Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Agnieszka : 31.07.2020, 07:34
 Kochana sw Rito proszę o opiekę dla moich dzieci wnusi rodziców siostry i jej córeczki dla moich przyjaciół i dla mnie. Proszę Ty wiesz jak pomoc mojej corce w jej sprawach z ktorymi sobie nieradzi. Proszę daj mi przyjaciół a wrogow trzymaj odemnie zdaleka. Ptosze wspieraj mnie. Niech moj mąż zrozumie jak bardzo mnie zranil odchodzac do innej kobiety i pijąc. Pomoz abym poznala swą wartosc. Kocham Cie i ufam Ty najlepiej wiesz jak mi pomoc 🌹🌹🌹🌹🌹
 Ania: 31.07.2020, 07:26
  Św Rito dziękuję za pomoc. Proszę bądź że mną na egzaminie abym zdała teraz egzamin na prawo jazdy a na nauce jazdy abym nie popelniała błędów Błagam pomagaj mi i wspieraj aby już tylko było dobrze w moim życiu i w związku 🙏🍀🌷 dziękuję za pomoc
 Ewa: 31.07.2020, 06:30
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, chroń nas od wstydu, poniżeń, kompromitacji i bezradności. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w ...Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże i Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Magda: 31.07.2020, 05:56
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz mi. Zeby Niunia zaczela mowic...
 Tomek: 31.07.2020, 04:44
  Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀🍀🍀🍀🌼
 JB: 30.07.2020, 23:25
 Św. Rito dziękujemy za opiekę nad naszym chorym Tatą. Błagałam o zdrowie dla Taty i proszę daj mu siłę do walki z choroba która go dotknęła... przecież dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych❤ Błagam pomóż ❤🙏
 Z: 30.07.2020, 22:47
 Święta Rito Ty wiesz o co Cię proszę :( 🌹
 Jolanta: 30.07.2020, 22:13
 Święta Rito, za wszystko dziękuje. Proszę o zdrowie i cudowne wieści. Niech niemożliwe stanie się możliwe.🌹
 Jolanta: 30.07.2020, 22:13
 Święta Rito, za wszystko dziękuje. Proszę o zdrowie i cudowne wieści. 🌹


 Z: 30.07.2020, 21:55
 Święta Rito Ty wiesz o co Cię proszę :( 🌹
 Malgorzata Teresa: 30.07.2020, 21:52
 Sw.Rito w Tobie moja nadzieja 🌹,wiara ze wysluchasz mojej prośby ktora zanosze do Ciebie o spotkanie z Edim .Sw.Rito to Ty jestes patronka od spraw trudnych i beznadziejnych i dlatego Ciebie prosze o pomoc 🌹Ty wiesz o jaką 🌹 bo Ty Sw.Rito wszystko wiesz.🌹🌹i za wszystkie wysłuchanie do tej pory moje prośby wielkie Bóg zaplac Ci Sw.Rito za to dobro i wiem ze teraz też nie zawiode się na Tobie Kochana Sw.Rito i z Twoja pomoca będę znowu szcZęśliwa z mężczyzna ktorego Kocham.🌹🌹🌹🌹Sw.Rito to dla Ciebie🌹🌹
 Wierzaca: 30.07.2020, 21:36
 Sw.Rito proszę Cię żeby mój narzeczony wrócił do mnie żeby wszystko zrozumiał ze zle zrobil daj mu siły i odwagi
 Paula: 30.07.2020, 21:23
 Kochana sw Rito blagam o zdrowie dla antosia i olusia zeby szczepienie mu nie zaszkodzilo zeby nie mial powiklan i zeby trzymal glowe o zdrowie dla mamy i jank
 Malgorzata Teresa: 30.07.2020, 21:05
 Sw.Rito w Tobie moja nadzieja 🌹,wiara ze wysluchasz mojej prośby ktora zanosze do Ciebie o spotkanie z Edim .Sw.Rito to Ty jestes patronka od spraw trudnych i beznadziejnych i dlatego Ciebie prosze o spełnienie i pomoc mojej prośby.
 Malgorzata Teresa: 30.07.2020, 21:03
 Sw.Rito w Tobie moja nadzieja 🌹,wiara ze wysluchasz mojej prośby ktora zanosze do Ciebie o spotkanie z Edim .Sw.Rito to Ty jestes patronka od spraw trudnych i beznadziejnych i dlatego Ciebie prosze o spełnienie i pomoc w spotkaniu się z Edim.🌹🌹🌹🌹🌹
 Malgorzata Teresa: 30.07.2020, 21:02
 Sw.Rito w Tobie moja nadzieja 🌹,wiara ze wysluchasz mojej prośby ktora zanosze do Ciebie i spotkanie z Edim .Sw.Rito to Ty jestes patronka od spraw trudnych i beznadziejnych i dlatego Ciebie prosze o spełnienie i pomoc w spotkaniu się z Edim.🌹🌹🌹🌹.Matenko kochana Sw.Rito nie zostawiaj mnie samej bez mojego Edzia.
 ciocia: 30.07.2020, 20:52
 Święta Rito dziękuję za wszystkie łaski i prosżę o szczęśliwe poczęcie drugiego dziecka u Sylwii błagam cię o to
 Tomek: 30.07.2020, 19:18
  Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀🍀🍀🍀🌼
 B: 30.07.2020, 16:15
  Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Małgorzata: 30.07.2020, 16:13
 Święta Rito proszę Cię daj siłę Agacie i jej bliskim w tym ciężkim czasie otocz ich opieką proszę z całego serca ❤️❤️❤️
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] (20) [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej