Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 matka: 06.01.2021, 15:11
 Święta Rito proszę czuwaj nad Klaudią podczas porodu aby szybko i bez bóli urodziła zdrowe dziecko i była dobrą matką.
 Irena: 06.01.2021, 13:10
 Swieta Rito dopomóż mi żeby to niebyła korona, blagam
 Aga: 06.01.2021, 12:51
 Swieta Rito! Chron nas przed grypa i covid.zeby to nie bylo nic zlego.zeby K ozenil sie ze mna.zebym 2 dawke tez dobrze tolerowala.o spokoj.zeby J bral leki.kochamy Cie.
 Aga: 06.01.2021, 11:09
 Św.Rito proszę wysłuchaj moich próśb Amen.
 Mama: 06.01.2021, 08:53
 Swieta Rito Oblubienico Chrystusa Ukrzyżowanego proszę czuwaj nad nami, wstawiaj się do Jezusa Milosiernego i Matki Najswietszej, upros dla nas zdrowie i wzajemne poszanowanie. Proszę módl się do Boga za moimi Synami o zdrowie dla nich i radość życia.
 Ola: 06.01.2021, 08:47
 Proszę Rito wysłuchaj mojej modlitwy której tak bardzo potrzebuje..
 Zatroskana matka: 06.01.2021, 07:39
 Swieta Rito! Dziękuję Ci za wstawiennictwo i otrzymane łaski i proszę Cię o dalszą opiekę i pomoc. Nie opuszczaj mojego syna i jego rodziny, obdarz ich łaską wielkiej miłości i poszanowania. Daj synowi dużo sił i wytrwałości i wspieraj go każdego dnia w tym trudnym dla niego czasie poszukiwania pracy. Pomóz mu spotkać pracodawców, którzy dostrzegą jego wartości, jego umiejętności i jego fachowość i dadzą mu szansę pracy, by mógł zapewnić byt swoim dzieciom i swojej rodzinie.
 Ewa: 06.01.2021, 07:26
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji i bezradności. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególne pomóż mi...Chroń proszę zmarłych z mojej rodziny, a oni niech chronią nas. Dziękuję Ci Św. Rito, że jesteś.
 Zatroskana matka: 06.01.2021, 07:25
 Swięta Rito, dziękuję Ci za wstawiennictwo u Pana i liczne otrzymane łaski. Nie mam tyle siły i wiary jaką Ty miałaś ale gorąco wierzę, że codzienna modlitwa do Boga poprzez Twoje wstawiennictwo pozwoli mi zblizyc się do Boga, pogłebić moją wiarę i umiłowanie. Pomóż mi Swięta Rito bym potrafiła z pokorą przyjmować przeciwności losu , które mnie spotykają. Nie wiem dlaczego tak się dzieje ze kłamstwo, obłuda,szkalowanie innych to priorytety wielu ludzi. Człowiek uczciwy, z otwartym sercem dla wszystkich potrzebujących jest dzisiaj wyśmiewany, poniżany, gnębiony na każdym kroku. Proszę aby Bóg dał opamiętanie tym, którzy się zagubili a wcale tego nie widzą. Niech na świecie nie zabraknie ludzi dla których każdy człowiek będzie człowiekiem.

 Magda: 06.01.2021, 07:17
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz. Spraw zeby Lenka wyzdrowiala z tej ulomnosci zaczela normalnie mowic. Zeby wlosy przestaly wypadac lęki odeszly w zapomnienie. Daj nam wszystkim zdrowie i sile... Wlasny kąt... Blagam
 Malgorzata Teresa: 06.01.2021, 07:06
 Sw.Rito prosze pomoz nam z Edim sie spotkac🌹Matenko kochana sw.Rito blagam tak bardzo za Nim tesknie.pomoz nam być razem.
 Malgorzata Teresa: 06.01.2021, 07:04
 Sw.Rito prosze pomoz nam z Edim sie spotkac🌹Matenko kochana sw.Rito blagam tak bardzo za Nim tesknie.pomoz nam być razem.🌹
 Tomek: 06.01.2021, 06:41
 Moja Św. Rito pilnuj proszę🌹🍀🍀🍀 dziękuję Ci za wszystko w 2020, proszę Cię o czuwanie nade mną w 2021. Św.Teklo i św. Łucjo proszę o pomoc w sprawie zdrowotnej
 Ewa: 06.01.2021, 00:28
 Święta Rito proszę o zdrowie dla Poli i Lodzi, dla Madzi i Łukasza, dla naszej rodziny. Amen.
 KM: 05.01.2021, 23:33
 Sw Rito proszę Cię o spokój.
 Malgorzata Teresa: 05.01.2021, 22:40
 Sw.Rito prosze pomoz nam z Edim sie spotkac🌹Matenko kochana sw.Rito blagam tak bardzo za Nim tesknie.pomoz nam być razem.🌹🌹
 Paula: 05.01.2021, 22:37
 Kochana sw Rito blagam o zdrowie dla Olusia zeby dobrze przeszedł szczepienie i nie mial zadnych powikłan zeby mu sie nic nie stalo o zdrowie dla antka mamy janki i mariusza
 KM: 05.01.2021, 22:34
 Święta Rito miej mnie w swej opiece, dopomagaj mi każdego dnia, pozwól się akceptować w całości i kochać siebie samą. Pomagaj przy realizowaniu planów i spraw bym mogła zobaczyć A. i by On zachował się należycie, by zrozumiał jak mnie potraktował i skontaktował się ze mną, wyrażając chęć zainteresowania, błagam święta Rito
 Joanna: 05.01.2021, 22:30
 Św Rito bardzo dziękuję za pomoc i opiekę broń nas od złego i złych ludzi daj nam zdrowie siłę psychiczną i fizyczną. Uwolnij mnie od bólu 🌹🌹💗💗💗
 Urszula: 05.01.2021, 22:25
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej rodziny 🌹 święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś obecna w naszym życiu 🌹
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] (20) [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej