Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".

Inne modlitwy do św. Rity


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

Wasze komentarze:
 Jolanta: 28.12.2023, 11:49
 Święta Rito, błagam o cudowne wieści. Za wszystko dziękuję 🌹
  Małgorzata : 28.12.2023, 07:46
 Święta Rito bardzo proszę Cię o opiekę i zdrowie dla moich bliskich proszę cię Święta Rito ❤️
 Ilona : 28.12.2023, 07:32
 sw Rito proszę o łaskę nawrócenia dla Daniela o uwolnienie go z nałogów o szczęśliwe kontynuowanie tej terapii. Czuwaj nad nim I pomóż mu w tej jego walce z nałogiem. Proszę aby niemożliwe stało się możliwe. Sw Rito proszę pomóż!
 Pati: 28.12.2023, 06:50
 Św Rito proszę o łaskę zdrowia i pomyślny zabieg żeby lekarz usunął polip i żeby podczas badania okazał się mniejszy niż na USG proszę 🙏 proszę o całkowite usunięcie 🙏🙏🙏❤ amen
 Magda : 28.12.2023, 06:24
 Swieta Rito Kochana pomoz prosze Cie bardzo,daj zdrowie sile spokoj😘🌹♥️🙏😥Ty wiesz
 Sisija: 28.12.2023, 04:20
 Kochana Święta Rito, Mateczko Augustianska dziękuję za wszystkie zesłane łaski I cuda za Twoja przyczyna. Jak co noc proszę ocal oczka I dobry wzrok moich córeczek. Wyproś uzdrowienie wątroby Samusi. Zadbaj z nieba o dobry rozwój dziewczynek. I błagam błagam uproś uzdrowienie Asi z raka, jej dzieciaki potrzebują zdrowej i silnej mamy. Z góry dziękuję za dary I łaski. Amen
 Ja: 27.12.2023, 20:51
 Proszę nie zostaw mnie potrzebie
 ciocia: 27.12.2023, 20:44
 Święta Rito dziękuję za łaski i proszę o zdrowie dla pana Zdzisława, moich bliskich , Basi i mnie błagam wysłuchaj moich próśb i miej nas w swojej opiece
 P a: 27.12.2023, 10:57
 Dziękuję za dobro ostatnich dni i proszę o nadzieję na rozwiazanie naszych trudności

 Asia: 27.12.2023, 09:56
 Dziękuję za pomoc i wsparcie Dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiłaś i robisz Moja Kochana Przyjaciółko ❤️❤️❤️Bądź zawsze przy mnie
 Ilona: 27.12.2023, 07:42
 sw Rito proszę o łaskę nawrócenia dla Daniela o uwolnienie go z nałogów o szczęśliwe kontynuowanie tej terapii. Czuwaj nad nim I pomóż mu w tych jego problemach. Proszę aby niemożliwe stało się możliwe. Sw Rito proszę pomóż!
 Magda : 27.12.2023, 07:22
 Swieta Rito Kochana wypedz te chorobe ze mnie,pomoz mi prosze Cie bardzo,Ty wiesz.😥🙏♥️🌹😘
 Małgorzata : 27.12.2023, 07:19
 Święta Rito bardzo proszę Cię o sile zdrowie i opiekę dla całej rodziny proszę Cię Święta Rito ❤️
 Sisija: 27.12.2023, 01:07
 Kochana Święta Rito przychodzę tu od lat, a od ponad 8 miesięcy codziennie. Dziś przyjmij Moje podziękowania i pdzedstaw je Bogu. Podziękuj za wiele cudów i zesłanych lask. Napełnij moje serce nadzieja, wyproś u miłosiernego Taty uzdrowienie oczek moich córeczek, ocalenie wątroby Samusi od przeszczepu, zadbanie o dobry rozwoj dziewczynek i ubłaganie uzdrowienie Asi z raka. Aż tyle próśb sle przez Twoje ręce do Boga I za wszystko dziękuję. Amen
 J-a : 26.12.2023, 22:10
 Sw. Rito módl się za nami i pomóż nam w rozwiązaniu spraw trodnych, aby się wszystko dobrze ułożyło. Wstawiaj się w modlitwie o laskę zdrowia spokoju i zwycięstwo z nieprzyjaciółmi do Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej nieustajacej pomocy. Jezu Ufam Tobie Amen 🙏🌹🌹🌹🌹🌹♥️
 Ciocia : 26.12.2023, 21:55
 Święta Rito dziękuję za łaski i proszę o zdrowie i opiekę dla Kubusia błagam wysłuchaj moich próśb i miej go w swojej opiece
 Mama: 26.12.2023, 17:06
 Ukochana Święta Rito Orędowniczko nasza dziękuję za wstawiennictwo u Boga Najwyższego za mną i moimi Najbliższymi. Proszę nie opuszczaj nas w potrzebie, upros dla mnie poprawę zdrowia i szczęśliwą podróż dla Syna Dariusza w dniu jutrzejszym, oraz dobre wyniki badań i trafną diagnozę. Miej mojego Syna w opiece, dziękuję za pomoc, Bóg zapłać.
 Mary: 26.12.2023, 13:54
 🌹🌹🌹
 Małgorzata: 26.12.2023, 08:40
 Święta Rito bardzo dziękuję za rodzinne spotkania i proszę o dalszą opiekę proszę Cię Święta Rito ❤️
 Ilona : 26.12.2023, 08:37
 SW Rito proszę o łaskę nawrócenia dla Daniela o uwolnienie go z nałogów o szczęśliwe kontynuowanie tej terapii. Czuwaj nad nim I pomóż mu w tej jego walce z nałogiem. Proszę aby niemożliwe stało się możliwe. Sw Rito proszę pomóż!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej