Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Wierzaca: 13.07.2019, 10:48
 Św.Rito proszę Cię pomóż mi Ty wiesz o co proszę prowadź nas i miej w swojej opiece
 Małgorzata: 13.07.2019, 09:48
 Dziękuję SW Rito ❤️
 Kinga : 13.07.2019, 09:00
 Święta Rito bardzo Cię o wstawiennictwo w wiadomej Tobie sprawie abyśmy oboje z mężem mogli powiększyć rodzinę i począć dziecko na które tak bardzo czekamy. Dziękuję Ci Święta Rito za pomoc i wszelkie łaski, którymi mnie do tej pory obdarzyłaś, Twoja Czcicielka
 Jolanta: 13.07.2019, 08:38
 Święta Rito, dziekuje za wszystko. Proszę, abym dobrze się czuła. Proszę o zdrowie dla całej rodziny i cudowne wieści. 🌹
 W: 13.07.2019, 07:50
 Moja Droga Swieta Rito , tak bardzo Ci dziekuje za wszystko co dla mnie zrobilaś. I tak bardzo prosze w sprawie Tobie wiadomej. Jeszcze raz za wszystko bardzo Ci dziekuje ,ze moge na Ciebie liczyc w trudnych chwilach mojego zycia .
 Ewa: 13.07.2019, 07:25
  Św. Rito dziękuję Ci za łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna...Pomóż mi w beznadziejnej sprawie...Proszę Cię o łaski dla dusz w czyścu oraz łaski dla dusz, które za życia popełniły samobójstwo, nich dobry Bóg otworzy dla nich niebo. Amen Proszę o spokój
 M.: 13.07.2019, 07:17
 Święta Rito proszę ...wstawiaj się za nami, wspieraj Tomka, aby pokonał wszystkie problemy i otworzył się na miłość. Żeby zrozumiał, ze nasza znajomość ma sens, żeby mnie pokochał i żeby chciał być ze mną. Proszę Święta Rito 🌹🌹🌹🌹🌹
 Córka: 13.07.2019, 07:02
 O droga św Rito wypros mi łaski uzdrowienia dla mojej mamy Grażyny aby wróciła do domu i mogła się cieszyć życiem proszę
 Córka: 13.07.2019, 07:01
 O droga św Rito wypros mi łaski uzdrowienia dla mojej mamy Grażyny aby wróciła do domu i mogła się cieszyć życiem proszę
 Aneta: 13.07.2019, 06:53
 Świata Rito prosze Cię o spokój i radość.
 Aga : 13.07.2019, 06:53
 Św.Rito proszę Cię o wyproszenie łaski w wiadomej Ci sprawie 🌹🌹
 Alicja: 13.07.2019, 06:18
 Święta Rito błagam Cię, aby mój syn dostał się do wymarzonej szkoły. Dziękuję Ci za moje zdrowie.
 Ewa: 13.07.2019, 06:10
 Kochana Święta Rito ♥️ dlaczego mężczyzna którego kocham mnie tak rani? Nie wiem co robić proszę 🙏 daj mi siłę by przetrwać ten ciężki czas.
 U: 13.07.2019, 06:06
 Święta Rito.dziekuje że jesteś ze.mna bardzo.Cie proszę.o zdrowie dla mojej wnuczki o. spokój w rodzinie i żeby.moj mąż dojrzał do swojego wieku daj mi siłę.zebym to wszystko.przetrwala Kocham Cię Święta Rito
 M: 13.07.2019, 05:45
 Kochana Św. Rito, proszę z całego serca...uratuj moje małżeństwo i wskaż mężowi drogę powrotną do mnie i naszej córeczki. Niech nasza rodzina znowu będzie szczęśliwa. Niech wypełnia się sakrament małżeństwa. Ty wiesz jak ja cierpię. Tobie zawdzięczam życie mojej córeczki. I tym razem nie opuszczaj mnie w potrzebie. Dzięki Tobie wiara mnie nie opuszcza. Amen
 D: 13.07.2019, 05:43
 Błagam opiekuj się moimi synami, daj im zdrowie i szczęście... Dla siebie samej błagam, aby odezwał się do mnie i dał nam szanse na poznanie... juz dłużej tak żyć nie mogę...ratuj mnie Pani. Ratuj nas Jezu!
 Danka: 13.07.2019, 05:03
 Ponawiam swe prośby, proszę wstaw się za mną...nie zostawiaj w braku nadziei...Proszę...
 Małgorzata: 13.07.2019, 05:03
 Proszę Cię Święta Rito o wewnętrzny spokój dzisiejszego dnia❤️
 Małgorzata: 13.07.2019, 05:00
 Święta Rito proszę o zdrowie dla mojego brata opiekuj się Piotrkiem bardzo proszę ❤️❤️❤️
 Ewa: 13.07.2019, 03:32
 Św. Rito dziękuję Ci za łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna...Pomóż mi w beznadziejnej sprawie...Proszę Cię o łaski dla dusz w czyścu oraz łaski dla dusz, które za życia popełniły samobójstwo, nich dobry Bóg otworzy dla nich niebo. Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] (16) [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej