Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 MD: 12.09.2019, 07:51
 Sw. Rito proszę uproś łaski nawrócenia , zdrowia i znalezienia pracy dla mojej córki, oraz miej w opiece mojego syna i wnuki. Dziękuję za otrzymane łaski dot. mojej sprawy o które prosiłam....Amen
 Małgorzata: 12.09.2019, 07:43
 Święta Rito bardzo proszę opiekuj się mną w pracy❤️
 Gosia: 12.09.2019, 07:40
 Święta Rito bardzo proszę Cię o zdrowie dla mojego brata opiekuj się Piotrkiem bardzo bardzo proszę dodaj siły ❤️❤️❤️
 Gosia: 12.09.2019, 07:40
 Święta Rito bardzo proszę Cię o zdrowie dla mojego brata opiekuj się Piotrkiem bardzo bardzo proszę dodaj siły ❤️❤️❤️
 B: 12.09.2019, 07:40
  Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Ewa: 12.09.2019, 07:36
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa i pokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Pomóż mojej mamie, aby była zdrowa. Chroń nas od złych ludzi i z łych zdarzeń. Błagam pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla dusz czyściowych oraz tych, które popełniły samobójstwo. Niech dobry Bóg im wybaczy i otworzy dla nich niebo. A Wy dusze opiekujcie się mnę, moim synem i moją rodziną, chrońcie nas od wszelkiego zła.
 Tomasz: 12.09.2019, 07:36
 Św. Rito BLAGAM CIE wypros u Pana Niebieskiego łaskę dla mnie . Aby moje zdrowie wróciło A trzustka zaczela pracować. Aby niepotwierdzilo się że to cukrzyca tylko rozregulowany organizm . Błagam Cię o zdrowie. Tyle razy pomogłas mojej rodzinnie i znajomym więc BLAGAM CIE aby wszystko się poukladalo.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌹🌹🌹🌹🌹🌹⚘⚘⚘⚘⚘💐💐💐💐💐
 Agnieszka: 12.09.2019, 07:22
 Kochana sw Rito pomoz mi uwolnic sie od ludzi zlych i obludnych .Daj sile mojej corce i pomoz aby rozwiazaly sie jej problemy .Proszę o opieke i ocheone🌹🌹🌹🌹🌹
 Tomasz: 12.09.2019, 07:11
 O dobra św. Rito BARDZO CIE proszę wypros mi łaskę zdrowia u Pana Boga WIELKIEGO , ktory jest wszech mocny. Zeby moja trzustka zaczela pracować poprawnie. Błagam o to.❤❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🌷🌷🌷🌷🙏🙏🏻🌷🌷🌷🌷💜💜💜💜💜🌸🌸🌸🌺🌺🌺🌺🌺❤❤❤❤
 Ewelina : 12.09.2019, 07:05
 Święta Rito wstaw się za mnie u Boga i pomóż mi wyprosic łaskę . Pokornie proszę aby mój mąż był ze mną dopóki śmierć nas nie rozpaczy. Proszę Cię żeby nie opuścił mnie ani naszej córki. Tobie chwała i cześć na wieki. Amen.
 Aneta: 12.09.2019, 06:39
 Święta Rito błagam o zdrowie dla mamyi Martynki i spokojną pracę
 Wierzaca: 12.09.2019, 05:59
 Św.Rito pomóż mi prosze
 Małgorzata : 12.09.2019, 05:28
 Kochana Św Rito proszę Cię o dobre wyniki badania.Aby moja choroba przebiegła bez powikłań. Uchron mnie przed najgorszym.Kocham cie św. RITO.
 Ewa: 12.09.2019, 05:01
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla dusz czyściowych i tych, które popełniły samobójstwo, niech miłosierny Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyściowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
 Tomek: 12.09.2019, 03:18
 Moja Święta Rito 🌹🌹🌹
 Mama : 12.09.2019, 03:11
 Sw Rito , błagam Cie , dopomóż prosze dopomóż mojemu synowi Ty wiesz 💐💐💐💐💐💐
 Mama : 12.09.2019, 03:01
 Sw Rito , błagam Cie , dopomóż prosze dopomóż mojemu synowi Ty wiesz 💐💐💐💐💐💐
 Ewa: 12.09.2019, 01:20
 Proszę Cię o miłość, żebyśmy mogli być razem, na dobre i złe, żebyś mnie kochał i mnie nie zawiódł, żebyśmy się spotkali znowu. Panie Boże proszę Cię o miłość człowieka, którego kocham, żeby nasze drogi się połączyły.💓💓💓
 Aga: 11.09.2019, 23:49
 Święta Rito ratuj moje małżeństwo 😥
 Joanna: 11.09.2019, 23:48
 sw Rito pomóż w ogromnym cierpieniu
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] (20) [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej