Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Monika Ch. : 08.11.2020, 15:18
 Swieta Rito dopomagaj mi i mej rodzinie w sprawach trudnych... Błagam. Ty wiesz o co Cię proszę❤️🙏
 Irena: 08.11.2020, 14:55
 Święta Rito dziękuję za łaski i proszę o zdrowie i opiekę dla Kubusia Sylwii Przemka pana Zdzisława mnie
 M.W.: 08.11.2020, 13:13
 Święta Rito patronko spraw beznadziejnych i trudnych proszę wstaw się za bliskimi z mojej rodziny którzy obecnie zmagają się z chorobą. Wyjednaj im łaskę powrotu do zdrowia. Proszę również Ty wiesz ........
 B: 08.11.2020, 10:27
  Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Paweł : 08.11.2020, 10:09
 Wspieraj mnie, pomagaj w życiu, napelniaj radością i miłością
 Malgonia.: 08.11.2020, 09:50
 Sw.Rito prosze pomoz Mi Mi wiadomej Tobie sprawie 🌹 Błagam nie zostawiaj mnie samej bez Niego.🌹🌹🌹🌹
 Malgonia.: 08.11.2020, 09:49
 Sw.Rito prosze pomoz Mi Mi wiadomej Tobie sprawie 🌹 Błagam nie zostawiaj mnie samej bez Niego.🌹
 Tomek: 08.11.2020, 08:56
 Moja Św. Rito pilnuj proszę🌹, chroń moje zdrowie proszę 🍀 Św. Łucjo pomóż proszę 🍀. Św. Teklo pomóż proszę 🍀
 Ewa: 08.11.2020, 08:33
 Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.


 Urszula: 08.11.2020, 08:28
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej starszej córki 🌹 oraz proszę o pomoc w wychowaniu mojej córki Marii 🌹 święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś obecna w naszym życiu 🌹
 Magda : 08.11.2020, 06:13
 Swieta Rito Kochana prosze Cie bardzo pomoz... Prosze
 Paula: 07.11.2020, 22:47
 Kochana sw Rito błagam o zdrowie dla Olusia zeby szczepienie mu nie zaszkodzilo a wusypka zniknela o zdrowie dla antosia zeby go juz nogi nie bolaly o zdrowie dla mamy i janki
 Irena: 07.11.2020, 21:55
 Święta Rito dziękuję za łaski i proszę o zdrowie i opiekę szczególnie dla Kubusia oraz Sylwii Przemka pana Zdzisława i mnie
 Urszula: 07.11.2020, 21:55
 Święta Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie łaski dla mojej starszej córki 🌹 oraz proszę o pomoc w wychowaniu mojej córki Marii 🌹 święta Rito kocham Cię i ufam Tobie 🌹 dziękuję że jesteś przy mnie 🌹
 matka: 07.11.2020, 21:07
  Święta Rito proszę daj mojej córce radość,siłę,spokój wewnętrzny i opanowanie.
 Grzegorz: 07.11.2020, 19:27
 Kochana Św. Rito dziękuje bardzo o otrzymane łaski . Proszę bardzo o godziny w pracy , niema zamówień i brak pracy. Amen
 Mama : 07.11.2020, 18:47
 Kochana ŚW. Rito proszę pomóż jej. Wiesz ile wycierpiała. Teraz w tym momencie potrzebuje sił opieki patronatu wstawiennictwa. Ufam Ci
 AGA: 07.11.2020, 18:38
 Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny i otocz nas swoją opieką 🙏🌹
 Ewa: 07.11.2020, 08:38
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji, bezradności, oszustwa, bezsenności, braku szacunku, złego wizerunku, bólu i cierpienia. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła. Św. Rito dziękuję Ci za to, że jesteś.
 Ewa: 07.11.2020, 07:44
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i harmonii dla mnie, mojego syna mojej rodziny. Chroń nas proszę od złych ludzi i złych zdarzeń, od wstydu, poniżeń, kompromitacji i bezradności, bezsenności, oszustwa, bólu, cierpienia, braku szacunku, złego wizerunku. Błagam, pomagaj mi proszę w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w... Proszę Cię również o łaski dla zmarłych z mojej rodziny, dla dusz czyśćcowych i samobójczych, niech dobry Bóg okaże im Swoje miłosierdzie. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej