Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Tomek : 06.03.2019, 18:47
 Moja Św. Rito dziękuję. Proszę Cię bardzo: pilnuj 🌹D. Proszę Cię, żeby o🌹p🌹u🌹z. Kocham Cię Św. Rito
 babcia: 06.03.2019, 18:15
  SW RITO blagam o zdrowie dla adasia zeby brzuszek nie byl wzdenty zeby byl zdrowy i dobrze sie rozwijal i zeby przybieral na wadze blagam kochana RITO pomuz mu wyzdrowiec blagam cie
 Joanna: 06.03.2019, 17:51
 Kochana świata Rito proszę Cię z całego serca o zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie. Proszę abym poradziła sobie z problemami jelitowymi. Proszę także aby mój mąż bardzo mnie kochał, abyśmy byli dobrym małżeństwem a ta kobieta P. aby zniknęła z naszego życia Dziękuję
 Aga: 06.03.2019, 14:17
 Św.Rito pomóż mi proszę Amen
 Wierząca: 06.03.2019, 13:54
 Święta Rito proszę wysłuchaj próśb Agnieszki i Klaudii.
 Renia: 06.03.2019, 13:52
 Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo za moich synów o ich zdrowie i szczęście w życiu. Bardzo proszę Cię.
 M: 06.03.2019, 13:04
 Panie Boże!!!! Święta Rito!!! Błagam Was o to, bym już wreszcie wróciła do zdrowia! Niech już dziś nastąpi poprawa! Błagam Was!
 Ewa: 06.03.2019, 12:46
  Sw. Rito, prosze o wstawiennictwo w wiadomej Pani Bogu sprawie. Ufam i wierze
 babcia: 06.03.2019, 12:31
 SW RITO blagam pomóz mojemu wnuczkowi zeby byl zdrowy i szybko wrócil do domu ty znasz moje blaganie
 krystyna: 06.03.2019, 12:12
 Najcudowniejsza, najmilsza kochana Św,Rito bardzo proszę o wstawiennictwo za mojego Zięcia, który czeka na wyniki przed operacją. Oby były pozytywne i operacja również. Proszę Cię SW.RITO wysłuchaj mej prośby, jak tego zaznałam w przypadku operacji u męża.Ufam Tobie.
 aga: 06.03.2019, 09:31
 Św. Rito proszę o dobre wyniki badań miej mnie w opiece
 babcia: 06.03.2019, 08:57
  SW RITO blagam uzdrów mojego nowo narodzonego wnuczka zeby byl jak najszybciej zdrowy ty wiesz o co prosze kocham cie
 babcia: 06.03.2019, 08:57
  SW RITO blagam uzdrów mojego nowo narodzonego wnuczka zeby byl jak najszybciej zdrowy ty wiesz o co prosze kocham cie
 Klaudia: 06.03.2019, 08:53
 Św Rito wesprzyj mnie w walce z nerwica,natretnymi myślami,bezsennościa i smutkiem który mnie otacza .proszę pomoz mi wytrwać i nie dac się postać złym mocom które wokół mnie krążą .Nie pozwól aby wewnętrzny głos doprowadził mnie do szaleństwa.wierze z całego serca że mnie wysłuchała i pomożesz wrócić do normalnego życia.
 agnieszka: 06.03.2019, 07:01
 św Rito miej mnie w opiece dziś, błagam o dobre wieści, oddal chorobę i smutek ode mnie możesz wszystko, wierzę że pomożesz
 Ewa: 06.03.2019, 06:33
  Sw. Rito, prosze o wstawiennictwo w wiadomej Pani Bogu sprawie. Ufam i wierze
 Aga: 06.03.2019, 06:01
 Św.Rito wypros mi łaski o które bardzo proszę. Dziekuje ze jesteś ze mną i moja rodziną w każdym dniu dziękuję 🌹🌹🌹
 AnA: 06.03.2019, 06:01
  Św Rito uwolnij Tomka od jego przeszłości. Pomóż mu mnie pokochać aby chciał wrócił I aby wszystko się ułożyło od nowa. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chciałam dać więcej. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy. Proszę Św Rito o zdrowie aby moja choroba nie robiła mi krzywdy I nie robiła spustoszenia a powikłania ustały. Dziękuję ❤🙏
 Agnieszka: 06.03.2019, 05:51
 Święta Rito błagam Cię o dobre wyniki z dzisiejszych badań, proszę niech coś idzie ku lepszemu, daj mi nadzieję, błagam pomóż wyzdrowiec zatrzymaj chorobę Ty kochana święta Rito możesz wszystko
 Agnieszka: 06.03.2019, 05:46
 Święta Rito błagam jak tylko mogę, proszę jak tylko umiem, Święta Rito błagam i proszę o zdrowie, niech ta okropna choroba cofnie się, wiem, że pomożesz mi, wierzę, kocham Cię święta Rito Niech będzie już tylko dobrze, wiem że możesz wszystko
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] (28) [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej