Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Małgorzatą S.: 03.11.2019, 18:16
 Św.Rito proszę nam w powrocie do siebie 😕spraw żeby Edward wrócił.do mnie proszę spraw zeby tak się stało 😢😢tak za Nim tęsknię 😢😕nie radzą sobie bez mojego Edzia 😕 proszę św.Rito jedyna nadzieja w Tobie Matenko ze Nam w tym powrocie pomozesz i nie zostawisz mnie samej😢😕.proszę chce być z Edziem.
 B: 03.11.2019, 17:43
 Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 M: 03.11.2019, 17:21
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Błagam pomóz mojemu synowi Karolowi w zdrowiu, życiu, pracy, ułożeniu sobie życia, mnie, mamie, mężowi. Uproś nam laski o które prosimy. BŁAGAM POMÓŻ !!!
 Kasia: 03.11.2019, 17:17
 Św Rito błagam nie opuszczaj moich dzieci chroń syna i córkę przed złymi ludźmi...proszę o wstawiennictwo i opiekę.amen
 Agata: 03.11.2019, 16:13
 Święta Rito módl się za nami... Święta Agato módl się za nami... Święta Dominiko módl się za nami... Święty Józefie módl się za nami... Módlcie się wszyscy świeci o nasze spotkanie... ❤️❤️❤️
 Ewa: 03.11.2019, 16:11
  Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa, pokoju i spokoju dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Błagam, pomagaj mi w pracy i wypraszaj dary Ducha Św. dla mnie i mojego syna. Szczególnie pomóż mi w...Proszę Cię również o łaski dla dusz w czyśćcu i tych, które popełniły samobójstwo, niech dobry Bóg im wybaczy. A Wy dusze czyśćcowe chrońcie nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Prosze o spokój i pomoc
 Smutna: 03.11.2019, 15:30
 Proszę Cię Św Rito o miłość i zgodę w rodzinie oraz o przebaczenie córce błagam Cię ratuj małżeństwo mojej córki spraw aby się pamiętała dla dobra dzieci Jezu Ty się tym zajmij Jezu ufam tobie Jezu
 JJ: 03.11.2019, 15:05
 Droga święta Rito, proszę o zgodę w naszej rodzinie o oddalenie kłótni i wszelkich nałogów o zrozumienie i wzajemne wsparcie i miłość. O to, żeby moi bracia żyli ze mną w zgodzie i starali się żyć dobrze i sprawiedliwie. Aby cała rodzina była zdrowa o oddalenie wszelkich chorób i nałogów, o ciepło rodzinne wsparcie i zaufanie oraz umocnienie wiary dla nas wszystkich. Bardzo proszę o zdrowie dla siebie i prowadź mnie ścieżką dobra i miłości. Abym mogła znaleźć pracę i żeby moja choroba nie powróciła. A jeśli jest mi dany dar małżeństwa i macierzyństwa pozwól mi doznać tego szczęścia i wzajemnej miłości. Bóg zapłać dziekuję Ci św. Rito.
 Wierzaca: 03.11.2019, 14:46
 Św.Rito proszę Cię opiekuj się nami
 B : 03.11.2019, 13:53
 Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga w mojej beznadziejnej sprawie z którą nie daję sobie rady. Pomóż mi proszę o jej rozwiązanie... Tak bardzo Cię proszę nie zostawiaj mnie samej ukochana;;;
 Tomek: 03.11.2019, 13:26
 Moja Święta Rito 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 M.: 03.11.2019, 12:44
 Święta Rito uproś dla mnie miłość Tomka. Bardzo Go kocham i tęsknię za nim. Proszę Święta Rito 🌹🌹🌹🌹
 Marlena: 03.11.2019, 12:14
 Święta Rito, proszę o zdrowie i zgodę w rodzinie. Dziękuję za to, że jesteś. ❤️
 Tomek: 03.11.2019, 10:01
 Moja Święta Rito 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Grzesznica: 03.11.2019, 09:38
 Święta Rito proszę Cię aby test ciążowy wyszedł negatywny nie jestem gotowa na dziecko ...
 Smutna: 03.11.2019, 09:36
 Święta Rito proszę Cię aby test ciążowy wyszedł negatywny, nie jestem gotowa na dziecko....
 B: 03.11.2019, 09:25
 Błagam, daj mi siłę do życia i zdrowie. Proszę wstaw się za mną Św Rito, zwłaszcza w tej jednej wiadomej sprawie. Czekam już chyba na cud, bo wszelkie moje próby okazały się daremne. Proszę o coś dla mnie prawie niemożliwego, ale Ty Św Rito możesz sprawić, że wiara mnie ocali od złego.
 Jacek: 03.11.2019, 08:55
 Święta Rito proszę Cię o pomoc w tej mojej beznadziejnej sytuacji. Spraw by z czasem Roksana zrozumiała że nie jestem taki jak jej się wydaje i by znalazła siłę by mi przebaczyc. By nasze uczucie zakwitło na nowo i moglibyśmy być razem.
 Małgorzata: 03.11.2019, 08:47
 Święta Rito bardzo proszę w wiadomej sprawie opiekuj się nami 🌹🌹🌹
 Małgorzata: 03.11.2019, 08:47
 Święta Rito bardzo proszę w wiadomej sprawie opiekuj się nami 🌹🌹🌹
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] (28) [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej