sw.Rito proszę Cię, żeby On mnie przeprosił i wyjaśnił mi to wszystko. Liczę na Ciebie. Kochana
 Sylwia: 10.08.2020, 16:35
 Św RIto proszę błagam ty wiesz o co ❤❤❤❤😍bo ty wszystko wiesz powierzam tobie mój problem
 Ania: 10.08.2020, 16:08
 Kochana Św. Rito błagam pomóż mi w tej jednej dla mnie ważnej sprawie. 🌹🙏🌹🙏🌹🙏🌹
 matka: 10.08.2020, 12:35
 Święta Rito dziękuję za wysłuchanie mojej prośby i proszę o opiekę nad poczętym dzieckiem mojej córki,aby szczęśliwie donosiła ciążę i urodziła zdrowe dziecko.
 Joanna: 10.08.2020, 11:16
 Bardzo Cię proszę spraw bym mogła poczuć spokój.Badz zawsze przy mnie i nie opuszczaj.Bardzo bardzo Cię proszę moja kochana ♥️♥️🌹🌹♥️♥️🌹🌹♥️♥️🌹🌹♥️♥️🌹🌹♥️♥️🌹🌹♥️♥️🌹🌹
 M.: 10.08.2020, 10:36
 Święta Rito proszę....Ty wiesz 🌹🌹🌹🌹🌹🌹-🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej