Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Tomek: 09.03.2019, 21:46
 Moja Św. Rito dziękuję. Proszę Cię bardzo: pilnuj 🌹D. Proszę Cię, żeby o🌹p🌹u🌹z. Kocham Cię Św. Rito
 Agnieszka: 09.03.2019, 20:45
 Święta Rito Niech dolegliwości trzustki odejdą, proszę o zdrowie i dobre wyniki Błagam pomóż Wierzę w Ciebie
 Paula: 09.03.2019, 20:35
 Kochana sw Rito Blagam cie o zdrowie dla mojego synka zebybprzestal kaszlec zeby szczepienia mu nie zaszkodzily. O zdrowie dla mamy i janki zebym w pracy sie nie stresowala zebym nie musiala byc na alej i zebym nie robila wiecej pomylek w pieniadzach zebym sie bardziej koncentrowala na tym co robiei i zeby hala znalazla prace fifi do szkoly sie dostal a gaba na studja
 babcia: 09.03.2019, 20:22
  sw rito kochana blagam pomusz mojemu wnuczkowi ty znasz moja prosbe zeby byl zdrowy pomusz mu on taki malutki kochana SW RITO blagam cie
 Wierna czcicielka.: 09.03.2019, 19:59
 Blagam Cie Sw.Rito wstaw sie za mna u naszsgo Boga o laske w wiadomej Ci sprawie!Jezu ufam Tobie!!!
 wierzaca: 09.03.2019, 19:57
 Sw.Rito prosze Cię pomóż mi Ty wiesz o co Cię proszę
 Magdalena: 09.03.2019, 19:22
 Panie Jezu, dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych dlatego za wstawiennictwem Św. Rity proszę Cię o łaskę pomyślnych wyników badań lekarskich mojego męża Marcina, aby Marcina nie miał białka w moczu, żeby morfologia, parametry nerek i wątroby były w normie, a zwłaszcza żeby hemoglobina była 12, kreatynina 1.1, a albuminy 4,8. Jezu ufam Tobie
 Basia : 09.03.2019, 19:00
 Św Rito proszę Cię o spokój w rodzinie daj nam siłę walczyć z jego nałogiem. Niszczy swoje i nasze życie.
 Jadwiga: 09.03.2019, 18:57
 Św Rito kochana dziękuję za wszystko,nadal proszę Cię o łaskę zdrowia i opiekę nad moim małżeństwem i moimi dziećmi w trudnych sytuacjach i dziękuję za.... św.Rito Ty wiesz❤🙏
 PIOTR: 09.03.2019, 18:11
 Św .Rito dziękuje ci bardzo że stan mojej mamy był dzisaj stabilniejszy i odzyskała mowe ale prosze żeby ten u cisk się sunął i mama otworzyła oczka i przwróć troche sprawności wronczce i nodze. proszę cię bardzo za Twoim wstawiennictwem u Pana Boga.
 babcia: 09.03.2019, 17:06
 sw rito kochana blagam pomusz mojemu wnuczkowi ty znasz moja prosbe zeby byl zdrowy pomusz mu on taki malutki kochana SW RITO blagam cie
 Matka: 09.03.2019, 17:06
 Błagam o sukces dla córeczki! Bóg zapłać
 babcia: 09.03.2019, 16:38
  SW RITO blagam o zdrowie dla adasia zeby brzuszek nie byl wzdenty zeby byl zdrowy i dobrze sie rozwijal i zeby przybieral na wadze blagam kochana RITO pomuz zeby nie mial operacji blagam cie zeby co dzien bylo tylko juz lepiej pomóz SW RITO tylko w Tobie nadzieja ty zmasz moje blaganie
 M: 09.03.2019, 16:30
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy oraz spełnianiu swoich nowych obowiązków, mamie, mężowi, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie.!!!
 Beata: 09.03.2019, 16:09
 błagam Cię Święta Rito o zdrowie dla całej mojej rodziny Proszę Cię wstaw się za moim tatą i błagam Cię o zdrowie dla Niego.
 Agnieszka: 09.03.2019, 15:17
 Święta Rito Niech dolegliwości trzustki odejdą, proszę o zdrowie i dobre wyniki Błagam pomóż Wierzę w Ciebie
 babcia: 09.03.2019, 14:59
 SW RITO blagam o zdrowie dla adasia zeby brzuszek nie byl wzdenty zeby byl zdrowy i dobrze sie rozwijal i zeby przybieral na wadze blagam kochana RITO pomuz zeby nie mial operacji blagam cie zeby co dzien bylo tylko juz lepiej pomóz SW RITO tylko w Tobie nadzieja ty zmasz moje blaganie
 Matka: 09.03.2019, 13:30
 Panie Boże! Święta Rito! Błagam Was, by cały dzisiejszy dzień mijał pomyślnie dla mojej córeczki i by odniosła sukces wieczorem. Błagam!
 K;: 09.03.2019, 13:10
 Swieta Rito blagam Cie upros mi u Boga to o co proszę .
 Agnieszka: 09.03.2019, 12:19
 Święta Rito Ty znasz moje troski Pomóż odzyskać spokój, radość i zdrowie Niech odejdzie ból i wyniki niech będą lepsze W tobie nadzieja Wierzę
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] (20) [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej