Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Klaudia : 22.05.2022, 13:41
 Św Rito gorąco proszę o wstawiennictwo za mną i szczęśliwe rozwiązanie, tak bardzo obawiam się jednak wierzę że wszystko jest w rękach Bożych :*
 Monika: 22.05.2022, 13:02
 Sw Rito zwracam sie do Cb z blaganiem ulecz zlamane serce nie pozwol mi tak cierpiec blagam pomoz mi w tym trudnym czasie zlych ludzi odsun odemnie sw Rito wysluchaj mojej prosby i spraw by osoba ktora mnie tak skrzywdzila i oszukala zrozumiala swoje zachowanie sw Rito zawsze mi pomagasz wierze juz tylko w Cb wysluchaj prosze 🙏😭
 Ilona 8: 22.05.2022, 08:52
 Błagam cię sw Rito pomoz danielowi. Proszę pomoz mu w uwolnieniu z nałogów alkoholu I narkotyków. Proszę strzeż go I czuwaj nad nim. Błagam postaw na jego drodze taką dziewczynę. Ktora by mu pomogla w tej trudnej walce z nałogiem. Proszę okaz mu swoje miłosierdzie.
 Małgorzata: 22.05.2022, 08:11
 Święta Rito bardzo dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię o dalszą opiekę ❤️
 m.: 22.05.2022, 08:09
 Święto Rito w dniu twojego Swieta błagam dziękuje Ci za wszystko. Za okazana pomoc . Błagam o opieke nad cała moja rodzina . O zdrowie dla wszystko moich bliskich i sile do pokonywania problemów. Rito błagam o pomoc w pracy pomoz mi w tej beznadziejenej sytuacji . Proszę pomoz mi uwolnić się od leków i załamania. Upros Boga o cud.,Proszę
 Tomek: 22.05.2022, 07:53
 Moja Święta Rito, dziś wspominamy Cię w Kościele! Czuwaj proszę🌹🍀🍀🍀♦ dziękuję. Pomóż proszę 🌵🌸 Br D. Prosimy Cię o pokój. Św. Rito i św. Matyldo; pomóżcie mi proszę w fałszywym oskarżeniu
 Magda: 22.05.2022, 07:19
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz. Ty wiesz❤️🙏🌹😪
 Janina : 22.05.2022, 06:20
 Sw Rrito proszę o cud uzdrowienia mich dzieci i zgodę w rodzinie.Dopomóż moim dziecią rozwiązać problemy i żeby wszystko się pomyślnie skończyło.
 Iza: 22.05.2022, 02:35
 Sw Rito pomóż!

 Anna Maria : 22.05.2022, 01:28
 Święta Rito Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o (..) niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.pomóż mojej pogubionej córce znaleźć właściwą drogę - pełną wiary, nadzieji i miłości. Dopomóż proszę, bo sprawa naprawdę beznadziejna.
 Marzena : 21.05.2022, 22:47
 Św Rito proszę o pomoc 🙏❤️🌹 Ty wiesz
 Anna: 21.05.2022, 21:02
 Święta Rito błagam ratuj mojego Tomka. Chroń przed bólem ocal od śmierci. Proszę aby leczenie okazało się skuteczne i aby choroba odeszła i nigdy nie wróciła. Proszę pomóż nam Święta Rito 🙏🌹🌹🌹🌹 dziękuję
 Maria : 21.05.2022, 19:28
 Św Rito uwolnij mnie id tego cuerienia boków głowy z grypowymi mdlosciani proszeeeeee
 Ilona : 21.05.2022, 18:29
 Św.Rito proszę pomoz dzisiaj danielowi. Okaz mu.jeszcze swoje miłosierdzie. Czuwaj nad nim I chron go od złych kolegów. Proszę pomoz ty wiesz!!
 ciocia: 21.05.2022, 17:43
 Święta Rito dziękuję za łaski i proszę o zdrowie dla mnie błagam wysłuchaj moich próśb i miej mnie w swojej opiece
 Ilona : 21.05.2022, 12:55
 Św.Rito proszę o przemianę życia dla Daniela uwolnienie go z nałogów alkoholu I narkotyków. Uchron go od złych kolegów. Czuwaj nad nim I chron go.proszę o szczesliwie rozwiązanie jego trudnej sprawy z aneta
 Maria: 21.05.2022, 11:41
 Swieta Rito prosze Cie w intencji blagalnej o udaremnienie atakow zla ze strony alkoholika z mania przesladowcza.O oddalenie. w intencji pomocy Bozej w moich potrzebach Dziekuje bardzo za modlitwe i za laski otrzymnae dla mnie i lda rodziny.
 AGA: 21.05.2022, 10:29
 Sw.Rito prosze o wyproszenie laski w wiadomej Ci sprawie🙏🌹
 Iqui: 21.05.2022, 08:03
 Sw. RITO POMÓŻ TERAZ W SPRAWIE OPERACJI, rozpędź chmury, usun przeszkody i niepokoje, dodaj sil i spraw by wszystko potoczylo się pozytywnie. Prosze.
 Mama: 21.05.2022, 07:17
 Ukochana Święta Rito proszę dopomóż mojemu Synowi Tomaszowi Upros u Chrystusa Ukrzyzowanego którego byłaś Wielką Czcicielką zdrowie dla Niego i siłę do walki z nałogami. Proszę Święta Rito miej go w swojej opiece.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej