Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Nowenna Pompejańska Nowenna Pompejańska
Praca zbiorowa
Wiele osób przyznaje, że łaski wyproszone w tej modlitwie przerosły ich oczekiwania, a problemy powierzone Bogu i Maryi zostały rozwiązane w sposób dla nich zaskakujący, na miarę Bożej hojności i nieskończonego miłosierdzia... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ewka: 26.10.2018, 06:11
  Św.Rito dziękuje i proszę o pomoc
 Ewa : 26.10.2018, 04:48
 Swieta Rito blagam Cie z calego serca modl sie za mnie I mojego meza o zebysmy dostali zielona karte wstaw sie za nas do Boga zebysmy otrzymali green card prosze Cie o laske w tej tak dlugotrwalej sprawie kochana Swieta Rito pomoz naszemu malzenstwu utrzymac dobre relacje I I zaufanie nadzieje zdrowie I milosci oraz poczucie bezpieczenstwa Amen
 Mama Jakuba: 26.10.2018, 01:27
 Święta Rito proszę wypros mi łaskę p która prosiłam.Wierze w miłosierdzie Jezusa i z nadzieją czekam .
 Asia : 25.10.2018, 23:08
 Święta Rito! Dziękuję za Twoją ostatnią pomoc, dzięki której doszłam już tak daleko. Błagam, pomóż mi jeszcze jutro. Proszę Cię spraw, żebym dostała pracę, o którą teraz się staram. Wysłuchaj moich wołań i zanieś je do Pana Boga. Proszę, pomóż mi, Święta Rito!
 matka: 25.10.2018, 23:07
 Sw Rito miej w opiece moją córkę ,która spodziewa się dziecka.Daj jej spokój ,zdrowie ,si łę ,otocz opieką i chroń aż do dnia rozwiązania. Niech dobry Bóg obdarzy ją zdrowym synkiem/
 m.j.g: 25.10.2018, 22:59
 SW RITO spraw aby jutro pomyslnie rozpatrzono moje trudne sprawy.Zanies moje prosby przed oblicze Pana Najwyzszego.
 Mala.25.10.18.21.39: 25.10.2018, 22:43
 Najukochansza Sw Rito prosze o cie o pomoc dla mojego meza ,aby mu wyrownali wyplate,oraz zeby mu sie udalo zalatwic z bankiem W sprawie auta.,oraz sw.Rito pomoz W innych sprawach.
 Aga: 25.10.2018, 22:43
 Św Rito proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie ciąży Ani aby dziecko było zdrowe i Łaski dla syna wiadomej Ci sprawie.?Dla mamy dużo zdrowia aby ten ból ustąpił i mogła funkcjonować normalnie.Bardzo dziękuję 🌹
 A: 25.10.2018, 22:31
 Św Rito proszę o zdrowie dla naszej czwórki. Rozpal miłośc między mną i mężem. Oddał od nas lęki i stres. Pozwól nam cieszyć się dziećmi i daj siłę do pracy
 Klaudia...: 25.10.2018, 22:19
 Św Rito dziękuję za wszystko. Dziękuję za wszystko spraw jeżeli jestem w ciąży to żeby moje dziecko było zdrowe i żebym szczęśliwie Urodziła. Proszę o zdrowie i o spokojną noc. Proszę aby mój synek był zdrowy i mądry żeby wyraźnie mówił. Św Rito módl się za nami...
 K: 25.10.2018, 21:35
 Św Rito! Dziękuję bardzo za pomoc. Przepraszam za wszytsko co złe i nie dobre. Dziękuję za wszytko. Amen
 Paula: 25.10.2018, 21:01
 Kochana sw Rito. blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy i zeby biegunka mu minela o zdrowie dla mamy i janki i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko i zebym sobie poradzila w biedronce zebym radzila sobie na kasie i zeby zespol mnie zaakceptowal
 Magda: 25.10.2018, 20:50
 Swieta Rito spraw zeby jutro sie okazalo ze z moja corka jest juz lepiej i ze wraca do zdrowia
 Małgorzata : 25.10.2018, 19:38
 Św. RITO proszę Cie żeby M częściej. Się o.i z.p.z.m t.z.n.m.Dziękuję za wszystko.Kocham Cię Sw.Rito.🌹
 Asia: 25.10.2018, 18:54
 Święto Rito Błagam, abym na kolejnym badaniu usg zobaczyło bijące serce mojego dziecka. Dziękuje za wszystko to w czym pomoglas mi do tej pory i błagam nie opuszczaj mnie teraz kiedy tak bardzo Cię potrzebuje
 Ewka: 25.10.2018, 18:33
  Św.Rito dziękuje i proszę o pomoc
 M: 25.10.2018, 17:46
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy,mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, Tomkowi, Jackowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Święta Rito błagam pomóż Karolowi !!!
 Janina: 25.10.2018, 16:20
 Sw,Rito dziękuję za wszystko za opiekę proszę dalej o zdrowie dla nas i naszego dziecka.Proszę o o piekę i zdrowie dla Krystyny i Jerzego pomóż przetrwać im ten trudny czas.Proszę o opiekę i zdrowie dla Marii.Proszę także o zdrowie fizyczne i psychiczne dla mojej Mamy.Amen.
 Ja: 25.10.2018, 15:38
 Witaj św Rito. Moje życie to piekło nic mi w życiu nie wychodzi jestem naiwna. Pomóż mi pokaż jak dalej żyć bo ja już nie mam sily. Byłam znowu szczęśliwa chwilę u wierzyłam w bajki i zapłaciłam za nią sroga cenę. Pomóż mi wszystko poukładać proszę.
 domi: 25.10.2018, 15:11
 Sw Rito Dopomóż mi w znalezieniu nowej pracy abym odeszła od teraźniejszej Przepraszam i proszę o wysłuchanie mojej prosby
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej