Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Paula: 01.01.2019, 20:57
 Kochana sw Rito błaga cie o zdrowie dla mojego synka o zdrowie dl@ mamy i janki i zevym sobie radzila w pracy nie robila wiecej pomylek izeby mnie nie zwolnili i zeby mi sie kaasa zgadxals
 my : 01.01.2019, 20:26
 swieta rito wyzwol od psychicznego czlowieka prosimy ......
 Ewak: 01.01.2019, 19:56
 Św.Rito dziękuję zaopiekę cały rok i. I proszę aby Nowy Rok był lepszy, wstawiajsię za mną
 Jadzia: 01.01.2019, 19:48
 O droga św Rito od spraw beznadziejny proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla maleństwa którą nosi pod sercem moja córka,wierze że Ty możesz wyjednac mi tę prośbę u Pana Jezusa Miłosiernego ,proszę Cię nie odmawiaj mi a będę zawsze mówiła o wielkiej sile Twego wstawiennictwa ,Amen
 Ewelina i Olek: 01.01.2019, 19:28
 Kochamy Cię Św. Rito bądz przy nas każdego dnia
 Oui: 01.01.2019, 18:40
 Święta Rito, proszę Cię o to, by wszystko dobrze się układało, by rok 2019 był lepszy.
 Strapiona: 01.01.2019, 18:36
 Sw Rito, proszę pomóż mi w mojej sytuacji,spraw by nikt mnie nie skrzywdził, pomóż żebym nie została z tym wszystkim sama, pomóż proszę.Ufam że mnie nie zostawisz bez pomocy.Wstawiaj się za mną proszę Cię.
 D.F : 01.01.2019, 16:45
 Św.Rito proszę Cię o to abyśmy z partnerem dotarli do siebie i przestali sie kłócić dla dobra naszej niepełnosprawnej córeczki, oraz prosze o zdrowie dla całej rodziny i żeby wszystko sie ułożyło w tym Nowym Roku.
 M: 01.01.2019, 15:55
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu * tarczyca, serce) i pracy, mężowi, mamie, Filipowi- popraw nasze relacje, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!
 Ewa: 01.01.2019, 15:31
 Kochana Święta Rito dziękuję za wszystkie łaski w Starym Roku. ♥️Proszę Cię o wytrwałość cierpliwość zdrowie i konsekwencje w postanowieniach w Nowym Roku. ♥️
 Ewak: 01.01.2019, 14:02
 Św.Rito dziękuję zaopiekę cały rok i. I proszę aby Nowy Rok był lepszy, wstawiajsię za mną
 Ania: 01.01.2019, 13:17
 Św Rito proszę o wzajemną miłość mężczyzny i znalezienie mocnego stabilnego związku w 2019 r takiego już na zawsze ❤ Nie pozwól aby ktokolwiek mnie jeszcze zranił. Dziękuję za wszystko 🙏❤
 D: 01.01.2019, 13:14
 Święta Rito, proszę o łaskę dla rodziny i o umocnienie naszej miłości. Proszę także o zdrowie dla mamy i wyleczenie jej z nałogu.
 Matka: 01.01.2019, 12:27
 O poterzna Św Rito dziękuję ci za wszystkie łaski którymi obdarzałaś moją rodzine ale proszę cię o dalszą pomoc spraw by mój mąż stał się lepszym człowiekiem o zgode w rodzinie i dar mądrości dla mojego syna Mateusza aby jego oceny w szkole uległy poprawie bardzo cię o to proszę
 Załamana: 01.01.2019, 11:37
 Droga Swieta Rito. Blagam o pomoc w relacjach z moim mezem,tescmi i rodzina. Prosze o wyprostowanie ścieżek ktorymi kroczymy wlej w Nasze serca zyczliwosc,milosc,zrozumienie,umiejetnosc wybaczania. Prosze o pokoj w Naszych domach i o laski Pana. W Tobie mam jedyną nadzieje,po ludzku juz nie potrafie. Amen.
 matka: 01.01.2019, 11:18
 Sw Rito pomoz Piotrowi....
 matka: 01.01.2019, 10:28
 Kochana Święta Rito dziękuję za wszystkie łaski jakie do tej pory otrzymałam,proszę o dalszą opiekę nad moją rodziną i zdrowego wnuczka lub wnuczkę.
 Ewa: 01.01.2019, 09:36
 Św. Rito powierzyłam moje sprawy Jezusowi, ale proszę również Ciebie o łaskę. Proszę, aby mężczyzna, którego kocham zrozumiał jak mnie źle traktował i się dla mnie zmienił, wrócił i walczył o nas. Żeby zbliżył się do Boga i nauczył się modlić. Wiem, że proszę o cud, ale bardzo pragnę dać mu jeszcze szansę i poszukać w nim tego co dobre i co pochodzi od Boga.
 Tomek: 01.01.2019, 07:25
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszystko co dla mnie czynisz, proszę Cię pilnuj: o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię. Pilnuj proszę D🌹. Pilnuj proszę mojego zdrowia
 Mama: 01.01.2019, 06:57
 Kochanna Sw Roto prosze modl sie w imieniu mojej wnuczki aby przesypiala noce i nauczyła się dobrze jesc
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej