Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 M : 19.03.2019, 04:16
 Proszę Cię św Rito o dobre wyniki badań taty daj mu siłę walki i nadzieję że nastąpi poprawa wysłuchaj mnie także w pewnej intencji Ty wiesz o co proszę pomóż mi
 Ewa: 19.03.2019, 03:28
 Św. Rito dziękuję Ci za to, że jesteś. Z całego serca błagam Cię o łaskę zdrowia, bezpieczeństwa, harmonii i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Szczególnie dzisiaj proszę Cię o wsparcie i wyproszenie mi laski, o którą tak długo się modlę. Pomóż mi Św. Rito i wstaw się za mną do serca Jezusa, Maryji oraz Józefa.
 monia libra: 18.03.2019, 23:41
 Św.Rito.błagam Cię spraw aby człowiek którego kocham nie śłuchał złych doradców i zobaczył ze moje uczucie jest szczere do niego w Tobie jedyna nadzieja.błagam.i proszę jeszcze o zdrowie dla moich rodziców.
 monia libra: 18.03.2019, 23:32
 Św.Rito.błagam Cię spraw aby człowiek którego kocham nie śłuchał złych doradców i zobaczył ze moje uczucie jest szczere do niego w Tobie jedyna nadzieja.błagam.i proszę jeszcze o zdrowie dla moich rodziców.
 AnA: 18.03.2019, 23:26
  Św Rito uwolnij Tomka od jego przeszłości. Pomóż mu mnie pokochać aby chciał wrócił I aby wszystko się ułożyło od nowa. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chciałam dać więcej. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy a powikłania zostały cofnięte. Proszek Św Rito o zdrowie aby moja choroba nie robiła mi krzywdy 🙏❤
 monia libra: 18.03.2019, 23:17
 Św.Rito.błagam wysłuchaj mnie .błagam z całego serca.aby człowiek którego.kocham nie słuchał złych doradców.i przekonał się ze moje uczucia są szczere bardzo mi na nim zaleźy jak nigdy na nikim.i błagam Cię tez daj zdrowie rodzicom moim.
 monia libra: 18.03.2019, 23:16
 Św.Rito.błagam wysłuchaj mnie .błagam z całego serca.aby człowiek którego.kocham nie słuchał złych doradców.i przekonał się ze moje uczucia są szczere bardzo mi na nim zaleźy jak nigdy na nikim.i błagam Cię tez daj zdrowie rodzicom moim.
 Babcia: 18.03.2019, 22:12
 Kochana św. Rito! Dziekuje za otrzymane łaski za dość pozytywna wiadomość za to ze nie opuściłaś nas w ważnej potrzebie. I dlatego z wielka nadzieja proszę Cię o dalsza pomoc i opiekę nad moim wnukiem. O pomyślne wyniki badań i o skuteczna rehabilitacje aby nadrobił wszelkie zaległości rozwojowe . Nadal pokladam w Tobie wielka nadzieje bo wierze w to ze jesteś niezrównana święta od spraw trudnych. Ufamy Tobie🌹❤🌹
 Paula: 18.03.2019, 21:42
 Kochana sw. rito Blagam cie o zdrowie dla mojego synka zebybprzestal kaszlec zeby szczepienia mu nie zaszkodzily. O zdrowie dla mamy i janki zebym w pracy sie nie stresowala zebym nie musiala byc na alej i zebym nie robila wiecej pomylek w pieniadzach zebym sie bardziej koncentrowala na tym co robiei i zeby hala znalazla prace fifi do szkoly sie dostal a gaba na studja
 Beata: 18.03.2019, 20:52
 Święta Rito pomóż ❤
 Ewa: 18.03.2019, 19:28
  Św. Rito, proszę pomóż mi
 agnieszka: 18.03.2019, 19:25
 Święta Rito dziękuję za opiekę dziś, za to że poprowadziłaś mnie, nadal proszę pilnuj żeby ta sprawa była tylko sukcesem Dziękuję Ci kochana Rito
 Beata: 18.03.2019, 19:07
 Święta Rito nieustaje w mych blaganiach o cud.Proszę Cię nie opuszczaj mojej rodziny. Daj zdrowie i miłość.Pomóż mojemu tacie wyzdrowiec. Błagam Cię Ty co potrafisz pomóc w sprawach trudnych. beznadziejnych nie opuszcza nas. Wielbię Ciebię i wysławiam . Wstaw się za nami u Naszego Pana i Ojca w Niebie.
 babcia: 18.03.2019, 18:55
 Sw Rito ty wiesz o co prosze wysłuchaj mojego blagania pomuz w Tobie tylko nadzieja zlituj sie nad adasiem wiem ze ty mozesz mu pomuc blagam o pomoc
 Aneta: 18.03.2019, 18:52
 Św Rito błagam Cię o łaskę i pomoc. Obdarz mnie zdrowiem. Wylecz moje piersi z guzów. Amen.
 Joanna: 18.03.2019, 17:31
 Kochana świata Rito błagam zabierz bóle brzucha, cierpienie, i niepokój! Ja już dłużej nie mogę! Proszę abym wytrzymała w spokoju bez bólu do soboty! Proszę aby badania wszystko wyjaśniły! Proszę o pomoc!
 Agnieszka: 18.03.2019, 17:09
 Agnieszka: 18.03.2019, 05:15 Święta Rito błagam jak umiem daj mi zdrowie, popraw wyniki, zabierz ból. Proszę Cię o dobre samopoczucie, o spokój wewnętrzny Ty Święta Rito wiesz co robić, wierzę, że to co jest niemożliwe stanie się możliwe bo Ty możesz wszystko i wszystko dzięki Tobie , miej mnie w opiece , błagam zabierz dolegliwości i popraw wyniki, niech będzie tylko lepiej
 M: 18.03.2019, 16:44
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w życiu, zdrowiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, wypełnianiu obowiązków, mamie, mężowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. BŁAGAM POMÓŻ !!!
 babcia: 18.03.2019, 13:19
  Sw Rito ty wiesz o co prosze wysłuchaj mojego blagania pomuz w Tobie tylko nadzieja
 Lukasz: 18.03.2019, 11:42
 Święta Rito blagam Cię o wstawiennictwo u Pana Boga o zdrowie swoje i mojej rodziny i opieke nad nami
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej