Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Ewa: 04.08.2020, 04:48
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji i bezradności. Błagam pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w mojej sprawie...Proszę Cię o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 E: 04.08.2020, 03:30
 Św. Rito błagam o pomoc 🙏 by moje życie wróciło do tego, które jeszcze przed chwilą było. By zapanował znów spokój i miłość i by znalazły się wszystkie wyjścia z sytuacji mojej i Artura. By wrócił do równowagi, by nasze życie się poskładało. Błagam 😥🙏🙏
 B: 03.08.2020, 22:31
  Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Anna: 03.08.2020, 22:31
 Św Rito prosze Cię goraco pomóż mi. Nie zostawiaj mnie bez pomocy bo bardzo tego potrzebuje. Dodaj mi siły i zdrowia abym uniosła ten ciężar który nosze . Św Rito Ty wiesz o co prosze🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤❤🌹🌹🌹
 Malgonia.: 03.08.2020, 22:29
 Sw.Rito dziekuje za To ze wysluchalas mojej prośby w której prosilam i pomoc żebyś dostała odszkodowanie .Sw.Rito dostalam i wiem ze to za Twoja sprawa ,modlitwa dostalam..Sw.Rito dziękuję ze mnie wysluchyjes.🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Malgonia.: 03.08.2020, 22:27
 Sw.Rito dziekuje za To ze wysluchalas mojej prośby w której prosilam i pomoc żebyś dostała odszkodowanie .Sw.Rito dostalam i wiem ze to za Twoja sprawa ,modlitwa dostalam..Sw.Rito dziękuję.
 Fosa: 03.08.2020, 22:27
 Św. Rito, dziękuje za okazane mi łaski i proszę o dobre wyniki męża.
 Jolanta: 03.08.2020, 22:04
 Święta Rito, błagam o zdrowie dla mnie, Krzysztofa i rodziny. Miej nas w opiece. Niech niemożliwe stanie się możliwe.Dziękuję 🌹
 Jolanta: 03.08.2020, 22:03
 Święta Rito, błagam o zdrowie dla mnie, Krzysztofa i rodziny. Miej nas w opiece. Dziękuję 🌹


 Agnieszka : 03.08.2020, 21:53
 Kochana sw Rito proszę o opiekę dla moich dzieci wnusi rodziców siostry dla moich przyjaciół i dla mnie. Proszę pomóż mi w yych trudnych sprawach. i klopotach z ktorymi sobie nieradze Kocham Cię sw Rito Proszę pomóż🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 JB: 03.08.2020, 21:52
 Św. Rito dziękujemy za opiekę nad naszym chorym Tatą. Błagałam o zdrowie dla Taty i proszę daj mu siłę do walki z choroba która go dotknęła... przecież dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych❤ Błagam pomóż ❤🙏
 Joanna: 03.08.2020, 21:40
 Dziękuję Kochana moja za to że się udało Jestem dumna że mogę nazywać Cię moja przyjaciółką🌹🌹🌹💗💗💗♥️♥️♥️🌹🌹🌹
 Paula: 03.08.2020, 21:38
 Kochana sw Rito blagam o zdrowie dla antosia i olusia zeby szczepienie mu nie zaszkodzilo zeby nie mial powiklan i zeby trzymal glowe. I zeby zaczol wiecej jesco zdrowie dla mamy i jank
 K: 03.08.2020, 21:32
 Święta Rito, błagam Cię spraw cud. Amen.
 Mary: 03.08.2020, 21:16
 Proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny, pomoc w znalezieniu pracy oraz w wiadomej intencji.
 Urszula: 03.08.2020, 21:06
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej córki Marii 🌹 oraz proszę o zdrowie i opiekę nad moją starszą córką 🌹 święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś przy mnie 🌹
 Tomek: 03.08.2020, 19:57
  Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀🍀🍀🍀🌼
 Matka i zona: 03.08.2020, 19:30
 Św Rito błagam o pomoc dla mojej rodziny. Niech mój mąż przestanie znecac się nad rodziną. Błagam pomoc i wstawiennictwo.
 Kasia: 03.08.2020, 19:23
 Św Rito błagam wciąż wreszcie mojego męża. Niech przestanie wszystko załatwiać krzykiem proszę o pomoc dla mnie i dzieci. Proszę o wsparcie i ratunek.
 W: 03.08.2020, 12:47
 Kochana Św. Rito błaagam Cię proszę aby on się dzisiaj odezwał i przeprosił za to i żeby chciał naprawić tą relacje.. Jest mi tak bardzo przykro i sama nie dam sobie z tym rady. Błagam Cię proszę Cię zrob coś
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] (16) [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej