Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 ewa: 28.08.2020, 04:35
 prosze cie swieta Rito aby moje corki szczesliwie doczekaly sie potomstwai aby ciaze rozwijaly sie prawidlowo.Ufam Tobie o Swieta Rito
 WIESŁAWA: 27.08.2020, 23:50
 Święta Rito patronko od spraw trudnych proszę cię spraw aby jutrzejsze
 Monia : 27.08.2020, 22:45
 Święta Rito błagam o ujemny wynik jutrzejszego testu. Wyproś mi u tronu Pańskiego łaskę zdrowia. Miej mnie w swojej opiece. Za wszystko dziękuję o Wszystko proszę moja kochana Święta Rito.
 JB: 27.08.2020, 21:51
 Św. Rito dziękujemy za dary otrzymane od Ciebie. Błagam Prowadź nas przez dalszą drogę ❤
 Prosząca gorąco: 27.08.2020, 21:49
 Św. Rito, patronko spraw niemozliwych. Prosze Cie wlaśnie w takiej sprawie. Uproś u Pana Boga laske powrotu mojego zwierzątka do domu. Niech bedzie bezpieczna przez caly czas nieobecnosci jej u nas. Boze zlituj sie na nami.
 Agnieszka: 27.08.2020, 21:46
 Sw Rito proszę o opiekę dla Zuzi i Konrada na nowej frodze życia 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Urszula: 27.08.2020, 21:41
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej córki Marii 🌹 oraz proszę o zdrowie i opiekę nad moją starszą córką 🌹 święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś przy mnie 🌹
 Tomek: 27.08.2020, 21:28
 Moja Św. Rito🌹. Chroń zdrowie proszę 🍀🍀🍀🍀
 B: 27.08.2020, 20:49
  Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.


 Ewa: 27.08.2020, 19:20
 Św Rito proszę Cię o łaski o harmonię i spokój dla mojego serca, duszy i umysłu. Proszę uwolnij mnie od wszelkich złych myśli i węzłów. Wyproś dla mnie Dary ducha Św i pobłogosław, abym podejmowała właściwe decyzje. Jeżeli jestem w złej relacji proszę pomóż mi natychmiast i dopomóż abym nie cierpiała. Jeżeli jestem w dobrej i pochodzi ona z Twojego błogosławienstsa pięknie ją prowadź i chroń. Błagam Cię o to i dziękuję.
 Matka i zona: 27.08.2020, 18:30
 Błagam niech mój mąż się WYCISZY...proszę o pomoc dla mojej rodziny.
 Małgorzatą S.: 27.08.2020, 18:10
 Sw.Rito prosze miej w swojej opiece Kacpra ,żeby Mama Go nie bila,nie krzyczała na Niego 🌹.Sw.Rito otaczj Go swoją opieką i strzeż przed złem.Sw.Rito spraw zeby Mama Kacpra nie wykorzystywała to zajęć domowych ciężkich.🌹🌹🌹🌹
 Monia : 27.08.2020, 18:04
 Święta Rito dziękuję z całego serca za ujemny wynik testu. Proszę o kolejny ujemny wynik testu. Pomóż mi proszę całkowicie wyzdrowieć. Wybłagaj aby skończył się strach mój i moich synów. Dziękuję za wszystkie wyproszone łaski. Nie opuszczaj mnie Święta Rito ani teraz ani nigdy.
 Małgorzatą S.: 27.08.2020, 18:03
 Sw.Rito prosze miej w swojej opiece Kacpra ,żeby Mama Go nie bila,nie krzyczała na Niego 🌹.Sw.Rito otaczj Go swoją opieką i strzeż przed złem.Sw.Rito spraw zeby Mama Kacpra nie wykorzystywała to zajęć domowych ciężkich.🌹
 matka: 27.08.2020, 17:36
 Święta Rito proszę otocz opieką poczęte dziecko w łonie mojej córki aby dobrze się rozwijało.
 Maria: 27.08.2020, 14:56
 św. Rito, proszę żeby udało nam się wyprowadzić z tego domu gdzieś indziej, aby się los do nas uśmiechnął i kłopoty nas omijały tylko to jest dla mnie ważne
 W: 27.08.2020, 13:52
 Kochana Św.Rito tak bardzo Cię proszę aby on do mnie się odezwał dzisiaj.... Jestem mi tak bardzo przykro już nie mam siły chce mi się płakać tylko w sercu błagam Cię już tylko było upokorzeń, kompromitacji i cierpień w moim życiu. Tak bardzo Cię proszę aby on się do mnie odezwał i wytłumaczył mi to wszystko, żeby chciał naprawic nasza relacje, żebyśmy mogli być razem i żeby w końcu przyjechał i żeby to nie były puste słowa... Tak bardzo mi przykro tak wielki smutek czuje błagam Cię Św. Rito..
 Malgonia.: 27.08.2020, 13:46
 Sw.Rito prosze wysłuchaj mojej prośby 🌹🌹🌹i spraw zeby tak sie stalo.🌹🌹Sw.Rito w Tobie moja nadzieja i wiara w to ze z Twoja pomoca tak sie stanie i bede znowu szczesliwa.🌹🌹🌹🌹🌹🌹.
 Malgonia.: 27.08.2020, 13:43
 Sw.Rito prosze wysłuchaj mojej prośby 🌹🌹🌹i spraw zeby tak sie stalo.🌹🌹Sw.Rito w Tobie moja nadzieja i wiara w to ze z Twoja pomoca tak sie stanie i bede znowu szczesliwa..
 BABCIA DANA: 27.08.2020, 12:32
  SWIETA RITO BLAGAM O WYPRODZENIE LASKI ABY MOJ WNUK, WNUCZKA URODZILO SIE ZDROWE. NIEPOZYTYWNY EYNIK BYL TYLKO POMYŁKĄ
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej